Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, piachu00 napisał:

Do czego to doszło, żeby chwalić się grą na 5 obrońców z ultra defem.. 

 

nigdy nie jechałem po grających defensywnie, testuje wszystko co mogę. Z drugiej strony 5 defensorów to nie ultra def. w szczególności, że akurat nigdy nie ruszam suwaków, chyba że do przodu jak przegrywam a z drugiej strony boczni obrońcy przynajmniej u mnie pełnią rolę pomocników z zadaniami defensywnymi, to nie jest tak że zawsze wrócą na czas. Generalnie tłumaczyć nie ma co, każdy gra jak lubi a problemem nie są defensywne taktyki w tej grze tylko skrypty o których już każdy wie, tutaj jest dużo wstydu, ale po stronie EA. 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, stMikolaj napisał:

Jeszcze miesiąc temu tutaj jechali po takich grając ud lub busami a teraz pół forum będzie grać 5 z tyłu emoji23.png

 

jak uważasz, że to jest defensywna taktyka, to sobie spróbuj zagrać dwa , trzy spotkania. Ja osobiście nigdy nie ustawiam na żadne tam Autobusy czy Ultradef. Trzeba zagrać i dopiero krytykować, a nie na odwrót.

A jest różnica między autobusem , a tą formacją.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygrywanie po 4 , 5 do zera przy totalnym zdominowaniu przeciwnika to moim zdaniem nie jest defensywna taktyka.

Jeszcze nie spotkałem się z nikim kto gra podobną taktą a rozegrałem koło 25 spotkań. Także bez obaw nikt nie powiela tej taktyki, raczej gimbuski lecą na składach proponowanych z Katomanii bo wierzą w cuda.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taktyka z 5 obrońcami wydawała mi się fenomenalna na samym początku. Zagrałem z 80 spotkań 5-3-2, najpierw 20 spotkań w 1 lidze, gdzie w drugim sezonie zdobyłem mistrza. Potem 40 spotkań w LW zakończoną 25-15, raz tylko przegrałem wyżej niż 1 bramką, a była to sromotna porażka 1-7 z 3 krotnym mistrzem Holandii. W wielu meczach prowadziłem 2-0, by ostatecznie przegrać 2-3 lub po dogrywce i karnych. Do tego momentu byłem zachwycony, ale przyszedł czas na kolejne 20 spotkań w 1 lidze i zaczął się dramat. To już nie to samo co na początku, gdzie potrafiłem na mecz oddać po 30 strzałów i wygrywać kilkoma bramkami. Teraz w pocie czoła walczę o utrzymanie, moi piłkarze stoją jak słupy, żaden nie rusza do przodu jak to miało miejsce w początkowej fazie grania 5-3-2. Nie wiem co o tym sądzić, bo raczej moja gra się nie zmieniła, gram cały czas tą samą taktyką, w ten sam sposób. Podejrzewam, że po zmianie taktyki dostaje się "fory" i zaczyna losować przeciwników z niższych lig bo wielokrotnie w 1 lidze przydzieliło mi kogoś z bardzo słabym składem bez zgrania. Natomiast po rozegraniu klilkudziesięciu spotkań przydziela albo mocniejszych graczy albo znowu handicap ze skryptami zaczyna działać i powoduje, ze nasz zespół nagle przestaje grać, co by tłumaczyło to dlaczego moi piłkarze stoją jak słupy. Czas na zmiany... i chyba o to chodzi EA, by ciągle coś zmieniać i mieszać składami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ps4 wjechal patch 743 mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

jak uważasz, że to jest defensywna taktyka, to sobie spróbuj zagrać dwa , trzy spotkania. Ja osobiście nigdy nie ustawiam na żadne tam Autobusy czy Ultradef. Trzeba zagrać i dopiero krytykować, a nie na odwrót.

A jest różnica między autobusem , a tą formacją.

No a jaka jak nie defensywa formacja? To samo w ataku możesz osiągnąć grając 4 tylko, że jak 90 procent graczy ustawia zostawaj z tyłu przez co mega się ograniczają. Zauważ, że cofniete skrzydla to gracze szybcy z workami do przodu ale yt ich zabija wytycznymi zostawaj z tyłu. Co do grania 5 z tyłu już kolega piachu napisał dlaczego się z tego śmieją i tyle. Gra Ci się dobrze to graj dla innych to będzie wręcz wstyd. Na 5 sposób jest prosty. 2 st i "posesja" wtedy bot broni 3CB a boki stoją jak słupy tak samo jak w 16. W 15 potrafiły schodzić fajnie do środka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest duza poprawa. W koncu przelaczanie zawodnikow dziala jak nalezy! Wow zajelo im to tyle czasu

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dekoder teź wyszła łata , 949mb . Szczerze mówią to ja jednak też mam nadzieję źe trochę znerfią te defy , nie kaźdy ma cierpliwość rozpykać delikwenta a nawet w sezonach zauważyłem masa osób gra na kilku z tyłu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, F3niX napisał:

Jest duza poprawa. W koncu przelaczanie zawodnikow dziala jak nalezy! Wow zajelo im to tyle czasu

masz na myśli przełączanie na L1 czy grzybkiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sie podoba po patchu ! Wydaje mi sie ze poprawiona mocno jest fizycznosc graczy. Lepiej wyskakuja czy odpychaja sie

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grał ktoś Kalinicem ? Bo jego IF 85 wygląda fajnie, z kartą Huntera nawet bardzo dobrze. A kosztuje tylko 20k, nawet nie całe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Foxter napisał:

masz na myśli przełączanie na L1 czy grzybkiem?

I to i to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zajęli patchem, że zapomnieli mi dać nagrody za Gold 1 w Lw :/

 

 

DOBRA AKTUALKA KOORVO !

https://fifaforums.easports.com/en/discussion/236694/win-everytime-xb1-glitch#latest

Nie polecam zasiadac do gry, przynajmniej do czasu fixa.

Edytowane przez EZreal
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chooy, dupa.

Wpuscilismy patcha by gralo sie Wam lepiej - zdupilismy buga z wychodzeniem z meczu - zapomnielismy o nagrodach.

 

Jestesmy EA. Spodziewaj sie niespodziewanego.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miała byc rewolucja na nowym silniku frostbite w tej odsłonie, tymczasem ta gra wali w hooya bardziej niz maszynki na CPN-ie. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj zagrałem kilka meczy, co prawda zrobiłem szybki powrót do 2 ligi ale grało się FATALNIE, po tym patchu gra jest beznadziejna, mam wrażenie, że system gry obronnej nie działa w ogóle, piłkarze zamiast biegać to "ślizgają się" po murawie, do tego większość meczy miałem na jakimś przyspieszonym tempie co powodowało, że gra jest już kompletnie niegrywalna (mówię o miodności gry), 2 mecze miałem znowu na totalnych spowolnieniach i opóźnieniach podań, strzałów itp. a co najgorsze wyglądało, że przeciwnik tego problemu nie miał, jakiś nowy skrypt czy ch**? Do tego podobno poprawili zawyżony raiting w SBC, zrobili to tak zajebiście, że stworzyłem sobie skład na SBC z zawodników koncepcyjnych a potem na bazie tego ich zakupiłem, i co? I gówno! Po ich zakupie okazało się, że raiting spadł mi o 1 pkt i szlag trafił całą koncepcję na zrobienie SBC, musiałem sprzedać prawie wszystkie karty, które kupiłem, tak to EA zajebiście dba o swoją perełkę. Co za syf... Nagród też nie mam.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie dwa składy i gracie nimi na zmiane zeby odnowic kondycję?
Czy macie jeden main i nim gracie cały czas kondycje odnawiajac kartami?:)

Pożale się - wczoraj przy w QW najdalej wygrałem 2 mecze z rzedu...no nie moge jakoś się przebić do tego pieprzonego finału, nie mowiąc już o wygraniu...

Kumpel gra od miesiac regularnie, zdobywa te 18 winow..ja go ogrywam w meczach towarzyskich, jak widze czasem jak on gra to mi sie nóż w kieszeni otwiera...a mimo to idzie mu lepiej...
Nie kminie tego :24_stuck_out_tongue: 
Czasem jest piekna gra, rozklepuje przeciwnika 3:0 i RQ w drugiej połowie..a czasem nic nie zmieniając nie da się grac - jakbyscie poustawiali klocki na boisku i mieli niby kopac gałe...no normalnie szlag mnie trafia...znowu poszedłem spać o 3 :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, EZreal napisał:

Tak się zajęli patchem, że zapomnieli mi dać nagrody za Gold 1 w Lw :/

 

 

DOBRA AKTUALKA KOORVO !

https://fifaforums.easports.com/en/discussion/236694/win-everytime-xb1-glitch#latest

Nie polecam zasiadac do gry, przynajmniej do czasu fixa.

 

CYNYGEJM :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, EZreal napisał:

DOBRA AKTUALKA KOORVO !

https://fifaforums.easports.com/en/discussion/236694/win-everytime-xb1-glitch#latest

Nie polecam zasiadac do gry, przynajmniej do czasu fixa.

 

a tobie zalicza porażkę czy mecz nierozegrany i tylko kontrakty spadają? W sumie to będą z tego korzystać tylko mniej rozgarnięci, bo każdy wie, że system banowania w tym roku rozdaje nagrody na lewo i prawo i nie zdziwię się jeżeli nawet za jedną taką wygraną wywalą bana... 

31 minut temu, madithon napisał:

Pożale się - wczoraj przy w QW najdalej wygrałem 2 mecze z rzedu...no nie moge jakoś się przebić do tego pieprzonego finału, nie mowiąc już o wygraniu...

Kumpel gra od miesiac regularnie, zdobywa te 18 winow..ja go ogrywam w meczach towarzyskich, jak widze czasem jak on gra to mi sie nóż w kieszeni otwiera...a mimo to idzie mu lepiej...
 

wielki miszczu polski junajted wczoraj 3h kwalifikował się do LW na PS4 xD czekam z popcornem na moją ulubioną rozrywkę weekendową, czyli rage youtuberów na live'ach haha

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×