Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
3 godziny temu, starvin napisał:

Mój poczatkowy bilans 8-1 a teraz 10-7 :1_grinning:  EA czasami tak mnie dymie ze szkoda slow. Gram dogrywkę 115min Aguero dostaję wykładkę do pustej bramki (2m) daje strzał on to przyjmuje :O i bramkarz  zgarnia piłkę :) 120min rożny dla przeciwnika i dalej nie muszę pisać...

 

Grał ktoś MOTM SON?

To nie EA dyma tylko Ci losuje lepszych rankingowo graczy stąd raz 10 winów z rzędu można zaliczyć a poźniej "schody" :-D FC to gracze z lig 1-5 a nawet 6! Dlatego polecam grać sezony bo fm i fcq to tylko są dobre na rozgrzenia pada. Chcemy coś ugrać więcej to pozostaje granie na pewnym poziomie cały czas . Granie np w 1 lidze to ogrywanie się w 90% z ligi w jakiej gramy. Swoją droga granie w FC to tylko walka z ud i innym gównem "wygrana za wszelką cenę" a sezonach się gra inaczej bo remis to remis, które na szczeblu 1 ligi nic nie znaczą :-) ogarnia się 1 ligę to i elita wchodzic bedzie normalnie w fc.. 

Edytowane przez stMikolaj
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, stMikolaj napisał:

To nie EA dyma tylko Ci losuje lepszych rankingowo graczy stąd raz 10 winów z rzędu można zaliczyć a poźniej "schody" :-D FC to gracze z lig 1-5 a nawet 6! Dlatego polecam grać sezony bo fm i fcq to tylko są dobre na rozgrzenia pada. Chcemy coś ugrać więcej to pozostaje granie na pewnym poziomie cały czas . Granie np w 1 lidze to ogrywanie się w 90% z ligi w jakiej gramy. Swoją droga granie w FC to tylko walka z ud i innym gównem "wygrana za wszelką cenę" a sezonach się gra inaczej bo remis to remis, które na szczeblu 1 ligi nic nie znaczą :-) ogarnia się 1 ligę to i elita wchodzic bedzie normalnie w fc.. 

No to fakt ze w LW ludzie chcą wygrać za wszelką cene obojętnie jakimi sposobami :) Ja w sezonach UT jestem w 1 lidze ale w LW czasami zastanawiam się czy ja jestem taki słaby czy przeciwniki taki dobry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno jakas granda na tych mistrzostwach FUT w Paryzu.

Gorilla dostal typowa bramke powered by EAIDS - http://streamable.com/6male

 

Niby chcial sprawdzenia czy jego kontroler jest ok, potem odmowil dalszej gry.

Nie wiem jak to dokladnie wygladalo, tyle z gadki komentatorow wywnioskowlem,

Ma ktos jakies szersze info>?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie dobrze, ze taki turniej sie odbywa. Powinno to wpłynąć na to, ze 18 bedzie cudowna i wspaniała :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki: wie ktos jak i gdzie mozna zamowic papierowe wydanie indywidualnie zamowionej karty zawodnika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, EZreal napisał:

Podobno jakas granda na tych mistrzostwach FUT w Paryzu.

Gorilla dostal typowa bramke powered by EAIDS - http://streamable.com/6male

 

Niby chcial sprawdzenia czy jego kontroler jest ok, potem odmowil dalszej gry.

Nie wiem jak to dokladnie wygladalo, tyle z gadki komentatorow wywnioskowlem,

Ma ktos jakies szersze info>?

 

Omijanie dobrych graczy w FC  to wynik był i och ach...pora zagrać z równymi sobie to wpierdul :-D niech se teraz sam krzyczy dab biczys jak randomy objeżdzał:-D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
6 minut temu, stMikolaj napisał:

 

Omijanie dobrych graczy w FC  to wynik był i och ach...pora zagrać z równymi sobie to wpierdul :-D niech se teraz sam krzyczy dab biczys jak randomy objeżdzał:-D 

Najbardziej mnie tacy ludzie wkur... nie tylko w grze ale i w normalnym życiu. Jak coś na ich korzyść to dobrze, super, dab biczys, a jak odwraca się karta to łzy i odkładanie "pada" ;)

Swoją drogą jaki profesjonalista obraża się i odmawia dalszej "pracy" ? :1_grinning: Chyba taki któremu w dupie się poprzewracało

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, EZreal napisał:

Podobno jakas granda na tych mistrzostwach FUT w Paryzu.

Gorilla dostal typowa bramke powered by EAIDS - http://streamable.com/6male

 

Niby chcial sprawdzenia czy jego kontroler jest ok, potem odmowil dalszej gry.

Nie wiem jak to dokladnie wygladalo, tyle z gadki komentatorow wywnioskowlem,

Ma ktos jakies szersze info>?

Gorilla pierwszy mecz przegrał z AggeR 0:1, drugi zremisował z THEE BULLOCK 1:1 i trzeci przegrał z Rocky'm 0:1!

W trzecim meczu o wszystko w ~70min przestawił na 3 obrońców i ustawił ALL OUT ATTACK, a w 85 Rocky przetrzymywał piłke w rogu Spencera i Gorilla zdjął słuchawki, odłożył kontroler i wyglądał jakby miał się zaraz popłakać.

Generalnie faza grupowa była pełna niespodzianek... faworyci Gorilla i AggeR odpadli już w fazie grupowej. Livestream dalej trwa, właśnie są finały.

Godzinę temu, Foxter napisał:

W sumie dobrze, ze taki turniej sie odbywa. Powinno to wpłynąć na to, ze 18 bedzie cudowna i wspaniała :)

Serio? :1_grinning::shit:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha to tak wyglądało, w sumie to cofam co napisałem i zwracam honor, bo ja bym w nerwach pewnie zajebał temu co przetrzymywał piłkę :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, piachu00 napisał:

haha to tak wyglądało, w sumie to cofam co napisałem i zwracam honor, bo ja bym w nerwach pewnie zajebał temu co przetrzymywał piłkę :1_grinning:

Wiesz piachu, w grze o taką stawkę nerwy mogą puścić każdemu także wcale mu się tutaj nie dziwie. Faktycznie mógł pokazać trochę więcej klasy i nie odkładać pada ale wydaje mi się że wkurwienie sięga w takich momentach zenitu. Pomyśl sobie co Ty (Wszyscy) robią przegrywając po głupim golu w Lidze Weekendowej... a tu stawką jest $100.000 i tytuł Mistrza Świata! Według mnie trochę nie fair jest jeden mecz-sprawiedliwiej byłoby "najlepszy z trzech). Wtedy po chwili słabości możesz się odbić od dna!

 

Na twiterze napisał:

" First time in my career I have been grouped, just wasn't myself today. Couldn't create any chances, we have a 2nd chance in Madrid though... "

A później:

" Sometimes you have to go through negatives to improve. Wasn't my day, back to the drawing board and look at what I need to do to change. "

 

Także definitywnie ma zamiar wrócić w Madrycie silniejszy! :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minut temu, s0-Vicky napisał:

(...) wyglądał jakby miał się zaraz popłakać.

masz shota? :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
40 minut temu, Foxter napisał:

masz shota? :1_grinning:

Niestety nie mam. Ale możesz sobie to wyobrazić, mina coś w stylu "gdy zabierzesz dziecku zabawkę" :)

 

edit:

Za 1h mecze finałowe o $20.000 i puchar! Swoją drogą to nie najgorsza dniówka ;)

Edytowane przez s0-Vicky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tass jest kozakiem i dzis to potwierdzil. On prawie w ogole bramek nie tracil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
O 3.02.2017 o 09:31, madithon napisał:
Wiem, że już było wałkowane ale bardzo fajny poradnik, który nie tylko tłumaczy ale i obrazuje działanie CT.

Może się przyda

 

 

Zapomnialem Ci podziekowac za ten filmik!

 

Obejrzalem i dostosowalem Custom Tactics pod swoja gre i wyjasnila sie sprawa nie celnych podan i stania zawodnikow jakby ich ktos przyspawal do murawy!

 

Wszystko opieralo sie o "szybkosc wychodzenia na pozycje po podaniu" (pierwszy suwak) i "strzaly"!

Zawsze myslalem ze "Speed" odpowiada za to jak szybko chcemy podawac po odbiorze pilku a tu sie okazuje ze to wlasnie jest ta pozycja ktora powodowala ze moi zawodnicy po podaniu stali w miejscu jak zaczarowani! Zmiana z 55 na 80 i buty chca pogubic tak szybko wyrywaja do przodu!

 

Druga pozycja jest "Shooting"! Tutaj myslalem wieksza wartosc odpowiada za wychodzenie zawodnikow na pozycje gdzie moga oddac strzal a tu sie okazuje ze odpowiada to za odleglosc ustawiania sie ich przed bramka przeciwnika.

 

Dostosowalem sobie te dwie wartosci pod siebie, reszte lekko poprzesuwalem i jaki efekt....? Poniewaz nie zakwalifikowalem sie do Ligi Weekendowej zagralem sobie sezony- dzisiejszy bilans to 6-1 i to wcale z nie najlatwiejszymi zawodnikami. Jestem w szoku jaki wplyw na gre mialy te dwa ustawienia!

Edytowane przez s0-Vicky
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 20stej u mnie nie da sie grać. Biegają jak po koksie. Kurde jak staridz wybiega sam na sam podaje prostopadła i piłka odbija sie od pięty to nie jest normalne :1_grinning:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, koledzy jak to jest? Gram z Polakiem, minimum Gold no ma czerwonego karenzisa i mertensa albo insignie. Gra 5221, rabanka straszna. Ja staram się coś ustrzelic z pozycyjnego, on stara się kontrowac. Nic nikomu nie wychodzi. 55 min, przeciwnik dostaje czerwona, mówię teraz Cie mam a tu Dupa! Koles gra jakby komuś pada oddał. Jeb jeb i 3:1 w dupe w 30 min grając w przewadze o_O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odstawiłem po czterech

I coś mi strzelili żeby kupić otw i bawić sie w sbc

Wypadł 2x Hummels i mogę sobie go wsadzić w du

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koorva Mac! Gram z kolesiem, wygrywam 3:0 po połowie, koles odłożył pada to ide pod prysznic. Wracam i... Nastąpiło rozliczenie bla bla bla funkcje sieciowe niedostępne i teraz połączyć się nie mogę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniam takiego frajerstwa jak odkładanie pada, czy klepanie piłki w obronie przez 45 minut meczu. Mnie tak community zmeczylo w Fifie, że od 'pietnastki' nie odpaliłem FUT-a. Już wolę grać sezony, gdzie gracze powazniejsi są i nie męczy tak handicap.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gram z jakimś lamusem, totalny nie ogar autobus Butland na bramce i w ataku Musa z Rasfordem.
Cisnę go nie miłosiernie, podaje pod jego polem karnym szukając odpowiedniego momentu.Wszystko bloczy Butland też broni ... czułem,że on wyprowadzi jedną kontrę i będzie na prowadzeniu. Tak też się stało  :troll: No to nic nie poddaje się i cisnę go dalej... aż nadchodzi cud udaje mi się wyrównać . No to myślę teraz już z górki. Jednak 90 minut dobiegło końca i czas na dogrywkę. 
I jakimś magicznym sposobem Musa przy nie udanym dośrodkowaniu znalazł się tam gdzie akurat piłka została sparowana przez mojego obrońcę. I goool! 1-2 No to super attack i wysoki pressing. Jego zawodnicy już ledwo chodzą, nadchodzi moment udaje się znaleźć lukę na wypuszczenie gały ... Remy dopełnia formalności. No to jedziemy dalej, dalej mega off i co ?! udaje mi się strzelić na 3-2 w końcówce dogrywki. I taki wynik utrzymał się do końca...  i teraz najlepsze. Chcę przejść do podsumowania i dalszego meczu. A tu zapala się dioda śmierci 17 i tak sobie ... jest i jest. Nagle komunikat ,że nie możemy przetworzyć żądania czy coś i nastąpiło opuszczenie serwerów. Wywaliło z futa wchodzę z powrotem a tu standardowy komunikat,że opuściłem mecz i itd.
 

Ja się pytam Was , czy to wina serwerów czy tego jego mościa co skład miał za 5k i nie mógł się pogodzić z porażką. Eh  

Edytowane przez Mandi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie wtedy co mnie wywalilo to koleś też grał jakimiś smieciakami... Podobno glitch już nie działa

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hektic Jukez wlasnie wbil 40/40 na PS4!

Ogladalem rano jeszcze nocny stream drJarba i mial 4 porazki. Najzabawniejsze w tym wszystkim jest to ze dopiero po tych porazkach ktos na chacie napisal mu ze Luty-Marzec-Kwiecien to sa kwalifikacje do FUT Regionalnych i stwierdzil ze gdyby wiedzial wczesniej to by sie nie dal ograc i dal z siebie wszystko. A tak to gral skladem ktory wedlug Niego byl nie komfortowy i dlatego przegrywal! Lmfao

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×