Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zagralem 14 meczy i dawno mnie tak gra nie dymala. Jesli ja nie strzelilem w 100% sytuacji lub strzelilem w slupek(a tego mialem od zarabania), to zaraz szla kontra i dostawalem bramke i to bylo tak perfidnie widac ze masakra.

Ja mam to na codzien, idzie przywyknac! :/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mówisz ?:D
Musze ugrać te min. 18 winów bo przechodzić po raz kolejny kwalifikacje nie mam ochoty :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak mówisz ?:1_grinning:

Musze ugrać te min. 18 winów bo przechodzić po raz kolejny kwalifikacje nie mam ochoty :24_stuck_out_tongue:

Tak, mam to na codzien. 20 strzalow na bramke a przegrywam 0:1! Slupki, poprzeczka i rece bramkarza obite do granic mozliwosci!

Nie rob sobie nie potrzebnie nadzieji bo pozniej bedziesz sie czul rozczarowany ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem ze gra sie Ok. Zagrałem teraz mecz i to jest WL w całej okazałości. Icardi nie strzela do pustej bramki gdzie wystarczyło dołożyć nogę. Jbc trafił w słupek :1_grinning: przegrałem 5:0 po cudownych kurwa odbiciach handanovicia lol

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy widzieliscie, oprocz nowych kart otw wypuscili druzyne pucharu afryki...Karta Koulibalyego odrazu wyladowala u mnie w druzynie, wyglada kozacko!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie Calcio A sie zjebala po całości bilans 3-4 i wszystkie porażki Calcio A :/

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, ja mam downa. Zagrałem 8 meczów, 2

62895a42fa4bcad5f5a7d95abae6e2b0.jpg

przegrałem że składami z 2017r. Z fut founderami pojechałem 4:2 np ten kolo :

8a32dc5a57eac4b2980099626a10ec37.jpg

A dostałem od kapiszonow z vardym i lukuku na szpicy.

Malo tego! Jeden oddał 2 strzały i strzelił 4 bramki. 2x to jakis babol mojej obrony lub wslizg chielliniego kierowanego przez AI. Takiego raka w piatek nie widzialem, aguero i hazard zmarnowali z 4 sam na sam, naingollan if podać do nogi nie umial. Wyruchala mnie gra konkretnie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie no, ja mam downa. Zagrałem 8 meczów, 2

62895a42fa4bcad5f5a7d95abae6e2b0.jpg

przegrałem że składami z 2017r. Z fut founderami pojechałem 4:2 np ten kolo :

8a32dc5a57eac4b2980099626a10ec37.jpg

A dostałem od kapiszonow z vardym i lukuku na szpicy.

Malo tego! Jeden oddał 2 strzały i strzelił 4 bramki. 2x to jakis babol mojej obrony lub wslizg chielliniego kierowanego przez AI. Takiego raka w piatek nie widzialem, aguero i hazard zmarnowali z 4 sam na sam, naingollan if podać do nogi nie umial. Wyruchala mnie gra konkretnie

Czym szybciej sie z tym pogodzisz i przywykniesz tym szybciej Ci to wyjdzie na dobre :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz 2x z rzędu tak się stało. Przegrałem różnica 2-3 bramek z kolesiem, ktorego totalnie zdominowałem. Czułem się spokojnie i pewnie aż do momentu kiedy wyszedł na prowadzenie, ja zacząłem gonić wynik a gra powiedziała : STOP! ITS HAMMER TIME i jeb młotem w łeb od jakiś oszolomow, którzy nawet odciąć podania nie potrafili :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jest jakiś podkręcony drop z paczek. Dzisiaj już dwa ify mi wypadły,slabe bo słabe, ale zawsze jakiś coins 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bilans 5-6. Wszystkie 6! Przegrane Calcio A lol złe mi sie nimi gra zmieniam ustawienie, taktykę, wytyczne i jutro jak tak bedą grać to ich sprzedam i ciul. Najgorsze jest to ze wylewy mam tylko z nimi.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow, ale skład! a ja z samymi biedakami muszę w sezonach ciupać. :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja póki co 5-8 ale mecz numer 11 wczoraj przeszedł sam siebie 62 min strzelam na 2-0 koles pauzuje mysłałem ze wychodzi a tu wpuszcza vardego (jak gram przeciwko niemu to jest kosmos )do 90 min jest juz 2-2 dogrywka i 4-2 dla przeciwnika vardy 4 gole -JA WYSIADAM ,MIAŁEM DOSC PO TYM MECZU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 8:2, nawet większych wylewow nie bylo, jedna porażka 2:1 gniotlem przeciwnika ale bramka byla jak zaczarowna i nie chcialo wpasc za to druga porazka to 4:0 ale koles lepszy nie był strzelil po rykoszecie tak ze pilka wybila sie do gory i przelobowala bramkarza, obronce i wpadla. Gra z rownym przeciwnikiem to gra do jednej bramki, jak stracisz to musisz sie powoli odkrywac. Jak ci strzeli drugiego to praktycznie po meczu :) Czasem wpadam w taki trans ze jak przeciwnik gra ping ponga to ja sie dostosowuje do niego i robie to samo :1_grinning:

Celnosc podan na poziomie 60 % a wystarczy uspokoic gre, jednak czesto nie mam cierpliwosci do tego :)

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zagralem 28 meczy :1_grinning: ale to tylko dlatego, ze musialem wczoraj zagrac jak najwiecej spotkan bo dzisiaj ide z zona na zabawe karnawalowa i dopiero jutro dokoncze. U mnie standardowo pol na pol czyli 14/14. Wieczorem gralo sie juz dobrze, troche podgonilem bilans, a ostatnie 4 porazki to na wlasne zyczenie bo zaczalem kombinowac ze skladem zamiast grac glownym skladem z Serie A. W niedziele wbije pozostale 4 zwyciestwa do golda na spokojnie mysle i zostanie troche meczow na powalczenie o jakis lepszy wynik.

Motm Koulibaly to jest przekozak, pieknie czysci i do pary z Chiellinim tworza dobry mur :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj zagralem 28 meczy :1_grinning: ale to tylko dlatego, ze musialem wczoraj zagrac jak najwiecej spotkan bo dzisiaj ide z zona na zabawe karnawalowa i dopiero jutro dokoncze. U mnie standardowo pol na pol czyli 14/14. Wieczorem gralo sie juz dobrze, troche podgonilem bilans, a ostatnie 4 porazki to na wlasne zyczenie bo zaczalem kombinowac ze skladem zamiast grac glownym skladem z Serie A. W niedziele wbije pozostale 4 zwyciestwa do golda na spokojnie mysle i zostanie troche meczow na powalczenie o jakis lepszy wynik.

Motm Koulibaly to jest przekozak, pieknie czysci i do pary z Chiellinim tworza dobry mur

Możesz pokazać skład? Ja musze coś zmienić w makaronach bo jest słabo.

If Perisic warty uwagi? Zastanawiam sie czy nie zrobić tak jak z Martialem LN/N

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mój poczatkowy bilans 8-1 a teraz 10-7 :1_grinning:  EA czasami tak mnie dymie ze szkoda slow. Gram dogrywkę 115min Aguero dostaję wykładkę do pustej bramki (2m) daje strzał on to przyjmuje :O i bramkarz  zgarnia piłkę :) 120min rożny dla przeciwnika i dalej nie muszę pisać...

 

Grał ktoś MOTM SON?

Edytowane przez starvin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możesz pokazać skład? Ja musze coś zmienić w makaronach bo jest słabo.

If Perisic warty uwagi? Zastanawiam sie czy nie zrobić tak jak z Martialem LN/N

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

c0938d7a1aaeaf89348c051a33448e17.jpg

Czyms takim gram, gra mi sie naprawde bardzo dobrze. Mialem Marchisio za Parolo, ale duzej roznicy miedzy nimi nie widze wiec wybralem tansza opcje :)

Srodkowi obroncy to przez bardzo dlugi czas byl Chiellini z Manolasem, potem greka zastapilem if Tonelli...ale wczoraj pokazal sie pomaranczowy Koulibaly wiec musialem go kupic :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
c0938d7a1aaeaf89348c051a33448e17.jpg

Czyms takim gram, gra mi sie naprawde bardzo dobrze. Mialem Marchisio za Parolo, ale duzej roznicy miedzy nimi nie widze wiec wybralem tansza opcje

Srodkowi obroncy to przez bardzo dlugi czas byl Chiellini z Manolasem, potem greka zastapilem if Tonelli...ale wczoraj pokazal sie pomaranczowy Koulibaly wiec musialem go kupic :1_grinning:

Koulibaly nie wybiega jak dzik?

Zawsze jak daje ostatnia szanse Higuainowi to strzela taka bramkę, że Matko Boska :24_stuck_out_tongue:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koulibaly nie wybiega jak dzik?

Zawsze jak daje ostatnia szanse Higuainowi to strzela taka bramkę, że Matko Boska :24_stuck_out_tongue:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie ma tragedii w tek kwestii, dobrze sie ustawia, niezle podkrecili mu staty :)

Do Higuaina podchodzilem ze 4-5 razy i w dwoch przypadkach szkoda mi bylo sprzedawac jego karte, pozostale karty to na pusta bramke nie mogly strzelic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma tragedii w tek kwestii, dobrze sie ustawia, niezle podkrecili mu staty

Do Higuaina podchodzilem ze 4-5 razy i w dwoch przypadkach szkoda mi bylo sprzedawac jego karte, pozostale karty to na pusta bramke nie mogly strzelic

Jego cena spadła pytanie czy już osiągnęła minimum.

Grałem z rodakiem mecz strzelił pierwszy bramkę i sie zaczęło zastawianie sranie w banie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jego cena spadła pytanie czy już osiągnęła minimum.

Grałem z rodakiem mecz strzelił pierwszy bramkę i sie zaczęło zastawianie sranie w banie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja wczoraj mialem podobny przypadek, gosc wygrywal 3-1, po kazdym golu robil dabba, pajacowal bo czul sie juz pewnie. W 80 minucie bylo juz 3-3, w 88 i 90 dostal jeszcze dwie i jako ze nie umiem robic dabba to tylko podbieglem dwa razy do kamery :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R1 plus dwa razy trojkąt :1_grinning: kiedyś mi sie wcisnelo i sie nauczyłem ale bezsensowna cieszynka powiem szczerze. Ja najczesciej lece po pilke :)

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez nie umiem zawsze staridza mi robił lub biegłem tez do kamery

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×