Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

4321.

Lb Sandro

CB wasaty barzagli i if manolas

Rb if florenzi

Lewy cm sanches

Środkowy cm vidal

Prawy cm naingollan

Lf costa straszny

ST lewy

RF robek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kogo polecacie - Buffona czy Donnarumę SIF?

 

 

Handanovica :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minut temu, chwesiu napisał:

Kogo polecacie - Buffona czy Donnarumę SIF?

 

 

 

Ja gram Buffonem i póki co mój najlepszy bramkarz w tej edycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, chwesiu napisał:

Kogo polecacie - Buffona czy Donnarumę SIF?

 

 

Zdecydowanie nie polecam Donnarummy SIF. Wpuszczał wszystko jak leci. Buffon taki sredni, ani nic nie obroni sam na sam ale też nic nie spieprzy za bardzo. Ogólnie oboje bez szału. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ten sposob na granie w obronie, ze biegamy pomocnikiem czy tam napastnikiem a obrona "sama" zadziala to u mjie wyglada tak ze biegna sobie rowno z przeciwnikiem i nic. Czy chodzi o to ze przełączyć sie na obronce w ostatniej chwili? Straszne luki mam w obronie

Czy to moze wina formacji ze tak obroncy sie gubia? Gram 433 (3) i daje dwom cm zeby zostawali z tylu

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

https://cloud.tapatalk.com/s/58374eb3cecbd/Screenshot_20161124-213315.png?

eab361843bd6441708f66e7d39b59096.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, robson1425 napisał:

 

Ja gram Buffonem i póki co mój najlepszy bramkarz w tej edycji.

Ok, sprawdzę, dzięki!

 

14 minut temu, baku83 napisał:

Handanovica :)

Potrzebuje Włocha albo Juve :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bierz Buffona, jak nim gralem to nie zawalil mi bramki, a i bronil w nie ktorych sytuacjach naprawde bardzo dobrze. Ogolnie lepiej broni niz w poprzedniej edycji zdecydowanie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, jak to jest z rollowaniem pilki na boki poprzez przytrzymanie analoga w lewo/prawo. Dziala to tylko kiedy jestesmy na wprost bramki czy z innego kata tez to mozna robic? I w ktora strone kierowac analog? Lustrzane odbicie po zmianie stron?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, jak to jest z rollowaniem pilki na boki poprzez przytrzymanie analoga w lewo/prawo. Dziala to tylko kiedy jestesmy na wprost bramki czy z innego kata tez to mozna robic? I w ktora strone kierowac analog? Lustrzane odbicie po zmianie stron?

90 ° w prawo badz w lewo. Zalezy jak potrzebujesz. Polecam ten filmik

, duzo Ci wyjasni i nauczysz sie wiele skoro rollowanie jest dla Ciebie jak na razie trudne.

Ogladnij tez inne tytoriale tego kolesia. Dosc prosto wyjasnione dla poczatkujacych graczy.

I rada ode mnie... nie ucz sie wszystkiego na raz, powoli, sztuczka po sztuczce. Wszystko rozbija sie nie o to zeby sie tylko nauczyc - musisz to poczuc, musi Ci to wejsc w nawyk. Podczas meczu online nie bedziesz mial czasu na zastanowienie sie np. W ktora strone robic berba spin czy np. Rollowanie pod dobrym kątem wykonasz.

Trening czyni mistrza :)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak macie że gracie jest wszystko super i nagle obrona dostaje wylewu i się rozstępuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

90 ° w prawo badz w lewo. Zalezy jak potrzebujesz. Polecam ten filmik

, duzo Ci wyjasni i nauczysz sie wiele skoro rollowanie jest dla Ciebie jak na razie trudne.

Ogladnij tez inne tytoriale tego kolesia. Dosc prosto wyjasnione dla poczatkujacych graczy.

I rada ode mnie... nie ucz sie wszystkiego na raz, powoli, sztuczka po sztuczce. Wszystko rozbija sie nie o to zeby sie tylko nauczyc - musisz to poczuc, musi Ci to wejsc w nawyk. Podczas meczu online nie bedziesz mial czasu na zastanowienie sie np. W ktora strone robic berba spin czy np. Rollowanie pod dobrym kątem wykonasz.

Trening czyni mistrza

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Dzieki za filmik, przez weekend postaram sie do tego porzadnie przysiasc! Wiem, nie wszystko na raz bo nic z tego nie wyjdzie. Zaczynam najpierw od podstaw-rollowanie i fake shot. Trenuje sobie same sztuczki na arenia a pozniej cwicze w Sezonach Offline na przeciwnikach typu Amator, Nowicjusz, itd. Wiem ze to nie to samo co zywy przeciwnik online ale zawsze to jakies utrudnienie i prezja zeby szybciej reagowac ;)

Jeszcze jedno pytanko odnosnie strojow. Co to za kit z (ciezko chlopu to bedzie opisac) swiecacymi kwadracikami? Jakby brokat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, lokitheman napisał:

https://www.futbin.com/17/squad/440763

Takie cos wykminilem za moj cały budżet. Zobaczymy jaki to da rezultat. Oczywiście to skład jakim bd gral w czasie meczu, na poczatku meczu skład bd bez Martiala który wejdzie z ławki. Ogrywal ktoś Suareza juz?

Od miesiąca tłukę Suarezem. Działa i na ST i na CAM. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black Friday a ceny rosna w gore ;x

Robbena kupowalem za 102 -> 114k

Lewy 182 - 195

Naingollan 45-55 itp

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten Black Friday chyba mocno skomplikował niektórym życie, wiele osób myślało że będzie taniocha a tu zonk, najniższe ceny były od poniedziałku do środy, już wczoraj rosły ceny - ja zakupy na całe szczęście zrobiłem wcześniej bo nie zależało mi na obniżkach a okazało się, że wyszłem na tym lepiej niż ci co czekali do dzisiaj. Dla przykładu kupiłem Lacazette Movembera w dniu wczorajszym za 64000 z HAWK-iem a dzisiaj widzę, że kupują go w BASICu za 70000 a z HAWKiem czy HUNTEREM dają nawet za 73500. Jak mówią młodzi ludzie - Masakracja :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzajmy, jest dopiero 9, nawet się promocje nie zaczęły xd może być różnie, nawet nie wiemy jakie są dokładnie promosy, jeśli już to może być najtaniej w niedziele wieczorem/poniedzialek jak ludzie będą wyprzedawać składy po lidze weekendowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekajcie, az młodzież z wylewem mózgu zacznie weekend. Bedą takie spadki, ze wyskoczycie z butów!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, chwesiu napisał:

Kogo polecacie - Buffona czy Donnarumę SIF?

 

 

Co do bramkarzy to wiadomo że każdy ma tak zwane Fiku Miku i puści jakąś szmatę .W serie a wiadomo Handa Buffon i Donnaruma sif są najlepsi. Teraz gram tym sifem i jestem w szoku co on wyprawia jestem mega zadowolony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno żeby były obniżki cen skoro nawet się jeszcze BF nie zaczął. Wpadną paki za 100K, zwiększone prawdopodobieństwo uzyskania zawodnika z OVR 87+ i się zacznie jazda bez trzymanki :pazura:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja myślę, że dopiero poniedziałek to będzie czas prawdziwych wyprzedaży :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoeniecznie, mozebyc roznie,

Ludzie juz graja Fut champions wiec sklady maja zorbione, jedynie jakies upgrade wchodza w gre a na to trzeba siana.

Wiec beda wystawiac co trafia by sprzedac i ulepszyc jakas pozycje nowym grajkiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minut temu, EZreal napisał:

Niekoeniecznie, mozebyc roznie,

Ludzie juz graja Fut champions wiec sklady maja zorbione, jedynie jakies upgrade wchodza w gre a na to trzeba siana.

Wiec beda wystawiac co trafia by sprzedac i ulepszyc jakas pozycje nowym grajkiem :)

 

Niedziela wieczór to najniżzse ceny, polecam obserwować wtedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×