Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Gold 1 wbity, jednak 5-3-2 nie jest takie złe :fsg:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perisic IF troche drewniany i wydaje sie wolny ale jak juz dochodzi do pozycji strzeleckiej to nie ma problemu, Gray IF mnie zawodzi. W jednym meczu mi zrypal chyba z 5 sam na sam, Te 3 WF przeszkadza :) A Ben Yeder IF calkiem spoko, z tym ze kazdy kontakt fizyczny z nim to pewna strata pilki przez niego bo siła nie grzeszy. Za to strzały podania i co najważniejsze drybling ma genialny :)

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak Wam sie gra? U mnie cały weekend tragedia:/ nie grałem w tyg i zapomniałem jak się gra.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jest nieźle. Może zaatakuje elitke?

052c5e54fdac032e1d5ec9f79d55ece6.jpg

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, SantomHQ napisał:

Daj znac jak sie spisuje, wstrzymam sie do poniedzialku... na CAMa polecam Marchisio...niezly dzik emoji6.png

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opuścił mój zespół już. Dynamika wózka z węglem. Podanie na poziomie karty za 700 coins. Strzał na karcie kozak, w praktyce nic wartego odnotowania.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze cos na SPO znaleść... jakie pomysly do Serie A bo Marchisio i Sif Immobile dla mnie padaka

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy chwali Jovetica na CAM. Mnie średnio podszedł, bo nie lubię jak CAM kaleko podaje. Jedyny piłkarz, który w miarę mi pasował na tej pozycji w calcio to SIF Brozovic, ale jego stosunek jakości do ceny jest nie najlepszy. Moim zdaniem najlepsza opcja budżetowa to wsadzenie Mertensa na CAM po gwizdku. Jak chcesz wydać więcej to IF Bonaventura jest świetny.

Albo Giovinco.

Można popróbować też z Hamsikiem, dobrze mi się nim gra.

Edytowane przez no4b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
https://www.futbin.com/17/squad/1196999

Co powiecie na taki mix? Obecnie gram https://www.futbin.com/17/squad/771547

Strasznie wkurza mnie momentami Costa. Z hunterem ma mega staty ale ostatnio co marnuje to masakra. O Cavanim słyszałem dobre rzeczy.

Miałem Cavani TOTGS, poleciał po 18 meczach ligii weekendowej. Mam high light z meczu po którym poleciał na pysk. Z 3/4 zmarnowane sytuację, z których powinny wpaść ze 2 gole. Niby nie tragedia ale robił tak co mecz.

Dla mnie 2/10 nie polecam.

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.futbin.com/17/squad/1198913  Gral ktos IF Icardi ? Bo chce zrobic taki sklad tylko jeszcze nie wiem czy nie dac np Dybale na SPO a IF Bonaventura za Marchisio na SP.

 

https://www.futbin.com/17/squad/1199089  Kogo na SP IF Gundogan , Yaya Toure czy moze ktos inny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie yaya jest swietny 55k za kompletnego CM. Wali bomby z obu nóg, jest silny, wysoki i w miarę szybki. Swietny holder cm

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z troche innej beczki: na jakim ekranie gracie w fife? Jakiej wielkosci? TV czy Monitor?

Pytam bo do tej pory gralem na TV 55" ale raz ze siedzialem za daleko a dwa ze ekran byl za duzy, nie do ogarniecia i ciezko bylo wymyslic jakies konstruktywne akcje.

Jezeli macie/znacie/pamietacie jakies konkretne modele to bylbym bardzo wdzieczny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na Samsungu 60'' curved i kluczem była kamera, telewizyjna 3 zoom na maxa i wysokość chyba 18

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gram na sony bravia 50' czasem na wspolpracy czasem na tele3.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, starvin napisał:

https://www.futbin.com/17/squad/1198913  Gral ktos IF Icardi ? Bo chce zrobic taki sklad tylko jeszcze nie wiem czy nie dac np Dybale na SPO a IF Bonaventura za Marchisio na SP.

 

https://www.futbin.com/17/squad/1199089  Kogo na SP IF Gundogan , Yaya Toure czy moze ktos inny?

Icardi 87 mam i bardzo polecam. To "to coś", co sprawia, że czujesz, że grasz topową kartą. Uderza z absolutnie każdej pozycji. Potrafi zaskoczyć jakąś nietypową animacja przyjęcia czy przełoży sobie piłkę w niestandarowy sposób. Kupiłem go na hadel, ale został i raczej szybko go nie wymienię.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za doradzenie Smallinga i Baillego na CB. Śmigają teraz w moim składzie PL i grają bardzo dobrze. Wprawdzie Bailly się strasznie wyrywa do przodu i kilka razy mi napędził strachu, ale generalnie jest bardzo skuteczny. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, TrueGrand napisał:

Głupki , nic więcej

mhm wiekszosc tutaj sie pewnie gorzej zachowywala :) (pierwszy lepszy przyklad to legendarne plucie na tv)
 

 

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skład na przyszłotygodniową LW gotowy.  :fsg:

 

 

fut.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skład na przyszłotygodniową LW gotowy.  :fsg:

 

 

fut.jpg

Zrobiles zakupy czy cos wypadlo z paczek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, VIPuser napisał:

Skład na przyszłotygodniową LW gotowy.  :fsg:

 

 

fut.jpg

W ktorej lidze grasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, s0-Vicky napisał:

Zrobiles zakupy czy cos wypadlo z paczek?

 

Zakupy, w nocy ktoś mi kupił wystawione za 3.7kk Ronaldo SIF, którego kupiłem za 3kk, więc już nie miałem wyboru i musiałem poskładać nowy skład. Dodatkowo opyliłem zalegającego Balea, Pogbe i Ramosa i jakoś się nazbierało coinsów na inwestycje. Na LB jeszcze dokupiłem Bainesa IF, teraz muszę dozbierać na Ramosa TOTY. Ciekawe jak teraz będzie z handicapem, ale przestałem już na to zwracać uwagę :1_grinning: 

6 minut temu, starvin napisał:

W ktorej lidze grasz?

 

1 liga, ostatniego mistrza zrobiłem w czwartek. Ale co z tego jak trafiłem na 3 krotnego mistrza Holandii w LW i mnie zmiażdżył 7:1 :1_grinning: 

Edytowane przez VIPuser

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kij z LW, nudzi mnie to już powoli. co weekend tyle napierd***ć :/
Jeszcze żeby mnie jakoś nagrodami motywowali, a tu co tydzien czy co miesiąc wypada szrot niestety
czas na bitwe o Anglie !! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie jakos malo handicapu w tym tygodniu, wylaczyli okres ochronny grudniowych swiezakow ? :>

W sumie mam wygrane 20 meczy a jeszcze z 12 do rozegrania i moze z 1-2 wylewy wiec nawet o nich nie wspominam.

Jestem zaskoczony, lagow ani pezyspieszen tez nie bylo.

Dziwna sprawa, ktos moze to potwierdzic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×