Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, to jest ciagle to samo, po prostu rage quit wyrzuca Cie z calego futa gdzy chociaz raz wyjdziesz do ps menu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foxter a ten Matthaeus poszedl za 1,7kk ;) mowilem, ze jakis debil kupi:D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gral ktos Lordem Doumbia w tej edycji? Bo kupilem Die MOTM, karta wyglada dobrze i mysle czy by jakiegos fitnessu nie zlozyc z bpl i tymi dwoma typami bo raczej latwo bedzie ich polaczyc z Yaya, Bailym i Aurierem.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten Sow na ST musi być ale jest nie do dostania na rynku... :) Idealny zmiennik

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany kto lepszy tif Icardi vs Dybala?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pany kto lepszy tif Icardi vs Dybala?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dybala jak dla mnie, Icardi jest dobry ale ten pierwszy ma 4 gwiazdki sztuczek i do tego jest mega zwinny

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, lokitheman napisał:

Dybala jak dla mnie, Icardi jest dobry ale ten pierwszy ma 4 gwiazdki sztuczek i do tego jest mega zwinny

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Mam obu i Icardi ma wiecej goli ;) do tego dobre ma long shoty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz sprzedałem FIFE :o I teraz pytanie... ta edycja jest taka słaba, czy ja się zestarzałem? Ktoś jeszcze miał coś takiego? W poprzednie edycje potrafiłem grać do premiery nowej fify, bez większych przerw. W tę wersję mimo dobrych wyników, dobrych składów... nie chciało mi się grać, więcej wku*wienia niż zabawy ;v

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz sprzedałem FIFE :O I teraz pytanie... ta edycja jest taka słaba, czy ja się zestarzałem? Ktoś jeszcze miał coś takiego? W poprzednie edycje potrafiłem grać do premiery nowej fify, bez większych przerw. W tę wersję mimo dobrych wyników, dobrych składów... nie chciało mi się grać, więcej wku*wienia niż zabawy ;v

Ja tez juz odstawilem... nuda, bugi, glitche itd.

W samym fut ponad 1300 meczy rozegralem moze to jest powod. Teraz zamierzam popykac w battelfielda, hitmana...

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, vkkaaa napisał:

Pierwszy raz sprzedałem FIFE :o I teraz pytanie... ta edycja jest taka słaba, czy ja się zestarzałem? Ktoś jeszcze miał coś takiego? W poprzednie edycje potrafiłem grać do premiery nowej fify, bez większych przerw. W tę wersję mimo dobrych wyników, dobrych składów... nie chciało mi się grać, więcej wku*wienia niż zabawy ;v

Bo gra przed ostatnim paczem była męcząca. Teraz jest radośniej :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy raz sprzedałem FIFE :O I teraz pytanie... ta edycja jest taka słaba, czy ja się zestarzałem? Ktoś jeszcze miał coś takiego? W poprzednie edycje potrafiłem grać do premiery nowej fify, bez większych przerw. W tę wersję mimo dobrych wyników, dobrych składów... nie chciało mi się grać, więcej wku*wienia niż zabawy ;v

Tak ta edycja jest słaba także nie lata a gra swoje zrobiła

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, vkkaaa napisał:

Pierwszy raz sprzedałem FIFE :o I teraz pytanie... ta edycja jest taka słaba, czy ja się zestarzałem? Ktoś jeszcze miał coś takiego? W poprzednie edycje potrafiłem grać do premiery nowej fify, bez większych przerw. W tę wersję mimo dobrych wyników, dobrych składów... nie chciało mi się grać, więcej wku*wienia niż zabawy ;v

 

usiadłem dzisiaj po 2-miesięcznej przerwie online do kwalifikacji LW, dwoma składami gold rare bez rewelacji po 150k, dostałem się już za 3 razem, ale co nerwa łapałem to moje...

 

czy męcząca i wylewowa? tak, ale w fut, patrzymy i płaczemy tylko przez pryzmat online i beznadziejnych serwerów które nie wyrabiają... a czy ktoś próbował usiąść z kumplem na kanapie i pograć?

Ja pierwszy raz od kilku lat miałem taką okazję w ostatni weekend, bo przygotowuję się do swojego lana... i wiecie co? graliśmy 6 godzin bez przerwy i zmęczenia i nie było ANI JEDNEGO wylewu, ani jednego nerwa, fun fun fun... Poziom prezentowaliśmy podobny, więc raz jeden wygrywał raz drugi, ale grało się zajebiście... 

 

tak powinna ta gra wyglądać, ale chyba nie chodzi o to żeby gra działała tylko na offline...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pamieta ktos demko? pierwsze mecze po premierze? nie bylo tak ze ta gra od poczatku tak wygladala tylko stopniowo cos zaczelo sie w niej je*ac. Tez jestem z tych co w fife graja caly rok (od fify 11 na ps3) ale tutaj nie wytrzymalem bo jak rywalizowac z przeciwnikiem gdy gra z gory ustala kto wygra mecz? obijasz 10 razy poprzeczke w meczu majac milion okazji by pozniej przeciwnik jakas akcja z czapy pod koniec strzelil bramke stojac tylem do bramki?  bitch, please. Serio juz wolalem walczyc z kick-off glitchami, op glowkami, Doumbiami i innymi Musami zasuwajacymi 100 km/h bo wtedy mialo sie patent na graczy ale z gra juz nie wygrasz... chyba ze jestes jakims cyborgiem jak taki Hugegorilla. Po 50 straconej bramce z czapy w 90 minucie pad polecial na sciane i fifa tez bo granie ma byc przyjemnoscia... temat walkowany milion razy wiec szacun dla tych co dalej w to graja.

 

Teraz tylko ogladam PLKD jak placze gdy gra go rucha :24_stuck_out_tongue: handikap part II

 

 

smutne to

A mecze offline zawsze byly zajebiste zwlaszcza druzynami ktore mialy 3-4 gwiazdki. Ludzie pisali ze zwykle sezony online to tez inna bajka i takiego wylewu tam nie ma jak w fucie... totalny bezsens.

 

@keczu78

Co do filmu to w jakim sensie? dawno juz przedawniony (wrzucony 3 miechy temu) teraz ludzie maja inne patenty na to.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sezonach też są wylewy takie same jak w FUT champion. Niestety ta edycja Fify jest dla prawdziwych oszołomów. Tyle nerwów to przez 28 lat grania nie miałem co w kilka miesięcy Fify 17.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co roku piszecie ze gra jest słaba że gra jest głupia że UJ jej w oko ile tak można.Trzy lata już to czytam i zrozumieć nie mogę po co kupować tą grę jak i tak będzie słaba. 

Mnie się gra fajnie i nie narzekam wiadomo że są jakiś ułomności ale to każda edycja ma swoje minusy.To jest tylko gra i to trzeba wbić se do bani i cieszyć się z pięknych bramek a jak nie pasuje to nie grać i tyle. 

  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zagrałem teraz trzy mecze po kilku dniach przerwy.

Co mecz inna bajka. Jakieś dziwne zwolnienia i delikatne lagi. Nie wiem czy to mój net czy ich serwery. Źle mi sie grało. Dwa mecze dramat i ostatni wyglądał w miarę Ok. Kupiłem Dybale 3mecze 2gole 3 asysty ale brakuje trochę fizyki. Zobaczymy w weekend najwyżej kupie tif Icardi

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja fifr 16 sprzedalem w grudniu, nie umialem polapac sie w tym arcadre'owym zig zagu.

Tutaj klepka, jakosc podan i ovr zawodnikow jest troche bardziej istotny i poki co gram w to scierwo bo w jakas pilke grac musze bo by mnie rozerwalo ;x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie po ostatnim paczu gra się bardzo przyjemnie. To tylko gra i jakieś głupie sytuacje się przytrafiają, nie ma się co stresować, "otrzepujemy się" i dalej gramy swoje. Od soboty na 9 prób 5 razy zakwalifikowałem się do LW, gra sprawia przyjemność, nie ma tego hamulca jak przed łatą. Można grać radosną piłkę :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze 3 mecze po patchu to wyniki:

6;6

3;1

3;0

 

Zaczalem strzelac prawie 2x wiecej bramek niz wczesniej, tyklko, ze w jednym meczu stracilem tyle co powinienem stracic w 3 meczach xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajny ten Sow na ST musi być ale jest nie do dostania na rynku... Idealny zmiennik

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Podniesli mu widly i jest juz na rynku, ale stoi po ponad 250k. Sam sie czailem na niego bo wymyslilem sobie sklad z nim i Doumbia i innym z afryki, ale chyba sprobuje jego IFa na RF. Sow motm wyglada swietnie mimo wszystko i mam nadzieje ze jego cena spadnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja go kupie ale jak stanieje, juz jest tanszy. Tak w granicach 200K jak moze hype na niego opadnie :)

Moj ulubiony pilkarz w grze w akcji. Niby gol taki sobie ale jaki efektowny :1_grinning:

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja go kupie ale jak stanieje, juz jest tanszy. Tak w granicach 200K jak moze hype na niego opadnie

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Jak bedzie za 200k to tez zakupie. Narazie siedze od wczoraj i nie wiem jak wykonczyc sklad jak bym go mial, Die motm i Doumbie. Tych dwoch ostatnich z Aurierem i Baillym bym polaczyl, ale z Sowem mam problem :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×