Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dziś awansowałem za 2 podejściem. Nie było jaj. Kaleczę grę niemiłosiernie ostatnio, w ogóle gra się nie klei a mimo to kwalifikacja wpadła.

Możemy pograć jakieś spary jak masz PS4.

 

Skład na weekend:

https://www.futbin.com/17/squad/1633153

Po gwizdku Coleman na środek (w miejce N'zonziego) a z ławki na RB Aurier/Alex Sandro/Peres.

Taki sklad to sam awansuje, nie trzeba nawet kontrolera brac do reki..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nepenthez wylapal £265k grzywny za nawolywanie gowniarzy do hazardu uzywajac coinsow z fify xD LOL

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem typowym angielskim składem, ale bez Butlanda i Musy. Ale był Vardy,Kante, Walker i wszechobecny Martial i Eriksen.

Chciałem sobie dokupić na weekend Aguero  bo trochę potaniał ... ale tak dumam, myślę kurna 350 k to sporo za to można mieć Lewego+ Aube albo Lacazete IF plus Griezmann.

 

No to bez chwili namysłu cały skład poszedł pod młotek, szkoda mi tylko If Reada i Gray IF, to porządne karty bardzo dobre statystyki i wiele dla mnie wyciorali przez te wszystkie LW.

Zostawiłem sobie tylko Kante, Kościelnego i LLorisa z racji z tego,że użyłem go nowego składu.

Długo się wahałem czy pójść w Francuską nację. Ale tak , Griezmann i Laca trochę jak dla mnie za mali a ja lubię grać zawodnikami typu Sturidge, silny wysoki i dość szybki.

 

Więc sobie zrobiłem taki składzik, od razu musiałem sobie go przetestować... do finału kwalifikacji nie straciłem bramki w finale po ciężkim boju 3-2 a dwukrotnie przegrywałem.

Gościu miał wszystkich na kartach treningowych a w składzie Neymar, Toty Ramos, Krossa Tot itd. Ogólnie jestem pod wrażeniem zwłaszcza Thiago. 

Może teraz łatwiej wbije tego golda3 niż w ten weekend co był.

 

 

Bez tytułu.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza paczkac1df4376571e639f3b28d8fc0ae4fc40.jpgoraz druga 9564947afdeb64eecb85fe0ed6766972.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pierwsze 7-10 meczów w kratkę, raz świetnie, raz kompletny piach. Teraz w każdym meczu jakaś interwencja z kosmosu (1-2 liga). Co do upa to malo prawdopodobne, bo z tego co widziałem na tej grafice ea jeżeli jego rare dostanie z 76 nawet na 81 to ify zostaną nie ruszone? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie pierwsze 7-10 meczów w kratkę, raz świetnie, raz kompletny piach. Teraz w każdym meczu jakaś interwencja z kosmosu (1-2 liga). Co do upa to malo prawdopodobne, bo z tego co widziałem na tej grafice ea jeżeli jego rare dostanie z 76 nawet na 81 to ify zostaną nie ruszone? 

A nie bylo czasem tak w poprzednich latach, ze karta IF tez dostawala upa jesli jego zwykla karta ma nowy ovr?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, baku83 napisał:

A nie bylo czasem tak w poprzednich latach, ze karta IF tez dostawala upa jesli jego zwykla karta ma nowy ovr?

 

A1209-3.jpg

 

Tak było... ale w tym roku ma być zupełnie inaczej: z tego wynika, że jeżeli zawodnik dostanie upa który będzie niższy od wszystkich jego IFów to IFy zostają takie jakie są... czyli donnaruma musiałby dostać upa aż do 82 a wtedy jego IF musialyby dostać upa aż o +6 :O 

A1209-4.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
8 godzin temu, s0-Vicky napisał:

Taki sklad to sam awansuje, nie trzeba nawet kontrolera brac do reki.. emoji849.png

Kwalifikacje grał głównie fit z calcio A, gdzie jedyne dwie "droższe" karty (ale nadal w zasięgu każdego) to Nainggolan i TIF Icardi. Zwykle gram fitem kwalifikacje, głównym sezon. Dopiero finał gram tym mocarnym składem. Zresztą... składy nie grają :)

Edytowane przez no4b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie, sprzedawalem brazowych z klubu bo mam już ich z 200 ponad w klubie wiec wystawialem ich za minimum, przez zawieche konsoli wystawilem od 150 KT 10000. W nocy przebudzilem sie wiec sobie na apce ponowilem aukcje. Rano patrze a ja sprzedalem jakiegos szmaciarza za 10K z Kup Teraz. Zebym bana nie wylapal. Bo teraz to wszystko u nich mozliwe... :)

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo się zastanawiałem co zrobić z aguero i wpadł pomysł na hybrydę, będę wdzięczny jak ktoś podpowie co do zmiany.c32285dc2343bb23f4d1788041e10b5d.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kante na Sp za Morgana, a za Bailly ja osobiscie wole Smallinga

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, EZreal napisał:

Grał ktoś 4222 w tej edycji?

ja w 17 tylko 4321 albo 41212(2).
W poprzednich edycjach prawie cały czas na standardowym 41212 grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kante na Sp za Morgana, a za Bailly ja osobiscie wole Smallinga

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

O kante pomyśle a biały chce mieć do pełnego zgrania z aurierem ale fakt smalling dobrze gra posiadam go tez.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Możecie mi pomoc troche przebudować drużyne:

https://www.futbin.com/17/squad/1537562

 

Tak, żeby Calcio A było na lewej stronie z Alexem Sandro na LB?

Może być inna formacja nawet bo i tak w grze zmieniam.
Budżet to na razie 30k + sprzedaż danego zwodnika.
W czwartek wpadna nagrody za LW wiec bedzie z 50k w sumie (nie licze na jakis dobry drop z paczek).

 

Chciałym na RB dać Walker'a z powrotem i może Smallinga zamiast Bailliego.

 

Nie moge tego ogarnać :38_worried:

EDIT
żęby nie było, Sissoko po gwizdku idzie na CM

https://www.futbin.com/17/squad/1537609

Edytowane przez madithon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
37 minut temu, madithon napisał:

Możecie mi pomoc troche przebudować drużyne:

https://www.futbin.com/17/squad/1537562

 

Tak, żeby Calcio A było na lewej stronie z Alexem Sandro na LB?

Może być inna formacja nawet bo i tak w grze zmieniam.
Budżet to na razie 30k + sprzedaż danego zwodnika.
W czwartek wpadna nagrody za LW wiec bedzie z 50k w sumie (nie licze na jakis dobry drop z paczek).

 

Chciałym na RB dać Walker'a z powrotem i może Smallinga zamiast Bailliego.

 

Nie moge tego ogarnać :38_worried:

EDIT
żęby nie było, Sissoko po gwizdku idzie na CM

https://www.futbin.com/17/squad/1537609

Tak dużo nie kombinując to: GK Donnaruma, LB Alex Sandro, CB Chiellini, CB Smalling, RB Walker, od lewej: CM Asamoah / Naingollan, CM Kante, CM Toure, LF Martial, F Costa, RF Sissoko

Edytowane przez chwesiu
Zmieniłem Dembele na Kante zeby byla lepsza chemia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że właśnie w takim ustawieniu Nainggolan nie będzie miał 10 chem tylko max 8. Tam samo Martial.
Wolałbym, żeby każdy miał 10 :) i dlatego mi nie wychodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde kupiłem dzisiaj Lewego za 145 tyśków, co się z tymi cenami dzieje? mam nadzieje, że to już kompletne minimum cenowe bo jak jutro będzie za 130 tyś. to lipa. Muszę go sprawdzić w mojej hybrydzie Calcio A z Bundes a jak co to czekam do piątku bo ceny zazwyczaj idą wtedy w górę, byle nie stracić bo kolejny do testów przewidziany jest Aubameyang

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, madithon napisał:

Tylko, że właśnie w takim ustawieniu Nainggolan nie będzie miał 10 chem tylko max 8. Tam samo Martial.
Wolałbym, żeby każdy miał 10 :) i dlatego mi nie wychodzi :)

 

Ciężka sprawa - też się z tym męczyłem, nie wiem jak bardzo Ci zależy na Martialu. Może coś takiego: https://www.futbin.com/17/squad/1641129 ? Musonda daje rade, tylko musisz mu podbic karta fizyke i strzaly / podania (zalezy jak go ustawisz).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie może wchodzić z ławki jak się nie da już inaczej.
Hazarda bym kupił jakby mnie było stać :24_stuck_out_tongue:

 

Dobra, na razie pogram tak jak jest jeszcze.

Może jak mi sie znudzi albo wpadnie jakas wieksza moneta to zmienie lewa strone na Alaba+Boateng+Vidal/Sanches

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musonda to taki ubogi Neymar, ma wszystkie 5* sztuczek i nogi co samo w sobie jest już kozackie, jednak strzały i prowadzenie piłki jakieś rewelacyjne też nie jest, Martial mimo wszystko lepszy. Musonda to bardzo fajny zmiennik, nic poza tym...

 

Wiem, że czasami kwestia estetyki bierze górę ale tymi zgraniami na 10 bym się specjalnie nie przejmował, raczej istotne jest to aby drużyna była na pełne 100, choć i to poddaję w wątpliwość bo grałem już mecze gdzie nie miałem pełnego zgrania a różnicy za bardzo nie odczuwałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś oprócz mnie sprawdzał dzika IMOTM Saivet (82)? Szukałem CM do Ligue 1 i znalazłem tego. H/H, wysoki passing, dribling, shooting, trochę odstaje obrona, ale z powerhouse i jego 99 (wtf?!) jumping czyści w powietrzu wszystko, a na ziemi też sobie radzi. Po 20 meczach (LW + sezony 1-2 liga) śmiem twierdzić że to ekonomiczna wersja Pogby. Jest wszędzie, potrafi podać, potrafi strzelić... ktoś nim grał czy tylko mnie gra handicapuje?

 

C2konCiUkAAupEB.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Zajczak napisał:

Musonda to taki ubogi Neymar, ma wszystkie 5* sztuczek i nogi co samo w sobie jest już kozackie, jednak strzały i prowadzenie piłki jakieś rewelacyjne też nie jest, Martial mimo wszystko lepszy. Musonda to bardzo fajny zmiennik, nic poza tym...

 

Wiem, że czasami kwestia estetyki bierze górę ale tymi zgraniami na 10 bym się specjalnie nie przejmował, raczej istotne jest to aby drużyna była na pełne 100, choć i to poddaję w wątpliwość bo grałem już mecze gdzie nie miałem pełnego zgrania a różnicy za bardzo nie odczuwałem

Spoko, dzięki za info.
Trochę się zafiksowałem na te 10 chem bo wszędzie mówią, że to niby mega ważne.

 

Zamienię stronami w takim razie i zobaczymy czy będzie jakaś różnica :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest ze na stronie futbin czy futhead overall naszego zawodnika zmienia się w zależności od karty stylu gry a w grze jednak overall zawsze jest taki sam?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hoho kilka godzin a Lewy poszedł z ceną do góry o około 8-9 tyśków, o co tutaj chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×