Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to zdarza sie przy kazdym meczu. Przeciwnik mnie miazdzy pressingiem! Kreuje 15 sytuacji gdzie ja jestem w stanie dojsc do jego pola karnego 2-3 razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzęsie mnie jak o tym Tevezie mysle

brac juz pany? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, madithon napisał:

Posprawdzaj sobie Custom Tactics i instrukcje dla graczy poszczególnych.

Czasem tak niestety jest, że zwodnicy nagle tracą umiejętności i czego byś nie robił to podają do dupy :24_stuck_out_tongue:

Trzeba chyba wtedy być bardziej ostrożnym i uważniej budować akcje.

 


Zajczak, musimy kiedyś zagrać razem :1_grinning: To może być ciekawe bo ja mam dokładnie takie same odczucia :1_grinning: ciekawe komu będzie bardziej gra pomagać:D

 

chętnie, możemy dzisiaj albo po LW, dostępny jestem raczej w nocy :-)

 

 

A tak z innej beczki, testował ktoś IFa Pedro? Statystyki ma bardzo dobre i się zastanawiam, tzn i tak zapewne przetestuje tylko chętnie bym przeczytał jakieś opinie i wrażenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, EZreal napisał:

Butland to taki czlowiek zagadka, gralem wczoraj 4 mecze.

W 2 bronil ok, to mial wyjac to wyjal alebez szalu.

 

w 1 meczu bronil po 2-3 dobitki robiac jakies flik-flaki na bramce

 

w ostatnim meczu, ktory przegralem 3;1 puscil 2 bramki od Vardiego (zejscie ze skrzydla + diven pass na ok 11-13m)

Takze odleglosc byla dosc spora, strzaly byly w srodek bramki a on sie jakos bezsensownie rzucal, ze mu pod biodrem przelecialo.

Gdyby stal to obranilby to wyciagnieciem nogi w lewa/prawa strone, no ale bez cudow mozna go kupic za 6 rozegranych spotkan ;d

 

Dlatego uwazam, ze jak sie nie sra kasa to nie powinno sie kupowac GK za cene powyzej 10k bo to nie ma sensu.

Rozstrzelalem wczoraj IF Ruffiera tak, ze chyba przeciwnik od razu QS mu zrobil. Pilki przelatywaly kolo niego...

Bo ten diven pas z narożnika, to wpuszcza kazdy bramkarz, cos jakby glitch, był o tym filmik na you tubie. Ja Butlanda mam od samego początku i jest ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, matijad napisał:

Co proponujecie dla Bufona to mam tego niebieskiego i 100 k w plecy a z dodatkiem sciana gośc ma ściane przed oczami wszystko puszcza zero jakiejs mega interwencji

 

Dla Buffona tylko karta KOT, u mnie broni dość dobrze, wiadomo, że bramkarz wszystkiego nie wyciągnie ;), ale no spróbuj zmienić mu karte.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Zajczak napisał:

 

chętnie, możemy dzisiaj albo po LW, dostępny jestem raczej w nocy :-)

 

 

A tak z innej beczki, testował ktoś IFa Pedro? Statystyki ma bardzo dobre i się zastanawiam, tzn i tak zapewne przetestuje tylko chętnie bym przeczytał jakieś opinie i wrażenia

też jestem wieczorami późnymi :1_grinning:
to będę Cie łapał jakoś :)

 

Ja swoim bramkarzom wrzucam GLOVE chyba od 13 albo 14 i jestem zadowolony.
Teraz Butland też z rękawicą lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie pomykam składem z Francji -> Klik!

 

Jak już pisałem kilkukrotnie gra mi się tym składem bardzo dobrze, aczkolwiek potrzebuję zmiany, bo co za dużo to i świnia nie zeżre.

Ten skład zostawię sobie jako Fitness :30vm3cw:

 

Takie coś zmajstrowałem -> Klik!

 

Pomoc i atak wygląda ciekawie, ale nie daje mi spokoju Mirinda i Sandro oraz bramkarz. Da się tu jakoś upchnąć IF Sokratisa bez zbędnej straty zgrania? 

 

Mimo tego, że Manolas też jest Grekiem to potem na LO muszę dać kogoś z Bundes, a tam same kiepy :30vm3cw: 

Próbowałem 4-1-2-1-2 z Gattuso na CDM i wtedy nie tracę zbytnio zgrania z racji posiadania Legendy, ale nie ma miejsca dla zabójczego tridente - Brozovic, Hamsik i Nainggolan :frog:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aktualnie pomykam składem z Francji -> Klik!

 

Jak już pisałem kilkukrotnie gra mi się tym składem bardzo dobrze, aczkolwiek potrzebuję zmiany, bo co za dużo to i świnia nie zeżre.

Ten skład zostawię sobie jako Fitness :30vm3cw:

 

Takie coś zmajstrowałem -> Klik!

 

Pomoc i atak wygląda ciekawie, ale nie daje mi spokoju Mirinda i Sandro oraz bramkarz. Da się tu jakoś upchnąć IF Sokratisa bez zbędnej straty zgrania? 

 

Mimo tego, że Manolas też jest Grekiem to potem na LO muszę dać kogoś z Bundes, a tam same kiepy :30vm3cw: 

Próbowałem 4-1-2-1-2 z Gattuso na CDM i wtedy nie tracę zbytnio zgrania z racji posiadania Legendy, ale nie ma miejsca dla zabójczego tridente - Brozovic, Hamsik i Nainggolan :frog:

 

Z Bundeswery.... IF HECTOR

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Tom182 napisał:

Z Bundeswery.... IF HECTOR

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

 

No według mnie kiep. Boczny obrońca i tempo 80 to według mnie trochę mało. Musi być ktoś szybki na bokach żeby w razie czego potrafić dogonić albo przynajmniej nie dać się odsadzić na 3 metry jak ktoś dziduje na skrzydle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

chętnie, możemy dzisiaj albo po LW, dostępny jestem raczej w nocy :-)

 

 

A tak z innej beczki, testował ktoś IFa Pedro? Statystyki ma bardzo dobre i się zastanawiam, tzn i tak zapewne przetestuje tylko chętnie bym przeczytał jakieś opinie i wrażenia

Ja grałem if Pedro dla mnie lepszy od Sterlinga POTM.

Pedro strzelał bramki aż miło. Brakowało trochę fiz bo łatwo go przepychali, ale 4*4* nadrabiał.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, matijad napisał:

Calcio wyglada zacnie ,tez gram calcio i ligue 1

https://www.futbin.com/17/squad/717899

https://www.futbin.com/17/squad/717929

 

Zamiast Salaha, wypróbuj sobie Candrevę z kartą Jastrząb lub Hunter, dla mnie najlepsza opcja z Calcio na PS/PN dopóki nie wpadł Salah SIF :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to wpadają nowe "czelendże" , fajne karty, ale po 3 TOTW to masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elita będzie jak w morde strzelił

 

1szy mecz w dupe

 

15556177_1227881620634079_234513528_o.jp

 

XDD

Edytowane przez MichalEEEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest nowy Glitch w LW ... no szlag nie ich trafi.

 

Podzielę się z Wami, bo odkryłem to przypadkiem.

 

W jednym meczu prowadziłem z gościem 3:1 i przestał grac myślałem , że odłożył pada. Przysłał mi wiadomość i w tym samym momencie mnie wywaliło z serwerów.

3 mecze potem koleś mi strzelił i grał na czas od 20 minuty, wysłałem mu wiadomość, żeby grał a nie się tylko bronił, jego wywaliło :D.

 

Myślę przypadek. Ale nie, już mnie 2 razy potem znowu wyjebało bo mi przysłali wiadomości, jeden z pretensjami, że jestem słaby ,  a dugi mi napisał po prostu "Hey"

czyli musi być coś na rzeczy,

 

Gram na Xbox one.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buahahaha byla fifa golden goal edition w drafcie a teraz rodzi sie fifa one word edition w lw :) jak to bylo? plej bjutiful?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, SkibaPL napisał:

Buahahaha byla fifa golden goal edition w drafcie a teraz rodzi sie fifa one word edition w lw :) jak to bylo? plej bjutiful?

 

dokładnie, porażka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wam też bardzo często zawiesza menu podczas przeglądania zawodników do sbc?

Przecież wywala co 10 min albo zwiesza podczas kupowania... co za szit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja po dzisiejszej LW sprzedaje coinsy i żegnam się z rakiem :) skład za 3mil gra jak padaka , boa ze smallingiem odbijają się od siebie,biegną gdzie chcą , kompany dogania bale lub ronaldo, przyznam ze składem z calcio za 15k gra się lepiej niż nimi , ale wydaje mi się że szkoda nerwów i czasu na taką odsłonę tej gry

1liga wbita bez problemu a ty po 10 meczach ledwo 2 zwycięstwa i rozłączenia 

http://www.futhead.com/17/squads/3173056/

Edytowane przez Lukash_PL1
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z takim skladem to bym zrobil dzisiaj 12/12 a nie 10/12 %-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, EZreal napisał:

Z takim skladem to bym zrobil dzisiaj 12/12 a nie 10/12 %-)

tez tak myślałem :) ale to jest fifa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Lukash_PL1 napisał:

ja po dzisiejszej LW sprzedaje coinsy i żegnam się z rakiem :) skład za 3mil gra jak padaka , boa ze smallingiem odbijają się od siebie,biegną gdzie chcą , kompany dogania bale lub ronaldo, przyznam ze składem z calcio za 15k gra się lepiej niż nimi , ale wydaje mi się że szkoda nerwów i czasu na taką odsłonę tej gry

1liga wbita bez problemu a ty po 10 meczach ledwo 2 zwycięstwa i rozłączenia 

http://www.futhead.com/17/squads/3173056/

im lepsze sklad tym ciezej sie gra :/ Ostatnio tez zaliczylem chyba 9 porazek pod rzad a potem tyle samo wygralem i jakims cudem wbilem gold 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

90 minuta, 7:1, magiczne koleczko, utracono polaczenie z serwerami EA, niewiarygodne to jest naprawdę...

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×