Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Te SBC to chyba najlepsze co im wyszło w obecnej odsłonie. Wiem, że to kolejny skok na kasę poprzez podniesienie wartości teoretycznie bezużytecznych kart, ale i tak zaczynam woleć robić czelendże niż walczyć z mechaniką gry.... :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, baku83 napisał:

Tez sie skusilem na niebieska karte

e7e72d19d910c970ae5d47956733daa6.jpg

Padlo na ruskiego :) zobaczymy wieczorem jak sie gra

NIFem na początku fut17 grałem ze 100 meczy i z Hunterem był świetny. Daj znać jak się spisuje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NIFem na początku fut17 grałem ze 100 meczy i z Hunterem był świetny. Daj znać jak się spisuje.

Udalo mi sie zagrac nim jeden mecz, ze 3 slupki ustrzelilem i jednej patelni sam na sam nie strzelil... mam nadzieje ze to tylko jeden mecz mu nie wyszedl :1_grinning: teraz dalem mu Hawka i zobaczymy, ale z czasem bedzie latal z Mysliwym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos sie z Was dzisiaj probowal/probuje kwalifikowac do Ligi Weekendowej? Jak idzie? Jak serwery? Jacys "szczesliwcy"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktos sie z Was dzisiaj probowal/probuje kwalifikowac do Ligi Weekendowej? Jak idzie? Jak serwery? Jacys "szczesliwcy"?

Probowalem, zakwalifikowałem sie. Polaczenie w meczach bylo okej jak najbardziej

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PLK Damian wygrał z Itanim i jakimś Kodzo z hiszpanii hehe  w fiut czempions..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, piachu00 napisał:

PLK Damian wygrał z Itanim i jakimś Kodzo z hiszpanii hehe  w fiut czempions..

 

Tak , ale na koniec ogarnął tylko Gold 3. Co też świadczy o patologii tej gry.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie 4 próby zakwalifikowania do Ligi Weekendowej nie wystarczyły. Ciągle wpadają Cechowi jakieś farfocle za kołnierz. A duetem Musa-Vardy to już rzygam!

 

Kogo polecacie na bramkę z BPL? Butland odpada bo wpuszcza wszystko powyżej 15m, Lloris niby mi się dobrze sprawował ale coś z nim też było nie tak.

Courtois?

Edytowane przez s0-Vicky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak narazie 4 próby zakwalifikowania do Ligi Weekendowej nie wystarczyły. Ciągle wpadają Cechowi jakieś farfocle za kołnierz. A duetem Musa-Vardy to już rzygam!

 

Kogo polecacie na bramkę z BPL? Butland odpada bo wpuszcza wszystko powyżej 15m, Lloris niby mi się dobrze sprawował ale coś z nim też było nie tak.

Courtois?

Moze Cech? U mnie bronil bardzo dobrze, nie raz mi dupe ratowal, a do tego ma umiejetnosc dalekiego wyrzutu pilki z reki co super sprawdza sie przy kontrach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Courtois po patchu wyciąga takie piłki, że szok. Sam na sam szczególnie. Rozegrałem nim już ok.400 spotkań.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moze Cech? U mnie bronil bardzo dobrze, nie raz mi dupe ratowal, a do tego ma umiejetnosc dalekiego wyrzutu pilki z reki co super sprawdza sie przy kontrach.

Co ta Liga Weekendowa robi z ludzi! :) Napisalem wyzej ze Cech wpuszcza farfocle ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co ta Liga Weekendowa robi z ludzi! Napisalem wyzej ze Cech wpuszcza farfocle

:1_grinning: przepraszam, choroba + ciezki dzien w pracy robi swoje...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Courtois po patchu wyciąga takie piłki, że szok. Sam na sam szczególnie. Rozegrałem nim już ok.400 spotkań.

Po ostatnim patchu redukujacym driven shot? Czy jeszcze wczesniejszym? Bo po tym ostatnim wydaje mi sie ze zawodnicy zrobili sie strasznie mulowaci a bramkarze strasznie uposledzeni (przynajmniej moi) :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 10 takich strzałów u mnie może 1 lub 2 wpadały. Reszta to obok bramki lub w ręce bramkarza. Zacząłem strzelać więcej finezyjnych lub z jednego wciśnięcia strzału.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diven shoty nadal wpadaja :)

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, tylko nie wpadały w LW z taką częstotliwością jak było wcześniej, w sezonach wiele się nie zmieniło na szczęście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od momentu kupienia IF Yaya Toure to moj sklad z bpl przestal grac i chyba zalicze pierwszy spadek do 2 ligi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak redukującym driven shot?:>

Przed ostatnim patchem wszyscy PRO uzywali Driven Shot jako standardowego strzalu zamiast finezyjnych czy silowych z tego wzgledu ze byly po prostu OP! Teraz je znerfili, co sami gracze potwierdzili i juz nie wpadaja z taka czestotliwoscia jak to mialo miejsce kilka tygodni temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, ostatnio znowu zmieniłem formację... zauważyłem, że po zmianie przez kilka meczy gra mi się dobrze a potem zaczyna się padaka. Powinno chyba być na odwrót, no ale to w końcu EA. W każdym razie macie może jakieś sugestie co do składu. Obecnie gram czymś takim, wszelkie uwagi mile widziane :

pierwszy

drugi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ogolnie słyszłałem już u kilku osób typu BorasLegend, Gorilla ze lepiej grać jednym składem - przyzwyczajasz się wtedy do jednych zawodników, uczysz się ich stylu gry i wiesz na co możesz liczyć.
A formację zmieniasz w trakcie meczu w zależności od formacji.

 

Co do BPL to ja bym wrzucił Shaw za Azpilicueta, Walker za Sagna, Za Rooneya mógłbym się pokusić o Yaya Toure - lepszy def, strzał podobny i chyba nawet jest szybszy.

Nie wiem jak Ci sie Mahrez spisuje. Ja grałem tam Miczitarianem i bylo całkiem spoko, ostatnio Shaqiri i też daje chłopak rade.
Teraz mam troche inną koncepcje i wylądował tam Sissoko ale dlatego, ze w trakcie meczu będę zmieniał formację z dwoma napastnikami i Sissoko poleci na CM/CDM.

 

O nerfie driven shota jeszcze nie slyszałem a śledze kilka osób na YT. Chyba, że to na twichu tylko wspominali to moglem nie wiedzieć :24_stuck_out_tongue:
Było to w patch notes?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym grać jednym składem, tylko to trzeba wydawać kasę na kondycję co chwile a na to mnie nie stać :)

Dzięki za rady, wypróbuje. Co do Mahreza to gra mi się nim całkiem nieźle, trochę wolny i łatwo go przepychają. Myślałem o tym Mchitarianie, a już najlepiej to chciałbym Williana ale on dosyć drogi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No prawda, trochę to kosztuje.
Mnie na razie jakoś tam stać więc się nie przejmuje :24_stuck_out_tongue: potem będzie problem pewnie :24_stuck_out_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym pewnie już bym nie raz wyprzedał skład po jakimś downswingu, a tak jak mnie już wku.... to zmieniam skład i gram dalej :smile:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby prawda :22_stuck_out_tongue_winking_eye: ale mnie zastanawia to, że taki Boras nie zmienia składu co chwila a robi 38/40 średnio co miesiąc :1_grinning:

 

działa wam webapp/companion?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×