Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, madithon napisał:

Niby prawda :22_stuck_out_tongue_winking_eye: ale mnie zastanawia to, że taki Boras nie zmienia składu co chwila a robi 38/40 średnio co miesiąc :1_grinning:

 

działa wam webapp/companion?

 

Nie przegrywa, nie ma powodów do wyprzedawania składu w nerwach, więc wystarcza mu jeden :wink:

 

Webapp mi tez nie działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grałem przez pewien czas jednym składem ale jednak w moim przypadku więcej frajdy daje różnorodność graczy, dlatego często wymieniam na innych a zarazem mając 2 składy mogę bawić się w większym stopniu, naturalnie mam kilku "niewymienialnych" graczy, którzy są u mnie już od długiego czasu ale jednak póki nie będzie mnie stać na zawodników pokroju Messi, Ronaldo czy Pogba to raczej pozostanę przy składach kombinowanych :-) Teraz testuje nową taktykę i póki co niezły bilans, ostatnie 4 mecze w LW wygrane + 3 mecze z rzędu w 1 lidze, dzięki czemu się spokojnie utrzymałem. W razie jakby ktoś był ciekawy tych moich rozwiązań to poniżej linki do składów i formacji.

 

https://www.futbin.com/17/squad/1500667

 

https://www.futbin.com/17/squad/1500718

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WYTYCZNE JAK PRZY 5-2-1-2 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że graniem jednym składem to najlepsze i jedyne rozwiązanie i bez tego nic nie wygracie :)
Mówię co słyszałem :)

 

Ja postanowiłem to sprawdzić..

 

No ale właśnie - nie przegrywa ;) Dlaczego nie przegrywa? Dlaczego nie ma takich wylewów, że mu CB strzela samobója? Albo, że GK mu nie łapie piłki jak leci 1,5m od niego (jak u PLKD)? 
Ile razy oglądałem streamy graczy ich pokroju to oni takich rzeczy nie mają. I to mnie zastanawia - jak oni sobie z tym radzą ;) znając tą tajemnice już podejrzewam, że większość z nas tutaj grała by o 75% lepiej :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, matijad napisał:

WYTYCZNE JAK PRZY 5-2-1-2 ?

 

jeśli to pytanie do mnie w sprawie powyższych formacji to nie wiem jakie są wytyczne standardowo dla 5212 ale ja ustawiam drużynę po swojemu, tzn. nie wspieram się żadnymi jutuberami itp. Lepiej zgłębić wiedzę za co odpowiadają suwaki w CT oraz wytyczne ustawiać pod siebie, tak jak czujesz że chciałbyś grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te suwaki to też jest niezła wtopa. Np. starałem się ustawić obronę tak, żeby była wycofana ale za to agresywnie atakowała nadbiegających przeciwników. I faktycznie pierwszy mecz aż byłem w szoku, doskakiwali, przecinali podania, byli jak tommy lee jones w sciagnym.  Myślę sobie, o jest nieźle. Po czym w następnym meczu jak dzieci we mgle. Rozbiegają się, albo stoją w miejscu,  piłka odbita przetacza się koło zawodnika w odległości metra a on się nawet nie ruszy do niej, trafianie w plecy kolegi podczas wybicia, no ogólnie chaos jak w okręgówce. Nie wiem czy to działa jakoś wybiórczo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie tez tego nie rozumiem.
Jeden mecz jest ok a drugi juz nie. I nikt nie wie dlaczego tak sie dzieje.

A tym najlepszym się tak nie dzieje!! :1_grinning: Albo potrafią to ogarnąć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, robson1425 napisał:

 

Tak , ale na koniec ogarnął tylko Gold 3. Co też świadczy o patologii tej gry.

18 w 33 meczach.

Mogl jeszcze z 4 wygrane wbic do golda 2 :F

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, EZreal napisał:

18 w 33 meczach.

Mogl jeszcze z 4 wygrane wbic do golda 2 :F

 

no tak, ale biorąc pod uwagę jakość nagród, to lepiej się nie pchać w gold 2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem trzy sbc z rosyjskiej i holenderskiej wypadł 2x if Matri i if Telles

Grał ktoś if Matri? Bolec czy spoko?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Qdlaty91 napisał:

Zrobiłem trzy sbc z rosyjskiej i holenderskiej wypadł 2x if Matri i if Telles

Grał ktoś if Matri? Bolec czy spoko?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

dla mnie lepszy Kalinic 85, a cena w miarę podobna zdaje się. 

 

edit: no nie, Matri około 11k , Kalinic 85 - 19k, ale moim zdaniem warto dołożyć, a już najlepiej Gomez 83 ;) - też koło 20k

Edytowane przez robson1425

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tutaj nie było, FUT Champions pograne, miesięczny Gold 2 wbity, 3 IF-y będą, czekam na Castro z A-League, Borriello i Dosta.

Wnioski:

1) Grać na chillu, proporcjonalnie do wkurwa rośnie liczba przegranych.
2) Jak momentum zaczyna switchować grać pasywnie, trzymać piłkę z tyłu, dużo bezpiecznych, krótkich podań.

3) Ławka rezerwowych jest po to, żeby z niej korzystać.

4) Pod żadnym pozorem nie stosować agresywnych odbiorów nawet jak macie zawodników ze staminą na poziomie 99. Pod koniec meczu oddychają rękawami, a w razie dogrywki RIP. 

5) Cierpliwość, zarówno w obronie, jak i ataku. "Raszowanie" przeciwnika prowadzi do groźnych sytuacji w obronie i nadziewania się na kontrataki.

6) Nie ma pay to win. Oczywiście, dobry skład znacząco pomaga, ale gwarantuje Wam, że obrona w zestawieniu: Brehme, Blanc, Boateng, Zanetti nie będzie prezentowała się lepiej niż Shaw, Smalling, Bailly, Bellerin/Walker. Im bardziej do przodu tym większe znaczenie ma jakość graczy. Crespo, Ronaldo, POTM Zlatan i im podobni będą robili różnice jeśli ich właściwie wykorzystać. Niektórzy gracze - drodzy w ogóle nie wkomponowują się w mechanikę gry i są stratą monet. Oczywiście, od czasu do czasu coś wbiją, ale lepszą robotę od nich zrobi Martial z 7 chemii. Przykład? Aubameyang lub Dybala. Do zgaszenia jak pet w kiblu. Znacznie więcej problemów potrafi sprawić... Musa.

7) Wczoraj po wbiciu Golda 2 zagrałem dla rozrywki kwalifikacje i powiem, że albo matchmaking mi sprzyja albo poziom tam dramatycznie spadł. 2. czy 3. liga online to znacznie wyższy poziom.

8) Tak, ten tryb jest wylewowy, rak, etc, ale + dla EA za jego wprowadzenie. Nie wyobrażam sobie powrotu do grania sezonów czy pucharów. Gra zupełnie straciłaby dla mnie sens. Gra z najlepszymi w FUT Champions to jest to, weryfikuje skilla i potrafi nagrodzić (pozdro @F3niX i dwie legendy z paczek ;)). 

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

dla mnie lepszy Kalinic 85, a cena w miarę podobna zdaje się. 

 

edit: no nie, Matri około 11k , Kalinic 85 - 19k, ale moim zdaniem warto dołożyć, a już najlepiej Gomez 83  - też koło 20k

Ja go dostałem z paczki.

If Gomeza mam i jest zajebisty gram nim na CAM

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako ze chcialem zagrac Doumbia, a wczoraj zdobylem Smolova sbc i chcialem ich jakos polaczyc to stworzylem cos takiego

https://www.futbin.com/17/squad/1461106

I powiem szczerze, ze ten sklad wypalil :)

Doumbia jak ktos wczesniej napisal nadal ma to cos, czasem jest w meczu nie widoczny, a pod koniec leci z kontra.

Giuliano, jego bylem ciekaw jak sie spisze, ale na SPO robi dobra robote, jest zwinny, ma dobre podania i strzaly z dystansu.

Najwieksze zaskoczenie na plus to dwaj CM, motm Die to taki tani Naingolan, wchodzi w przeciwnika jak w maslo. Najmniej wymagalem od Dzagoeva, bo powiem szczerze mial byc chemistry bitch dla Smolova, a okazal sie bardzo dobrym grajkiem w pomocy.

Fernandes na cdm z racji malego wzrostu nie bylem pewien czy sie sprawdzi, ale jest ok, a i swietnie rozprowadza pilki przy kontrach.

Berezutskiy, moze nie jest szybki ale nadrabia ustawianiem sie, sila i odbiorem pilki.

Nababkin, raczej niczym sie nie wyroznia, ale nie popelnil jakiegos bledu jak do tej pory.

Auriera wiekszosc zna, jeden z lepszych bocznych obroncow w grze.

Marquinhos, jest bo mam go z darmowej paczki, natomiast zastanawiam sie czy go nie wymienic na Thiago Silve. Zobaczymy jeszcze.

Trapp to taki Butland jak dla mnie, zawsze ciezko mi sie gra przeciwko niemu, a i mi tez kilka razy uratowal dupke.

No i na sam koniec SBC Smolov, bo to pod niego robiony byl ten sklad.

Na poczatku chcialem go miec jako super rezerwowego, ale potem pomyslalem ze nie po to wywalalem 130k zeby siedzial na lawce :) no i mi sie odpalca w meczach. Jeszcze musze nauczyc sie nim grac, ale ogolnie wyczuwam w nim bestie. Dalem mu huntera i zapierdziela az milo, swietnie wychodzi na pozycje i ucieka obroncom. Bardzo trudno zabrac mu pilke, ma klej w nodze ;) wchodza w niego wslizgami, z bara, a ten sie przeslizguje z pilka i tak.

Samym sprintem dobrze sie mija przeciwnikow.

To chyba tyle, zobaczymy w weekend jak sie bedzie bronil ten sklad przed wylewami :1_grinning:

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że Liga Wylewowa to ciągła (40 meczowa) wojna a mój stary padł już nie wytrzymał mimo morfiny to zaopatrzylem się w wersję wojskowa i czekam na weekendowa wojnę!

337e46cf5c56121e0e489de69c8e6511.jpg

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy totw nowy? Od 17:55 sledze ea i fut i nic nie ma.juz 18:25 i wciaz nic a napisali 6pm uk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedy totw nowy? Od 17:55 sledze ea i fut i nic nie ma.juz 18:25 i wciaz nic a napisali 6pm uk

Moze dlatego ze dzisiaj wtorek, a oglaszaja w srody po 16 :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, baku83 napisał:

Moze dlatego ze dzisiaj wtorek, a oglaszaja w srody po 16 :1_grinning:

Przepraszam moja nieuwaga. To przez weekend pracujacy. No to do jutra trzeba czekac.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i czar marzen o Lidze Weekendowej prysnal! Nie wystarczylo mi nawet 8 prob kwalifikacji co tylko utwierdza mnie w swiadomosci jak bardzo musze sie jeszcze podciagnac! :) Ale nie przemuje sie tym: rodziny tym nie wyrzywie a i glowy tez nie strace (chyba ze podczas grania).

Raz doszedlem nawet do finalu, 3 dosc latwe zwyciestwa znaczna przewaga moim skladem BPL za 150k! Ale w finale dostalem przeciwnika:

492a88ca9f890e018bcd5b668d004bb7.jpgOTW Dybala i Higuain, SIF Nainggolan i reszta kolorowa! Przegralem 5-0 ale wcale mnie to nie dziwilo! Chiellini w obronie przestawial mi mojego Rashforda jak starsze klasy mlodziakow w podstawowce! Ale mowi sie trudno i zyje sie dalej! Wszyscy beda meczyli Lige Weekendowa to moze w sezonach bedzie latwiej i przyjemniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni raz w lidze weekendowej grałem przed świętami Bożego Narodzenia. Brak czasu spowodował, że praktycznie przez miesiąc nie odpalałem konsoli. Dzisiaj usiadłem do kwalifikacji i udało się awansować za pierwszym podejściem. W międzyczasie wymieniłem Lukaku IF na SIF. To mój ulubiony zawodnik w tej edycji. W kwalifikacjach strzeliłem tym czołgiem 8 brameczek. 

Cieszę się, że ukryli wszystkie informacje na temat przeciwnika podczas wyszukiwania rywala ale i tak kiedy szukało mi rywala w finale to 4 razy wychodzili. Chyba na jakimiś przeczuciu bazowali.

Te przyspieszenia w trakcie meczu są w stanie jakoś zlikwidować czy to będzie towarzyszyło do końca FIFY? :1_grinning: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ludzie pomocy, szykuje sie na Lige wylewowa, aktualnie mam:
https://www.futbin.com/17/squad/1517523
Mane OTW, Smalling i Naingollan IF niewyemienni.

Troche drazni mnie Aguero, jest spoko ale nie za ta cene, do 250k ok ale nie 400.
Podobnie gra mi sie Grizlim a jest o polowe tanszy.
Mysle o:

1. https://www.futbin.com/17/squad/1517515

lub

2. https://www.futbin.com/17/squad/1517516


Chyba, ze ktos ma cos ciekawego w 4321 do ok 900k to chetnie zobacze 

Edytowane przez EZreal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@s0-Vicky, witam w klubie ;) Wczoraj próbowałem się dostać, 3 próby, max to wygrany 1 mecz, w drugim to sie takie cyrki odwalały, ze szok.
Dodatkowo grałem na Share Play z kumplem co w LW gra co tydzien od miesiaca - i on tez nie był w stanie wygrać wiecej jak jednego meczu.
Skład z PL za ~230-250k, formacja 4321 w grze zmieniana na 41212(2) albo 4312.

 

@EZreal, chciałbym pomoc ale połową tych zawodników nie grałem :24_stuck_out_tongue: Sam chciałbym spróbować Aguero ale jak piszesz, ze jest średni i nie warto 400k to sie zastanawiam jak zrobic dobry atak w swoim składzie.

 

 

EDIT

 

Zrobilem sobie SBC Hybrid Leages - dostalem 5 paczek w sumie, z czego ostatnia chyba warta 45k (wg google) i co?
I jajco :1_grinning:
Najlepsi zawdonicy to Bony, jakiś Camacho i inne ciule po 800 coinów :22_stuck_out_tongue_winking_eye:
Dobrze, ze mialem troche grajków w klubie ale i tak nie warto było..
A mógł wypaść Aguero :38_worried:

Edytowane przez madithon
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minut temu, madithon napisał:

@s0-Vicky, witam w klubie ;) Wczoraj próbowałem się dostać, 3 próby, max to wygrany 1 mecz, w drugim to sie takie cyrki odwalały, ze szok.
Dodatkowo grałem na Share Play z kumplem co w LW gra co tydzien od miesiaca - i on tez nie był w stanie wygrać wiecej jak jednego meczu.
Skład z PL za ~230-250k, formacja 4321 w grze zmieniana na 41212(2) albo 4312.

Wczoraj ciekła woda z mózgów jak wodospad. Dawno nie widziałem tylu wylewów. Strumień lał się i mnie i przeciwnikom. Przegrałem 5 finałów, wszystkie jedną bramką, każdy z jakimś psychicznym, który pauzował, trzymał piłkę w rogu, oglądał absolutnie wszystkie przerywniki itp. Rzyg.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie @no4b:)
W sumie to ciekaw jestem jednej rzeczy :1_grinning:
Chodz kiedyś zagramy QLW na Share Play ;) Ciekawe jak by Ci poszło moim składem :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×