Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Fenix jaki rzeźnik , kolejna legenda gratulacje :) Ja w sumie mało gram ostatnio ( po pijaku w coopie zjazd do 6 ligi ) a widzę że ceny konktetnie poszły do góry , tendecja up/down ? Jak sobie pomyślę że mógłbym wymienić swoich grajków na to ps pro to mnie uśmiech ogarnia , ale że nie mam pojęcia o handlu pewnoe bym znowu bana dostał :)

 

 

co sie dzieje z "człowiekiem z czikago" bo nie widzę postow i recenzji ? :/

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i rozgrywanie meczow jest chwilowo niemozliwe... brak slow

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki to jest rak... Bylo 4-0 a teraz jest 4-5, moi zawodnicy przestali się ruszać na boisku... I jeszcze serwery padły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, VIPuser napisał:

Jaki to jest rak... Bylo 4-0 a teraz jest 4-5, moi zawodnicy przestali się ruszać na boisku... I jeszcze serwery padły.

Haha. Jak ja lubię czytać o lidze weekendowej :jSQVeJ4:

ja dzisiaj 4-4 z czego dwa mecze przegrałem po karnych gdzie moi zawodnicy w ogóle nie reagowali na moje polecienia.. nie wiem jakim cudem dociągnąłem do karnych... w karnych też jaja, bo gdzie indziej kopałem, a zawodnik gdzie indziej ją posyłał.. najlepsze jest, że bramkarzem rzucam się w dobrą stronę, a ten i tak nie broni chociaż leci na wysokości rąk ta piłka... ale miałem się nie przejmować i wali mnie wynik. Może będę zdrowszy jak się raz nie zakwalifikuję :jaro:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos gral w BPL Llorisem i Courtois, ktory lepszy? Mam Cecha i jestem mega zadowolony, ale potrzebuje ktoregos z tych dwoch do ligi weekendowej za tydzien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem chwilowo Llorisa, spisywał się dobrze, ale zamieniłem go na Buffona i Włoską obronę.

 

Chociaż z tej trójki to zawsze Cechowi mi najciężej strzelić :1_grinning:

 

 

A ja mam pytanko. Nie stać mnie jeszcze na Dybale i potrzebuje N z Ligi Włoskiej. W kogo warto? Bacca czy może IF Immobile?

Edytowane przez robson1425
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bacca, najlepiej mi sie nim gra we Wloskiej. Swietnie wychodzi do prostopadlych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę zmienili progi dla miesięcznego rankingu.

 

Elita od 112

Gold od 73

Edytowane przez robson1425

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, w której lidze w sezonach trzeba być, żeby mieć gwarantowany wstęp do ligi weekendowej?

Musisz sie utrzymac w 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, ScareCrow93PL napisał:

Panowie, w której lidze w sezonach trzeba być, żeby mieć gwarantowany wstęp do ligi weekendowej?

 

Utrzymanie w 1 lub puchar 2

Edytowane przez VIPuser

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RZEZNIK - jego fiolet bedzie moj na nic juz nie wydaje tylko wszystko pojdzie na wyzwania za jego karte :24_stuck_out_tongue: 

o94q5d.jpg

 

Kolejny zakup to bedzie Martial (30k) na LN za Mane ktory daje rade ale nie robi takiego szumu jak Moses. Mane aktualnie na 9 spotkan 3 bramki i 7 asyst.

 

Ustawienie 3-4-3 daje urwa rade panowie. Daje urwa rade. Byle tylko nie popelniac glupich bledow w obronie :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale miałem przed chwilą mecz... koleś mnie zmasakrował doszczętnie. Z mojej strony całkowite 0 strzałów na jego bramkę, chyba nawet w pole karne nie wszedłem ani razu :1_grinning: Niesamowicie ogarniał grę, nie mogłem wymienić 2 podań bo każdy mój zawodnik był obstawiony, jego skuteczność odbioru to chyba ponad 90%, dosłownie, za każdym razem gdy miałem piłkę to mi ją odbierał pojedynczym zawodnikiem, timing niesamowity. Z takim pressingiem jeszcze się nie spotkałem... :1_grinning: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, SkibaPL napisał:

RZEZNIK - jego fiolet bedzie moj na nic juz nie wydaje tylko wszystko pojdzie na wyzwania za jego karte :24_stuck_out_tongue: 

o94q5d.jpg

 

Kolejny zakup to bedzie Martial (30k) na LN za Mane ktory daje rade ale nie robi takiego szumu jak Moses. Mane aktualnie na 9 spotkan 3 bramki i 7 asyst.

 

Ustawienie 3-4-3 daje urwa rade panowie. Daje urwa rade. Byle tylko nie popelniac glupich bledow w obronie :24_stuck_out_tongue:

Moses nie został nominowany do pilkarza miesiaca, chyba że poczekasz do następnych szans :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie go nie ma... Pedro ze swym pedalskim usmieszkiem? jakis zart...

Tak czy inaczej na chwile obecna IF mnie zadowala moze doczekam sie SIF'a przed POTM'em :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, SkibaPL napisał:

Faktycznie go nie ma... Pedro ze swym pedalskim usmieszkiem? jakis zart...

Tak czy inaczej na chwile obecna IF mnie zadowala moze doczekam sie SIF'a przed POTM'em :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

 

Ciekawe kto wygra, Costa, Ibra, Aguero, ciekawy zestaw :1_grinning: w każdym razie wyzwanie znowu będzie "drogie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponarzekali wszyscy to teraz kolej na mnie...

Do poludnia zaliczylem najlepszy start w fc, miałem 10-3. Wieczorem zapomniałem chyba jak się gra bo zaliczyłem 7 porażek z rzędu :/

Nic kompletnie nie kleiło się w mojej grze. A bramkarzy to mógłbym nie mieć w ogóle, piłka leci w bramkarza a ten sie kładzie...

Masakra, myślałem że ugram coś więcej tym razem, a tu bedzie jak zwykle Gold 3 lub 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, baku83 napisał:

Ponarzekali wszyscy to teraz kolej na mnie...

Do poludnia zaliczylem najlepszy start w fc, miałem 10-3. Wieczorem zapomniałem chyba jak się gra bo zaliczyłem 7 porażek z rzędu :/

Nic kompletnie nie kleiło się w mojej grze. A bramkarzy to mógłbym nie mieć w ogóle, piłka leci w bramkarza a ten sie kładzie...

Masakra, myślałem że ugram coś więcej tym razem, a tu bedzie jak zwykle Gold 3 lub 2.

 

u mnie ostatnio było podobnie tylko z 8:2 na 9:7 i 11:11 ;), a teraz wystartowałem od 2:6, żeby teraz mieć 9:10, także no walka trwa ;), ja już się nie spinam, spinam się o Gold 3 , a co będzie lepiej to będzie, na Elitę nie liczę, bo to za wysoko dla mnie :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gold 3 wbity :) teraz na spokojnie 10 spotkan zostalo aby wpadl Gold 2 :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale miałem przed chwilą mecz... koleś mnie zmasakrował doszczętnie. Z mojej strony całkowite 0 strzałów na jego bramkę, chyba nawet w pole karne nie wszedłem ani razu :1_grinning: Niesamowicie ogarniał grę, nie mogłem wymienić 2 podań bo każdy mój zawodnik był obstawiony, jego skuteczność odbioru to chyba ponad 90%, dosłownie, za każdym razem gdy miałem piłkę to mi ją odbierał pojedynczym zawodnikiem, timing niesamowity. Z takim pressingiem jeszcze się nie spotkałem... :1_grinning: 

U mnie praktycznie tak każdy mecz wygląda :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wam siedzą aktualne Fut Champions? 
Jak dla mnie to są najgorsze jakie miałem do tej pory. Bilans 8-7 póki co mówi wszytko. Tak niecelnych podań nigdy nie miałem, tak samo straconych pechowo bramek. Jakaś masakra...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×