Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Foxter napisał:

Ligo 5 nadchodzę! :):):)

50d8aea90c643d3ed62288bdd8d62210.jpg

Zamień miejscami Modricia i Iniestę, wtedy Alba będzie miał pełne zgranie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka :-) Foxter a gdzie zelek? Jak ja sie ciesze ze sie wyleczylem z tego nalogu :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minut temu, Malix7 napisał:

Siemka :-) Foxter a gdzie zelek? Jak ja sie ciesze ze sie wyleczylem z tego nalogu :-)

żałuj! ta gra jest cudowna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie, nie wytrzymałem jak to mówią i testuje te 5-2-1-2 i to jest jakaś masakra :D. Nigdy mi się tak dobrze nie grało.

 

Gram tak: Buffon SBC - Sandro, Miranda, Tonelli IF, Manolas, Florenzi lub Peres - Parolo SBC, Nainggolan - Gomes IF - Icardi IF, Perisic IF

 

I póki co w 2 lidze 3 wygrane i 1 remis ten remis na swoje życzenie, błąd w końcówce, że ja pierdziele. A wyniki po 4:0, 3:0 i taka łatwość w dochodzeniu do pozycji strzeleckiej , nawet jak piłka trafia w słupek to już leci co najmniej 2 na dobitkę.

 

Edit: przez własną głupotę i eksperymenty nie awansowałem, brakło mi punkt, ale będę grał kolejną Lw tym i myślę, że się sprawdzi.

Edytowane przez robson1425

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PC od wczoraj, od momentu zamkniecia LW.

Na konsolach pewnie jakos ok czwartku zeby zmiany weszly przed przyszla LW bo przeciez glownie o nia chodzi :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

 

 

@lokitheman

Grasz na tych samych wytycznych itp co w linku ?
Chodzi o ta formacje z 5 obroncami.

Edytowane przez EZreal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grasz na tych samych wytycznych itp co w linku ?

Chodzi o ta formacje z 5 obroncami.

Podrzucisz ten link?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, EZreal napisał:

Walker i Aurier to dla mnie 2 najlepszych Rb w grze.

Bez zastanowienia wymien a sie przekonasz.

Koscielny bardzo poprawny, praktycznie bez wiekszych wylewow.

Teraz bym go odkupil (mialem go jak kosztowal ok 45k).

 

Matic jets swietny, w defensywie potwor i nawet bramy z lewej laduje az milo !

 

 

EDIT:

Od nas ktos wczesnije odkryl magie formacji z 5 obroncami ;x

http://www.fifapolonia.pl/forum/viewtopic.php?f=205&t=35928&a

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na PC od wczoraj, od momentu zamkniecia LW.

Na konsolach pewnie jakos ok czwartku zeby zmiany weszly przed przyszla LW bo przeciez glownie o nia chodzi :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

 

 

@lokitheman

Grasz na tych samych wytycznych itp co w linku ?

Chodzi o ta formacje z 5 obroncami.

Tak, wszystko idealnie tak samo zrobilem. Wytyczne, CT. To jak latwo sie gra w obronie jest az smieszne. Gracze bija glowa w mur. :) A w ataku pozycyjnym tez mozna grac bez problemu :)

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, lokitheman napisał:

Tak, wszystko idealnie tak samo zrobilem. Wytyczne, CT. To jak latwo sie gra w obronie jest az smieszne. Gracze bija glowa w mur. :) A w ataku pozycyjnym tez mozna grac bez problemu :)

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

 Pogralem wczoraj (musialem zmieniac  wgrze bo bo nie umiem dostosowac swojego 4321 https://www.futbin.com/17/squad/1236831 )

Jak ktos ma jakis pomysl to chetnie wyslucham :F

Zremisowalem 2;2 w 1 lidze, w obronie bylo spoko ale w ataku jakos niemrawo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Danielski_82 napisał:

Poważnie na kimś robiła wraźenie data założenia klubu i się rozłączął aż musieli to zpatchować lel :) ? A patchyk jak zawsze zachęca do spędzenia kilku h z raczkiem :) 

Poważnie, mam klub założony w 2011 i w LW na każdy mecz czekałem po kilka minut, co wpływało na to ze większość meczy człowiek musi grac z dużo cięższymi rywalami. Do tego finał eliminacji do LW , armagedon zeby rozegrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Pogralem wczoraj (musialem zmieniac  wgrze bo bo nie umiem dostosowac swojego 4321 https://www.futbin.com/17/squad/1236831 )

Jak ktos ma jakis pomysl to chetnie wyslucham :F

Zremisowalem 2;2 w 1 lidze, w obronie bylo spoko ale w ataku jakos niemrawo..

W czasie meczu zmien na ta formacje, ustaw Yaya na centralnym SO, na CM Dembele i Naingollan, SPO, Hazard, L ST Aguero, R ST Mane :)

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak sprawdza się w obronie Chiellini? Warty wypróbowania?

Tak, bierz bez namyslu. Ja mam z Manolasem Kielona i czyszcza ladnie :)

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Zajczak napisał:

Panowie jak sprawdza się w obronie Chiellini? Warty wypróbowania?

 

A ja mam Tonelli IF, moim zdaniem też daje radę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tonellemu brakuje centymetrów i ma nisko oceniony standing tackle. Lepiej Manolasa mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam, szczegolnie tym mniej doswiadczonym.
Koles dopiero zaczyna pisac, moze cos z tego bedzie wkrotce: https://nextlevelgamingblog.wordpress.com/

 

 

 

 

Tu mozna zglaszac swoje propozycje dp UPow:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSecFKjvCQFrRVB1rtMd7oGBGp3YzJKbmuF0oqdOseFFaCGr_A/viewform

Link potwierdzony, przez FIFA Ultimate team Polska

Edytowane przez EZreal
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, robson1425 napisał:

 

A ja mam Tonelli IF, moim zdaniem też daje radę. 

 

mam już IF Tonelliego, trafił mi się w SBC niewymienialnym i faktycznie świetna karta, ale zaczynam teraz testować taktykę z 5 obrońcami i musiałem kogoś dokupić, Chielini jest już u mnie więc w środku będzie u mnie Bonucci, Chielini i Tonelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, no4b napisał:

Tonellemu brakuje centymetrów i ma nisko oceniony standing tackle. Lepiej Manolasa mieć.

ale jego balance, agility i reactions :obama: uwielbiam takich zwinnych srodkowych, nie stoja jak takie słupy na tej obronie i ciezko ich skrecic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki może to zabrzmi dziwnie ale nigdy nie grałem online.(no może z 5 meczy).

Stwierdziłem ostatnio że zabawa na rynku transferowym i bicie komputera mnie nudzi i postanowiłem więcej uwagi skupić na online nawet będąc bitym na początku.Sęk w tym że bez problemu biję sztuczną inteligencję na poziomie ultimate a z byle randomowym graczem dostaję po d.... Czytam Wasze wypowiedzi i staram się wyłapywać cenniejsze wskazówki.

Startuję od 10 tej ligi i na razie zmotałem taki skład, z czasem będzie wzmacniany. Na celowniku mam już Griezmana który w pierwszej kolejności zastąpi Remyego. No i nie ma pomysłu na RB.  Jakieś rady?

 

1484598730569_Screenshots.png

Edytowane przez Gucio79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki może to zabrzmi dziwnie ale nigdy nie grałem online.(no może z 5 meczy).

Stwierdziłem ostatnio że zabawa na rynku transferowym i bicie komputera mnie nudzi i postanowiłem więcej uwagi skupić na online nawet będąc bitym na początku.Sęk w tym że bez problemu biję sztuczną inteligencję na poziomie ultimate a z byle randomowym graczem dostaję po d.... Czytam Wasze wypowiedzi i staram się wyłapywać cenniejsze wskazówki.

Startuję od 10 tej ligi i na razie zmotałem taki skład, z czasem będzie wzmacniany. Na celowniku mam już Griezmana który w pierwszej kolejności zastąpi Remyego. No i nie ma pomysłu na RB.  Jakieś rady?

 

1484598730569_Screenshots.png

Zamiana miejscami Kante z Ben Yedderem i na RB Walker ( najlepszy obronca w grze )

I zamien Koscielnego z Varane miejscami

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogarnąłem awans do 1 ligi :D, drugie podejście 5-2-1-2

a para w ataku Perisic IF, Icardi IF i na ŚPO Gomez IF pięknie działa. Dodatkowo Naingollan + Parolo SBC mega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minut temu, Gucio79 napisał:

początku.Sęk w tym że bez problemu biję sztuczną inteligencję na poziomie ultimate a z byle randomowym graczem dostaję po d.... Czytam Wasze wypowiedzi i staram się wyłapywać cenniejsze wskazówki.

Startuję od 10 tej ligi i na razie zmotałem taki skład, z czasem będzie wzmacniany. Na celowniku mam już Griezmana który w pierwszej kolejności zastąpi Remyego. No i nie ma pomysłu na RB.  Jakieś rady?

Szczerze Ben Yeddera dałbym na CAM a nie CM i tak jak kolega wyżej napisał zmień RB na Walkera, zamień miejscami KANTE na prawego CM i zamień miejscami Kościelnego z Varane

 

Coś TAKIEGO:

https://www.futbin.com/17/squad/1244708

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×