Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, lokitheman napisał:

Mkhitarian ma 5 bo to skrzydłowy nie CM :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

aa no w sumie :1_grinning:

 

Ale na CM się sprawdzi?:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dembele daj :)

I wgl bym wywalil tego Yaya i zrobilbym pomoc:

Dembele, Kante, Rooney

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rooney na środku?

 

Coś takiego? Czy ten Willian lepszy?

https://www.futbin.com/17/squad/675364

 

 

Troche shooting jest słaby w tej drużynie :1_grinning: A czasem lubię walnąć spoza 16tki..

Predzej lewy CM- Dembele

Srodkowy Kante

Prawy CM Rooney :)

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, lokitheman napisał:

MattHDGamer dostal bana na konto :1_grinning:

Swoja drogą mi zzerowali monety na głównym. :) niedlugo po tym jak sprzedalem grajka z SBC i przelaniu kilku tys monet z innego konta na licytacji. Wiec pewnie dostalem za sprzedanie tego grajka ze SBC za 9200 z KT, odwolalem sie i zobaczymy co zrobia. Nie fart ich bo mialem moze 10K na koncie :1_grinning:

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

 

masakra a gosciu miał 19mln coinsów w pewnym momencie :1_grinning:

 

 

edit: Przywrócili mu konto, w komentarzach dał znać.

Edytowane przez robson1425
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu udalo sie awansować do 1 ligi :)

Po przebojach w drugiej, postanowiłem wrocic do 3 zawodników ktorymi grało mi sie bardzo dobrze tj. Bony, Shaqiri i Zouma. Kupiłem sobie Vidala i jestem w takim szoku co mi czyści w środku to sie niespodziewałem :) nie bylem zadowolony z Nainngolana totalnie. Ucze sie grac Douglasem Costą bo potencjał ma, tyle że musze wyczuc karte jak w przypafku Bonyego czy Shaqiriego których znam na pamiec. Za Bonygo wchodzą podczas meczu badz Chicharito badz Salah. Za Coste Depay, badz Ben Arfa.

Wszystkich pilkarzy ktorymi gra mi sie przyjemnie nie upchne w 11 :1_grinning:

1d14982199904bef97d13ad0487c0ada.jpg

91ac4ef25a4094a334e90697c22986a3.jpg

Okazuje sie, że za mistrzostwo 2 ligi jest automat awans do LW ktory juz tak czy tak miałem klepniety za golda3

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tom182 za samo wejście do 1 ligi jest już awans do LW, nie trzeba mistrzostwa :) Powodzenia w 1 lidze, mi tylko raz udalo sie w niej utrzymać, a tak zawsze seria porażek i spadek do 2 ligi, w której od razu robię awans lub mistrzostwo i tak w kółko od 1 do 2 :1_grinning: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie mi, gdyz nie mam aktualnie dostepu do konsoli-ile czasu zostalo do konca turnieju kwalifikacyjnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podpowiedzcie mi, gdyz nie mam aktualnie dostepu do konsoli-ile czasu zostalo do konca turnieju kwalifikacyjnego?

Ten teraz do środy 8 rano, po tym czasie startuje nowy turniej z nowymi wytycznymi i trwa on do piatku do 8 rano. Po tym czasie startuje Liga Weekendowa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, VIPuser napisał:

@Tom182 za samo wejście do 1 ligi jest już awans do LW, nie trzeba mistrzostwa :) Powodzenia w 1 lidze, mi tylko raz udalo sie w niej utrzymać, a tak zawsze seria porażek i spadek do 2 ligi, w której od razu robię awans lub mistrzostwo i tak w kółko od 1 do 2 :1_grinning: 

Klasyka gatunku. Ja w  15 i 16 po awansie do pierwszej ligi nastepnie leciałem do 4-5 ligi. Taki urok tej gry. Umiejętności to jedno, ważniejsza sprawa to zimna głowa !!! Grałem dziś z kolesiem - zero trików, zero  czegokolwiek a jednak czuć było totalny spokój w jego poczynaniach :) 

Edytowane przez Tom182

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało wczoraj za pierwszym podejściem :1_grinning: Ogólnie to były moje pierwsze kwalifikacje i w weekend pierwsza WL. :) Mam zamiar rozegrać wszystkie 40 meczy i sporządzić sobie małą statystykę porównawczą, wyliczę średnie posiadanie piłki, średnia ilość, bramek, strzałów celnych i niecelnych, dokładność podań itd. i będę chciał porównać z kolejną moją LW :1_grinning: Zescreenuje wszystkie mecze, zapiszę ładniejsze bramki i zrobię jakiś filmik na YT :1_grinning: Ale to tak sam dla siebie, chyba, że kogoś zainteresuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało wczoraj za pierwszym podejściem :1_grinning: Ogólnie to były moje pierwsze kwalifikacje i w weekend pierwsza WL.  Mam zamiar rozegrać wszystkie 40 meczy i sporządzić sobie małą statystykę porównawczą, wyliczę średnie posiadanie piłki, średnia ilość, bramek, strzałów celnych i niecelnych, dokładność podań itd. i będę chciał porównać z kolejną moją LW :1_grinning: Zescreenuje wszystkie mecze, zapiszę ładniejsze bramki i zrobię jakiś filmik na YT :1_grinning: Ale to tak sam dla siebie, chyba, że kogoś zainteresuje

Ciekawe po ilu meczach bedziesz chcial j...ąć wszytko w pi...u i wyjechac w Bieszczady :1_grinning: jesli jest to Twoj pierwszy raz to przygotuj sie na festiwal patologii :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w niedziele mistrzostwo 2 ligi. Po czym 4 poierwsze mecze w 1 lidze, przycisk przyspieszenia mi przestał działać :)  Poleciałem z hukiem do 2 , 2 wygrane, reszta w pompę. 

Pierwszy mecz w 2 lidze do przodu 3:1. Ładna przepaść miedzy tymi ligami, albo trzeba zasłużyć , żeby EA blokadę zdjęło. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, MichalEEEk napisał:

Mi się udało wczoraj za pierwszym podejściem :1_grinning: Ogólnie to były moje pierwsze kwalifikacje i w weekend pierwsza WL. :) Mam zamiar rozegrać wszystkie 40 meczy i sporządzić sobie małą statystykę porównawczą, wyliczę średnie posiadanie piłki, średnia ilość, bramek, strzałów celnych i niecelnych, dokładność podań itd. i będę chciał porównać z kolejną moją LW :1_grinning: Zescreenuje wszystkie mecze, zapiszę ładniejsze bramki i zrobię jakiś filmik na YT :1_grinning: Ale to tak sam dla siebie, chyba, że kogoś zainteresuje

nie dasz rady :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Tom182 napisał:

nie dasz rady :)

Nie dam rady rozegrać 40 spotkań? Ja nie dam rady? Potrzymajcie piwo :24_stuck_out_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dam rady rozegrać 40 spotkań? Ja nie dam rady? Potrzymajcie piwo :24_stuck_out_tongue:

Nie dasz rady screenowac, zapisywac bramki itd z kazdego spotkania.

H** Cie kolego strzeli

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Tom182 napisał:

Nie dasz rady screeniwac, zapisywac bramki itd z kazdego spotkania.

H** Cie kolego strzeli

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Nie no bramkę tam zapiszę jak wpadnie coś lepszego :1_grinning: A screena z meczu zrobić co za problem, jedno kliknięcie :1_grinning: 

 

40 spotkań, haha! Mało tego, powiem wam, że celuję w jakaś Elitkę :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam zapał. Ja zagrałem jeden weekend, wbiłem golda, żeby się zakwalifikować na następny, który totalnie olałem, bo to żadna przyjemność grać tak wiele spotkań w trakcie weekendu z czego większość jest uciążliwa, bo z dugiej strony siedzi jakiś ciapaty trajhard. Moim zdaniem to jest tryb dla prosów i jutuberów, zwykłym, normalnym ludziom odradzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, MichalEEEk napisał:

Nie no bramkę tam zapiszę jak wpadnie coś lepszego :1_grinning: A screena z meczu zrobić co za problem, jedno kliknięcie :1_grinning: 

 

40 spotkań, haha! Mało tego, powiem wam, że celuję w jakaś Elitkę :1_grinning:

 

Ja się podobnie jarałem na 1 ligę weekendową, że rozjebie ich , ale życie weryfikuje :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, robson1425 napisał:

 

Ja się podobnie jarałem na 1 ligę weekendową, że rozjebie ich , ale życie weryfikuje :1_grinning:

Jak się skończyło? Gold? :1_grinning:

 

BTW. polecam czasem od bidy zrobić wyzwanie Złota Wymiana, koszt 4k a dropy dobre, zawodnicy oczywscie niewymienni



15491722_1224062617682646_842873587_o.pn

15556007_1223395804415994_513904878_n.pn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, MichalEEEk napisał:

Jak się skończyło? Gold? :1_grinning:

 

BTW. polecam czasem od bidy zrobić wyzwanie Złota Wymiana, koszt 4k a dropy dobre, zawodnicy oczywscie niewymienni

 

 

 

ładne trafy :D, z tego co pamiętam moja pierwsza LW to był Gold 2, teraz ostatnie 2 mam golda 2, zawsze przegram coś głupio i brakuje mi do Gold 1 :D, ale celuje Elitę miesięczną.

Buffon do wyjęcia Rekord Buffon SBC

 

4 z Juventusu, 11 z Calcio A + Ocena zespołu 85 i zgranie 100.

Formacja 3-5-2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos z forum robił wyzwanie Lacazetta, nie pamietam kto

zmieszcze sie w 350k ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie! Mam rade dla tych ktorzy sie dopiero ucza grac, chca podszlifowac sztuczki lub maja dosc handicapu. Polecam Sezony offline!

O tyle o ile online jest "ciut" ciezko (szczegolnie tym poczatkujacym) i czesto konczy sie wykrzyczeniem calem laciny podworkowej o tyle offline bawie sie znakomicie! Zero spinki, zero presji, zero cisnienia bo i tak wiem ze meczyk wygram a przy tym jakie bramki mozna strzelac! Od razu usmiech wraca na twarz! Kombinacje, sztuczki, rozne taktyki-jezeli testowac to tylko tam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×