Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Co za zjeby... koles mi sie kurwa rozlacza po moim wyjsciu na prowadzenie. Mnie wywala z serwerow. Pisze do niego ze zglaszam to do ea a ten mi napisal ze ... zglasza mnie z tego samego powodu.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Btw. Ten filmik z high pressure bardzo przydatny. Testuje od godzinki z ciekawosci i fajnie to hula

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ufff udalo mi colmana if opchnac za 70k jak tylko zobaczylem ze sif bedzie miec dzisiaj.

Tez na rooneya liczylem record breaker sbc i kupilem wczoraj nawet jednego i kupa

Do kiedy kwalifikacje wl sa? Zona tv okupuje i niemam jak sprawdzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minut temu, Tom182 napisał:

 

 

Co za zjeby... koles mi sie kurwa rozlacza po moim wyjsciu na prowadzenie. Mnie wywala z serwerow. Pisze do niego ze zglaszam to do ea a ten mi napisal ze ... zglasza mnie z tego samego powodu.

 

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Btw. Ten filmik z high pressure bardzo przydatny. Testuje od godzinki z ciekawosci i fajnie to hula

 

 

Witaj w klubie. Zaraz za przeproszeniem dostanę kurwicy. 1 mecz przegrałem 2:0 po dluższej przerwie, drugi wygrywam 5:1 w 70 minucie, przeciwnik się rozłącza a mnie wywala z meczu. Mówię, no kit, pewnie jakiś błąd. Drugi mecz. Po 30 minutach prowadzę 3:0, gościu wychodzi, mnie wywala z serwerów i dostaję 0 pkt. O co tu kurde chodzi i gdzie to zgłosić, bo zaraz szału dostanę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis to mialem w 4 meczach na 12 rozegranych.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Tom182 napisał:

Ja dzis to mialem w 4 meczach na 12 rozegranych.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

 

Ja po dłuższej przerwie, zaliczonych zaliczeniach na studiach, z radością biegłem do domu zagrać a tu taki chuj. Wszystkie mecze jakby oddane walkowerem. Wyłączam tą powaloną grę, bo nie chce sobie psuć humoru. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PC podobno dzis wyszla kolejna łatka...

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Tom182 napisał:

 

 

Co za zjeby... koles mi sie kurwa rozlacza po moim wyjsciu na prowadzenie. Mnie wywala z serwerow. Pisze do niego ze zglaszam to do ea a ten mi napisal ze ... zglasza mnie z tego samego powodu.

 

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Btw. Ten filmik z high pressure bardzo przydatny. Testuje od godzinki z ciekawosci i fajnie to hula

 

Godzinę temu, Oranje napisał:

 

Witaj w klubie. Zaraz za przeproszeniem dostanę kurwicy. 1 mecz przegrałem 2:0 po dluższej przerwie, drugi wygrywam 5:1 w 70 minucie, przeciwnik się rozłącza a mnie wywala z meczu. Mówię, no kit, pewnie jakiś błąd. Drugi mecz. Po 30 minutach prowadzę 3:0, gościu wychodzi, mnie wywala z serwerów i dostaję 0 pkt. O co tu kurde chodzi i gdzie to zgłosić, bo zaraz szału dostanę.

Polecam film Fenixa

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem i znam tresc filmiku. Zastosowalem sie do porad i... uja to dało. Kolesie nie wlaczali pauzy i nic nie kombinowali( nic zawartego w filmiku ).... strzelilem bodajze na 3:2 czy 2:1- cieszynka, nagle gra zaczyna lagowac on rozpoczyna od srodka i... wypieprza mnie z serwerow

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu już nie chodzi o kombinowanie i o dawanie pauzy, wystarczy że gościu wyjdzie z meczu. Jesteś pewien że podczas grania w fife nie wyszedłeś do interfejsu, nie odpisywałeś na wiadomości na ps itd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tu już nie chodzi o kombinowanie i o dawanie pauzy, wystarczy że gościu wyjdzie z meczu. Jesteś pewien że podczas grania w fife nie wyszedłeś do interfejsu, nie odpisywałeś na wiadomości na ps itd?

Tak

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj gra nie ma sensu. Przegrałem w 1 lidze z gościem który wg mnie nie grał na poziomie 1 ligi ale gra była totalnie niegrywalna. Zawodnikami grało się jakby im ktoś Kije do dupy włożył, podania 1 lub 2 sekundy po naciśnięciu, gra tak wolna i zlagowana, że kurwicę miałem już w 3 minucie meczu, bramka naturalnie padła w 88 minucie mimo mojej przewagi, zawodnicy z obrony nagle w tej minucie odbijali się od takich herosów jak Thiago. Ta gra nie chyba nie lubi... Dramat

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj gra nie ma sensu. Przegrałem w 1 lidze z gościem który wg mnie nie grał na poziomie 1 ligi ale gra była totalnie niegrywalna. Zawodnikami grało się jakby im ktoś Kije do dupy włożył, podania 1 lub 2 sekundy po naciśnięciu, gra tak wolna i zlagowana, że kurwicę miałem już w 3 minucie meczu, bramka naturalnie padła w 88 minucie mimo mojej przewagi, zawodnicy z obrony nagle w tej minucie odbijali się od takich herosów jak Thiago. Ta gra nie chyba nie lubi... Dramat

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Mam podobne wrażenia z dzisiejszej gry... aż się boje co będzie podczas WL :24_stuck_out_tongue:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagralem wczoraj 4 szpile w 2 lidze, 2 wygrane + 1 remis + 1 porazka.

Jakos dziwnie mi sie podawalo, IF Nainggolana  czasami mial trudnosci by podac pilke do oddalonego od 5m Yaya (gdzie Radja ma chyba z 88 short passa) strzaly tez jakies ulomne byly -tak jakby buttton delay wrocil..

 

 

 

Macie tutaj przyklady ewolucji upgradeowanych kart:

A1209-4.jpg

A1209-3.jpg

A1209-2b.jpg


Mam nadzieje, ze teraz kazdy juz bedzie wiedzial jak to bedzie wygladac :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Podobno Iwsze upy jakos 1 lutego i co tydzien przez 4-5 tygodni..

Edytowane przez EZreal
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Oranje napisał:

 

Witaj w klubie. Zaraz za przeproszeniem dostanę kurwicy. 1 mecz przegrałem 2:0 po dluższej przerwie, drugi wygrywam 5:1 w 70 minucie, przeciwnik się rozłącza a mnie wywala z meczu. Mówię, no kit, pewnie jakiś błąd. Drugi mecz. Po 30 minutach prowadzę 3:0, gościu wychodzi, mnie wywala z serwerów i dostaję 0 pkt. O co tu kurde chodzi i gdzie to zgłosić, bo zaraz szału dostanę.

Fajnie się grało 2 dni po paczu. Od wczoraj suwaki przestawione i gra znowu jest na hamulcu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na LW, w sezonach gra jest zamulona i nie mam tam kontroli nad swoimi grajkami. Serwery dedykowane robia swoje

Swoja droga teraz bd zdecydowanie latwiej moim zdaniem, nie dosc ze nie bd juz uciekac z meczy bo ja sobie ustawie jakies tanie stroje i beznadziejny herb, do tego dochodzi fakt ze dwa tyg bylo na zakwalifikowanie sie wiec stosunek slabszych graczy bedzie zdecydowanie wyższy. Liczę po cichu na Elite 3 ale czasowo moge sie niestety nie wyrobic bo w sobotę wieczorem i niedziele mnie nie ma...

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lokitheman To ludzie wychodzą przez to jakie ktoś ma stroje? A jakie to są te drogie? Ja mam np. te z różnych sbc. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@lokitheman To ludzie wychodzą przez to jakie ktoś ma stroje? A jakie to są te drogie? Ja mam np. te z różnych sbc. 

Bardzo czesto, zwlaszcza jak masz ustawione za LW. Ja tak sobie ustawilem stroje za Golda miesiecznego i wiekszosc wychodzila z meczu podczas wybierania strojow.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobić tego glitcha na ps4?? Żeby przeciwnik miał porażkę??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ustaw sobie za Gold z LW to juz wychodza nie mowiac juz o Elite, za SBC tez ci wyjda bo pomysla sobie ze skoro ktos juz sie polaszczyl i wydal kilka K na stroj to musi byc zajebisty :1_grinning:

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Matixio napisał:

Jak zrobić tego glitcha na ps4?? Żeby przeciwnik miał porażkę??

 

A po co Ci ??

 

f4da0f5216a1.gif

Edytowane przez sLk
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minut temu, Matixio napisał:

Żeby porażki ponabijac

podobno trzeba ustawić wysoki presing (albo wszyscy do ataku) i wymienić napastników na zawodników z ławki. A ile w tym prawdy, to nie wiem :1_grinning:

 

Co do strojów, to ja zawsze wychodzę, jak ktoś wybiera te z tęczą. Czasami rzucę przez hsa dodatkowo jakiś komentarz :1_grinning:

Edytowane przez Foxter
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, sLk napisał:

@lokitheman To ludzie wychodzą przez to jakie ktoś ma stroje? A jakie to są te drogie? Ja mam np. te z różnych sbc. 

 

ja w 1 ligowych sezonach musiałem zmienić teraz stroje za GOLDA w FUT Champ. bo co 3 gracz uciekał, dla mnie to jest jakaś mega porażka i choroba, żeby z powodu gry ludzie tak fiksowali na punkcie wyniku. Owszem też lubię wygrywać ale bez przesady, zresztą wolę się mierzyć z gośćmi o podobnym profilu jak mój a nie pajacami oglądającymi powtórki z każdej akcji, jarających się cieszynką Pogby czy po strzeleniu bramki klepiących piłkę pod swoją bramką do znudzenia itp.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EZreal weź mi wytłumacz bo jestem noobem , Thiago If dostanie up ( ma jednego informa i nie ma otw )? 

 

Na live wylądowała kolejna łata , prawie 800 mb

 

• Addressed an instance where a substitution would result in a disconnect. 

 

 

 

 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×