Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Danielski_82 napisał:

Na live wylądowała kolejna łata , prawie 800 mb

 

• Addressed an instance where a substitution would result in a disconnect. 

 

 

 

Ciekawe co spartolili przy okazji naprawiania disconnect glitcha....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

ja w 1 ligowych sezonach musiałem zmienić teraz stroje za GOLDA w FUT Champ. bo co 3 gracz uciekał, dla mnie to jest jakaś mega porażka i choroba, żeby z powodu gry ludzie tak fiksowali na punkcie wyniku. Owszem też lubię wygrywać ale bez przesady, zresztą wolę się mierzyć z gośćmi o podobnym profilu jak mój a nie pajacami oglądającymi powtórki z każdej akcji, jarających się cieszynką Pogby czy po strzeleniu bramki klepiących piłkę pod swoją bramką do znudzenia itp.

@EZreal weź mi wytłumacz bo jestem noobem , Thiago If dostanie up ( ma jednego informa i nie ma otw )? 

 

Na live wylądowała kolejna łata , prawie 800 mb

 

• Addressed an instance where a substitution would result in a disconnect. 

 

 

 

 

To stara karta zostanie taka jaka jest, nowa wyjdzie z lepszym ovr i statsami od tej pierwszej i analogicznie każdy if dostanie wyższe statsy

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, EZreal napisał:

 

To stara karta zostanie taka jaka jest, nowa wyjdzie z lepszym ovr i statsami od tej pierwszej i analogicznie każdy if dostanie wyższe statsy

 To upgradeowane ify będą jeszcze raz dostępne w paczkach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Jak masz IFa, który łapie się na upgrade to Twoja karta dostanie upgrade automatycznie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ify, sif itp dostaną proporcjonalnie wyższe statsy względem upa



Do kiedy jest konserwa serwerów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Latka podobno nie naprawila glitcha !!!

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagralem meczyk ostatni w 8 lidze bez fioletowego hazarda ( kontuzja) i uzylem filmiku w ktorym koles uzywa diamentu 41212. obejrzalem jak Uyvy czy jakos tak poradnik zrobil do grania w obronie.no troszke lepiej sie gralo.odbiory i dominacja byla na boisku. Skonczylo sie 3-2 ale to przez to ze dopiero przygode z FUT online sezonami zaczynam. jeste ok

Teraz pytanko.myslalem ze kwalifikacje na  WL juz sie zakonczyly ale jeszcze sa.chcialbym sprobowac. I czy ma ktos jakis skladzik tani do wymagan w tym tyg? tani bo pozbylem sie IF Colemana i polowe Aguero juz mam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w sezonach nic nie rozlaczylo, RQ byly normalne bez obustronego wywalania z serwerów.

8 meczy z rzędu wygranych i forma przed LW jest :)

394ece68c7cf4b5c45277a19e37e1063.jpg

Mane co za wariat

4a289ac27075309a5c9701cb9b3efc00.jpg

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak staty Ifa ulegna zmianie to bedzie rzeźnia :)

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojda w górę.

W sezonach nifa podnieśli do 82 ovr czyli if bedzie z 84/5 miał. Do tego ma 4/4* ale na cuda nie licze. Ok 83 strzelania i mi styknie :)

Pojda w górę.

W sezonach nifa podnieśli do 82 ovr czyli if bedzie z 84/5 miał. Do tego ma 4/4* ale na cuda nie licze. Ok 83 strzelania i mi styknie

BTW. Czym jutro stsrtujesz w Lw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moglby mi podpowiedziec jak ustawic zeby sila strzalu/podania pojawiala sie NAD zawodnikiem a nie w lewym/prawym dolnym rogu? Oczywiscie jak wylaczyc rogi i radar wiem!



btw, EA zmienilo wymagania na nastepny tydzien! Mialo byc min 16 zawodnikow z BPL ale wyglada na to ze znowu nie bedzie zadnych wymagan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mam pewna teorie odnosnie wywalania z meczow o zaliczania porazek. Bowiem robilem sobie SBC gdzie potrzeba bylo wbijac lojalke. Oczywiscie wbijalem ja na Druzynie tygodnia, ale nie wylaczalem Fify tylko wychodzilem z meczu i liczylem sie z tym ze bede mial dodana porazke do bilansu...na 20 prob (dwa składy musialem "nauczyc" jak byc lojalnym:)), 7 razy rozlaczylo mnie z serwerow i wywalilo do glownego menu, gdy ponownie uruchomilem UT to nie mialem zadnego komunikatu ze sie rozlaczylem itp. a i porazek nie mialem dopisanych do bilansu, a lojalka sie wbila.

Potem zagralem jeden mecz z typem, dostawal 3-0 w pierwszej polowie i wyszedl z meczu i co? Oczywiscie wywalilo mnie z UT zaliczajac moja porazke...

Tak wiec nie jest to moze glitch, a blad samej gry?

Mam nadzieje, ze nie dziala to w LW, a jesli dziala to moim zdaniem znowu LW powinna byc przesunieta :/

Ps. Otworzylem dwie paczki za sbc w stylu Junajteda, czyli zmienilem jezyk na rosyjski...wypadl if Lanziniego :)

Przez chwile podjaralem sie ze Dybala mi wylecial, ale zobaczylem logo West Hamu za chwile i emocje opadly...dalem sie pieknie strolowac :1_grinning:

Ja na ta LW atakuje jednym skladem, gra mi sie nim rewelacyjnie i zobaczymy co z tego wyjdzie. Przez dwa tygodnie uzbieralo mi sie troche kart fitnessowych wiec nie bedzie zadnych zmian skladow.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dziubaski, jak co piatek.

Czym atakujecie dzisiejsza LW? - Loki juz zaczal, teraz ja:

 

https://www.futbin.com/17/squad/1424829

 

Wracam do korzeni, IF Karnezis out - Hart in: GK jak GK nie wart wiecej niz Hart za 4k

Bailly out, - Smalling in - mam go neiwymienialnego i jest chyba najlepszym CB z BPL

Valencia out - Walker in - tu mi bylo szkoda bno Valencia to taki Aurier, czekam na UPa +2 do speeda i wracam po Ciebie Antosiu !

Fernandinho out - Gundogan in - Ferdek niewyemienny, niby spoko ale pod bramka marnowal 8/10 sytuacji a Gundo ma 90 short passa!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza LW od 2 m-cy. zobaczymy po ilu meczach będę miał dość (rekord to 18 :D) ale mam smaka na 40. Chyba najtańsze składy z dotychczasowych (gram sobie nimi w tym tygodniu od 2 do 1 ligi na spokojnie).

Offline z kumplami (jeżdżą po turkach lanowych) gram tylko francją, taka klepa chodzi, że zrobiłem podobny skład ale bez griezmanna i pogby (bo bida z coinsami aż piszczy), no i okazało się, że klepa w futcie już nie taka.

 

Czuję się jakbym miał dwie różne gry na dysku, ale nic to jedziemy z goleniem turasów i ruskich:24_stuck_out_tongue: 

Screenshot_2017-01-27-09-53-12.png

Screenshot_2017-01-27-09-53-32.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszcie czy was wyrzuca, ja dopiero wieczorem wbijam :)

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wczoraj wyrzuciło z ligi. Aczkolwiek to mógł być rownież strach, który ogarnął rywala. Tak czy siak obiecałem sobie, ze bede w każdym meczu oglądał pofturki... przysięgam :)



Edit. W sumie to wyrzuciło rywala, a mi zaliczyło zwycięstwo. Typek wprowadził zmiany i jeb. Watpię, aby wyszedł od tak sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minut temu, lokitheman napisał:

Piszcie czy was wyrzuca, ja dopiero wieczorem wbijam :)

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

 

Ja wczoraj w 2 lidze 5 meczykow - 3 z Polakami nic mnie nie wywalilo a wychodzilem do dashboardu co chwile.

Tez wbijam w LW dopiero po 19 takze ten tego no ten, licze na innych :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj do 89 minuty byłem w raju ... znaczy się w 1 lidze :) niestety toty ronaldo i totu suarez mnie docisneli heh , moźe i dobrze bo bym pewnie tam baty zebrał :) 

 

Ale do Szpaka to mam pretensje oszusta , coś im się pokręciło i mi dali w komentarzu awans do tej ligi weekendowej w końcu mówię zobaczę sobie jak elita gra ... a tu lipton nie było nic hehe .

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, lokitheman napisał:

 

 

Mi w sezonach nic nie rozlaczylo, RQ byly normalne bez obustronego wywalania z serwerów.

 

 

8 meczy z rzędu wygranych i forma przed LW jest :)

 

 

394ece68c7cf4b5c45277a19e37e1063.jpg

 

 

Mane co za wariat

4a289ac27075309a5c9701cb9b3efc00.jpg

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

 

 

w której lidze grasz? Chyba mieliśmy okazję już grać ze sobą bo po herbie i nazwie kojarzę, moja 11-tka nazywa się GKS Katowice :-) Wyniku nie pamiętam ale na bank graliśmy, chyb a że zbieg okoliczności

 

 

Moje składy na LW

 

hybryda

https://www.futbin.com/17/squad/1428896

 

Calcio A

https://www.futbin.com/17/squad/1428936

 

Powodzenia wszystkim, jak najmniej nerwów, jak najwięcej golenia frajerów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponowie pytanie: czy wie ktos jak ustawic aby sila podania/strzalu pojawiala sie nad zawodnikiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×