Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest jakas metoda aby uniknac kontuzji grajkow? Nie wiem, Ci trenerzy fizjo zmniejszaja prawdopodobienstwo kontuzji? Nie nadazam kupowac kart leczenia stopy, nogi, kolana, itd. I najgorsze jest to ze padaja ciagle Ci sami: Mane, Depay, Deli Alli! :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki napastik z BPL do 200k?

Benteke Sif :) przekozak!

Jeszcze Ci na frytki wystarczy :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Benteke Sif przekozak!

Jeszcze Ci na frytki wystarczy :1_grinning:

Potwierdzam, bestia. Przepycha sie znakomicie, bardzo dobrze wykancza, a i szybkosci tez jakos szczegolnie mu nie brakuje. No i wiadomo, z glowki laduje.

Zagralem nim 36 meczow, wszystkie w LW, zdobyl 39 bramek, dorzucil pare asyst, a wiec statystyki ma naprawde godne.

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, baku83 napisał:

 

 

Benteke Sif :) przekozak!

Jeszcze Ci na frytki wystarczy :1_grinning:

SIF Eriksenem i Hazardem grales? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SIF Eriksenem i Hazardem grales? 

Gralem zwyklym Eriksenem i to co mi sie w nim podobalo to podania i strzaly z daleka obojetnie ktora noga, dobrze mi sie gralo. Hazardem gralem w ustawieniu 41212 i jako LM byl malo widoczny i nie robil roznicy, to juz Depayem mi sie lepiej gralo nie mowiac o Martialu. Moze w jakims wariancie 433 byl by bardziej przydatny lub 4321. Ale za taka cene spodziewalem sie wiecej.

Zreszta jak gram przeciwko Hazardowi to nie mam problemu z jego zastopowaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie: czy jest jakas metoda aby ograniczyc ilosc kontuzji zawodnikow? Kosztuje mnie fortune kupowanie kart leczenia a co mecz kontuzjowanych mam conajmniej 2! Pol biedy jak sa to jednomeczowe kontuzje-ale przy 2-meczowych robi sie juz problem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne bo u mnie np w meczu jest info, że dany zawodnik ma kontuzje (jest ten znaczek nad głowa) po meczu w menu już jest ok.

Gold3 wbity jest progres, ale co się wkurw€&@em to już moje.

Pytanie: zawodników kupować jeszcze dzisiaj wieczorem czy lepiej jutro?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koscielny , Smalling czy Bailly jaka pare obroncow zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie Reid IF z Kościelnym spisują się wybornie.

Co Baillego dziwny koleś nie obliczalny, czasem ma zawieszki przed polem karnym.

Grałem też Davidem Luizem i powiem gościu dobrze wychodzi z piłką i ma dobre podania. Ale czasami ucieka do przodu i to mnie u niego draźniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Qdlaty91 napisał:

Dziwne bo u mnie np w meczu jest info, że dany zawodnik ma kontuzje (jest ten znaczek nad głowa) po meczu w menu już jest ok.

Gold3 wbity jest progres, ale co się wkurw€&@em to już moje.

Pytanie: zawodników kupować jeszcze dzisiaj wieczorem czy lepiej jutro?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

W nocy z niedzieli na pon są najtańsi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem zwyklym Eriksenem i to co mi sie w nim podobalo to podania i strzaly z daleka obojetnie ktora noga, dobrze mi sie gralo. Hazardem gralem w ustawieniu 41212 i jako LM byl malo widoczny i nie robil roznicy, to juz Depayem mi sie lepiej gralo nie mowiac o Martialu. Moze w jakims wariancie 433 byl by bardziej przydatny lub 4321. Ale za taka cene spodziewalem sie wiecej.

Zreszta jak gram przeciwko Hazardowi to nie mam problemu z jego zastopowaniem.

Ja mojego Hazarda sprzedałem, tak jak piszesz różnicy nie widać a nawet powiedziałbym że Martial lepszy bo nie przepychają go tak łatwo jak Hazarda. Poza tym Hazard często wraca się za głęboko co zmniejsza jego przydatność z przodu. Mam teraz tego sif Eriksen, bardzo fajna karta i if Gray, który miło mnie zaskoczył, szybki, strzela dobrze, zastawi się a w debiucie ustrzelił mi Hattrick w LW. Teraz kupiłem If Schmaichela na bramkę i sprzedaje DeGea który nie jest wart tylko pieniędzy. Ten IF ma lepsze staty niż De Gea więc zobaczymy ... LW tradycyjnie rak ale ostatecznie Gold 2 wbity a tydzień temu totalny regres formy i przy okazji mega handi w kilkunastu meczach i tym samym spadek z 1 ligi do 3 gdzie ledwo się utrzymałem. Dramat

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.futbin.com/17/squad/1076659

 

Co myślicie o tym składzie?

 

Zmieniłem

Vardy/ Firmino ---> Lacazette

Eriksen ---> Ben Arfa (pod zgranie, Eriksenem gra mi się fajnie i chętnie bym go zostawił)

Matić ----> Matuidi

 

Czy macie jakieś inne ciekawe propozycje?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziwne bo u mnie np w meczu jest info, że dany zawodnik ma kontuzje (jest ten znaczek nad głowa) po meczu w menu już jest ok.

Takie sytuacje tez mialem ale glownie konczy sie to plastrem na karcie! Ostatnio skonczylem mecz z 7 zdrowymi zawodnikami a reszta kontuzje stopy, 2 mecze z glowy i 4 karty po 1200 coinsow! :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Takie sytuacje tez mialem ale glownie konczy sie to plastrem na karcie! Ostatnio skonczylem mecz z 7 zdrowymi zawodnikami a reszta kontuzje stopy, 2 mecze z glowy i 4 karty po 1200 coinsow! :/

Jesli dasz rade wytrzymac z 5 minut to proponuje robic tak jak ja to robie, wbijaj w dowolny mecz np liga offline, w skladzie ustaw sobie brazowy skład a na lawce kontuzjowanego zawodnika albo ilu tam ich masz, jak zacznie sie mecz czyli jak ty bd mial juz pilke albo CPU to wciskasz klawisz na padzie PS i wyjdz od razu z gry prosto do menu. Wtedy ci zejdzie kontuzja a mecz uznany bd jako nieodbyty. Analogicznie jesli jest to większa ilosc meczy to powtorz to jeszcze raz.

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm mam pytanko jest jakaś stronka do sprawdzania bilansu przeciwnika przed meczem żeby wpisać jego nazwę i zobaczyć ile meczy ma w której lidze jest??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś info kiedy nagrody za miesięczną LW ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przypuszczam ze dadza z srody na czwartek z tymi tygodniowymi. Tez czekam na nie bo licze ze cos wpadnie konkretnego

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Orientuje sie ktos kiedy wjada paczki z totami ? dzis wieczorem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, matijad napisał:

 Orientuje sie ktos kiedy wjada paczki z totami ? dzis wieczorem ?

nie ma jeszcze info na ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiego polecacie bramkarza z Premier League w rozsądnych pieniądzach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, sLk napisał:

Jakiego polecacie bramkarza z Premier League w rozsądnych pieniądzach?

w rozsądnych - Butland, Begovic... na bramkarzy nie ma co wydawać za wiele!
Ale polecam llorisa :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie sprzedałem De Gea, którego uważam za przereklamowanego w tej grze i wielkiej różnicy nie widziałem w jego interwencjach między np Butlandem ale kupiłem teraz na próbę nową kartę Schmeichela, ktra wygląda na papierze bardzo dobrze, dziś jak coś zagram to się podzielę wrażeniami. 

 

A za rozsądne pieniądze to Butland i ewentualnie można go przed każdym meczem podrasować kartą treningową z wszystkimi atrybutami, wówczas jest jak młody Bóg :-)

 

 

PS. Działa wam poprawnie Web App? Bo jak robię jakieś rzszady w składzie to wywala mi error i tyle mam z zabawy

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×