Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Gorekkk napisał:

Szczerze Ben Yeddera dałbym na CAM a nie CM i tak jak kolega wyżej napisał zmień RB na Walkera, zamień miejscami KANTE na prawego CM i zamień miejscami Kościelnego z Varane

 

Coś TAKIEGO:

https://www.futbin.com/17/squad/1244708

Ok. Tak zrobię. Wiem że online rządzą się innymi prawami ale Valencia czy Bellerin wywarli na mnie lepsze wrażenie offline ale domyślnie wrzucę Walkera. 

Drugie pytanko, zanim dozbieram na Griezmana może wrzucić do napadu Matriala, bo widzę że często przewija się w Waszych składach. Co o tym myślicie? Jak zrobię nieszczęsną Tuluse skład zasili Lacazette w wersji SBC i zastąpi "wąsatą" wersję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysl, Martial jest genialny

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem pograć tym 5212 i jakoś mi nie pasuje. W 412122 dobrze bronię i mam jakoś większą swobodę w ataku. Co do Martiala to kozak karta. Nawet z 7 chem wymiata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast jestem pod wrażeniem tej taktyki 5-2-1-2,

od początku meczu super off i wysoki pressing... aż dziw bierze jak rywale w 3 lidze mają problemów z wyjściem z własnej połowy.

Bardzo dużo bramek też wpada, bilans 7-1-2 a goli od groma :) Dwie porażki z mojej winy, gdyż podpalałem się za bardzo w sytuacjach podbramkowych. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez słabo ta formacja 5212, ale spokojnie przetestuje jutro. Udało sie dostać dzisiaj do WL w finale grałem z typem co jakaś groźna akcja moja lub jego jakieś zaproszenie do gry xD beka! Czekam jak przed meczem ktoś napiszecie proponuje kasę za zwycięstwo :1_grinning:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Mandi napisał:

Ja natomiast jestem pod wrażeniem tej taktyki 5-2-1-2,

od początku meczu super off i wysoki pressing... aż dziw bierze jak rywale w 3 lidze mają problemów z wyjściem z własnej połowy.

Bardzo dużo bramek też wpada, bilans 7-1-2 a goli od groma :) Dwie porażki z mojej winy, gdyż podpalałem się za bardzo w sytuacjach podbramkowych. 

Ja zagrałem 4 mecze i bilans 3-1-0 i bramek też sporo, nie mam problemu w ataku jest nawet lepiej niż w innych formacjach ponieważ rzeczywiście szybko piłkę udaje się odzyskać i lecimy z kontrą :) A obrona to cud normalnie :) w tych 4 meczach straciłem 2 bramki i to wlaśnie w jednym meczy zremisowanym ale to przez własną głupotę a nie rozklepanie obrony.. 

Na prawdę polecam formację :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest ze to ustawienie nam pasuje ,oby tego nie popsuli

Mi wczoraj udało sie historycznie awansowac do 1 ligi po 45 sezonach

a mecz o awans zakonczył sie pogromem -)

 

7-0.jpg

1 liga.jpg

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, tak zachwalacie tą formację, że chyba sam spróbuje :tongue:

 

A, jeszcze pytanie mam. Kupiłem sobie z katalogu eas więcej monet w iluś tam meczach, i po wykupieniu tego parę razy zniknęło z oferty. To można kupować jakąś określoną ilość razy?  I jeżeli tak to czy gdzieś jest napisane ile nam zostało itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko raz mozna dany produkt

5 minut temu, sLk napisał:

Kurde, tak zachwalacie tą formację, że chyba sam spróbuje :tongue:

 

A, jeszcze pytanie mam. Kupiłem sobie z katalogu eas więcej monet w iluś tam meczach, i po wykupieniu tego parę razy zniknęło z oferty. To można kupować jakąś określoną ilość razy?  I jeżeli tak to czy gdzieś jest napisane ile nam zostało itp?

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupilem Aguero do testu a dzis wpadl na apce z paczki dwoch rare...

c930fbe71dee94ae9c7536a1025aa3b0.jpg

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi nie pasuje. Jakoś z przodu pusto chociaż mam ustawione na atak lub nawet super ofensywę. Ogólnie to dzisiaj mam dzień wylewów bo takie bramki tracę że głowa mała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mimo, że wczoraj gra bardzo mnie chciała znowu zdegradować z 2 do 3 ligi muszę powiedzieć, że fajnie się gra tą formacją 5-2-1-2, wreszcie mogę budować atak a podania trafiają do moich zawodników a nie pod nogi przeciwnika. Niestety wczoraj miałem takie wylewy, że nawet się nie denerwowałem bo zrobię sobie awans do 2 ligi z mistrzostwem i myślę, że wrócę wreszcie do 1 ligi. Z tą taktyką czuję się na prawdę mocny na boisku a zawodnicy tacy jak IF Gomez, IF Giovinco czy IF Gray w tej taktyce zachowują się jak masakratorzy. Wczoraj dużo bramek strzeliłem jednak więcej traciłem co mimo wszystko nie uważam za wadę tej taktyki, niestety wczoraj spadłem z ligi raz, że przez tradycyjny wylew a dwa przez własną nieuwagę i błędy. trudno. Teraz robię już szturm na salony :-) 

 

Edit: Fajne te nowe koszulki z SBC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tez sie nia dobrze gra i o dziwo podpasowalo mi pierwszy raz CT, bo tak to gralem na domyslnych ustawieniach. Teraz widze zmiane na lepsze. Chyba zobacze to ustawienie w weekend :1_grinning: fajne jest to ze w obronie jest wzgledny spokoj i ciezko przeciwnikowi dojsc do pozycji strzeleckiej, a jesli juz dojdzie to z mojego bledu. W ataku tez fajnie sie gra wiec jestem milo zaskoczony. Dwa sklady juz gotowe na LW.

Natomiast dobrze rozumiem wymagania do nastepnej LW, ze w calym skladzie (wraz z rezerwowymi)nie moze byc wiecej niz 5 zawodnikow z danej ligi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziala jeszcze ten myk na wbijanie lojalki na PS4, polegajacy na wcisnieciu guzika PS w trakcie gry i zamknieciu aplikacji ?
Zaliczalo wtedy mecz bez porazki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do czego to doszło, żeby chwalić się grą na 5 obrońców z ultra defem.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt tutaj nie wspomina o ultra defie?
albo ja nie umiem czytać :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra.. nie wspomina, a ustawia z automatu :1_grinning: już ja znam te raki..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak inni :)
Ja max co daje to raz w lewo na defensywny albo raz w prawo na ofensywny :1_grinning:
 

Mnie przez pierwsze 2-3 mecze nie podeszła ta formacja ale dlatego, ze sie dobrałem instrukcje i troche CT mysle ze nie podeszła - za wolne rozgrywanie akcji mialem.

Instrukcje zmienie, CT i zobacze dzis jak bedzie szło.
Na razie i tak najlepiej mi sie gra moim PL 4321 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, lokitheman napisał:

Wczoraj kupilem Aguero do testu a dzis wpadl na apce z paczki dwoch rare...

c930fbe71dee94ae9c7536a1025aa3b0.jpg

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Fajny masz drop. :smile: Mi wypadł Maksimovic i N'diaye......:frog:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do czego to doszło, żeby chwalić się grą na 5 obrońców z ultra defem.. 

Jeszcze miesiąc temu tutaj jechali po takich grając ud lub busami a teraz pół forum będzie grać 5 z tyłu

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na zrównoważonym :) jak pykne ze dwie bramki to zmienie na defensywe

Fajna odskocznia od tych walkowanych formacji. :)

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, lokitheman napisał:

 

Ja gram na zrównoważonym :) jak pykne ze dwie bramki to zmienie na defensywe

 

Fajna odskocznia od tych walkowanych formacji. :)

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Ja także nie gram na autobusie tylko zrównoważony a jak widzę ze ciśnie kilkoma bramkami to odpalam ofensywny i próbuje strzelić jak najwiecej. Ta formacja po prostu wybacza błędy w obronie, może nie wszystkie ale zawsze lepiej mieć 3 środkowych obrońców niż dwóch, tym bardziej ze większość graczy pcha sie środkiem i próbuje wejść z piłka do bramki. A dzięki bocznym obrońcom można rozciągnąć piłkę i wrócić do środka, tez po rozegraniu kilkunastu meczy fajnie mi sie nią gra i nie jest jakaś ultradefensywna tylko odbiór na połowie przeciwnika i dzida na bramke a w razie co jest 3 obrońców. Zawsze jest to jakiś powiew świeżości na boisku ;D 

Edytowane przez Gorekkk
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, stMikolaj napisał:

Jeszcze miesiąc temu tutaj jechali po takich grając ud lub busami a teraz pół forum będzie grać 5 z tyłu emoji23.png

 

Dlatego szkoda nawet tego komentowac :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×