Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

@xtomashx kup Sturridge jest silny, szybki strzela z główek najlepiej Myśliwego. Strzelał mi wszystko , dosłownie. 

Ma też swoje wady, szklany zawodnik , często kontuzjogenny oraz tylko lewa noga.

Ale uwierz mi żaden inny napastnik nie zrobił takiego szumu z angielskiej  w klubie co właśnie napastnik z  Liverpoolu.

 

Kupiłem na razie Defoe If. Ciekawa karta i naprawdę przyzwoity gracz. Jednak Costa to mój faworyt. Pierwszy mecz dwie bramki dwie asysty. Magia :)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ea zrobiło coś z tym disconnect glitch em? Wróciłem do fify po kilku tygodniach... kwalifikacje do LW z ciekawości zacząłem ogrywac  i w sumie 2 razy odpadlem w półfinale przez właśnie wywalenie z serwerów ea... przy wynikach 0:0... I to napewno nie wina mojego internetu... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam odłożonych z 50 paczek. Kiedy je najlepiej otwierać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie doladowalem konto 150 000FP lecę otwierać!

Co to jest w porownaniu do takiego bateson87 ktory doladowac 350k FP :) EA az zaciera raczki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grubo ceny poleciały, IF Gray'a kupiłem za chyba 110000 a ten po 3-4 dniach ma cenę o połowę niższą. Generalnie wali mnie to, na monety w życiu nie wydałem ani złotówki, więc strata żadna :-) Zbierają się za moje nerwy i paczki z LW.  Co do paczek TOTY to generalnie paczek nie kupuję w ogóle bo uważam to wyrzucanie monet w błoto ale wczoraj skusiłem się kupić promo za 35000 i 15000 - powiem tylko tyle pierwszy i ostatni raz kupiłem, obydwie paczki warte może z 20000 (najlepszy zawodnik to hart za 4000) a więc utopiłem swoje ciężko zarobione monety uzyskane za mecze w sezonach, LW czy z innych paczek po LW, gra nie warta świeczki... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałem trochę Castro na twitchu.

Gość kupił w sumie chyba 300 albo 350k FP i otwierał paczki.

 

Jak mu zostało 55k FP to trafił Suareza TOTY. Jedną jedyną kartę :24_stuck_out_tongue:

Co prawda dorobił się prawie 15kk coinsów na QS z tych paczek ale...to sie w ogole nie opłaca :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, madithon napisał:

Co prawda dorobił się prawie 15kk coinsów na QS z tych paczek ale...to sie w ogole nie opłaca :24_stuck_out_tongue:

Opłaca się kupić TV wart 14k za 10k, a nie FP do tego gówna :D. Osobiście zakup FP do fify uznaje, jako jeden z najcięższych grzechów gracza, a z grzechami ciężkim bywa rożnie :1_grinning: 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No prawda ;)
W złaszcza teraz, że tych paczek można wyciągnąć sporo z SBC czy LW etc.

 

Poza tym - po co komu Ronaldo 99 skoro i tak bronze team w LW będzie grał lepiej :D:D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić if Gray?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otworzyłem wczoraj 5 paczek (2x 35 000, 1x25 000 i 2x 15 000). Jedyny traf to warty 12k Miranda z Interu. Poza tym najlepsi gracze z overalem 81...Naprawdę to jest niesamowity biznes. Dzieciaki pewnie z frustracji kasę od rodziców wyciągają na kolejne paczki w których nie ma totalnie nic...Ja jestem graczem ze słabym skillem i raczej nie grałem nigdy dużo w fife (dopiero w 17 zacząłem się bawić więcej w UT), ale pamietam, że w 16 czy 15 jak na chwilkę tylko odpaliłem UT to w paczkach od razu miałem jakies IF. A teraz zupełnie nic, totalne dno...Nie wiem co trzeba zrobić, żeby cos w tych paczkach trafiać.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w koncu za paczke z edycji deluxe dostałem coś w miare - Handanovic :)
NIestety teraz warto ok 14k (wczoraj 16K) ale może poczekam aż minie ten bum z paczkami i cena trochę podskoczy ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gray If, jeden z lepszych napastnikow w BPL, cholernie szybki, dobre strzaly, potrafi sie przepchnac. U mnie w duecie z Martialem wymiata. Rozegralem dwa razy eliminacje w FC, 8 wygranych. Wysmiejecie mnie, ale w FC moge normalnie pograc bo wiekszosc meczy jest w miare plynnych, czego nie moge powiedziec o sezonach.

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gray If, jeden z lepszych napastnikow w BPL, cholernie szybki, dobre strzaly, potrafi sie przepchnac. U mnie w duecie z Martialem wymiata. Rozegralem dwa razy eliminacje w FC, 8 wygranych. Wysmiejecie mnie, ale w FC moge normalnie pograc bo wiekszosc meczy jest w miare plynnych, czego nie moge powiedziec o sezonach.

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Właśnie go kupiłem i zaraz przetestuje. Możesz pokazać swój skład?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie go kupiłem i zaraz przetestuje. Możesz pokazać swój skład?

De Bruyne i IF Baines jeszcze nie gralem

b38a54d84bf84ff5b2e30f3fcdcedb19.jpg

Na początku meczu zmieniam na 41212 (2)

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, madithon napisał:

Wczoraj oglądałem trochę Castro na twitchu.

Gość kupił w sumie chyba 300 albo 350k FP i otwierał paczki.

 

Jak mu zostało 55k FP to trafił Suareza TOTY. Jedną jedyną kartę :24_stuck_out_tongue:

Co prawda dorobił się prawie 15kk coinsów na QS z tych paczek ale...to sie w ogole nie opłaca :24_stuck_out_tongue:

 

nie opłaca? średnia jego oglądalność na YT to 200k, filmik z niebieską kartą TOTG obejrzało 430k, ile będzie pod filmikiem pt.: "OMFG TOTY SUAREZ LOVE U EA!!!11!111!"? ponad pół miliona. Dla nich tyle coinsów to inwestycja, gorzej jeżeli nir trafią nikogo, ale pewnie mają coś w rękawie żeby podbić oglądalność ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minut temu, danon napisał:

 

nie opłaca? średnia jego oglądalność na YT to 200k, filmik z niebieską kartą TOTG obejrzało 430k, ile będzie pod filmikiem pt.: "OMFG TOTY SUAREZ LOVE U EA!!!11!111!"? ponad pół miliona. Dla nich tyle coinsów to inwestycja, gorzej jeżeli nir trafią nikogo, ale pewnie mają coś w rękawie żeby podbić oglądalność ;)

Pod tym względem masz racje :)
Ale mówię raczej o takich osobach jak my - nam się nie opłaca ładować takiej kasy w FP tylko po to zeby trafić z paczki taką jedną kartę ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

1 minutę temu, madithon napisał:

Pod tym względem masz racje :)
Ale mówię raczej o takich osobach jak my - nam się nie opłaca ładować takiej kasy w FP tylko po to zeby trafić z paczki taką jedną kartę ;)

 

Już widzę tłum Kowalskich i Nowaków, którzy ładują 5-10k zł na FP. :1_grinning: Chociaż za granicą... czemu nie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
De Bruyne i IF Baines jeszcze nie gralem

b38a54d84bf84ff5b2e30f3fcdcedb19.jpg

Na początku meczu zmieniam na 41212 (2)

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Po zmianie taxy na poczatku meczu ustawiasz od nowa wytyczne itd ?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale to tylko bocznym obronca by zostawali z tylu, SPD to samo, Napastnikom by wybiegali za plecy. Jak sie dojdzie do wprawy to mozna to zrobic w 25 sek :) CT od Huge Gorilla.

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy pomocnicy TOTY będą w paczkach? Dobrze mi się kojarzy, że w poprzednich edycjach co 3 dni zmieniali? Czy dzisiaj już będą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedy pomocnicy TOTY będą w paczkach? Dobrze mi się kojarzy, że w poprzednich edycjach co 3 dni zmieniali? Czy dzisiaj już będą?

Napastnicy do środy wiec pomoc jutro. Sprzedałbym nerkę, aby mieć w moim klubie Inieste i Modricia. Tak bardzo o nich marzę (smuteczek)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilka moich ujęć z wylewów z ostatniej edycji LW, było ich więcej ale nie wszystko pamiętałem by zapisać

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem Llorisa i kupiłem Schmeichela IFa. Na karcie liczbowo wydaje sie lepszy ale w praktyce na 6 rozegranych gierek conajmniej w 3 puszczał takie farfocle, że powiedzialem sobie - po meczu gostek wypad !!!

Ktos ma podobne odczucia co do tej karty czy po prostu źle trafilem :1_grinning:

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale jak ja gralem bpl to najlepiej u mnie spisywal sie Mandanda. Bronil wszystko. Jak juz jestesmy przy bramkarzach to macie jakies typy na Serie A oprocz Handanovica i Buffona? Perin padaka, narazie mam Reine ale tez bez szalu...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×