Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie może mi ktoś doradzić ktory lepszy Ribery czy Martial?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, starvin napisał:

Panowie może mi ktoś doradzić ktory lepszy Ribery czy Martial?

Martial moim zdaniem zdecydowanie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
WTF  , siedzą u mnie ziomki właczam fifkę a tam na dzień dobry tęczowe stroje wyskakują mi na full screen ..

  wypierdalać z tym EA ! Kolejna gra po Watch Dogsach jeszcze chwila i szukam jakiegoś "klasyfikatora" czy coś

 

Straszne..

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co straszne ? Tobie się widze podobają , mi nie (zwłaszcza że wyskakują bez uprzedzenia ) - proste ... Jak masz jescze jakieś pytania zapraszam na pw..

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Wam tez Renato Sanchez strzela bramki z kazdej pozycji poza polem karnym? Wlasnie oskrywam jego kunszt! Nie ma pozycji w obrebie 30m od bramki z ktorej pilka nie laduje w siatce albo przynajmniej konczy sie ciezka obrona bramkarza, slupkiem, poprzeczka!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, nikkor napisał:

Straszne..

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

straszne bo nie kazdy lubi...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gold 1 znowu!! To jakas klatwa jest juz. No ale kiedy Di Maria wali po oknach z 30 metrow z jego prawej nogi, to wiadomo co sie dzieje ;)) ta gra jest tak masakrycznie randomowa, ze nie wiem jakim cudem oni chca byc "competitive" lol

 

nic nie mowiac nastepny mecz koles wyszedl, bo moi biegali jak na sterydach i po 12 minutach bylo 2:0. Typo z polowy wyjsc nie mogl... Chcialbym aby komputer az tak nie decydowal kto ma wygrac a kto nie, bo to jest przesada lekka. Rowna gra dla wszystkich a nie oskryptowane gowno

Edytowane przez F3niX
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, antyfutbol napisał:

jak sprawdzic z kim sie gralo ostatni mecz, koles wywalil mnie z serwerow i chce go zglosic.

Na xboxie - recent players. Na ps z tego co pamietam to nie dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w takim przypadku robię szybki zapis klipu wideo.

Przycisk share przytrzymujesz dłużej  a potem kwadrat.

W galerii zapisanych filmów znajdujesz sobie cwaniaczka ;)

Jeszcze nikogo nie zgłosiłem, bo nie wiem gdzie ale zawsze coś skrobnę na psn w privie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec tego raczyska. Oczywiście kończę niezadowolony, bo tylko gold 3... wygrałem 18 mając jeszcze 11 gier w zapasie.. i wtedy zaczęły dziać się cuda... 5 przegranych z rzędu, jedna wygrana i kolejne 4 mecze w dupę... jak się nie wkur*** na tą grę skoro widocznie oduczyłem się grać. Dwa razy prowadziłem i przeciwnik w 90 minucie strzełił mi 2 bramki.. nie pomogło granie na czas, zastawianie się... żenada niesamowita.. wszystkie mecze przegrane 2-1, 3-2, 1-0.. walenie głową w mur. Za tydzień postaram si na spokojnie podejść do tego randoma i zobaczę z jakim efektem. Amen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
fdce81ec02914b58000a9f19d52bbefc.jpgZ tego co widzialem to te stroje mozna kupic za FIFA CLUB POINT od lvl 40, moze mi ktos potwierdzic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na xboxie - recent players. Na ps z tego co pamietam to nie dziala

Wlasnie, zastanawiam sie dlaczego w innych grach nie ma z tym problemu i bez klopotu moge sprawdzić z kim i kiedy grałem, a tutaj nie... :1_grinning:

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie zgodnie z założeniem odpuściłem w ten weekend. Pozbyłem się prawie wszystkich coinsów, został mi podstawowy skład makaronowy z każdym poniżej 5k. (Koulibalemu stuknęło 300 spotkań u mnie- gra wszystko). W piątek do piwka zagrałem pare spotkań, z uśmiechem na ustach bilans bodajże 4-6 i odpuściłem. Od tamtej pory płyta w pudełku. Naprawdę szczerze polecam taki weekend, o wiele przyjemniej. :1_grinning: 

Edytowane przez Mariusz1501
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, starvin napisał:

Panowie może mi ktoś doradzić ktory lepszy Ribery czy Martial?

 

po wczorajszych pojedynkach mogę stwierdzić, że Martial to mega kozak przy Riberym, którego sprzedałem.

Ja zakończyłem weekend z 22 wygranymi i GOLD 2, ale jakby tak popatrzeć na to co się działo w tych rozgrywkach była szansa na więcej, niestety podobnie jak inni trafiały mi się mecze nie do wygrania mimo mojej przewagi, dużej ilości setek bitych po słupkach, poprzeczkach czy totalnie niecelnych. Do tego serwery chyba były tak masakrycznie przegrzane, że większość meczy grałem na zasadzie - wciśnij podanie to może poda za 3 sekundy, zrób fake shota to może zamiast przypadkowego strzału na 10 razy 2 ci wyjdą, opóźnienia w tej grze powodowały że mimo nastawienia, że będę spokojny znając już błędy tej gry czasami nie szło wytrzymać. Mimo to jestem zadowolony bo przejrzałem na oczy i sprzedałem cały skład z Bundesligi, zakupiłem w zamian z Premier League i powiem szczerze, że różnica ogromna. Zawodnicy tacy jak Kante, Toure, Bailly, Walker czy Martial to kozacy, do tego dołożę Butlanda, który Leno zjada na śniadanie. W ataku mam taniutkiego Muse i koleś jest niesamowity. Przy okazji grałem wypożyczonym Vardym i koleś też wywarł pozytywne wrażenie. Zmieniłem taktykę na 4-4-3 (2) z def. pomocnikiem, napastnik już nie jest ustawiony u mnie na wbieganie za plecy i znacznie lepiej się ustawia aniżeli z takimi wytycznymi. Poustawiałem suwaki po swojemu i zrobiłem to samo w składzie z Calcio, efekt bardzo pozytywny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś opinie o griezmanie i benzynie? Chcę griziego dać na st a benzynę na cf w 4411

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Benzema jest genialny, moge polecic. A Griezmannem nie gralem jeszcze ale tez podobno wymiata.

Benzema sie idealnie spisuje jako cofnięty napastnik

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie. Dobre tempo i warunki fizyczne 4/4*, 86 pass i workrare pod cf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie Buffon mnie strasznie zawodzi. Od 88 ovr oczekiwałem cudów, ale niestety. Jest jakaś alternatywa oprócz Handanovica? Ten SIF Donnarumy ktoś sprawdzał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że najlepsza opcja to Handanowic we Włoskiej

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.futbin.com/17/squad/488656

 

 

pytanie mam

sprzedam if kante bo cena jest nawet ok

dzisiaj poluje na Benzeme i jak to połączyć? mogę sprzedać Pedryla (mam jeszcze POTM Sterlinga) i kupić jakiegoś dobrego skrzydłowego do zgrania 

Aktualnie na ST gra Firmino niby dobry ale gram już nim długo i szukam kogoś na zmianę.

 

Ma ktoś jakąś propozycję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, zuba1899 napisał:

Panowie Buffon mnie strasznie zawodzi. Od 88 ovr oczekiwałem cudów, ale niestety. Jest jakaś alternatywa oprócz Handanovica? Ten SIF Donnarumy ktoś sprawdzał?

Buffon jest dramatyczny, to racja. Nie grałem Handanoviciem ale jak ktoś go miał przeciwko mnie to bronił wszystko. Więc możesz go sprawdzić :) A SIF Donnarummy u mnie bronił jeszcze gorzej niż Buffon. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×