Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, Kubuhh napisał:

Przewaliłem IF Bonaventure, Marchisio, Pjanica i Dybale na wyzwania z TOTW wymiennym... straciłem 250K. 

 

Poleci ktoś więc jakiś składzik za 50K? Obojętnie jaka liga 

 

Takie coś dziś zobaczyłem :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku "17" - paru z tego forum, też sobie składy spaliło, którymi grali i później szukali kart w panice w klubie... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma :)

Ja wychodze jutro takim skladem :) ławka brązowa ! Z tego co potestowalem to obroncy przeciwnikow nie wiedza kogo w kontrze kryc gram na ustawieniach brumy.

Screenshot_20161229-180635.thumb.png.879

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lecę jutro tymi dzikami:

 

119rw3p.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest to momentum to ja nadal nie rozumiem czemu te wszystkie śmieszne youtubery nadal mogą wykręcić wyniki 40-0, tak wykorzystują silnik? Wydaje mi sie ze grają poprostu spokojnie i czekają na swoje okazje i jakoś im to wychodzi wygrywać mecze, bilanse typu 500-10-40 to u nich porządek dzienny. Czasami wydaje mi sie ze tłumaczymy sie tym momentum, ale skoro tyle ludzi tez to odczuwa ze gra ich dyma ( mimo tego co napisałem tez czuje sie dymany przez ta grę ) to nadal nie rozumiem czemu niektórzy mogą grać i wygrywać a my nie. Kumpel mi powiedział ze jak by grał tyle co w Fife w jakaś inna grę to by dawno byłby koksem w nią... CO JEST NIE TAK srEA

 

EDIT; Najgorsze jest to ze jak przegrywasz i czujesz ze to przez grę, chcesz sie odegrać i jak sie uda już wygrać z trzy cztery mecze znowu przychodzi dzień ze wszystko w dupę, a wątpię ze poziom gracza zmienia sie z dnia na dzień, dzisiaj z powodzeniem walczę w drugiej lidze a jutro ledwo w czwartej 

Edytowane przez Gorekkk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo Youtuberzy są częścią marketingu EA.

Mogą banować kogo chcą , boostowac kogo chcą jeśli chodzi o losowanie kart jak i rozgrywkę . EA zdaje sobie sprawę, że warto /musi jakiś odsetek graczy wykluczyć z tej oskryptowanej machiny aby była opozycja. Gdy momentum było w sferze domysłów opozycja twierdząca , że FIFA jest grą e-sportową/ pure skill mogła wykorzystywać tych ludzi, jako dowód na brak skryptów wpływających na sytuację w meczu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co robią sbc z overallem do uzyskania 84 mam ciekawą tabelkę, ażeby bezstresowo uzyskać wymagany poziom drużyny.

 

hoWA1EA.png

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Tom182 napisał:

Nie ma :)

Ja wychodze jutro takim skladem :) ławka brązowa ! Z tego co potestowalem to obroncy przeciwnikow nie wiedza kogo w kontrze kryc emoji23.pngemoji23.png gram na ustawieniach brumy.

Screenshot_20161229-180635.png

 

Remy na CAM? Serio? To jest straszny kołek w dodatku zupełnie nie potrafi podać. Chyba srogo się zawiedziesz. Spróbuj złożyć coś tak żeby Ben Arfa grał na CAM po gwizdku, bo tam się świetnie sprawdza. Na CM chodzi tak sobie.

 

Jak wszyscy piszą to ja też, gram czymś takim:

https://www.futbin.com/17/squad/908875

Oczywiście po gwizdku, bo przed jest tak, żeby chemia była jak najwyższa.

Edytowane przez no4b
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Remy na CAM? Serio? To jest straszny kołek w dodatku zupełnie nie potrafi podać. Chyba srogo się zawiedziesz. Spróbuj złożyć coś tak żeby Ben Arfa grał na CAM po gwizdku, bo tam się świetnie sprawdza. Na CM chodzi tak sobie.

 

Jak wszyscy piszą to ja też, gram czymś takim:

https://www.futbin.com/17/squad/908875

Oczywiście po gwizdku, bo przed jest tak, żeby chemia była jak najwyższa.

Kolego rozegralem tym skladem w 2 lidze 8 meczy. Jest objawieniem wbiega srodkiem jak TGV. Wykonczenie posiada dobre. Nie on w tej taktyce ma pilke rozgrywac ona ma robic wiatr. Kazdy skupia sie na Lacazette i Aguero a tu Remy punktuje :) pozatym na wlasnie rozegrlem z kumplem 4 sparingi przed LW online i jedno pytanie po tym wszystkim padlo : jak tys wpadl na tego diabła na CAM ? :)

Liga zweryfukuje

Chetnie bym na CAM sprawdzil Pogbe ale mnie nie stac na niego. Ben Arfa u mnie w klubie juz ponad 250 meczy rozegral i glownie jako CAM gral. Tu teoretycznie moglbym go wystawic za plecami napastnikow i z jego HL bylby kapitalny ale wtedy nikt inny w jego miejscu na CM mi nie podchodzi. Gram tymi pilkarzami co lubie i np. Z bólem zostawiam poza składem Erkisena. Zaluje ze nie zrobilem SbC jak byl Fekir albo Payet...

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dwa nowe SBC, liga Rosyjska i Holenderska

Mam w klubie sporo kart z rosyjskiej liczę na jakiś zarobek.

Zrobiłem SBC z Eto i strasznie wolny jest:/ jak gram na dwóch napastników jeszcze Ok. W ustawieniu z jednym napastnikiem już jest trochę gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po lidze weekendowej zabieram sie za SBC Lacazette. Malymi krokami daje sobie tydzien na zrobienie calosci

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Tom182 napisał:

Ja po lidze weekendowej zabieram sie za SBC Lacazette. Malymi krokami daje sobie tydzien na zrobienie calosci

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

 

a nie lepiej If 86 za około 250k ;) ? No chyba, że masz większość kart to tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

a nie lepiej If 86 za około 250k ? No chyba, że masz większość kart to tak.

Nie mam ot tak 250k a raczej 300k bo po tyle chodzi. Chce sobie ukladac te druzyny pomalu, tak dla zabawy :) kolorystycznie bedzie mi pasowal do Perrin'a i Kurzawy

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Tom182 napisał:

Ja po lidze weekendowej zabieram sie za SBC Lacazette. Malymi krokami daje sobie tydzien na zrobienie calosci

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

 

SBC Lacazette, to mega karta... Warto zrobić... ST, CF, CAM... Wszędzie spisuje się fenomenalnie. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koles mnie prosił bym dał mu wygrać w FC za 30K :1_grinning:

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych, na twitchu streamuje David meyler, koles, który co tydzień robi po 32 winy. Aaa no o jest CM z Hull city %-) https://www.futbin.com/17/player/3327/meyler

a009ab07102a03ea9677632613242214.jpg

BTW. Można odebrać stroje za przynależność do klubu fut champions. Spoko, jakies różowe z adidosa, juz aktywowałem %-)

Edytowane przez EZreal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Qdlaty91 napisał:

Mam w klubie sporo kart z rosyjskiej liczę na jakiś zarobek.

Zrobiłem SBC z Eto i strasznie wolny jest:/ jak gram na dwóch napastników jeszcze Ok. W ustawieniu z jednym napastnikiem już jest trochę gorzej.

 

 

https://www.futbin.com/17/squad/911048 Dla mnie Etoo z hunterem jest mega, w tym składzie spisuje się rewelacyjnie.

 

Co do ruskiej i holenderskiej zrobiłem już kilka, kart mam mnogo ale tak patrząc na ceny nie są to jakieś oszołomiające ceny na rynku by liczyć na kokosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosz murwa kac!

Patrzę na yt a tam ludzie za Silver 1 dostają jakies griezmany, bale czy pogby a ja od 7 fut champions w zlocie i najlepszy był smalling jak kosztował 30k z 2 miechy temu..

Znając moje szczęście za Golda miesięcznego dostanę nikolica, skorupskiego i teodorczyka.

Możecie robić screeny...

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za golda 3 wypadł najlepszy Rui Patricio :) Tym razem bez fajerwerków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, EZreal napisał:

Nosz murwa kac!

Patrzę na yt a tam ludzie za Silver 1 dostają jakies griezmany, bale czy pogby a ja od 7 fut champions w zlocie i najlepszy był smalling jak kosztował 30k z 2 miechy temu..

Znając moje szczęście za Golda miesięcznego dostanę nikolica, skorupskiego i teodorczyka.

Możecie robić screeny...

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

 

Ja to samo cały czas Gold 2 / Gold 3 i wczoraj Andre Gomes najlepszy :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rui Patricio za golda 3 :)

Dobra, raz wpadł Payet i Higuain teraz pewnie kilka miesięcy postu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Gorekkk napisał:

Skoro jest to momentum to ja nadal nie rozumiem czemu te wszystkie śmieszne youtubery nadal mogą wykręcić wyniki 40-0, tak wykorzystują silnik? Wydaje mi sie ze grają poprostu spokojnie i czekają na swoje okazje i jakoś im to wychodzi wygrywać mecze, bilanse typu 500-10-40 to u nich porządek dzienny. Czasami wydaje mi sie ze tłumaczymy sie tym momentum, ale skoro tyle ludzi tez to odczuwa ze gra ich dyma ( mimo tego co napisałem tez czuje sie dymany przez ta grę ) to nadal nie rozumiem czemu niektórzy mogą grać i wygrywać a my nie. Kumpel mi powiedział ze jak by grał tyle co w Fife w jakaś inna grę to by dawno byłby koksem w nią... CO JEST NIE TAK srEA

 

EDIT; Najgorsze jest to ze jak przegrywasz i czujesz ze to przez grę, chcesz sie odegrać i jak sie uda już wygrać z trzy cztery mecze znowu przychodzi dzień ze wszystko w dupę, a wątpię ze poziom gracza zmienia sie z dnia na dzień, dzisiaj z powodzeniem walczę w drugiej lidze a jutro ledwo w czwartej 

 

Wg mnie po tym co kilkukrotnie widziałem... bez handi gracze, którzy robią 40-0 nadal robiliby 40-0 tylko bez większych bullshitów podczas meczy. Kilkukrotnie natknąłem się na streamy lepszych graczy, którzy tracili bramki zupełnie z dupy - bo gra tak chciała. "Pro" różnią się od zwykłego gracza tym, że potrafią strzelić więcej niż przeciwnik mimo przeciwności.

 

Co do paczek - za Gold 3 w tym tygodniu wypadł mi Courtios, wcześniej słabe karty za QS. Ogólnie z paczek na samym początku wypadł mi Rooney, jakiś czas później Griezmann. Gdybym nie pomyślał o tym, że szczęście w paczkach mi sprzyja w tej edycji może śmigałbym teraz składem za bańkę... ale niestety musiałem kupić kilka paczek po 100k i przeyebać majątek :1_grinning:

Edytowane przez vkkaaa
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×