Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wbiłem tylko Silver 1...Zabrakło 2 meczy do G3, jeden mecz mogłem jeszcze rozegrać ale bez sensu...

Ogólnie wrażenia po pierwszej LW:

Całość spoko, dwa razy trafiłem tylko na jakiś mega drogi skład z Suarezem, Messim czy Aguero i Pogba. Tak to same Musy, Vardy, Wallcoty itp.

Strasznie męczące to - w piatek zagrałem tylko 2 mecze, w sobote 13-16 zagrałem 11 meczy, potem od 23-2 kolejne 10, w niedziele od 18 -1 zagrałem 18...I za dużo..

Ostatnie mecze w nd to juz taka padaka, ze szok - zero pomysłu na gre, mózg mi parował. A walczyłem dzielnie o tego G3..

 

Jakiś strasznych wylewów nie miałem, Donnaruma SIF to jest prze kozak karta - co broni to jest niesamowite. Wszystkie stracone bramki to przez dziury w mojej obronie ale z mojej winy, za dużo miejsca czasem zostawiam.
Najlepiej mi sie grało w sobote 23-2. Na 10 meczy przegrałem tylko 2 :24_stuck_out_tongue:

 

W każdym razie, z lekkim niedosytem ale zadowolony. Po pierwszych 10 porażkach myślałem, że nie wyjdę z bronza :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja wbiłem tylko Silver 1...Zabrakło 2 meczy do G3, jeden mecz mogłem jeszcze rozegrać ale bez sensu...

Ogólnie wrażenia po pierwszej LW:

Całość spoko, dwa razy trafiłem tylko na jakiś mega drogi skład z Suarezem, Messim czy Aguero i Pogba. Tak to same Musy, Vardy, Wallcoty itp.

Strasznie męczące to - w piatek zagrałem tylko 2 mecze, w sobote 13-16 zagrałem 11 meczy, potem od 23-2 kolejne 10, w niedziele od 18 -1 zagrałem 18...I za dużo..

Ostatnie mecze w nd to juz taka padaka, ze szok - zero pomysłu na gre, mózg mi parował. A walczyłem dzielnie o tego G3..

 

Jakiś strasznych wylewów nie miałem, Donnaruma SIF to jest prze kozak karta - co broni to jest niesamowite. Wszystkie stracone bramki to przez dziury w mojej obronie ale z mojej winy, za dużo miejsca czasem zostawiam.

Najlepiej mi sie grało w sobote 23-2. Na 10 meczy przegrałem tylko 2 :24_stuck_out_tongue:

 

W każdym razie, z lekkim niedosytem ale zadowolony. Po pierwszych 10 porażkach myślałem, że nie wyjdę z bronza :24_stuck_out_tongue:

Ja duetu Musa-Vardy mam juz po dziurki w nosie! Pace, pace, pace... wrzutki za plecy obroncow i sprint! I tak do porzygania!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda.
Ale to idzie ogarnąć :)
najważniejsze w LW to spokój i opanowanie - jak zaczniemy świrować to ciężej będzie nam wygrać. Gra zawsze da nam okazję to zdobycia bramki więc trzeba tylko cierpliwości. I umiejętnie to wykorzystać.
Podczas LW to tym bardziej widać. Czasem gra nas rucha niemiłosiernie ale i tak uda nam się dojść do dogodnej sytuacji. W ten sposób udawało mi się wychodzić z teoretycznie przegranego meczu.

Najgorzej jak będziemy gonić wynik na siłe - wtedy najłatwiej o dziury w obronie i pogorszenie wyniku. Przynajmniej u mnie to tak działa.

 

@s0-Vicky, a propos CT.
Ja mam ustawione Podawanie w pierwszej pozycji na 70. Ale jakoś nie czuje ani nie widzę, żeby moi zawodnicy jakoś rwali do przodu. Bardzo często nie mam z kim rozgrywać piłki z przodu i muszę cofać się do środka boiska.

Po testuje jeszcze może na 75 albo 80.
Chyba, że to wina WR zawodników i zmiana CT nic nie da.

 

 

AA i jeszcze co do grania 1 składem.
Rozegrałem 39 meczy, co drugi mecz kupowałem drużynową karte fitness gold za 1k-1,2k. Jakby nie kontuzje to wyszedłbym na zero z coinsami.
Tak to troche w plecy ale nie wiele. 
Więc nie taki diabeł straszny jak go malują :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Schemat jak widać wszędzie ten sam :-) Oczywiście nerwy były, ale ten tydzień na zdecydowanie większym niż zazwyczaj luzie, wygrałem 19 razy, zostało mi 10 meczy, połasiłem się na GOLD 2, więc mówię zagram jeszcze te 2 i spać, oczywiście przegrałem 3 mecze z rzędu i dałem sobie spokój, "trójeczka" mi wystarczy a nerwy zostawię na przyszły weekend. Raz mnie z gry wywaliło gdzie koleś najpierw prowadził ze mną 2:0, wyrównałem stan na 2:2 i od razu po cieszynce rozłączenie, przypadek? Nie sądze ...

 

Takich mega wylewów w ten weekend było zdecydowanie mniej niż w zeszły, ale handicap mnie czasami niszczył psychicznie, tak jak u większości - duet Musa, Rashword albo Vardy + kilka bolesławów i koleś nie musiał nic grać, EA ze swoim rakiem robiło wszystko za niego, nawet taktyka z podaniami nie wpływała w żaden sposób na błędy moich zawodników. Ogólnie zaliczyłem 3 razy karniaki i zawsze przegrałem - muszę chyba poćwiczyć ten element.

 

Teraz tydzień mam dla BF1, a FIFA to chyba jedynie dla SBC czy kilku meczyków w sezonach 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Trochę z innej beczki:

 

Tak łatwo jak w tej edycji to nie zarabiało się jeszcze nigdy... Nigdy nie siedziałem w markecie, nie ogarniałem cen bo mi się nie chciało, ale tydzień temu, wiedziałem że nie będę grał w LW to sprzedałem część składu, wyszło 300k, przelałem z tego po 100k na 3 inne konta (max 100 kart) i nakupowałem na pałę na kup teraz po 850-900 różnych złotych 83 ovr (slimani, mertesaker, fonte), ale tylko z premier league - liczyłem na player of the month i jak zwykle składy na wysoki ovr... A tu ea zapomniany prezent świąteczny - SBC na OTW. Hehehe:

 

260 kart średnio po 900 = 234k

sprzedaż od 2300 do 2600 = około 600k :1_grinning: 

 

a na deser zostawiłem sobie na głównym koncie to:90364297069538555453.jpg

 

Liczę na to, że POTM będzie Kane i na potrzebę SBC zawodnik Tottenhamu z ovr 83 (jeden z największych w drużynie) będzie sporo wart, kupowany po 1100, a już teraz lata po 2700, więc kiedy wyjdzie Kane (może w piątek?) mam nadzieję na 3500-4000 :1_grinning:

Edytowane przez danon
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś zrobiłem sobie SBC afrykę i za niecałe 10000 monet wypadł pomarańczowy Koulibaly :-) Takie SBC to ja lubię!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zrobiłem marquee matchups  sbc i jedyny watościowy grajek, który wypadł to Oblak.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zrobilem te sbc 81+ Double, wypadł Gotze i J. Martinez...
Warci teraz po 4k ale niestety nie da sie sprzedać :38_worried:

 

Przydadzą się do kolejnego SBC najwyzej :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiadomo kiedy są nagrody miesięczne za styczeń w Lidze Weekendowej? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj 2 tydz danego miesiaca w piatek

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy widzieliscie juz komunikat z fut champions. Teraz nagrody za poprzednia LW, beda dawane w czwartki o 19.

Ja ogarnalem swoj awans w 3 probach, a najsmieszniejsze jest to, ze zrobilem jakis naprawde tani sklad z Serie A zeby odpoczac od tego co gram na codzien i poszlo nawet latwo :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś chyba odpuszczam. Jutro/w środe moze zagram dopiero, mam dość po dwóch dniach napierdzielania po kilka h :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś chyba odpuszczam. Jutro/w środe moze zagram dopiero, mam dość po dwóch dniach napierdzielania po kilka h

Ja chciałem mieć już to za sobą i dopiero teraz robię przerwę :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałem mieć już to za sobą i dopiero teraz robię przerwę :1_grinning:

Ja zaraz zasiadam do tego raka, ciekawe czy ten weekend bedzie "szczesliwszy" :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie schodzą teraz karty z mojego klubu z overallem 82 z okazji tego sbc na OTW.

Miałem ich z 50 bo cena nigdy nie była na tyle ciekawa ażeby ich sprzedać ( sorry ale nawet za 800 monet nie którzy nie chcieli zejść)

A uważam ,że quicksellować nie ma co , A tu proszę teraz byle jaki grajek poszedł za 1,9 k (PS4)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA dzisiaj przechodzi sama siebie z AIDS'ami u moich przeciwnikow! Moi grajkowie przez 9 rozegranych do tej pory meczy kwalifikacyjnych nie potrafili przyjac pilki bez glupich odbic ani razu! Do tego napastnicy obili wszystkich kibicow siedzacych na trybunach, cala wysokosc slupkow, cala szerokosc poprzeczki i wszystkich obroncow! Juz nie wspomne o wygrywaniu 2-0 w 89' i przegraniu 2-3 w 90+3'! Cuda na kiju :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sprzedajcie to kurwa za 150 zl i zapomnicie o tym. Nie chce nikogo przekonywac ale jako coroczny gracz futa od fify 11 sprzedalem i nie zaluje. Nic mnie nie ciagnie zeby leciec do sklepu i znow tego crapa kupic. Obstawiam ze na 18 pojdzie preorder i spam w temacie gdzie jest kurier majac swiadomosc ze to bedzie kopiuj/wklej z fify 17. Niestety wyczuwam ze w kolejnej edycji dodadza jeszcze wieksza ilosc dymania w tylek : /

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mi już psycha siada chyba sie nigdy nie dostane do tego fut champion ja nie wie co większość kombinuje ale prowadze grę wygrywam 1 lub 2 do zera nagle gosciu wychodzi w menu czeka coś chituje nie dokonuje żadnych zmian po czym wchodzi i od tego momentu nie mogę nic zrobić i z 2:0 robi sie 5:2 kur.. co za syf 

 

Edytowane przez bert 1978

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi już psycha siada chyba sie nigdy nie dostane do tego fut champion ja nie wie co większość kombinuje ale prowadze grę wygrywam 1 lub 2 do zera nagle gosciu wychodzi w menu czeka coś chituje nie dokonuje żadnych zmian po czym wchodzi i od tego momentu nie mogę nic zrobić i z 2:0 robi sie 5:2 kur.. co za syf 

 

Kurde tak teraz wrocilem w myslach do tych meczy ktore wlasnie rozegralem i masz racje! Po kazdym wyrownaniu albo przejeciu przeze mnie prowadzenia przeciwnik wychodzil do menu i czekal praktycznie do samego konca czasu po czym wracal i gra odwracala sie o 180'! Moi zawodnicy biegali jak po blocie, 30 dziwnych kontaktow przy przyjeciu i brak umiejetnosci jak w filmie "Kosmiczny Mecz"! A pamietam ze wychodzil do menu bo dzialo sie to w baaaaardzo dziwnych momentach jak zaraz po strzeleniu bramki gdzie normalnie robi sie "pogba dab" albo przy wbieganiu na skrzydlo gdzie normalnie mysli sie o podaniu albo wrzutce... wtf?!

Swoja droga ja ta gre zaczalem traktowac bardziej na lajcie! Zdaje sobie sprawe ze Mistrzem Swiata w nia nigdy nie bede, biore to na luzie... wygram to wygram-przegram to przegram! Ale z kazdym dniem opanowuje jakies nowe zagrania, nowe sztuczki i sam sie sobie dziwie jak szybko ogarnalem Berbatov Spin! Takze.. kropla drazy skale ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Od paru edycji przeglądam ten temat ale żadko się wypowiadam. Mam takie same zdanie na temat tej gry co większość z Was. Nie raz miałem tak dosyć tej gry ze sprzedawałem nawet konsole przez co miałem już ps4->Xbox one->ps4 No i obecnie Xbox one s. Za każdym razem nie wytrzymywałem zbyt długo i chodź czasem ma się ochotę życie padem w tv i wywalić pudło przez okno to człowiek mówi ostatni ostatniiii... co edycje grałem między 1-3 liga w tej niestety max 3 a cały czas balansuje 3-4.. w LW zagrałem łącznie pare weekendów i za każdym razem wbijałem spokojnie gold3 ale przed samymi świetami był taki wylew ze miałem dosyć bo jak nie wywalało z serwerów to gra uniemożliwiała mi nawet podania na 2 metry nie mówiąc ze bramkarz stał jak kolej łącznie z obrońcami a napastnicy strzelali po trybunach!! A jeden ze składów miałem cała Barcelonę z dwoma kartami TOTY Iniesta i Pique. Warty 3mln po nowym roku!!! Tak mnie w styczniu roznosilo ze w końcu miarka się przebrała i wystawiłem konto na sprzedaż, wpadło ponad 1k zł wiem ze każdy może powiedzieć ze mogłem dostać więcej ale już mi nie zależało na tych paru groszach.. taka rekompensata za nerwy od ea :) przelałem sobie 200k na drugie konto i tam zacząłem się "bawić" na spokojnie.. z 10 do 4 ligi same mistrzostwa a teraz znowu balans 3-4.. dzisiaj udało mi się dostać do LW za pierwszym podejściem uwaga składem naszej kadry z IF Grosik i Milikiem.. i to jest właśnie beznadziejne w tek edycji ze para obrońców Pazdan Glik bronią lepiej niż TOTY Pique i np Ramos bo tez takie coś testowałem.. nie przytoczę jaka szybkość i dane parametry maja dla porównania tych 4 zawodników :) dlatego wole grać już słabymi składami obecnie pracuje nad zrobieniem odpowiedniej Bundesligi i premier league! Jestem ciekawy jak mi pójdzie po prawie 1,5miesiaca przerwy w LW... czytałem ze duzo ludzie stad gra na Xbox one także prośba z mojej strony o dodanie mnie do znajomych (RomarioooPL) chętnie bym się sprawdził z osobami grającymi w 1 lidze ale z tych niższych lig również! Ile razy widzę Muse mam ochotę wyłączyć konsole przed rozpoczęciem meczu, żona mi mówi dlaczego sobie tez go nie kupie to jej odpowiadam ze nie będę grał (przepraszam za wyrażenie z szacunku dla piłkarza) szmaciarzem bo wiekoszosc dzieci nawet by nie wiedziała kto to jest i gdzie gra gdyby nie jego pace w fifie i ze tak można nim łatwo bramki strzelać.. nigdy się nie patrzę i nie pytam kim się fajnie gra czy łatwiej wole tworzyć składy bardziej z zawodników których lubię bądź podziwiam w rzeczywistej piłce także zawodnicy typu dumbia musa burtlland itd itp nigdy u mnie nie byli i nie będą ! Zawsze grałem la liga z wielosamcowa zawodników Barcelony bo im kibicuje od dziecka ('93) ale w tek edycji niestety nie maja siły przebicia są za słabi fizycznie niestety.. mam gdzieś fotę jak kupiłem neymara i w eliminacjach do LW w 5 meczach miał 16 bramek a potem grał gorzej od Kucharczyka ;) także ta gra jest nie do pojęcia ;D pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje ze uda mi się z kimś się zmierzyć 6e310935acaaba1619626b4f35ad9d63.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, s0-Vicky napisał:

EA dzisiaj przechodzi sama siebie z AIDS'ami u moich przeciwnikow! Moi grajkowie przez 9 rozegranych do tej pory meczy kwalifikacyjnych nie potrafili przyjac pilki bez glupich odbic ani razu! Do tego napastnicy obili wszystkich kibicow siedzacych na trybunach, cala wysokosc slupkow, cala szerokosc poprzeczki i wszystkich obroncow! Juz nie wspomne o wygrywaniu 2-0 w 89' i przegraniu 2-3 w 90+3'! Cuda na kiju :)

Ja dziś awansowałem za 2 podejściem. Nie było jaj. Kaleczę grę niemiłosiernie ostatnio, w ogóle gra się nie klei a mimo to kwalifikacja wpadła.

Możemy pograć jakieś spary jak masz PS4.

 

Skład na weekend:

https://www.futbin.com/17/squad/1633153

Po gwizdku Coleman na środek (w miejce N'zonziego) a z ławki na RB Aurier/Alex Sandro/Peres.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SIĘ Donnarruma to przekot. Nie zmienię go nigdy. Kropka. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
SIĘ Donnarruma to przekot. Nie zmienię go nigdy. Kropka. 

A ja jakoś mam mieszane uczucia do niego, jakoś lepiej nie broni u mnie niz Handanovic, a kupilem go tylko na handel, jak dostanie upa to pojdzie na sprzedaz. Narazie gra bo jest :)

Natomiast gral ktos tif Higuainem? Zastanawiam sie czy go nie kupic za Icardiego tif.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×