Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Szokująco dobry jest CR. Od rozegrnych meczy można mu 3 odjąć bo robię często RQ na bota żeby nie kupować kart leczenia.

Screenshot_20161222_115152.png

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, no4b napisał:

Szokująco dobry jest CR. Od rozegrnych meczy można mu 3 odjąć bo robię często RQ na bota żeby nie kupować kart leczenia.

Screenshot_20161222_115152.png

 

1,5 mln.. Niestety nie sprawdzę, bo nie mam i podejrzewam, że nigdy nie będę mieć tylu coinsów... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie mow nigdy :)
ja np nigdy nie mialem tak drogiego składu jak teraz :) 
zawsze narzekałem na brak coinsów a w tej edycji dość łatwo zarobić :)

 

wiec kto wie czy w przyszłej nie uda się zdobyc takiej karty ;)

 

chociaz biorąc pod uwage, ze lepsze wyniki mozna miec zrebrnym składem to po co zbierac na CR7?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo kto wie. :wink:

Póki co dojrzewam do rzucenia w piz.. la ligi i zrobienia składu z Premier League. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

La liga jest swietna jesli sie ma w skladzie samych topowych graczy typu Bale, Neymar, Ronaldo, Messi, Modric, Ramos itp.

Nie maja sredniej (Martial, Lukaku itp) lub srednio-wysokiej klasy Reus, Lewy itp..

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minut temu, EZreal napisał:

La liga jest swietna jesli sie ma w skladzie samych topowych graczy typu Bale, Neymar, Ronaldo, Messi, Modric, Ramos itp.

Nie maja sredniej (Martial, Lukaku itp) lub srednio-wysokiej klasy Reus, Lewy itp..

 No właśnie  albo grubo albo wcale. Na grubo mnie nie stać, więc trzeba będzie zmienić ligę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, sLk napisał:

 No właśnie  albo grubo albo wcale. Na grubo mnie nie stać, więc trzeba będzie zmienić ligę.

Calcio A polecam z Dybalą i Higuainem na ST . 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Baczek867 napisał:

Calcio A polecam z Dybalą i Higuainem na ST . 

Myślałem o tym, ale też najtańsi nie są. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Ja w sumie sprzedałem wszystko co miałem wyszło jakieś 700k ( niewiele ale pure handel i snajpa w tym roku , zero paczek ) , poczekam sobie aż Messi trochę stanieje i wtedy sobie zrobię jakiś skład z nim i Tevezem ... jakby mnie naszło zostawiłem sobie srebrny skład hehe , nie no ogólnie po tym filmiku wczoraj przeszła mi ochota , rubikon został przekroczony :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez zrobilem ten srebrny skład, jakies 30K wyszedl :)

Ciekawi mnie jak sie bd gralo

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, lokitheman napisał:

Tez zrobilem ten srebrny skład, jakies 30K wyszedl :)

Ciekawi mnie jak sie bd gralo emoji14.png

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Daj znac :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na miejscu gościa, przed wypuszczeniem tego filmiku wszytskie te karty srebrne które podobno ma w składzie nakupiłbym ile tylko mam mamony :)
A gimbaza i tak odkupi czarodziejski skład :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Tom182 napisał:

Na miejscu gościa, przed wypuszczeniem tego filmiku wszytskie te karty srebrne które podobno ma w składzie nakupiłbym ile tylko mam mamony :)
A gimbaza i tak odkupi czarodziejski skład :)

Tak często robią :24_stuck_out_tongue: Czy to youtuberzy, czy ludzie wstawiający "super" składy na reddicie/forum EA.

 

Odbiegając od tego tematu... jak mnie wku*wiają mecze w których przeciwnik nastrzela 2/3 bramki w 10 minut - zupełnie z dupy - bez jakiejkolwiek kontroli. Czuję, że mógłbym odłożyć pada, a i tak wszystko wyglądałoby tak samo. Niby mam obronę, ale tak jakbym jej nie miał - bo suwaki sprzyjają przeciwnikowi i to on może naje*ać mi bramek strzelając choćby z połowy boiska. Po takim okresie gry suwaki zaczynają mi sprzyjać i to ja mam gonić wynik, gonić wynik, który wg mnie EA ustaliło z góry - ja dziękuję za takie atrakcje i dbanie o to aby każdy mecz był inny, aby każdy mógł się bawić tą grą na "wysokim" poziomie.

 

Jeżeli nie jest to wystarczający dowód na handi to ja podziękuję - odkąd pamiętam, w fifie powielają się schematy - nastrzelasz 2 bramki i niszczysz przeciwnika w pierwszej połowie? W drugiej połowie będziesz grał jak 3-letnia dziewczynka z odłączonym padem... Kod będący dowodem handi, który tutaj ktoś wrzucił ma sens i na 99% działa w sezonach FUT. Ciekawe co musiałoby się stać, żeby EA z takiego czegoś zrezygnowało, chyba g*wnoburza podobna do tej z chemią w FUT16 :O

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko kto to potwierdzi? Bez konkretnego dowodu nikt nic nie wskora

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka Panowie

Chciałem wam życzyć, Wesołych i Spokojnych Świąt, dużo zdrowia do tej gry i nie tylko, i same grube karty w paczkach :) Pozdro

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Baczek867 napisał:

Calcio A polecam z Dybalą i Higuainem na ST . 

 

Testowałem tych dwóch i Immobile 85 sif, moim zdaniem stosunek cena/jakość Immobile najlepszy - około 60-65 tys do kupienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co kto woli robson :) u mnie Higuain nie do ruszenia :) prędzej bym Dybale sprzedał, jednak w pakiecie uzupełniają sie idealnie, siła + szybkość i zwinność , gdzie bym nie podał jest moc :1_grinning: 

 

Zagrałem przed chwila 5 meczy, wszystkie do przodu, w tym 4 eliminacje do LW, a miałem sobie dac totalny looz w ten weekend, nie bedzie i tak czasu ale jakiegoś silvera na szybko sie wbije :)  Wychodziło po prostu wszystko, moi zawodnicy byli wszędzie, handi było ze mną na bank :) 

Edytowane przez Baczek867
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Baczek867 napisał:

Co kto woli robson :) u mnie Higuain nie do ruszenia :) prędzej bym Dybale sprzedał, jednak w pakiecie uzupełniają sie idealnie, siła + szybkość i zwinność , gdzie bym nie podał jest moc :1_grinning: 

 

W sumie to prawda, jak już tu ktoś pisał, że u każdego inna karta gra lepiej ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka Panowie. Właśnie dzisiaj uruchomiłem pierwszy raz tryb Ultimate Team w mojej karierze fifowicza i mam parę pytań. Przede wszystkim co robić?:D Mianowicie co jest najważniejsze? Grać sezony dla jednego gracza, czy online? Chodzi o to ogólnie, żeby stworzyć jak najlepszą drużynę i grać różne turniej dla jednego gracza i online? Za co jest najwięcej monet, czy tam Fifa points. Gdy już dostanę przykładowo jakiegoś gwiazdora jak Ronaldo, czy Messi to zagości u mnie na stałe? Trochę pewnie naiwne pytania, ale chciałbym mieć małe rozeznanie:D Dzięki z góry za każdą odpowiedź/pomoc:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, mikelsgrom1 napisał:

Siemka Panowie. Właśnie dzisiaj uruchomiłem pierwszy raz tryb Ultimate Team w mojej karierze fifowicza i mam parę pytań. Przede wszystkim co robić?:D Mianowicie co jest najważniejsze? Grać sezony dla jednego gracza, czy online? Chodzi o to ogólnie, żeby stworzyć jak najlepszą drużynę i grać różne turniej dla jednego gracza i online? Za co jest najwięcej monet, czy tam Fifa points. Gdy już dostanę przykładowo jakiegoś gwiazdora jak Ronaldo, czy Messi to zagości u mnie na stałe? Trochę pewnie naiwne pytania, ale chciałbym mieć małe rozeznanie:D Dzięki z góry za każdą odpowiedź/pomoc:P

 

Najwięcej monet jest w Lidze Weekendowej, ale ciężko tam się zakwalifikować zwłaszcza jeśli jesteś początkującym graczem.

 

Zagraj sobie na początek kilka sezonów offline, za wygranie tych sezonów dostaniesz trochę coinsów, będziesz mógł sobie rozwinąć skład, jakieś 10-20 k pozwoli Ci zrobić sobie całkiem przyjazny skład np ligi Angielskiej.

Żeby dostać Messiego / Ronaldo, to albo musisz wydać ponad milion coinsów, albo mieć szczęście w paczkach ;), ciężko o takich graczy na początku. Jeśli dostaniesz takiego piłkarza na wypożyczenie to masz go przez tyle spotkań na ile jest wypożyczony potem nie można mu dać kontraktu, trzeba usuwać.

Jak już się poczujesz pewniej i składzik będzie sensowny tzn złote karty + 100 zgrania, wtedy spróbuj sezony online.

To tyle z porad, ja tak startowałem tylko że grałem od razu z początkiem gry.

///

Zakupiłem 2 karty OTW Milika, po 30k, jednego z Hunterem, będę go testował, drugiego wrzuciłem na listę. Jesli wróci do gry w lutym, to jest szansa, że jakiegoś IFa jeszcze dostanie, patrząc jak gra Napoli np w meczach u siebie dużo akcji i sytuacji jest spora szansa.

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ligi weekendowej wypadł mi Kompany, Matuidi i Gotze. W sumie za golda 3 wyszło mi 120 k :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostalem Mertesacker najlepszego, a za najwyzsza kwote poszedl jakis prawy obronca, srebrzak z Brazylii, nawet nie rare - kosztowal 1,2k :31_neutral_face:

Coz, byl to gold 3, gdyby nie disconnecty bylby gold 2, a kilka meczow zostalo, ale juz szkoda zdrowia :1_grinning:

Na jutro dokupilem SIF Benteke, na karcie prezentuje sie ladnie, licze ze warto bylo wydac na niego te, jak na mnie, niemala fortune

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj wszystko pocisnąłem. Zrobię sobie pack ołpening za 3,250k ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, vkkaaa napisał:

 

 

Odbiegając od tego tematu... jak mnie wku*wiają mecze w których przeciwnik nastrzela 2/3 bramki w 10 minut - zupełnie z dupy - bez jakiejkolwiek kontroli. C

 

 

 

Czesto tam mam, to jets jak obuchem w leb.

Jakis pinball w polu karnym, longshot albo rozny dup dup 3:0 i wynikiem to sam przeciwnik jest zaskoczony.

 

Najgorsze jest to, ze godnie go, zazwyczaj dogodnie na 3;2 i zawsze mi troche braknie..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rozegrałem 4 meczyki przed północą jak już był spokój w domu i nikt nie brzęczał nad uchem i wnioski są takie. SBC Gameiro jest przeujem :30vm3cw:

Jeśli ktoś go nie zrobił to niech żałuje. Wczoraj 4 mecze, 4 wygrane 1-0 i w każdym bramka Gameiro :obama:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×