Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Mozolnie uzbierałem ok 80k na wzmocnienia w trakcie toty. Potrzebuję napastnika i pomocnika. Gram 4312. Celuje w kogoś z trójki Costa Sturridge Martial oraz pomoc Kante i jak starczy to Rooney. Którego napastnika polecacie? W 15 i 16 świetnie grało mi się Costą jednak ludzie narzekają na niego jakoś w tym roku.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minut temu, Zajczak napisał:

 

PS. Działa wam poprawnie Web App? Bo jak robię jakieś rzszady w składzie to wywala mi error i tyle mam z zabawy

 

Nie, coś się wysypuje przy próbach zmian w składzie. Tak samo na kompie jak i na telefonie. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, xtomashx napisał:

Mozolnie uzbierałem ok 80k na wzmocnienia w trakcie toty. Potrzebuję napastnika i pomocnika. Gram 4312. Celuje w kogoś z trójki Costa Sturridge Martial oraz pomoc Kante i jak starczy to Rooney. Którego napastnika polecacie? W 15 i 16 świetnie grało mi się Costą jednak ludzie narzekają na niego jakoś w tym roku.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

zależy jaki styl gry preferujesz, niestety Costa jest wolny, podobnie jak np Kane a szkoda bo to ciekawi napastnicy, mi osobiście grało się Diego Costą przeciętnie ze względu na tempo ale  jak miał piłkę przy nodze to wykończenia były kozackie. Martial bardzo dobra karta, wróciłem do niego po przygodzie z Hazardem i uważam, że taki Hazard to przegięcie cenowe mając alternatywę w Martialu, który wg mnie jest nawet lepszy. Co do Sturridga to niestety nie wiem, nie testowałem choć się przymierzałem, trochę ludzi nim gra i zazwyczaj jak ma go ktoś w ataku to boję się jego wzrostu i główek bo kilka bramek mi tak strzelił, poza tym ciężki do przepchania a więc nieźle musi prezentować się fizycznie. W pomocy co prawda mam Kante ale ostatnio mnie zawodzi swoimi słabymi podaniami, niby chop jest wszędzie, aktywny, ale ma kilka wad gdzie moim zdaniem najcięższą jest podanie, z tym że w PL chyba lepszych pomocników pracujących w defensywie nie znajadziesz więc mimo wszystko polecam go, Rooney twardy zawodnik ale mnie nie przekonał, taki trochę nijaki zawodnik, może lepiej kup Dembele + Eriksena na ŚPO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dembele i Erikssena mam. Genialne duo. Martial bardzo mnie ciekawi jednak nie wiem jak będzie grać na st przy 7chemii. Costa jest wolny jednak ja lubię grać duetami szybki i mocny. Teraz grałem Rashford i Lukaku ale ten drugi mnie nie przekonał.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aguero dobry?

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, EZreal napisał:

Aguero dobry?

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

nawet bardzo

41 minut temu, xtomashx napisał:

Dembele i Erikssena mam. Genialne duo. Martial bardzo mnie ciekawi jednak nie wiem jak będzie grać na st przy 7chemii. Costa jest wolny jednak ja lubię grać duetami szybki i mocny. Teraz grałem Rashford i Lukaku ale ten drugi mnie nie przekonał.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

pokaz skłąd, coś poradzimy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, lokitheman napisał:

Jesli dasz rade wytrzymac z 5 minut to proponuje robic tak jak ja to robie, wbijaj w dowolny mecz np liga offline, w skladzie ustaw sobie brazowy skład a na lawce kontuzjowanego zawodnika albo ilu tam ich masz, jak zacznie sie mecz czyli jak ty bd mial juz pilke albo CPU to wciskasz klawisz na padzie PS i wyjdz od razu z gry prosto do menu. Wtedy ci zejdzie kontuzja a mecz uznany bd jako nieodbyty. Analogicznie jesli jest to większa ilosc meczy to powtorz to jeszcze raz.

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

A jak się nie pałujesz bilansem to wychodzisz z meczu z botem zaraz po gwizdku. Dużo szybciej. Robię tak za każdym razem jak wpadnie kontuzja, której nie zniweluję graniem drugim teamem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w fitnessie od 2 edycji gra Bony. Nie wiem dlaczego ale bardzo fajnie mi sie ta karta gra. Jest wolny ale silny z bardzo dobrym strzalem. Dobrze trzyma sie na nogach :)

Dosyc tani jest wiec moglbys sobie sprawdzic. Jesli chodzi o tych tanszych to Benteke tez warty uwagi.

Wszystko jest kwestiabtego jaki budzet posiadasz na napastnika

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem że mam ok 70k na wzmocnienia :) Bonyego miałem wcześniej i rzeczywiście dobrze się nim gra ale czegoś mu brakuje dlatego szukam alternatywy jak mam kasę :)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, xtomashx napisał:

Pisałem że mam ok 70k na wzmocnienia :) Bonyego miałem wcześniej i rzeczywiście dobrze się nim gra ale czegoś mu brakuje dlatego szukam alternatywy jak mam kasę :)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

przed wszystkim wymieniłbym Wanyame na Kante.

no ale rozmawiamy o napastniku... w tej cenie mieści się IF Benteke. 
https://www.futbin.com/17/player/15169/Christian Benteke

i to jest chyba najlepszy wybór jeśli chodzi o silnego napastnika z BPL w tej cenie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pisałem że mam ok 70k na wzmocnienia Bonyego miałem wcześniej i rzeczywiście dobrze się nim gra ale czegoś mu brakuje dlatego szukam alternatywy jak mam kasę

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Firmino mam i jest kozak wchodzi na SPO lub N, strzela asystuje aż miło. Chętnie w przyszłości przetestuje jego ifa.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Tom182 napisał:

przed wszystkim wymieniłbym Wanyame na Kante.

no ale rozmawiamy o napastniku... w tej cenie mieści się IF Benteke. 
https://www.futbin.com/17/player/15169/Christian Benteke

i to jest chyba najlepszy wybór jeśli chodzi o silnego napastnika z BPL w tej cenie

 

Kurcze niby fajnie jednak 70k za jednego gracza to chyba trochę za dużo jak dla mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, xtomashx napisał:

Kurcze niby fajnie jednak 70k za jednego gracza to chyba trochę za dużo jak dla mnie :)

Rooneya sobie sprawdz :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza karta Ronaldo TOTY już na rynku PS4, jedyne 12,5 mln :1_grinning: 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, no4b napisał:

A jak się nie pałujesz bilansem to wychodzisz z meczu z botem zaraz po gwizdku. Dużo szybciej. Robię tak za każdym razem jak wpadnie kontuzja, której nie zniweluję graniem drugim teamem.

Robię tak samo , już w sumie się trichę bałem o jakiś banik kilkudniowy , bo pewnie juz ze 100 spotkań tak poszło :) 

 

 

Co do Toty to brak słów po prostu , nie mam nic do Barcy i Realu ale serio ech ..

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza karta Ronaldo TOTY już na rynku PS4, jedyne 12,5 mln :1_grinning: 

Właśnie doladowalem konto 150 000FP lecę otwierać!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xtomashx kup Sturridge jest silny, szybki strzela z główek najlepiej Myśliwego. Strzelał mi wszystko , dosłownie. 

Ma też swoje wady, szklany zawodnik , często kontuzjogenny oraz tylko lewa noga.

Ale uwierz mi żaden inny napastnik nie zrobił takiego szumu z angielskiej  w klubie co właśnie napastnik z  Liverpoolu.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie ogladam na twitchu goscia ktory otworzyl 30 paczek za 100k i jedyne wartosciowe karty to De Gea, Buffon, Milner If i Coutinho LOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otworzyłem dwie paczki taki szrot ze głowa mała. Zrobiłem skład z holenderskiej a w niej if Schmeichel lol

Teraz pytanie zostawić go? Mam Courtoisa w składzie ma ktoś porównanie tych zawodników?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Otworzyłem dwie paczki taki szrot ze głowa mała. Zrobiłem skład z holenderskiej a w niej if Schmeichel lol

Teraz pytanie zostawić go? Mam Courtoisa w składzie ma ktoś porównanie tych zawodników?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Sprzedaj Opla, kup FP i może cos trafisz.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ,że sprzedałem całe 2 składy w p!@$ . Teraz ceny niziutkie, Courtouis sprzedany w sobotę za 56 teraz mozna już za 38k kupić

Kante 20 k już ... nono 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×