Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Aguero wczoraj 400k dzisiaj 340 kurcze ciekawe kiedy najbardziej bedzie sie oplacalo kupic bo juz taniej moga nie spasc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 18.11.2016 o 20:15, Matixio napisał:

Ma ktoś gotowe sklady na hazarda??

 

jutro myślę. albo też w środę, bo teraz turniej kwalifikacyjny do Ligi weekendowej ma podobne wymagania jak ostatnia liga i też we wtorek wieczór będą kartami rzucać na rynek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnijcie mi bo po 3 latach nie pamietam :) Co daja Ci trenerzy fizjo, trenerzy poszczegolnych atrybutow i urazow?

Potrzebne to komu? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, s0-Vicky napisał:

Przypomnijcie mi bo po 3 latach nie pamietam :) Co daja Ci trenerzy fizjo, trenerzy poszczegolnych atrybutow i urazow?

Potrzebne to komu? :)

Nie :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dybalę proszę zostawić w spokoju, bo w czwartek mam zamiar go kupić:fsg: Zostawcie trochę tych tańszych :Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem 17 zwycięstw i 5 spotkań do końca. Gra mi kazała czekać do ostatniego meczu z wygraną.:Gmoch: Ostatecznie 18, ale nie wiem czy chce tak spędzić następny weekend :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Mariusz1501 napisał:

Miałem 17 zwycięstw i 5 spotkań do końca. Gra mi kazała czekać do ostatniego meczu z wygraną.:Gmoch: Ostatecznie 18, ale nie wiem czy chce tak spędzić następny weekend :1_grinning:

Już nie jeden się zarzekał, a w piątek odpalał to raczysko :jaro:

 

8 godzin temu, robson1425 napisał:

Perisic albo Suso, a najlepiej obaj :1_grinning: if myślę.

Suso większe prawdopodobieństwo. Perisić = moje marzenie :fsg:

Tylko w ten weekend było kilku, nawet z Serie A, którzy strzelili jedną i zanotowali jedną asystę :/ Poza tym Insigne na tej pozycji dał zwycięstwo Napoli z dwoma bramkami :24_stuck_out_tongue: Belotti znowu 2 bramy. Będą ciężko mieli w EA z wyborem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualne wymagania do Fut champ to minimum 7 z 11 reprezemtanmtow tego samego kraju czy 7 roznych narodowosci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie bo trochę się zakręciłem, Gold 3 daje awans bo mi pisze aktualnie że jestem nizakfalifikowany do następnego turnieju. Swoją drogą czy jest szansa coś ugrać w EA gdy wywaliło mnie z gry 5 razy a 4 z nich wygrywamłem. Mecze zostały sklasyfikowane jako odbyte i przegrane. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie bo trochę się zakręciłem, Gold 3 daje awans bo mi pisze aktualnie że jestem nizakfalifikowany do następnego turnieju. Swoją drogą czy jest szansa coś ugrać w EA gdy wywaliło mnie z gry 5 razy a 4 z nich wygrywamłem. Mecze zostały sklasyfikowane jako odbyte i przegrane. 

Dostaniesz awans przy rozdawaniu nagród

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny lekko odbily..

Mam zapisany sklad na futbin i refreshuje co 2-3 godziny.

 

Moj sklad z wczoraj z godziny 22:30 -532k, z dzisiaj, z godziny 09:30 - 541k.

Niby nie duzo bo nie caly tysiak na grajku, ale jak ta tendencja sie utrzyma to moze wyjsc z z 30k wiecej :F

 

Jeszcze zadnych paczek nie bylo, cenny powinny spasc (oby)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem swój nowy skład wczoraj wieczorem ( https://www.futbin.com/17/squad/357070 ).
Według mnie właśnie teraz ceny szorują po dnie i nawet jeśli jeszcze spadną to będą to małe spadki.
Lepszy wróbel w garści ;)

 

Ceny po których kupowałem:

 

Aubameyang (hunter) 231k
Lewy (hunter) 175k
Reus (hunter) 127k
Vidal (kat.) 116k
Alaba (cień) 93k
Hummels (cień) 31k
Boateng 163k
Neuer 169k

 

Porównam to sobie z cenami w środę i piątek ale naprawde wątpie żeby te ceny mogły jeszcze znacząco zjechać.

Edytowane przez Kani

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktory lepszy ? Glownie chodzi o PN-ST i srodek pola:

1. https://www.futbin.com/17/squad/399471

2. https://www.futbin.com/17/squad/399479

Mane jest OTW + zlota wymiana, Smalling i Walker -> zlota wymiana (nie na sell).

 

W drodze do pracy doznalem objawienia i wymyslilem takie cos:

 

3. https://www.futbin.com/17/squad/403143

 

ktory z tych 3 najlepszy?

Edytowane przez EZreal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Loki,te czerwone linki nie teges?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś po zmianie konsoli z PS4 na PRO miał problemy z zalogowaniem się do FUTa?
Starą konsolę pogoniłem, kupiłem PRO odpalam FIFE i muszę podać pytanie awaryjne, ale nie bardzo kojarzę, że takie w ogóle zakładałem kiedyś. Mimo wszystko wpisuje sobie odpowiedź jaką bym udzielił i błąd, wpisuje drugi raz i błąd, to trzeci raz nie wpisywałem, żeby sobie konta nie zablokować. Przeczytałem, że muszę zresetować to konto i tu zaczyna się cyrk, bo wchodząc na easports loguje się normalnie i żadnego pytania awaryjnego nie mam. wchodzę w bezpieczeństwo konta, zmieniam pytanie awaryjne, ale przy logowaniu na konsoli dalej mam stare pytanie.

Odpaliłem sobie angielską wersje strony i dopiero tam mogłem zaznaczyć, że zapomniałem hasła i zablokować konto, żeby móc się z powrotem zalogować i ustalić nowe pytanie, ale już nowego pytania za nic nie mogę ustawić...

Chce napisać do EA, ale tam w rubryce "opisz nam swój problem" mogę napisać chyba 50-100 znaków... to co to za ku**a opisanie problemu?

Macie jakiś pomysł?

edit. Teraz spróbowałem na PC odpalić web-app i takie coś... zaufana konsola to pewnie poprzednia PS4? Czy jak przeniosłem wszystkie dane bezpośrednio z PS4 do PS4P to wszystko powinno działać?
 

FUT2.png

Edytowane przez swiatek94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Loki,te czerwone linki nie teges?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wyslalem sklad jakim bd gral w czasie meczu Na poczatku sklad bd wygladal inaczej, przeprowadze dwie zmiany i dopiero :) Braitwhite If mial tyle bramek co meczy rozegranych i wchodzil z lawki wiec zaryzykuje stwierdzenie iz zawodnik wchodzacy z lawki na swoja pozycje gra tak samo jakby byl na tej pozycji od poczatku meczu.

W tej cenie chyba nic lepszego nie uzyskam. I na papierze wyglada to epicko. I nie dosc ze bd mial łatwiej w lidze weekendowej to na dodatek kupujac ich w dobrym momencie nie strace.

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra sprawa załatwiona, podałem numer dla obsługi klienta, minęła minuta zadzwonił Pan z obsługi i w 4 minut ogarnął temat. Takiego szybkiego odzewu to się nie spodziewałem, także EA ma u mnie dużego plusa za sprawność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, swiatek94 napisał:

Dobra sprawa załatwiona, podałem numer dla obsługi klienta, minęła minuta zadzwonił Pan z obsługi i w 4 minut ogarnął temat. Takiego szybkiego odzewu to się nie spodziewałem, także EA ma u mnie dużego plusa za sprawność.

Napisz jak wrażenia z fify na ps pro, czy jest duża różnica ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, EZreal napisał:

Ceny lekko odbily..

Mam zapisany sklad na futbin i refreshuje co 2-3 godziny.

 

Moj sklad z wczoraj z godziny 22:30 -532k, z dzisiaj, z godziny 09:30 - 541k.

Niby nie duzo bo nie caly tysiak na grajku, ale jak ta tendencja sie utrzyma to moze wyjsc z z 30k wiecej :F

 

Jeszcze zadnych paczek nie bylo, cenny powinny spasc (oby)...

Ja z rana sprzedałem Higuaina i kupiłem w końcu Dybalę, który chodził po 110k. Gdzie w czwartek chłop kosztuje do 140-150k. A Higuaina odkupię w czwartek spokojnie dokladając może z 8-10k. Także trzeba sprawdzać ceny i można dobry interes ubić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

Ja tam kupiłem już 2składy, warte okolo 500k ;) i są już rezultaty, awans do 1ligi pyknął ;) Jak na razie jestem pod wrażeniem Higuaina,

wali bramy z każdej pozycji jak miło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Baczek867 napisał:

Napisz jak wrażenia z fify na ps pro, czy jest duża różnica ....


Póki co pograłem 2h i menu dużo szybsze niż na zwykłym PS4, wszystkie wybory, dodawanie kontraktów i innych kart działa szybciej i sprawniej, ale nadal to nie jest ta szybkość co na PC, a szkoda. Co do samej rozgrywki, to póki co lecę na TV 1080p, więc różnic w sumie nie zauważyłem za bardzo, ale na początku grudnia przerzucam się na TV 4K, to napiszę jak to wszystko wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×