Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki mam pytanie apropo podania "na dobieg" RB/Y PS4 R1/Trójkąt

W jakich momentach które używać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, EZreal napisał:

Wbilem Silver 1, co dało mi Gold 2 w miesięcznym rankingu i powiedziałem, że olewam ta Lw ale.. Patrzę a tu piątek wolny, Lw bez wymagań, zrobilem nowy belgijski skład z hazardem, sif benteke, naingollan czy dembele. Powiedzialem sobie tak, wrzucam do składu asamoah, shaqiri i szczesnego i jadę z koksem. Jak za 1 razem nie wygram to olewam.

Tak się skonczyl finał :

 

No i znów uzależnienie wygrało %)

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

Daj znac jak Ci sie Bendeke i Hazardem gra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie gra Wam sie dzisiaj "normalnie"? Ja przed chwila przegrałem finał z kolesiem który cały czas grał wrzutki w pole karne i mu sie udało. Ja po pierwszym strzale sam na sam wiedziałem ze uja co zrobię jak Martial ustrzelił jakiegoś kibica pod samym dachem... nic nie wychodziło

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, TrueGrand napisał:

Chłopaki mam pytanie apropo podania "na dobieg" RB/Y PS4 R1/Trójkąt

W jakich momentach które używać ?

R1+ trójkąt jak jest sporo miejsca za obrońcami i zawodnik wbiega między obrońców. Świetnie się też sprawdza to wypuszczania skrzydłowego bocznym obrońcą. Sam trójkąt kiedy jest bliżej bramki i obrońcy są bliżej napastnika oraz w celu przyspieszenia gry w środku pola.

Tu masz przykłady:

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, starvin napisał:

Daj znac jak Ci sie Bendeke i Hazardem gra :)

Wiecej dam znac w niedziele/poniedzialek po 40 meczach LW :F

 

Poki co:

Hazard - mega zwinny, turbo szybki, bardzo dobre obie nogi. Swietne podania, celne strzaly chociaz brakuje tych 6-5 oczek w sile strzalu.

Natomiasy wykonczenie niby slabsze od Martiala a w grze wyglada lepiej. Bardzo podobny profil do Reusa ale bardziej zwinny.

Bardzo dobrze pokazuje sie na pozycjach. Ogolnie najlepsze skrzydlowy, przed SIF Salah, Reus i reszty kartofli.

 

Benteke SIF - czolg. Strasznie silny, jak na gabaryty w miare szybki. Dysponuje wystarczajaca szybkoscia by dojsc do prostopadlem a potem zmiazdzyc rywala fizycznoscia. Swietnie krotkie podania, przy nim Mane OTW odzyl i strzelil w 4 meczach 4 bramki ;x

Mimo med/med wychodzi na pozycje ok mega biomba w obu nogach, dobre wykonczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wbilem Gold 1... na kacu :1_grinning: taka klepa szla ze az sam sie dziwilem. Cel wykonany. Elita 3 jest i licze ze jakis w miare uzyteczny grajek wpadnie.

Embolo OTW, bestia, gralem nim na ST bo zwykly if jest mega drogi ale to jak on wali z bara wszystkich jest mega. Boateng, Smalling sie odbijali :1_grinning: uwielbiam silnych, szybkich napastnikow

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a mnie postanowiła EA zrzucić 3 ligi w dół.

Co ciekawe gra się OK, tylko mam chyba wyłączoną możliwość strzelenia gola haha. Od kilkunastu , taaaaak kilkunastu meczów mam 50 słupków, poprzeczek i ani jednego gola!

Albo im schodzi , albo bramkarz to Superman albo słupek .

Patologia. Zaczęło się gdy brakowało 1 punktu do 4 ligi . Tera znów będzie 7 czy 8 liga aby później wszystkich lać do 3 .

Idiotyzm

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, TrueGrand napisał:

No a mnie postanowiła EA zrzucić 3 ligi w dół.

Co ciekawe gra się OK, tylko mam chyba wyłączoną możliwość strzelenia gola haha. Od kilkunastu , taaaaak kilkunastu meczów mam 50 słupków, poprzeczek i ani jednego gola!

Albo im schodzi , albo bramkarz to Superman albo słupek .

Patologia. Zaczęło się gdy brakowało 1 punktu do 4 ligi . Tera znów będzie 7 czy 8 liga aby później wszystkich lać do 3 .

Idiotyzm

A ja odstawiłem ta padake na półkę, zagrywam  sie pierwszym BF w mojej karierze i jestem tak zachwycony, ze gra mi sie śni po nocach hehehe. Poważnie, jaka satysfakcja, jak nie czuć żadnej pomocy, uczyć sie wszystkiego od podstaw, kazdy kill to mega frajda, każda przegrana z uśmiechem na twarzy, bo po prostu refleks albo celność zawiodła, a nie jakies czary :) zero ciśnienia, nawet nie chce mi sie myśleć o jakis LW, awansach, spadkach :1_grinning: polecam !!! 7 lat rycia bani, mowię dość :)

Edytowane przez Baczek867
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie nie spadlem od Fify 13 ponizej 1-2 ligii w dol.

Jesli tak sie stalo to musiales przypadkowo awansowac do zbyt wysokiej ligii dla Ciebie (np podczas Fut champions gdzie lepsi gracze trzaskali 40 meczow) i trafiales na ten slabszy sort.

 

Dobieraj ST z jaknajwieksza iloscia wykonczenia itp.

Jak grasz jakims Kaziem z 78 finishingu to sie nie dziw, ze walisz po slupkach.

Noo i czucie gry to druga sprawa.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Baczek867 napisał:

A ja odstawiłem ta padake na półkę, zagrywam  sie pierwszym BF w mojej karierze i jestem tak zachwycony, ze gra mi sie śni po nocach hehehe. Poważnie, jaka satysfakcja, jak nie czuć żadnej pomocy, uczyć sie wszystkiego od podstaw, kazdy kill to mega frajda, każda przegrana z uśmiechem na twarzy, bo po prostu refleks albo celność zawiodła, a nie jakies czary :) zero ciśnienia, nawet nie chce mi sie myśleć o jakis LW, awansach, spadkach :1_grinning: polecam !!! 7 lat rycia bani, mowię dość :)

A ja wróciłem do 16. gra się genialnie. Nie miałem żadnego "ustawionego" meczu.

Gra się super, są porażki, wygrane, remisy ale wszystko tak jak powinno być. Żadnych goli traconych fifaparabolą z 45m ani festiwali słupków.

Udało mi się w końcu kupić NIF Messiego więc mój romans z 16 jeszcze będzie trwał.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie gram sezony, ale piszę tutaj bo ten temat żyje.

Gram MU, po obserwacjach historii gier zauważyłem, że lepiej mi idzie z weteranami którzy używają tricków, którzy w FIFA 16 byli w 1 lidze jak z typami którzy strzelają mi gole tyłem do bramki i ani razu nie zrobili żadnego zawodu,.Do tego nie mają żadnej historii ... Serio, fajniej mi się gra na weteranów jak na "nowych"

Nie potrafię zrozumieć tej gry, wszystkie wnioski które wyciągam po dobrych meczach biorą w łeb po takiej serii jak mam obecnie , bo to co się dzieje na boisku nie jest racjonalne .

Mam pytanie do weteranów FIFY. Czy któryś z was grający od lat w 1 lidze poszedł kiedyś do kumpla nooba który skarży się na skrypty w 5 lidze i na jego koncie masakrowal tam typów ? Proszę o szczerą odpowiedź, jeśli ktoś kiedyś tak zrobił .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, EZreal napisał:

Ogolnie nie spadlem od Fify 13 ponizej 1-2 ligii w dol.

Jesli tak sie stalo to musiales przypadkowo awansowac do zbyt wysokiej ligii dla Ciebie (np podczas Fut champions gdzie lepsi gracze trzaskali 40 meczow) i trafiales na ten slabszy sort.

 

Dobieraj ST z jaknajwieksza iloscia wykonczenia itp.

Jak grasz jakims Kaziem z 78 finishingu to sie nie dziw, ze walisz po slupkach.

Noo i czucie gry to druga sprawa.

 

Mozesz pokazac swoj sklad bo sam chce zrobic BPL tylko nie wiem kogo na rw dac i sp obok kante. Gral ktos SIF Eriksen?

Edytowane przez starvin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, starvin napisał:

Mozesz pokazac swoj sklad bo sam chce zrobic BPL tylko nie wiem kogo na rw dac i sp obok kante. Gral ktos SIF Eriksen?

https://www.futbin.com/17/squad/975199

Taki bo bida piszczy, ogolnie bedzie zmodyfikowany na:

Manolas - Chielini

Hart - Donnaruma SIF

Fernandinho - Pogba

 

Mam nadzieje, ze Mane dostanie jakos do miesiaca SIFa wtedy juz bedzie turbo grywalny z fiztcznoscia pod 80 i strzelaniem ok 83.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gralem Sif Eriksenem, super podania, bardzo dobre longshoty, dobre wykonczenie, troche wolno sie zbiera i latwo go przepchnac ale potrafi ladnie huknac z dystansu.

Niewiem czy jestem jakims weteranem ale odkad FUT ma sezony to zawsze w kazdym roku wygrywalem 1 lige, w 13 to chyba. 40 razy :1_grinning: teraz lamie przez mojego neta ale na to to nic nie poradze :)

Sugerujesz ze konto jest trefne i nie pozwala wygrywać?

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sugeruje, ze moje konto jest skazone jakims wirusem, ktory ciazy nad moimi paczkami.

Poza De Gea z pierwszego SBC nie trafilem NIC co jest warte powyezej 150k ;x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze musicie najpierw rozdac milion coinow biednym. Wtedy los zacznie wam sprzyjac. Oprocz tego pielgrzymka z mekki do medyny i bedziecie walic gole z 50 metrow w kazdym meczu.

 

Myslalem, ze wszystkie mozliwe glupoty juz przeczytalem o fifie, jednak widze, ze to sprawa rozwojowa :1_grinning: 

Czy ludzie, ktorzy maja wiecej siodemek w numerze ip, moga tez liczyc na wiecej farta? 

A moze mecze nalezy rozgrywac tylko przy pelni ksiezyca? 

Ja pier.... Leze.

 

 

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli inni mogą narzekać na fife w tym samym czasie co ty? Jak już@Matinx owi idzie dobrze, to już gra jest supcio ?



Sam przecież wiesz, że FIFA to pato
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzieki temu, ze doszedl do mnie fakt o ulomnosci tej gry, biora ja pol zartem pol serio.

Kiedys jak dostalem bramke to wkurw, rage i ogolnie kutapokalipsa.

Teraz  jak strace bramke to jest "pffff co za gowno", ide po cole zero, wypijam (zakaldam, ze przeciwnik oglada powtorke + najazd na ryj strzelca bramki) wracam i gram dalej.

Chyba, ze to FUT Champions, trace w bramke na 3:0 do z bomby rage quit i naparzam nastepne gre byle dobic golda

bo nie mam czasu meczyc sie z busem i 9 zawodnikami w bramce :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście, co nie znaczy, że nie mozna pisać o aktualnym stanie gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi powiedzieć czy jak mam na dysku wersję pudełkową i kupię cyfrówkę to muszę jak zwykle odinstalować pudełko i ściągać cyfrową czy może jest jakiś inny tajemny sposób bez ściągania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualny stan gry jest taki, ze jestes w 5 lidze i szukasz teorii spiskowych, a ludzie wbijaja po 35 zwyciestw w fc. 

Wiec najpierw radze spojrzec na siebie a dopiero pozniej narzekac na gre.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście, co nie znaczy, że nie mozna pisać o aktualnym stanie gry.

A jak ci chodzi UT pod wzgledem jakości połączenia online? Masz lagi?

Wiesz, ja mam lipny internet i tutaj tez mozna upatrywac problemow

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, matinx napisał:

Aktualny stan gry jest taki, ze jestes w 5 lidze i szukasz teorii spiskowych, a ludzie wbijaja po 35 zwyciestw w fc. 

Wiec najpierw radze spojrzec na siebie a dopiero pozniej narzekac na gre.

 

Znajdą się i tacy z 40 hehe

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@matinx Ja zdaje sobie sprawę , że wy wymiatacze w ELITE możecie mieć pure skill fife a ty byś zmasakrowal mnie 8-0

Ja nie narzekam, że mam skill na 1 lige ale gram w 5 bo mi skrypty przeszkadzają, nie to nie prawda. Ja narzekam na to, że EA ma nas nie tylko za noobów ale także za debili i rozgrywka momentami zamiast mobilizować do treningu i zarwania nocy powoduje frustrację i straszny wkurw na politykę EA.

@lokitheman Ogólnie mam zadko lagi,.A gdy już się zdarzy, to wspólnie z przeciwnikiem wychodzimy z gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×