Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, MichalEEEk napisał:

Dlaczego mam do rozegrania w FUT Champions 25 meczy a nie 40?"

 

na PC jest 25 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to ścierwo jest niegrywalne... Są takie lagi że szok, gra przyspiesza i zwalnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, EZreal napisał:

12 meczy dzisiaj - 0 lagow, 0 dc

\jaki bilans?

 

U mnie bilans 5:5 , 3 razy mnie wyrzuciło, raz wywaliło mi ziomeczka jak prowadziłem,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój bilans 2W3L... Dwa zwycięstwa totalnie wymęczone, krew i pot zostawione na padzie. Szósty mecz, pierwsze pewne prowadzenie 4:0 w 50 minucie. Disconnect, przegrana. A jebać to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zrobiłem sobie Parolo, miałem 1 ifa , dokupiłem 2-óch i reszta w klubie, wydałem około 50k.

 

Hamsik czeka. Chociaż muszę zobaczyć jak to wyjdzie z ifem, w sensie staty są bardzo zbliżone, to może nie być opłacalny.

 

I nie wiem czy zauważyliście, ale piłkarze do SBC mają wszyscy numer 16, Ci mają 17 i tak będzie do końca, że w danym dniu będą gracze z numerem z którym grają itd.

 

BTW, jakie przewidywania na numer 18 i 19 :1_grinning: ?

Edytowane przez robson1425

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim debilem trzeba być ażeby wymyśleć  takie wymogi pod sbc pod Aubę.

:)

Edytowane przez Mandi
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Mandi napisał:

Jakim debilem trzeba być ażeby wymyśleć  takie wymogi pod sbc pod Aubę.

:)

 

a są już ?

 

Teraz widzę, overall 87 :1_grinning:

Edytowane przez robson1425

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 115.png # of players from Gabon: Exactly 1
 19.png # of players from Bundesliga: Exactly 11
 goldinform.png IF Players: Min 1
  Squad Rating: Min 87
  Team Chemistry: Exactly 100
 # of players in the Squad: 11
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mandi napisał:
 115.png # of players from Gabon: Exactly 1
 19.png # of players from Bundesliga: Exactly 11
 goldinform.png IF Players: Min 1
  Squad Rating: Min 87
  Team Chemistry: Exactly 100
 # of players in the Squad: 11

 

Pojechali, Hamsik też się nie opłaca, poczekam na 22 - el Shaarawy mam nadzieję wskoczy :1_grinning:

Potencjalna lista:

https://www.reddit.com/r/FIFA/comments/5iqeeq/a_list_of_potential_players_in_the_futmas_sbcs/

 

21 Dybala , ciekawe jakie wymagania rzucą ale pewnie jak na Aubę :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj totalne dno 5-10 bedzie cięzko poraz 5 wbić 18 ,ale jedno tak mnie wku......... ze myslałem ze rozj........pada konsole co kolwiek :starwars:

strzelam bramke na 1-1 w 82 min ,bramka palce lizac a w powtórce disconect :siara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz jestem przekonany ze jak przeciwnik ma slabszy sklad tym ciezko z nim wygrac. Gosciu mial sklad srebrny z Australii i wszystko mu wychodzilo a u mnie zawodnicy jak mieli okazje to kopali sie po czole i biegali w zwolnionym tempie

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez w to gowno  , sie nie da grac dzisiaj !!! Jakies lagi, chrupania, jak zayebalem padem, to 2 stickery odleciały. Na szczęście nic nie pękło !! Oczywiście szmaty tylko na ultra deffie jadą !!! Chyba czas wrócić do UFC bo nie idzie ujechać z ta gra :38_worried: 

 

Starvin dokładnie, przed chwila tez grałem z kolesiem co miał skład z PL na poziomie 82 ale oczywiście ławka rezerwowych miał ocenę zjechana do 78. Nic nie mogłem zrobic, dosyć ze lagi to jak muchy w smole :38_worried:

 

Jeszcze kurde zachciało mi sie fajek rzucać , dwa tygodnie nie pale to juz totalna porażka, póki nie włączę fify to o fajce nie myśle, po dwóch meczach pol ramy bym wyjaral. 

Edytowane przez Baczek867
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, robson1425 napisał:

\jaki bilans?

 

U mnie bilans 5:5 , 3 razy mnie wyrzuciło, raz wywaliło mi ziomeczka jak prowadziłem,

10-2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jest grac na autobusie nawet jak sie przegrywa. :1_grinning:

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Loki sie zna, ja ledwo 10-2 wykrecilem a on juz na Gold3 z 18 winami siedzial ;d

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie to nie ja, tylko przeciwnik :1_grinning:

mialem wczoraj wolny dzien od pracy to przymlucilem bo caly weekend mnie nie ma. Ogarnalem Zloto 3 i starczy.

Ale dajcie spokoj, wygrywalem 2:1 a koles nawet jak w koncu mu strzelilem gola to uparcie murowal bramke. Wydaje mi sie ze gracze grający ładna piłkę są karceni przez silnik gry.

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

8:15

Idealny przykład że nie zawsze lepszy wygrywa

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem , że jak gram na standardowych ustawieniach formacji to idzie dobrze a jak zacznę ustawiać taktykę tych " gwiazdek z YT" to większość w czapę, WtF ?

Jest gdzieś opisane jak ustawiać suwaki pod daną dotacje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, lokitheman napisał:

 

Oczywiscie to nie ja, tylko przeciwnik :1_grinning:

 

mialem wczoraj wolny dzien od pracy to przymlucilem bo caly weekend mnie nie ma. Ogarnalem Zloto 3 i starczy.

 

Ale dajcie spokoj, wygrywalem 2:1 a koles nawet jak w koncu mu strzelilem gola to uparcie murowal bramke. Wydaje mi sie ze gracze grający ładna piłkę są karceni przez silnik gry.

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

 

8:15

Idealny przykład że nie zawsze lepszy wygrywa

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

 

niby lepszy, ale 8 do 5 w strzałach to jeszcze nie taka tragedia, mecz mniej więcej wyrównany, gorzej by było jakby miał 3 strzały i 3 gole, to wkurwia najbardziej :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu grać teraz. Gameplay w stylu betonowe buty, przyspieszenie i dc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grajcie po prostu LW i będzie gitara. Ja gram tylko sezony i jest dobrze. Często wyrównane mecze. Ważne żeby patrzeć na ping na początku. Jak pojawi się chociaż na chwilę inna kreska niż zielona to wychodzić trzeba. Tak samo jak nazwa użytkownika czy klubu to jakieś tureckie czy arabskie hasła. Wtedy lagi gwarantowane.

No i was wszystkich ogarnął pęd za lepszymi kartami który niestety często przynosi odwrotny skutek. Zamiast skupić się na grze wkurzacie się że wasz super hiper if jest powstrzymywany przez ov 80. Trochę więcej luzu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, robson1425 napisał:

 

niby lepszy, ale 8 do 5 w strzałach to jeszcze nie taka tragedia, mecz mniej więcej wyrównany, gorzej by było jakby miał 3 strzały i 3 gole, to wkurwia najbardziej :1_grinning:

Najbardziej legitna jest tabelka gdzie na 0 strzalow gosc ma 1 lub 2 bramki...

Mi sie juz nawet nie chce tego Huntera domeczyc po prostu odpalam poziom na easy strzelam 2 bramki a pozniej odkladam pada i komp nawet pilki nie zabierze... za duzo to sie tam nie dzieje w tej fabule. Zostanie jeszcze wirtualna gwiazda platyna siada i gra robi out z mojego domu. Tak jak w 16 pobilem swoj rekord jesli chodzi o rozegrane mecze (z czego polowa to drafty i tam tego raka wytrzymalem) tak w to po prostu nie da sie grac a oni nawet za caly ten handicap nie bekna... ludzie wola jeszcze fp kupic i dorzucic dodatkowa cegielke.

Mysle ze takie koksy jak Huge Gorilla na tyle ogarniaja gre ze wiedza z jakiej pozycji strzelac aby wszystko wpadalo itd. Ta sa tacy maniacy co na tej grze zeby zdjeli i tylko w to graja. Trzepac caly czas pod rzad po 38-40 winow w fut champions to jakis kosmos :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie grajcie po prostu LW i będzie gitara. Ja gram tylko sezony i jest dobrze. Często wyrównane mecze. Ważne żeby patrzeć na ping na początku. Jak pojawi się chociaż na chwilę inna kreska niż zielona to wychodzić trzeba. Tak samo jak nazwa użytkownika czy klubu to jakieś tureckie czy arabskie hasła. Wtedy lagi gwarantowane.

No i was wszystkich ogarnął pęd za lepszymi kartami który niestety często przynosi odwrotny skutek. Zamiast skupić się na grze wkurzacie się że wasz super hiper if jest powstrzymywany przez ov 80. Trochę więcej luzu.

Serio?

To może nie grajmy w fife w ogóle?

Gwarantowane 0 lagow i nerwów.

Place za grę to chce grać.

W 5 meczach, wywaliło mnie 3 razy chociaż na lapku obok cały czas Spotify gra.

Wczoraj na 15 szpilow nie doświadczyłem żadnego laga.

Gram tylko u siebie i mam włączone wyszukiwanie lokalne.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×