Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

i dobrze, kurde ja mam założenie w 2015 a ćwoki uciekali mi czasem po 3-4 łączenia z rzędu. Do tego w tej edycji chciałem sobie pograć w tej zielonej koszulce za złoto za miesięczną LW, też ni chu chu, ino zobaczyli koszulkę i ucieczka. Musiałem grać w starych trykotach, dramat.

 

Tym razem wbiłem tylko GOLD 3 choć czułem, że mogę znacznie więcej ale, no właśnie szło mi nieźle, doszedłem do bilansu 17 zwycięstw i jeszcze 16 do rozegrania i nastąpił totalny wylew gry, nie chciała mi dać awansować na GOLD 3, przegrałem 7 meczów z rzędu, z czego 5 to były tak perfidne handicapy, że nie dograłem ich do końca bo nerwy nie pozwoliły, RQ i mam w dupie oszustów z EA, zrobiłem w końcu GOLD 3 i podarowałem sobie dalsze nerwy, tyle wystarczy aby dostać kilka fajnych paczek i trochę monet + awans z automatu.

 

Ktoś pytał o IF Perisica, gram nim na ŚP, jestem bardzo zadowolony, zresztą jak miałem swego czasu zwykłą kartę to było dobrze a teraz jest jeszcze lepiej, niezła petarda z daleka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli data założenia klubu zostaje dalej? Bo widzę tam określenie "Removed FUT founder badge" 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to tylko w FUTC?

W normalnych sezonach jest dalej jak było?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten IF Gomeza na CAMie z Artysta to jest petarda, mega polecam... moim zdaniem nawet Marchisio sie chowa a 3x tanszy... kogo ustawic na st obok sif Icardi 87 ? Narazie mam Nianga alena LW chcialem go wzmocnic ( na dybale mnie nie stac)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, SantomHQ napisał:

Ten IF Gomeza na CAMie z Artysta to jest petarda, mega polecam... moim zdaniem nawet Marchisio sie chowa a 3x tanszy... kogo ustawic na st obok sif Icardi 87 ? Narazie mam Nianga alena LW chcialem go wzmocnic ( na dybale mnie nie stac) emoji23.png

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Icardi 87, widzisz mówiłem, że ten Gomez daje radę :P. Moim zdaniem spóbuj sobie własnie tego Icardiego 87.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, EZreal napisał:

Tak to teraz wyglada:

mj8SaiI.jpg

Hehehe no i pięknie, skończył sie koncert życzeń !!!  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie chce zrobić skład z włoskiej 200k mam do wydania. Podeśle ktoś ciekawy skład? W klubie mam: if Gomez, Manolasa, nainggolana, handanovicia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Qdlaty91 napisał:

 

Panowie chce zrobić skład z włoskiej 200k mam do wydania. Podeśle ktoś ciekawy skład? W klubie mam: if Gomez, Manolasa, nainggolana, handanovicia

 

Handanovic - Sandro, IF Tonelli, Manolas, Florenzi - Nainggolan, Pjanic, Hamsik - Perisic If, Gomez If, Cuadrado 

4-3-2-1 ;) gram podobnie i jestem póki co zadowolony, tylko mam Salaha 86 zamiast Cuadrado i Parolo SBC zamiast Hamsika.

 

 

BTW kolejna LW bez wymagań, ale za 2 tygodnie - Maks 5 piłkarzy z jednej ligi - 11 + rezerwa. Czyli będzie trzeba kombinować ;)

Edytowane przez robson1425
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Icardi 87, widzisz mówiłem, że ten Gomez daje radę :24_stuck_out_tongue:. Moim zdaniem spóbuj sobie własnie tego Icardiego 87.

Icardiego mam wlasnie szukam mu partnera do ataku

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozbyłem się Costy na rzecz Sturridge i od razu awans do 3 ligi :) Robi różnicę. Teraz szukam CDM i mam dylemat co jeszcze wzmacniać w budżecie ok 40k.

 

https://www.futbin.com/17/squad/771547

 

Na CDM myślałem o Matic bo w zeszłej edycji świetnie mi się nim grało. Wymieniłbym także Zoume na Baillego lub Kościelnego. Czy Walker daje aż tak dużo że warto wymienić Clyne na niego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walker i Aurier to dla mnie 2 najlepszych Rb w grze.

Bez zastanowienia wymien a sie przekonasz.

Koscielny bardzo poprawny, praktycznie bez wiekszych wylewow.

Teraz bym go odkupil (mialem go jak kosztowal ok 45k).

 

Matic jets swietny, w defensywie potwor i nawet bramy z lewej laduje az milo !

 

 

EDIT:

Od nas ktos wczesnije odkryl magie formacji z 5 obroncami ;x

http://www.fifapolonia.pl/forum/viewtopic.php?f=205&t=35928&a

Edytowane przez EZreal
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.futbin.com/17/squad/1221056

 

tutaj mój nowy włoski skład, z nową formacją, jeszcze nie testowałem, dziś może wieczorem się uda. Mozna trochę pozmieniać na tańszy, np bocznych pomocników na Cuadrado i El Shaarawego, Bonaventure bez IFa oraz Giovinco bez IFa

 

Jeszcze słowo o bramkarzu, dostałem go za miesięczną LW i powiem szczerze, że mnie pozytywnie zaskoczył, Handanovic wyleciał ze składu na jego rzecz, polecam

Edytowane przez Zajczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniłem Zoume na Baillego i jest różnica na plus. Tylko chłop ma att. workrate  high i często wyrywa do przodu :smile: 

 

Ten Sturridge faktycznie taki kot? Lepiej jego czy Lukaku? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja wymieniłem Zoume na Baillego i jest różnica na plus. Tylko chłop ma att. workrate  high i często wyrywa do przodu :smile: 

 

Ten Sturridge faktycznie taki kot? Lepiej jego czy Lukaku? 

Sturridge szybszy i pojedynki glowkowe w wiekszosci wygrywa...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie póki co w składzie PL gra Benzema  Dałem go tymczasowo, ale zaczął grać lepiej niż w la liga :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem troche swój skład Ligue 1 z 433(2) na ten 5212 i wyszło coś takiego:

 

https://www.futbin.com/17/squad/1222702

 

Ciekaw jestem jak Cavani bo jeszcze nim nie grałem, w razie czego za Remiego wejdzie Fekir.

 

Myśle, żę powinno dać rade - na tamtym forum wszyscy chwalą :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko po tym patchu się nie zmieniło, że taktyka 5-2-1-2 przestanie być fajna :24_stuck_out_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w niedziele wrzucilem stroje za elite i gold miesieczna. Przez ponad pol godziny wszyscy wychodzili z lobby :1_grinning: wtf

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ciekawe na ile ten nowy wskaźnik połączenia będzie pokazywał prawidłowo łącze. Pewnie dalej będą lagi przy zielonych kreskach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa składy na LW zrobione ciekawe jak się  będzie grało...

1s.jpg

2s.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam z ciekawosci potestuje ta formacje 5212

No calkiem niezle sie gra xD

21ea589e88bc718e4fbf5b333af0f0d9.jpg

A oto moje cudo

c460576897eb00b4efac18e6563fa223.jpg

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważnie na kimś robiła wraźenie data założenia klubu i się rozłączął aż musieli to zpatchować lel :) ? A patchyk jak zawsze zachęca do spędzenia kilku h z raczkiem :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×