Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, danon napisał:

Czy ktoś może mi powiedzieć czy jak mam na dysku wersję pudełkową i kupię cyfrówkę to muszę jak zwykle odinstalować pudełko i ściągać cyfrową czy może jest jakiś inny tajemny sposób bez ściągania?

 

Jeżeli chodzi Ci o wersję na PS4, to musisz odinstalować pudełko i ściągnąć od nowa cyfrę, wtedy będziesz mógł grać bez płyty (przechodziłem to samo z FIFA 16). 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem w weekend 17 zwycięstw nie udało sie wbić golda i teraz sie mecze.. nie jestem super pro, gram mecz gdzie jest Ok 5min pózniej ta samą drużyna i obrońca wybiega do ataku częściej niż sp to mnie najbardziej wkurwia a nic nie zmieniam.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niestety, ale jedynie trzeba po prostu pocwiczyc. Skrypty Skryptami, ale ta gra kazdemu utrudnia rozgrywke. Ten kto bardziej ogarnia schematy wygrywa, czasem jedynie przeciwnik moze miec fuksa i wygra niezasłużenie

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem w weekend 17 zwycięstw nie udało sie wbić golda i teraz sie mecze.. nie jestem super pro, gram mecz gdzie jest Ok 5min pózniej ta samą drużyna i obrońca wybiega do ataku częściej niż sp to mnie najbardziej wkurwia a nic nie zmieniam.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam tak ten wątek od czasu do czasu...

Zamiast narzekać, popatrzcie co można zmienić w drużynie i nie mówię o całym składzie ale o jednej pozycji, która np. nie współgra z resztą... O CT... O tym intensywności ataku czy innych aspektach. 

Niektórzy wrzucają czyjeś CT, choć nie grają w ogóle tak jak osoba, która je wrzuca i dziwią się, że nie działa... No bo jak ma działać? Skoro jest pod inną grę i rozgrywanie...

Ja w weekend, zaliczyłem tragiczny start w FC... Przegrałem 16 meczy, jeden po drugim i w zasadzie 80% w dogrywce lub karnych... Niestety włączyło mi się podrażnienie ambicji i zamiast poszukać przyczyny, grałem dalej... 

Poszedłem spać, rano zmieniłem CT, nastawienie ofensywne, skład pozostał ten sam i w 20 meczach, które mi zostały, wybiłem Golda, przegrywając raz w karnych.

Zamiast ciągle męczyć bułę o drukowanie... Trochę własnej inicjatywy i zmiany swoich przyzwyczajeń... 

Bo zrzucanie wszystko na grę - jest śmieszne, w zasadzie na początku jest śmieszne, a później jest żałosne. 

 

4 godziny temu, lokitheman napisał:

Ja gralem Sif Eriksenem, super podania, bardzo dobre longshoty, dobre wykonczenie, troche wolno sie zbiera i latwo go przepchnac ale potrafi ladnie huknac z dystansu.

 

 

Ten SIF to kosmita, tak jak jego koledzy... Wszystko wybite w FC...

 

ivxsw2.jpg

Edytowane przez MaxyM
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maxym wiesz jest takie powiedzenie:

 

"zlej baletnicy..."

 

no i tyle ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, EZreal napisał:

https://www.futbin.com/17/squad/975199

Taki bo bida piszczy, ogolnie bedzie zmodyfikowany na:

Manolas - Chielini

Hart - Donnaruma SIF

Fernandinho - Pogba

 

Mam nadzieje, ze Mane dostanie jakos do miesiaca SIFa wtedy juz bedzie turbo grywalny z fiztcznoscia pod 80 i strzelaniem ok 83.

Ja sobie taki sklad zrobie https://www.futbin.com/17/squad/980422 Zaraz na poczatku Martiala wrzuce za jakiegos lojdka na RW a z  czasem nazbieram na IF Shaqiri i sklad bede mial pelny.

 

PS Kumpel ostatnio mnie poprosil aby mu dostac sie do LW. Pierwsze podejscie i awans na luzie. Sklad mial sredni m.in Kane i Eriksen :O  (Kane lepszy od mojego Suareza) na drugi dzien jeszcze mu zagralem LW i na 4 mecze 4 zwyciestwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś Dembele 84 ? Bo docelowo chcę go zakupić, na razie do składu wrzuciłem Embolo OTW 81 i jest świetny, fizyczność robi swoje.

 

Zastanawiam się czy Dembele jest aż tak dobry, żeby go zamiast Embolo wrzucić.

 

pzdr!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka ;)

 

Dawno mnie nie było, pykałem sobie w fifke, od czasu do czasu, grałem na nowym koncie od 10ligi. Teraz doszedłem do 1ligi z Mistrzostwami w każdej

pod rząd z bilansem 53-6-11, 2 składami za 400k, można oczywiście, że można tylko trzeba grać z głową, a nie na pałe ;) Handi działa w obie strony,

więc nie ma co tu dyskutować ;)

 

Dziękuje za uwagę ;)

 

 

ps. Salah straszny, Lacazeeeee warci uwagi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde zastanawiam się nad tym Eriksenem 87 za IF Firminio i chyba zaliczę już 20 zmianę na pozycji CAMa :-), póki co Firminio nie jest zły ale czegoś mi w nim brakuje, takiej przebojowości jaką ma np Nainggolan, a którego niestety nie potrafię wkomponować do mojego składu Premier League (musiałbym wymienić Sancheza za np Benteke a tego nie chcę robić). Myślę też o wywaleniu Kante ze składu ale nie bardzo wiem jaka alternatywa za niego bo muszę mieć najlepiej jakiegoś francuza aby podnosił mi zgranie z Kurzawą na lewej obronie, Matuidi odpada bo strasznie drętwa ta karta a do tego 2* sztuczek i prawej nogi go u mnie dyskwalifikują. Podpowiecie coś, lubię zmieniać ten mój skład a Firminio jest już za długo bo prawie 2 tygodnie. W załączniku mój obecny składzik. Może macie jakieś fajne alternatywy na inne pozycje?

 

https://www.futbin.com/17/squad/989945

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zamienisz Firmino na Eriksena to przebojowości nie uzyskasz !

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ibra na SPO by zamiatal

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablos!!!!

Dzieki Tobie odkryłem na nowo 16kę.

Jesteś wielki !!!

Mam mistrza 10 ligi!!!

Oby tak dalej.

Dobrze ze nie zrobiłem z płytki podkładki pod kubek.

Możesz pokazać skład i wytyczne ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram teraz drafty offline w 16. drop fatalny ale kontrakty 26 można sprzedawać po 2000 więc jest się mocno do przodu

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hejka

 

Dawno mnie nie było, pykałem sobie w fifke, od czasu do czasu, grałem na nowym koncie od 10ligi. Teraz doszedłem do 1ligi z Mistrzostwami w każdej

pod rząd z bilansem 53-6-11, 2 składami za 400k, można oczywiście, że można tylko trzeba grać z głową, a nie na pałe  Handi działa w obie strony,

więc nie ma co tu dyskutować

 

Dziękuje za uwagę

 

 

ps. Salah straszny, Lacazeeeee warci uwagi

No cóż, muszę poszukać doświadczonego nauczyciela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak uważacie, dadza nam dzisiaj w nocy tygodniowe i miesieczne nagrody za Ligę Weekendowa? :)

fajnie by bylo jakby chociaż dali przed ta LW bo nie chce robic jakis drogich składów, a te 11 ifow jakie dostane w nagrode mogly by troche namieszac :)

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za tygodniową zawsze jest w nocy z środy na czwartek ale miesięczny jest jakoś później chyba, być może po TOTY?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jak dobrze pamietam dalo w nocy z czwartku na piątek wiec dobrze by bylo

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minut temu, lokitheman napisał:

 

Jak uważacie, dadza nam dzisiaj w nocy tygodniowe i miesieczne nagrody za Ligę Weekendowa? :)

 

fajnie by bylo jakby chociaż dali przed ta LW bo nie chce robic jakis drogich składów, a te 11 ifow jakie dostane w nagrode mogly by troche namieszac :)

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Nie ma szans by byly w tym tygodniu, moze za tydzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie i jeśli wiecie jak prosiłbym o instrukcję - widziałem ostatnio filmik jakiegoś jutubera jak grał w FUT Champions i zamiast swojego nicka nad piłkarzykami miał ich rzeczywiste nazwiska, jak można coś takiego ustawić? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ustawieniach sobie ustaw, tam gdzie możesz wyłączyć radar itd. Bd opcja wyswietlaj nazwiska pilkarzy czy jakos tak. Nie ma mnie w domu wiec dokladnie nie powiem

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, lokitheman napisał:

Ostatnio jak dobrze pamietam dalo w nocy z czwartku na piątek wiec dobrze by bylo

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

 

Pierwsze były między 2 i 3 LW.

A ostatnio były między 1 i 2 LW , teraz raczej nie ma szans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie pytanie i jeśli wiecie jak prosiłbym o instrukcję - widziałem ostatnio filmik jakiegoś jutubera jak grał w FUT Champions i zamiast swojego nicka nad piłkarzykami miał ich rzeczywiste nazwiska, jak można coś takiego ustawić? 

Ja zrobiłem to wy takcie meczu

Ustawienia>ustawienia gry> R2 i tam będzie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×