Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

A ja wczoraj wygrałem eliminacje bez problemu, mimo Golda w zeszły weekend. Mecze bez wylewow, zero lagow, aż się chciało grać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdrość :1_grinning:

A tak w ogóle to w jakich godzinach gracie LW i QLW?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piatek po pracy i silowni czyli ok 19 do 23-4 a w sobotę mieszanie. Gram do 2 porażek z rzędu a potem pauza. Ogólnie staram się każdego dnia robic 6 winow, które gwarantują mi złoto a nie męczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok..ja z reguły zaczynam poźniej. QLW gram zazwyczaj po siłowni wiec koło 21, czasem 22. Do 24-2 (jak wczoraj:P, i kij ze potem w pracy nie wyspany;P)

W weekendy jeszcze nie gralem bo ani raz do LW sie nie dostałem.

Pytam bo zastanawiam sie jaki wpływ na wynik maja nasze godziny grania.

Czy jak gram późno to trafiam na lepszych zawodników (bo gimbaza już śpi), ja gram gorzej z powodu zmęczenia etc..
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piątek po pracy i treningu - około 21 do 1 maks 2. Jakieś 15 meczów uda się wbić przy dobrych lotach. Później sobota wieczorem do około 30 meczów i kończę jakieś pojedyncze w niedzielę jak trzeba. Z moich doświadczeń wynika, że w niedzielę zostają już tylko mocni gracze, matchmaking nie dropnie Wam łatwego przeciwnika. W piątek/sobotę jest większy random, bo wszyscy grają. Of kors, możecie dostać rywala z TOP 100, bo prosi w większości zaczynają w piątek, ale niedziela to już hard try. Dobijanie do wyższych Goldów, niektórzy Elity.  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki my tu mamy napakowany i wysportowany zespol grajkow konsolowych :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skonczyly sie juz czasy wychudzonych i bladych nolifeów :1_grinning:

Wiesz..zeby grac w taka fife to tez trzeba miec siłe :1_grinning:

A potem się dziwić, że pady się łamią i rozpadają jak taki jeden z drugim dzik walnie nim w ściane :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie agresję też wywołują sterydy, mam nadzieję że was to nie dotyczy :-)

 

A tak wracając do pytań ankietowych, ja najwięcej meczów z LW rozgrywam w niedzielę bo akurat w ten dzień mi najlepiej wychodzi granie, często "dobijam" kolejne mecze w godzinach 24-2 bo w ciągu dnia nie mam zbytnio czasu na granie. Najgorsze wylewy mam wrażenie, że są w piątek, bo wtedy jak ktoś zauważył różnorodność graczy jest największa i niestety handicap niszczy mnie psychicznie tego dnia, dlatego rozgrywam maks 10 meczyków, godziny zawsze w okolicach 23,24-2. Weekend mam wolny więc mogę zawsze "poszaleć". Wyjątkiem była ta sobota gdzie udało mi się rozegrać kilka meczy w ciągu dnia, okolice godziny 13-15 i szczerze wylewy były niesamowite. Jednak z moich obserwacji wynika, że te całe handi, momentum itp. nie są zależne od godzin a od przeciwnika, daty założenia klubu, jego umiejętności, składu i tego jak mecz się toczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi ze o podobnych godzinach gramy wszyscy.
Czyli jednak nie ma wymówki dla mnie innej poza tą, że jestem za słaby na LW :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomóżcie mam w Calcio A formację 4-1-2-1-2(2) nie chcę jej zmieniać, na ataku mam If Gomez i If Kalinic, na CAM Hamsika. Lepiej zostawić tego IF Gomeza z przodu czy dać go na CAM? i wtedy kogo do przodu? Byle nie jakiegoś Bacce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie, zmieniamy na hybryde Bundesliga + CalcioA.

Dzisiaj zaczynamy testy, ktore potrwaja do jutra i w piatek lecimy z koksem.

W ataku powtornie zagosci trio z BvB - Reus + Auba + Dembele IF

Srodek potrzyma Khedira + Kimmich TOTGS + Naingollan IF

a obrona zajmie sie Sandro + Chiellini + Manolas + Florenzi

a bramki bronic bedzie nasz rodak IF Wojciech! :F

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, s0-Vicky napisał:

Jaki my tu mamy napakowany i wysportowany zespol grajkow konsolowych :)

 

Xbotowy w głównej mierze chyba ;). FIFA na PS4 bez legend to wybrakowany produkt ;). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak wiekszosc z nas tych topowych legend nawet nie zobaczyla u przeciwnikow ;d

Mowie o Gullitah, Weah, Del Pierro itp bo kasztanow typu Valderaama nie licze :G

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Tsarov napisał:

 

Xbotowy w głównej mierze chyba ;). FIFA na PS4 bez legend to wybrakowany produkt ;). 

i tak na PS4 jest lepiej niz na PC :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, madithon napisał:

Pięknie @no4b:)
W sumie to ciekaw jestem jednej rzeczy :1_grinning:
Chodz kiedyś zagramy QLW na Share Play ;) Ciekawe jak by Ci poszło moim składem :1_grinning:

Do delay'a Fify chcesz dorzucić jeszcze delay share play? Karkołomnie. Skład pomaga, ale awanse robiłem też moim fitnessem (grajac głownym sezon i fitem qw), który nie rzuca na kolana ceną z gwiazdami typu Manolas, Hamsik, Asamoah czy Cuadrado.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak lecieć to grubo :1_grinning:
no i nie wiem czy nie lepiej na tym wychodzisz.. :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skład na weekend przygotowany. Zmieniłem formację z 5-3-2 na 4-1-2-1-2(2) i znowu gra się pięknie. Na ostatnich 9 meczów tylko raz przegrałem. To samo było jak poprzednio przechodziłem z  4-3-2-1 na 5-3-2, też pierwsze kilkadziesiąt meczów grało się bardzo przyjemnie. Może tutaj należy się doszukiwać się analogii i trzeba co kilkadziesiąt meczów zmieniać formację bo po jakimś czasie skrypty zaczynają szaleć i nam przeszkadzają, aby wymusić zmiany w składzie? 

 

 

LW.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedz mi skąd miałeś monety na taki skład, dla mnie to kosmos aby taki skład złożyć

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kubuhh napisał:

Panowie pomóżcie mam w Calcio A formację 4-1-2-1-2(2) nie chcę jej zmieniać, na ataku mam If Gomez i If Kalinic, na CAM Hamsika. Lepiej zostawić tego IF Gomeza z przodu czy dać go na CAM? i wtedy kogo do przodu? Byle nie jakiegoś Bacce

Podbijam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Zajczak napisał:

powiedz mi skąd miałeś monety na taki skład, dla mnie to kosmos aby taki skład złożyć

 

Handel od premiery + z samych tylko rozegranych meczów mam milion. Do tego kasa za goldy co tydzień, parę dobrych piłkarzy wypadło też w paczkach, ale nic powyżej 500k i jakoś się nazbierało, ale oczywiście większość to handel.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jakie macie wrażenia z gry Florenzim?

 

Bo mam go od paru dni i tak dziwnie powiem szczerze - strasznie sie angazuje z przodu, rzadko wraca do tyłu i czesto przez to moja obrona jest dziurawa.
Ma ustawione zostawaj z tylu ale to nie pomaga za wiele.

Jakieś rady? Jest ktoś lepszy/równie dobry na RB?

Bruno Peres jak się sprawdza?

Edytowane przez madithon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szacunek. Niestety nie jestem zwolennikiem handlu więc raczej skład marzenie...

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skład na weekend przygotowany. Zmieniłem formację z 5-3-2 na 4-1-2-1-2(2) i znowu gra się pięknie. Na ostatnich 9 meczów tylko raz przegrałem. To samo było jak poprzednio przechodziłem z  4-3-2-1 na 5-3-2, też pierwsze kilkadziesiąt meczów grało się bardzo przyjemnie. Może tutaj należy się doszukiwać się analogii i trzeba co kilkadziesiąt meczów zmieniać formację bo po jakimś czasie skrypty zaczynają szaleć i nam przeszkadzają, aby wymusić zmiany w składzie? 

 

 

LW.jpg

W środku pola to raczej będziesz miał problem 😉 Modric Toty to genialna karta... Reszta brzydko mówiąc kupa i nadaje się do wymiany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
41 minut temu, stMikolaj napisał:

W środku pola to raczej będziesz miał problem  Modric Toty to genialna karta... Reszta brzydko mówiąc kupa i nadaje się do wymiany

 

Nie ma składu z którym nie ma problemów po jakimś czasie, a przerobiłem już wszystkie ligi i wszystkich najlepszych piłkarzy na daną pozycję. To jest Fifa 17, tutaj W/R ma małe znaczenie, dlatego nawet na to nie zwracam uwagi. Kroos doładowany Shadowem zapierdala lepiej od Kante SIF, staminą się nie przejmuję, najważniejsze to prowadzić szybko dwoma bramkami i można już odpuścić pressing :jaro:

Edytowane przez VIPuser

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Nie ma składu z którym nie ma problemów po jakimś czasie, a przerobiłem już wszystkie ligi i wszystkich najlepszych piłkarzy na daną pozycję. To jest Fifa 17, tutaj W/R ma małe znaczenie, dlatego nawet na to nie zwracam uwagi. Kroos doładowany Shadowem zapierdala lepiej od Kante SIF, staminą się nie przejmuję, najważniejsze to prowadzić szybko dwoma bramkami i można już odpuścić pressing :jaro:

Głupoty piszesz....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×