Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde WL jest nietrywialne dla mnie. Zagrałem dwa mecze w pierwszym 5:1 dla mnie czuć było ze gra pomaga i koleś był słaby. Drugi mecz 1:5 tu już gra przeszkadzała Lukaku nie potrafił sie przepchnąć środek pola zero zero celnych podań lub odskakiwała piłka. A grałem tym samym składem dwa mecze. Najlepsze jest to ze moich obrońców koleś przepychał jak takie szmaty. Lol do potęgi n

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz taki sklad:

https://www.futbin.com/17/squad/1452808

 

Mysle o takim:

https://www.futbin.com/17/squad/1452787

 

Oplaca sie teraz sprzedaz Hazarda+aguero i kupic Pogbe i potem znowu zbierac na AGuero i Hazarda czy odwrotnie ?
MIec oich obu i zbierac do usranej smierci na Pogbiszona ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.futbin.com/17/squad/1452856  Pany grał ktoś IF Hamsikiem bo chcę go sprawdzić za IF Bonaventura tylko nie wiem czy wart tyle kasy? Chyba ze jakieś inne zmiany w tym składzie? (Mertens , Brozovic, Dybala i Icardi nie do ruszenia) Aktualny budżet to 600k :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, EZreal napisał:

Mam teraz taki sklad:

https://www.futbin.com/17/squad/1452808

 

Mysle o takim:

https://www.futbin.com/17/squad/1452787

 

Oplaca sie teraz sprzedaz Hazarda+aguero i kupic Pogbe i potem znowu zbierac na AGuero i Hazarda czy odwrotnie ?
MIec oich obu i zbierac do usranej smierci na Pogbiszona ?

IMO totalnie bez sensu sprzedawać Aguero/Hazarda i kupować Pogbe :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam hazarda z sbc i zbieram na aguero do pary.nie wiem tylko czy dobrze robie sprzedajac IFy Valencia,baines,coleman,defoe,reid dokladajac mase kasy uciulanej zeby malego argentynczyka miec. 440k to kupa kasy i trzeba bedzie zaczynac ciulanie kasy od poczatku na lepszych grajkow.ale wiem ze jego juz sie na nic lepszegp w BPL nie zamieni.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, mam dosc.

Nie wiem co zrobili z a gra po patchu, granie klepa jest strasznie ulomne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minut temu, EZreal napisał:

Nie no, mam dosc.

Nie wiem co zrobili z a gra po patchu, granie klepa jest strasznie ulomne.

 

mam to samo, to co było atutem formacji 5-2-1-2, kiedy grałem przed patchem i wpadłem do 1 ligi bez problemu, to teraz zamieniło się w koszmar. 

Aż pada popsułem, tak daleko poleciał :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze wynik 4-11 i Bronz 2 to wszystko na co mnie aktualnie stac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, s0-Vicky napisał:

Mysle ze wynik 4-11 i Bronz 2 to wszystko na co mnie aktualnie stac :)

 

a jaką miałeś do tej pory najlepszą rangę? Odpuść na dzisiaj pograsz jutro, może srebro wpadnie :)

Edytowane przez robson1425

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Busquets chyba 40 pace dogania Suareza TOTY (98) i odbiera mu piłkę. Tak chujowo jeszcze mi się nie grało od początku tej edycji, 2 tygodnie temu rozpierdalałem prawie każdego, teraz kazdy rozpierdala mnie, a moi piłkarze nie potrafią wymienić kilku celnych podań. Obecnie seria 10 porażek z rzędu i końca nie widać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło takie rzeczy czytać. Ja obecnie trafiam na samych kolesi klasę wyżej ode mnie, którzy mnie niszczą albo na plackow a wtedy moi zapominają jak się podaję i wtedy zaczyna się jazda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

a jaką miałeś do tej pory najlepszą rangę? Odpuść na dzisiaj pograsz jutro, może srebro wpadnie

To jest moja pierwsza liga weekendowa wiec nie podpalam sie za bardzo :) Odpuscilem sobie na dzisiaj, sprzedalem wszystkich grajkow i jutro pewnie dokoncze na swiezo bo zal byloby zostawic tyle gier ;)

Ja juz dawno skonczylem z rage podczas gra-to nie ma najmniejszego sensu. Chillout, gra i zabawa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do mieszkania delikatnie wstawiony. Mówię a spiernicze sobie taki fajny wieczór. Zmieniłem formacje na 4321 i w drugim składzie 41212(2) i wpadła seria 5 zwycięstw. w następnym meczu ziomek miał fajny skład i przegrałem. Generalnie chce wygrać jeszcze 8 meczy i odstawić tego gniota na tydzień :24_stuck_out_tongue: taaa życia nie oszukasz :1_grinning:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

mam to samo, to co było atutem formacji 5-2-1-2, kiedy grałem przed patchem i wpadłem do 1 ligi bez problemu, to teraz zamieniło się w koszmar. 

Aż pada popsułem, tak daleko poleciał :1_grinning:

Ja rowniez mialem to samo, w sezonach ustawieniem 5212 gralo mi sie swietnie i wygrywalem prawie kazdy mecz, dlatego bylem pozytywnie nastawiony na ta LW. Ale niestety potwierdzilo sie to, ze tym czym sie dobrze gra w sezonach tak nie sprawdza sie w LW. Po pierwszym dniu konczylem z bilansem 2-8! Po zmianie ustawienia najpierw na 4321, a pozniej na 42121(2). Jakos wyciagnalem na ta chwile na 13-11 i gra mi sie o wiele lepiej. Piatek: 2-8, sobota: 11-3 :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez mialem to samo, w sezonach ustawieniem 5212 gralo mi sie swietnie i wygrywalem prawie kazdy mecz, dlatego bylem pozytywnie nastawiony na ta LW. Ale niestety potwierdzilo sie to, ze tym czym sie dobrze gra w sezonach tak nie sprawdza sie w LW. Po pierwszym dniu konczylem z bilansem 2-8! Po zmianie ustawienia najpierw na 4321, a pozniej na 42121(2). Jakos wyciagnalem na ta chwile na 13-11 i gra mi sie o wiele lepiej. Piatek: 2-8, sobota: 11-3 :1_grinning:

Wracasz mi wiare we mnie! :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robie sobie przerwę od fut. 6 porażek z rzędu i zjazd do 4 ligi. Cały czas miałem wrażenie że moja drużyna gra na autobusie poza obroną która biegała do przodu jak szalona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, baku83 napisał:

Ja rowniez mialem to samo, w sezonach ustawieniem 5212 gralo mi sie swietnie i wygrywalem prawie kazdy mecz, dlatego bylem pozytywnie nastawiony na ta LW. Ale niestety potwierdzilo sie to, ze tym czym sie dobrze gra w sezonach tak nie sprawdza sie w LW. Po pierwszym dniu konczylem z bilansem 2-8! Po zmianie ustawienia najpierw na 4321, a pozniej na 42121(2). Jakos wyciagnalem na ta chwile na 13-11 i gra mi sie o wiele lepiej. Piatek: 2-8, sobota: 11-3 :1_grinning:

 

Właśnie zauważam pewną zależności i sam nie wiem czy coś w tym jest. Wystartowałem bodaj z bilansem 0:4 , formacja 5-2-1-2  , zmieniłem na 4-3-2-1, wygrywam 3 kolejne mecze, zmieniam na 5-2-1-2 z powrotem i wygrywam kolejne 3 mecze, i znowu seria porażek. Zastanawiam się czy częstsze zmiany formacji np co 3 mecze zmienia coś, będę to testował za tydzień.

 

Co do składu, gram Calcio A, kupiłem sobie Gomeza IF, pisałem to już, ale jest bardzo dobrą kartą, polecam wypróbować, do kupienia za około 15k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wracasz mi wiare we mnie!

Pociesze Cie bardziej...dzisiaj moj bilans wynosi 0-4 :1_grinning: zupelnie inaczej mi sie gra niz wczoraj, masakra jakaś...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pociesze Cie bardziej...dzisiaj moj bilans wynosi 0-4 :1_grinning: zupelnie inaczej mi sie gra niz wczoraj, masakra jakaś...

Ja zbudowalem nowy sklad Calcio A, wyprzedalem wszystkich grajkow i w koncu przylozylem sie do Custom Tactics! Obejrzalem kilka filmikow na yt z wyjasnieniami za co dany suwak odpowiada, odnioslem to do mojego stylu gry i dobralem odpowiednie work rate do zawodnikow!

Efekt? e32f2f5883ea1730923d922e913e9ef1.jpg

Zawodnicy wrecz wyrywaja murawe tak cisna do przodu, krotkie podania i zadnych wrzutek. Do tego sporo agresji u obroncow co skutkuje panikowaniem przeciwnika i szybkimi kontrami.

Wracamy do gry! :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pociesze Cie bardziej...dzisiaj moj bilans wynosi 0-4 :1_grinning: zupelnie inaczej mi sie gra niz wczoraj, masakra jakaś...

Szczerze mowiac to wlasnie odechcialo mi sie wszystkiego! Nie da rady grac przeciwko grze i przeciwnikowi razem! Kolejne 4 dotkniecia przy przyjeciu i zgubienia pilki, podania bardziej precyzyjne sa do przeciwnika pod nogi niz do kolegow z zespolu. Zadowolony bylem przy pierwszym meczu-pozniej porazka w karnych i 3 przegrane z rzedu z druzynami ktore spokojnie byly do ogrania. Ale gra tak pomagala ze nie idzie z tym wygrac...

Koncze swoj pierwszy weekend z bilansem 6-14. Na wiecej juz nie mam sily! :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gold 1 miesięczny wbity więc czas ruszyć na siłownie ( rzeźba sama się nie zrobi) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, s0-Vicky napisał:

Ja zbudowalem nowy sklad Calcio A, wyprzedalem wszystkich grajkow i w koncu przylozylem sie do Custom Tactics! Obejrzalem kilka filmikow na yt z wyjasnieniami za co dany suwak odpowiada, odnioslem to do mojego stylu gry i dobralem odpowiednie work rate do zawodnikow!

Efekt? e32f2f5883ea1730923d922e913e9ef1.jpg

Zawodnicy wrecz wyrywaja murawe tak cisna do przodu, krotkie podania i zadnych wrzutek. Do tego sporo agresji u obroncow co skutkuje panikowaniem przeciwnika i szybkimi kontrami.

Wracamy do gry! :)

do czasu kolego... do czasu :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, SkibaPL napisał:

do czasu kolego... do czasu :)

Długo nie musiałem czekać, skład poszedł pod młotek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to w tej grze jest... 1 mecz przeblysku geniuszu zawodnikow skutuje tym, ze w 5 kolejnych potrafia dostac udaru. O ch*j tu chodzi? nie wiem...

 

Wazne ze mozna troche kasy odzyskac bo pudlo sie sprzedaje za 140 zl na allegro

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×