Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Poki co 11 winow i 18 spotkań

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie gram bo spędzam sylwestra grając w tańce z dziećmi na Kinect ;)

Ale z.moich obserwacji wynika, że EA zmniejszyło suwaki "MOMENTUM" też macie takie wrażenie ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisze krotko gram w fife od niepamietnych czasow ale to co zobaczylem teraz przelalo czare goryczy.Kiedy wyszedl bf1 fifa mogla nie istniec tylko bf4 i 1 dzis zagralem od premiery bf1 pierwszy raz w fife sklad mam jaki mam ok 800k.To co sie dzieje w tej grze to istna patologia,naprawde jezeli ktos lubi grac w gry jak ja to polecam olac ta serie.Mam ponad 40 lat i sporo przegranych gier ale to co oni zrobili z ta gra to zakrawa o kryminal.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gracie dzisiaj normalnie mecze? bo ja nie moge sie polaczyc z nikim w UT jak i normalnych sezonach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie są Wasze opinie na temat zwykłej złotej karcie VArdy ?? Warto go kupić do ataku aktualnie gram w ataku batshuai :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, nikkor napisał:

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170101/08935eebf1f94def016d708e310f9fe5.jpg[/img

Jakie zmiany do 120k

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

20170101_182018.jpg

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Ben Arfa za Cabelle i Lacazette za Remego oraz...Martial na LW 

Edytowane przez Tom182

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jestem tak jebany przez grę, że głowa mała. Ja jedno gra drugie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się w tym tygodniu grało dość fajnie, bilans 19:16, zostało 5 spotkań, ale odpuszczam, muszę odespać sylwestra :D.

 

Wrzuciłem na PN Embolo OTW , karta jest mega, fizyczność 82 , przepycha każdego, na drugim skrzydle Reus, nawet się spisuje. Środkowy napastnik - Hahn, świetny grajek jak za swoją cenę, dorzuciłem go w wersji z myśliwym.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1bde16fb40c2d62616b5694ed665901d.jpg

4b3e2e8e0d705b11ff350a5ef9fb075d.jpg

Panowie mam jakieś 950k i zastanawiam się który skład robić podczas TOTY.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie są Wasze opinie na temat zwykłej złotej karcie VArdy ?? Warto go kupić do ataku aktualnie gram w ataku batshuai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Matixio napisał:

Panowie jakie są Wasze opinie na temat zwykłej złotej karcie VArdy ?? Warto go kupić do ataku aktualnie gram w ataku batshuai emoji4.png

 

Ja grałem Batshuayem i był super. Z Angielskiej dobrze mi się grało Benteke i Origi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz w życiu wbiłem do FUT, zrobiłem kilka losowań i mam De Boer Butragueno I Roberto Carlosa .

Ja chcę sobie zrobić skład bez gwiazd , ale nie wiem jak ich sprzedać :O jak daje szybka sprzedaż, to mam info, że będzie to 0 .... Jak ich sprzedać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy raz w życiu wbiłem do FUT, zrobiłem kilka losowań i mam De Boer Butragueno I Roberto Carlosa .

Ja chcę sobie zrobić skład bez gwiazd , ale nie wiem jak ich sprzedać :O jak daje szybka sprzedaż, to mam info, że będzie to 0 .... Jak ich sprzedać ?

Musisz zagrać nimi tyle spotkań, ile wskazuje na to cyfra na niebieskiej zakładce danej karty. Pózniej możesz ich sprzedać. Gratuluje dropu, każdy pewnie zazdrości Ci tych gwiazd xD

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, na zachętę dali gwiazdy . ale ja wolę grać slabszybmi. W PES 2016 grałem tylko złotymi piłkami .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, TrueGrand napisał:

Pierwszy raz w życiu wbiłem do FUT, zrobiłem kilka losowań i mam De Boer Butragueno I Roberto Carlosa .

Ja chcę sobie zrobić skład bez gwiazd , ale nie wiem jak ich sprzedać :O jak daje szybka sprzedaż, to mam info, że będzie to 0 .... Jak ich sprzedać ?

 

Bo oni są tylko wypożyczeni, także zagrają u Ciebie tyle spotkań ile mają , pewnie 5 i nic z nimi nie zrobisz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że mi ta gra nie daje tyle śmiechów i chichów co na powyższych filmikach. DNO, DNA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za handel się weź, bo Cię dawno przeskoczyłem i brakuje motywacji do mnożenia monet ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Matixio napisał:

Panowie jakie są Wasze opinie na temat zwykłej złotej karcie VArdy ?? Warto go kupić do ataku aktualnie gram w ataku batshuai emoji4.png

 

miałem gościa ale irytowało mnie w nim to, że często cofał się prawie pod obronę (chyba ma wysoką pracowitość w obronie), ogólnie sprzedałem szybko i na pewno do niego nie wrócę, bardzie sprawdził by się na CAM-iem, tak mi się przynajmniej wydaje. Teraz mam w ataku Alexis Sancheza i póki co, niezła skuteczność, szybki, dobry drybling i potrafi też dobrze dograć. Swego czasu fajnie grało mi się IFem Hary Kane'a ale ma on mały mankament - szybkość. 

 

Co do LW to nie będę się powtarzał bo każdy już wie jak się tam gra, często to zwykła loteria. Ten weekend niezły bo mimo, że nie ukończyłem 3 spotkań a z 2 mnie rozłączyły serwery EA i zapisały jako porażkę to osiągnąłem GOLDa 2 więc jestem zadowolony bo nagrody będą niezłe :-)

 

Ostatnio wreszcie i mi dopisało szczęście w losowaniu - w ciągu dwóch tygodni Varane TOTGS i Ramos, dzieki temu zrobiłem całkiem solidny skład Fitness z ligi włoskiej gdzie muszę powiedzieć, że Nainggolan to mega kozak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja jednak wbiłem sobie Gold 2 , grałem na sam koniec ligi gdzieś koło 5, zagrałem 4 mecze wygrałem 2 i udało się.

 

Ostatni mecz to był najdziwniejszy mecz jaki w życiu zagrałem i jeśli ktoś myśli, że nie ma handi czy tam momentum czy jeden pies jak to nazywać, to tak:

 

Wynik 8:8 , po dogrywce 9:9 i karne tutaj wygrałem, bo już były "normalne"

 

Ale od początku meczu strzelam jako pierwszy, gościu strzela mi od razu akcja na remis w obu przypadkach paraliż obrony, nagle w akcji Chiellini z Mirandą na ataku, a Naingollan zostaje na ŚO :D, totalna masakra, dosłownie można było biec z piłką do bramki, obrońcy się jakby odbijali od piłki.

 

I tak dotrwaliśmy do karnych, wygrałem 3:1 , bo gościu nie znał glitcha z bronieniem karnych ;). I tak wbiłem Gold 2 :24_stuck_out_tongue:

 

Teraz mam pytanie do tych którzy grali i testowali. Robert Lewandowski czy Aubameyang? Bo grałem tym drugim, jakoś tak oprócz szybkości to nie zbyt mi się widział. A jak z Robertem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbilem Silver 1, co dało mi Gold 2 w miesięcznym rankingu i powiedziałem, że olewam ta Lw ale.. Patrzę a tu piątek wolny, Lw bez wymagań, zrobilem nowy belgijski skład z hazardem, sif benteke, naingollan czy dembele. Powiedzialem sobie tak, wrzucam do składu asamoah, shaqiri i szczesnego i jadę z koksem. Jak za 1 razem nie wygram to olewam.

Tak się skonczyl finał :

No i znów uzależnienie wygrało %)

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×