Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde Defoe jednak się nie sprawdza. Teraz mam zagwostkę czy Martial z 7chem czy Sturridge. Martwi mnie to że Sturridge jest szklany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martial super karta :)

jezeli dobrze wyczytalem to musze utrzymac sie w 1 lidze aby miec awans do LW ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minut temu, Vinnie napisał:

Martial super karta :)

jezeli dobrze wyczytalem to musze utrzymac sie w 1 lidze aby miec awans do LW ?

dokladnie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przypadkowo trafiłem na kanał tego lacha na hitboxie !!
o ja pierd(&&@... siedzi koleszka z własną narzeczoną(która jest poza kamerą) i otwiera paczki...

no to już jest chore :O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tu taki gracz jak Daniel_Nagrau? Pytam bo twórczy tekst mi napisał po przegranym meczu i mi jeszcze wypomniał że niby skład mam zrobiony za kase :)

 

 

123.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przypadkowo trafiłem na kanał tego lacha na hitboxie !!

o ja pierd(&&@... siedzi koleszka z własną narzeczoną(która jest poza kamerą) i otwiera paczki...

no to już jest chore :O

Ale hajs sie zgadza... Pare razy widzialem jego filmy na yt i mam podobne odczucia co Ty

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej nie musimy osobiście sprawdzać, co z paczek za 100k leci xD Masakra. Pamiętam, że kiedyś paka za 100k to było święto lasu i drop był zadowalający, ale to co wyprawia się obecnie... lol

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który z naszych bramkarzy z drużyn tygodnia jest lepszy? Skorupski czy szczęsny? I rzecz jasna nie chodzi mi o statystyki😀

rn3pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne są te ołpeningi na YT tych paczek za 100k , ja tam lubię oglądać zwłaszcza że sam się wyleczyłem po prawie roku z fifa points i w tej edycji nawet najtańszych nie otwieram . Jeszcze w tamtym roku obstawiałem że EA jakoś zwolni wajchę z tym dropem , ale chyba nic z tego patrząc że te TOTY trafił chyba jakiś promil promila 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dziwny mecz teraz. Gram w 3 lidze, gość wychodzi składem brazowo-srebrnym, początek meczu typek dotknął piłki i od razu lagi na 102. Udało mi się strzelić dwie bramki, znowu pauzuj i lagi znikają jak ręką odjal. Myślicie że jakiś cziter?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra sie chyba na mnie w jakis sposob uwziela! Od wczoraj tylko same porazki, ok 15 z rzedu! Mowie sobie: pewnie za bardzo chce wygrac! Dla luzu wrzucilem sobie jakis turniej offline.. a tam co? Nie moc mojego skladu za grube setki tysiecy monet, dogrywka, karne i mecz w plecy bo strzelali po slupkach i trybunach...

048af024f70e5280b4369084b3f9e4e4.png

Pomozecie mi to zlozyc jakos do kupy? Zalezy mi na tym zeby miec Cavaniego, Ben Arfe (CAM) i Renato Sancheza. Ze srodka obrony tez jestem wzglednie zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za wyrażenie, ale kurwa nareszcie :D.

 

Pogba za Gold 3

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rui Patricio znowu najlepszy za gold 3 :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym tygodniu gruby sztos...Mertesacker :1_grinning: do tego Valero i Nolito z najwyzszych ovr. Najgorsze paczki jak do tej pory za LW.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, baku83 napisał:

Ja w tym tygodniu gruby sztos...Mertesacker :1_grinning: do tego Valero i Nolito z najwyzszych ovr. Najgorsze paczki jak do tej pory za LW.

 

Już ochłonąłem :D. Ale u mnie dzisiaj aż się dziwię sam. Walker, Kante w paczkach jeszcze Douglas Costa. Masakra, już chyba limit wyczerpałem na następne :1_grinning: 2 miesiące minimum.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porobilem SBC metoda 100 i w 3 dni zarobilem na Hazarda i Aguero %-)

Wczoraj IF Tonelli + IF Vasquez + IF Dost same kaszaloty ale po 20k poszli.

Rekordowe SBC na 1 raz to 100k ;x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, EZreal napisał:

Porobilem SBC metoda 100 i w 3 dni zarobilem na Hazarda i Aguero %-)

Wczoraj IF Tonelli + IF Vasquez + IF Dost same kaszaloty ale po 20k poszli.

Rekordowe SBC na 1 raz to 100k ;x

co masz na mysli z ta mtoda 100

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie,  tez jestem ciekawy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, EZreal napisał:

1 mecz - 1 wygrana -> bilans 1-0-0

Nie kapuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie tak podniecacie skladem z 5 obroncami to polecam formacje z 3. Trzech obroncow to wcale taka bieda nie jest a sila ataku z przodu jak wszyscy ruszaja jest ogromna. Formacja z LN N PN oraz LP i PP. IF Moses na PN a Martial na LN to byli kozaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowie mi ktos jak zebrac do kupy sklad wyzej? Z Ben Arfa, Cavanim i Renato Sanchezem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem sobie w moim drugim składzie z Calcio A - Perisicia IF i Szczęsnego IF, co do Perisicia to powiem jedno, kozacka karta, gość jest wszędzie, do tego konkret lufa z daleka, ładnie wystawia się do sytuacji bramkowych, niezłe podania i odbiory w środku (gram nim w środku). Szczęsny to niestety dramat nad dramaty, gorszym bramkarzem nie grałem, wczoraj zagrał 3 mecze na próbę, 1 wygrałem 4:0 gdzie miałem mega przewagę ale Szczęsny w tym meczu zrobił kilka tak niezrozumiałych decyzji, że szok np. koleś oddaje strzał zza pola karnego a ten ułom broni nogami i wybija na róg zamiast łapać w ręce prosty strzał, ogólnie złapać nim się nic nie dało. Kolejny mecz 1:1 i gol po ewidentnym błędzie gdzie znowu wypluwa prostą piłkę pod nogi przeciwnika. 3 mecz przegrywam 2;1 gdzie tracę pierwszą bramkę w 88 minucie po takiej samej sytuacji jak bramka wcześniej wspomniana a 2 gol pada w 90 minucie gdzie Szczęsny zamiast podać do swojego kolegi podał sam na sam do przeciwnika (kierunek i siłę na pewno dobrze trzymałem) - koleś jest strasznie słaby w tej grze i żałuję bo liczyłem na wymianę Handanovicia gdzie znowu muszę się z nim przeprosić zanim nie trafi się fajny bramkarz w Calcio A.

 

Co do paczek za GOLD 2 u mnie fatalne paczki, chyba najgorsze jakie miałem, najwyższa ocena 83 piłkarzy, którzy chodzą po maks 3000 monet, dużo za to trafiłem świecących kondycji drużynowych i leczenia, na tym coś jeszcze zarobię ale ogólnie niefartowny tydzień :-/ Zobaczymy co za IFy dostanę za GOLDa miesięcznego, marzy mi się Willian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, matijad napisał:

Nie kapuje

Robisz nowe konto, grasz 1 mecz np na TOTW i wygrywasz -> masz bilans 1-0-0i jedziesz z otwiaraniem SBC Hunrydi ligowe & narodowe.

Najmniejszy zarobek u mnie to 30k a najwiekszy 100k przy inwestycji 10k

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×