Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Pomocy, sprzedawać już teraz czy poczekać? Nie znam się w ogóle na tym, Znalazłem na starym mailu dwa niewykorzystane kody na 20zł każdy psc, to doładowałem sobie za 40zł konto, bo po co ma się to marnować, kupiłem fifa poinsty, otworzyłem paczkę tą za 7,5k i wyszedł sobie on....  Tyle paczek się w życiu naotwierałem i dopiero coś ładnego.

 

1aded8ff64c73076.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj, poki co ceny sa niskie. Odbije sie ta karta. Bo byl moment ze chodzila po 400K

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie widziałem na futbinie, że spadła z 400k aż do 250.. i boje się, że jeszcze mocniej spadnie do jakiś 150 heh.. :) Zupełnie się na handlu nie znam, kiedy taka karta może podrożeć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema kolunie

wiecie dlaczego letnie otw tak drastycznie potanialy?

moze z racji wyjscia zimowych otw te letnie nie beda juz rosly po wyjsciu ifa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
siema kolunie

wiecie dlaczego letnie otw tak drastycznie potanialy?

moze z racji wyjscia zimowych otw te letnie nie beda juz rosly po wyjsciu ifa?

Bo jest sbc, gdzie można dostać letniego otw na wymianę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

to jak kupie np Ben Arfe otw i jego karta dostanie ifa to jego otw tez urosnie?

 

dobra  w sumie nie wazne, jezeli mozna wylosowac caly czas letnie otw to chyba logiczne ze karta dalej bedzie funkcjonowac :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez Vinnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

923d41af20b5a791bc486388e90db5de.jpg

42b20dfe13e144a0ae49a2780392533a.jpg

To chyba ktos znany bo jest w top 100. :)

Kurde po wczorajszej fatalnej serii 4 porazek dzisiaj na liczniku bylo juz 7 wygranych z rzedu, i oto wylosowalo mi tego goscia. To jest podobno wloski Pro Player :1_grinning:

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest dzisiaj dymanie max. Trzy mecze zagrałem oczywiście przegrane. Najlepsze jest to ze w każdym jest samobój. Nie ma opcji żeby wbić G3 jak takie akcje sa

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

923d41af20b5a791bc486388e90db5de.jpg

42b20dfe13e144a0ae49a2780392533a.jpg

To chyba ktos znany bo jest w top 100.

Kurde po wczorajszej fatalnej serii 4 porazek dzisiaj na liczniku bylo juz 7 wygranych z rzedu, i oto wylosowalo mi tego goscia. To jest podobno wloski Pro Player :1_grinning:

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Jakis vitality Rocky ogral wczoraj Gorille %-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
42 minut temu, EZreal napisał:

Jakis vitality Rocky ogral wczoraj Gorille %-)

Ono grają na Xbox ;)

 

 

O 3.02.2017 o 09:31, madithon napisał:

Wiem, że już było wałkowane ale bardzo fajny poradnik, który nie tylko tłumaczy ale i obrazuje działanie CT.
Może się przyda ;)
 

 

Już wcześniej pisałem że dzięki temu poradnikowi ogarnąłem w końcu swój zespół... i efektem tego jest Mistrzostwo Ligi V w sezonach w której siedziałem już jakieś 2 miesiące! Ledwo się w niej utrzymywałem, same nerwy i chaos. A teraz wygrałem miło, łatwo i przyjemnie! oczywiście przytrafiły mi się 3 wpadki po błędach własnych, lekkim handicap i EAids ale na to już niestety nie mam wpływu!

Ciekawe jak długo w tej Lidze IV pobędę :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez s0-Vicky
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w piątekową noc wbiłem ten gold 3 co rozumiem przekłada się na awans za tydzień , zostało mi jeszcze chyba 5 spotkań ale ktoś tu pisał że stopień wyżej się nie opłaca wbijać .

Co mogę powiedzieć o słynnej LW , no cóż dziwnie to śmiga momentami ale czy ja wiem czy to aż taka przepaść od sezonów , "silnik" mi trochę drafta przypomina jeżeli chodzi o częstotliwość wylewów jeżeli już miałbym do jakiegoś trybu przyrównywać . Poziom na pewno spoko , zdarzały się naprawdę fajne wyrównane mecze przeplatane niesprawiedliwymi ( ale w obie strony heh ) , wątpie czy starczy mi energii za tydzień na taki maraton , ale nagrody na pewno by mnie podkręciły :) 

 

Najlepsze jest to że przyzwyczajony do sezonów , w ogóle nie przygotowany byłem mentalnie na dogryweczki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, EZreal napisał:

Jakis vitality Rocky ogral wczoraj Gorille %-)

"Jakis" vitality rocky byl "tylko" w wielkim finale xboxa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

89min stan 2:2 chce wybić piłkę z pola karnego Smalling trafił kogoś w plecy piłka spada pod nogi rywala 2:3 :1_grinning:

Praktycznie w każdym meczu więcej akcji więcej oddanych celnych strzałów i tak przegrywam ehh

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie było lepiej - w 85 minucie prowadziłem już 3:1, by przegrać mecz w regulaminowym czasie 3:4... Cynegejm :jaro:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pad cały? Mi został już tylko jeden xd

Liczę na serie 5 zwycięstw i odstawiam tego raka :24_stuck_out_tongue:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszym dniu miałem bilans 9-14,dzsiaj seria 12 zwycięstw i Gold 2. Przerwa na tydzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złoto 3 jest, zostało 6 meczów ale już nie siadam do tego syfu. Do wtorku detoks a środa i czwartek rozgrzewka przed kolejna liga Wylewowa %)


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu takie niskie ceny sa? Aguero 350k? pare dni temu chodzil jeszcze 440

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak slow na to co sie dzisiaj dzialo. Mialem do golda 3 tylko 4 zwyciestwa i 10 meczow do rozegrania...pisalem wczesniej ze na luzie powinienem to wbic i jak sie juz domyslacie nie wbilem tego, moj bilans wieczoru to 2-8, witajcie eliminacje...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś może tym nowym Jezusem z City, OTW? Wczoraj wstrzymywałem się z zakupem gdy można go było pobrać za ok. 250k i zaczynam żałować, bo dziś już nie szło go kupić poniżej 500k... trochę zaporowa cena jak na overall 78, ale mam tak, że przypasuje mi ta karta, wygląda na zawodnika w moim typie.

No i pomarańczowy Son mi chodzi po głowie jeszcze, ktoś testuje?

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mozgu ten grajek strzelił  2 gole w niedziele więc cena podskoczyła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będzie if.

Udało mi sie wbić G3 zostawiłem sobie kilka meczy. Ale ten weekend był słaby max, straciłem sporo kasy na sbc wypadł Mane i tak średnio mi sie nim gra, ale zostaje bo znając moje szczęście kolejny wypadnie jakiś bolec. Zawsze w nocy gra mi się lepiej.

Calcio A bardzo mnie rozczarowała if Icardi raz mecz z ocena 10 a kolejny gra taki ze mam ochotę go sprzedać w przerwie. W ang wróciłem do Eriksena i przeprosiłem go ze tak późno to zrobiłem staty w pięciu meczach 4gole i 7 asyst wersja nif.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja takze wbilem Gold 3 z zapasem 6 spotkan i odlozylem to.

W zeszlym tygodniu mialem ciezko, glownie z tego powodu, ze trafialem na rywali na poziomie rownym moim lub wyzszym.

Teraz trafialem na dzidownikow + wywalenia + przyspieszenia + cuda na kiju w trakcie gry.

Juz przy 14 winach myslalem, co by nie puscic tego w pisdu, ale jednak znalazlem troche sily..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Golda 2 wbilem ale przyszly weekend odpuszczam aby odpoczac psychicznie od tego raka :)

4 godziny temu, Qdlaty91 napisał:

Pewnie będzie if.

Udało mi sie wbić G3 zostawiłem sobie kilka meczy. Ale ten weekend był słaby max, straciłem sporo kasy na sbc wypadł Mane i tak średnio mi sie nim gra, ale zostaje bo znając moje szczęście kolejny wypadnie jakiś bolec. Zawsze w nocy gra mi się lepiej.

Calcio A bardzo mnie rozczarowała if Icardi raz mecz z ocena 10 a kolejny gra taki ze mam ochotę go sprzedać w przerwie. W ang wróciłem do Eriksena i przeprosiłem go ze tak późno to zrobiłem staty w pięciu meczach 4gole i 7 asyst wersja nif.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

U mnie za to if Icardi kozak ;) Co strzela czasami zza pola karnego to magia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

Ja tam wgl nie przechodzę przez eliminację, już około miesiąca, wole sezony bezstresowe, wbije awans do 1ligi lub utrzymanie w 1lidze i gitara ;)

nawet większy hajs się zarobi, teraz wbiłem 18winow w LW to luzik totalny ;)  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×