Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

 

Mmmm Ronaldo SIF, tęsknię za nim, bo Suarez u mnie trochę gorzej się sprawdza od niego, ale niestety funduszy brak, może kiedyś...

 

Na razie męczę się tymi paralitykami.

 

 

fut.jpg

Użyj glitchu z dublikowaniem kart (nie można ich sprzedać, tylko QS) za Toty Suareza masz 78k od sztuki i bańka dość szybko wpada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na czym polega ten glitch ?

Tzn jak sie go robi, zaraz na drugim koncie odwale IF Dosta za 9k XDDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem xD chinczyki podobno cos takiego ogarnęły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Foxter napisał:

Nie wiem xD chinczyki podobno cos takiego ogarnęły.

 

Ja już uwierzyłem i chciałem zrobić QS Suarezowi, a tu kolejny bait  :jaro:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej przerwie, LW w tym tygodniu dla mnie to masakra. Buffon SBC jest gorszy niż bramkarz brązowy, Miranda SBC to samo, nowe handi kurwa mać dla kart SBC, no niech ich szlag, dopiero po wymianie ich na inny zestaw zwykłych kart mam spokój i gra się w miarę. Już w tygodniu kiedy grałem 1 ligę i udało się utrzymać były cuda, ale teraz to masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś strasznie zepsuli. Jakoś podania mam mniej dokładne, diveny nie wchodzą jak wczesniej i wystawianie się zawodników z oceną 86+ nie jest takie jak wczesniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie. Niestety cos co mi sie sprawdzalo przez ostatnie dwa tygodniew sezonach tak w LW kompletnie nie dziala. Znowu zmiana ustawienia i jakos lepiej sie gralo ale bez szalu, na ta chwile mam bilans lekko na minusie. :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanko co do roku Chińskiego, ma trwać podobno do 2 lutego, to codziennie będzie jakaś darmowa paczka czy to tylko dzisiaj taki dzień dziecka ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta dostaniesz, bana rykoszetem chyba ^^

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta dostaniesz, bana rykoszetem chyba ^^

Ustaw sobie ab, skilla łap w międzyczasie a nie userow straszysz.

Fajna pake masz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde macie rację. Grać się nie da. Moi piłkarze przechodzą obok piłek zamiast je przyjąć, podać nie potrafią a ustawienie obrony go ser szwajcarski. Masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm a mi się gra całkiem spoko, na 10 meczów miałem tylko jeden wylew (jedna bramka, w dodatku dla mnie :D), strasznie mało szczęścia bo prowadząc 2:0 już 2 razy przegrałem 3:4, po dogrywce, ale gra się w porządku więcej spokoju i goldy wpadną. Chyba handicap się do mnie odwrócił :24_stuck_out_tongue:

 

Mam tylko jeden problem: IF Ben Yedder ;/ na papierze kozak za grosze a u mnie 7 meczów i ZERO goli (2 asysty)... ZERO... nie miałem takiego napastnika jeszcze, lacazette w tym samym czasie 7 meczów 9 goli, 4 asysty. Nagrałem dwa mecze żeby zobaczyć co się dzieje: wybiega na pozycję nie w tempo, biega przy obrońcach i mało pokazuje się do gry bo lata po spalonych. Wytyczne ma takie same jak lacazette. 

 

Czy grał ktoś IF Germainem? Albo IF Gameiro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

if ben yeder dla mnie kozak ,spróbuj finezyjne nawet za pola karnego obie nogi 9/10

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, matijad napisał:

if ben yeder dla mnie kozak ,spróbuj finezyjne nawet za pola karnego obie nogi 9/10

 

 

chciałem (widziałem review na yt), ale w tym rzecz że on strasznie wybiega do przodu i nie cofa się przed pole karne. Jak już wychodzę z pozycyjnym i podchodzę na 20 m on lata jak poparzony w polu karnym. Może trzeba wytyczne mu zmienić...

 

Za to Eder oszalał, napastnik za 700 coinsów, a czy butland, czy courtois, czy buffony, strzela jak jakiś ronaldo... A wszystko co zrobiłem przed LW to zamiast finishera dałem mu hawk. 8 meczów 12 goli. takim napastnikiem to mogę grać...

Edytowane przez danon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo Eder jest świetnym graczem. Tutaj ludzie cuda Musa wyprawią który też grosze kosztuje. Tak naprawdę składem za 10 - 15 k możesz pokonać każdego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pytanko co do roku Chińskiego, ma trwać podobno do 2 lutego, to codziennie będzie jakaś darmowa paczka czy to tylko dzisiaj taki dzień dziecka ?

Wlasnie. Ja na 2 kontach dostałem pake 30 graczy a szwagier do teraz nic nie dostal. Więc mają na to czas do 2 lutego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pytanko co do roku Chińskiego, ma trwać podobno do 2 lutego, to codziennie będzie jakaś darmowa paczka czy to tylko dzisiaj taki dzień dziecka ?

Wlasnie. Ja na 2 kontach dostałem pake 30 graczy a szwagier do teraz nic nie dostal. Więc mają na to czas do 2 lutego?

pytanko co do roku Chińskiego, ma trwać podobno do 2 lutego, to codziennie będzie jakaś darmowa paczka czy to tylko dzisiaj taki dzień dziecka ?

Wlasnie. Ja na 2 kontach dostałem pake 30 graczy a szwagier do teraz nic nie dostal. Więc mają na to czas do 2 lutego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paka za 17,5 z promocji i mój nawiekszy traf

ibra.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, tez się pokusilem na ta paczkę, otwieram skrtel sif, mówię ok sprzedaje i następna chce i juz Dupa - bellarabi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, w tych gownianych pakach trafiłem dumbie i cocolino (coquelin czy jakos tak). Zawsze wpuszczam ich po 75 min lub w dogrywce i te dwa kapiszony mi mecze robią. Doumbia dalej kot, robi dużo wiatru z przodu tylko fizycznie gorszy niż wcześniej a cocolino daje mi taki spokoj w środku pola, że głowa mała. 2 zmiennicy za łączna kwota 1,8k polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest , dostałem się wczoraj do 1 ligi i wyskoczyło że są te kwalifikacje do LW ale tam jest źe nieaktywne , to jakoś działa tydzień advance i dopiero w przyszłym będzie można zagrać ? 

 

 

No i ta paka wyskoczyła Ultimate , kompetny darmat Harry Kane nie da się tego sprzedac wszystko właściwie straciłem zaraz na tych złotych wymianach i po chwili zostałem z niczym :) kara za nie kupowanie fp i olewanie sbc :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktos kto do tej pory nie otrzymal stroju z okazji roku koguta i paczki za logowania ?
Lub czy mial ktos taki przypadek, ze nie mozna bylo odebrac tego na konsoli a odebralo sie np na web appie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem sbc z wanymi meczami.polowe grajkow uzylem z klubu.ta australijska kupilem.ok 3k za grajka i wielkie g wylecialo.najlepszy Bony...szkoda gadac

Wnerwilem sie na fife.sprzedaje wszystkich IF i zbieram na aguero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zebys sie nie wkurwil po raz enty.

Szczerze mowiac Aguero jest dobry ale wg mnie nie za ta cene..

440k za niego to za duzo, gdyby latal w cenie Aubameyanga to ok ale w sumie jest jedynym szybkim ST z BPL ktory ma 4/4 i sensowne workrate

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×