Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Zajczak napisał:

hoho kilka godzin a Lewy poszedł z ceną do góry o około 8-9 tyśków, o co tutaj chodzi?

 

Chyba trafiłeś jakiegoś jelenia bo nawet KT chodzi za ok 150k. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojego nie sprzedałem tylko patrzyłem na kilka licytacji 30 minut temu

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś oprócz mnie sprawdzał dzika IMOTM Saivet (82)? Szukałem CM do Ligue 1 i znalazłem tego. H/H, wysoki passing, dribling, shooting, trochę odstaje obrona, ale z powerhouse i jego 99 (wtf?!) jumping czyści w powietrzu wszystko, a na ziemi też sobie radzi. Po 20 meczach (LW + sezony 1-2 liga) śmiem twierdzić że to ekonomiczna wersja Pogby. Jest wszędzie, potrafi podać, potrafi strzelić... ktoś nim grał czy tylko mnie gra handicapuje?

 

C2konCiUkAAupEB.jpg

Nieźle na papierze wyglada jako jakis boczny CM pasuje idealnie :) Sam bym z checia przetestowal ale jedynie z lawki go bd wpuszczal. Za podmeczonego Payeta :))

Rozegralem 3 mecze, 2 gole, asysta, wchodzi z lawki. A jakie on ma podania!

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos pokombinowali w ostatnim patchu z główkami? W dwoch ostatnich meczach stracilem 4 bramki w tym 3 z główki. Dwa z roznych zeby bylo smiesznie. :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany podeśle ktoś ciekawy skład? Mam 180k

Moje Calcio A już mnie wkurza max i chciałbym to zmienić tylko kompletnie nie wiem co teraz zbudować :/

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, sbc na koncie, na którym pogrywam fitnesami.

653084598e90caffbb0a8d42b1723444.jpg

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj gra mi sie gorzej niż w weekend :/ grał ktoś if Muriel?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wjechały nowe ligi Hiszpańska i Szkocka :)

Sprzedawać karty czy robić dla paczek bo od groma klubów mam kompletnych przez kiszenie kart od początku premiery gry .?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj gra mi sie gorzej niż w weekend :/ grał ktoś if Muriel?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja gram nim w fitnessie i powiem szczerze, ze fajna karta :) dobrze pokazuje sie na pozycji, czasem kuleje skutecznosc, ale jak dasz jakas karte z lepszym wykonczeniem to jest lepiej niz dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z hiszpańskiej już ceny mocno lecą w górę,  o cenach z poradnika można zapomnieć. 

 

Najdroższe jest atletico gdzie trzeba dać Griezmanna lub gamero 85. Najlepiej poczekać do zimowych upgradów wtedy da się zrobić bez marnowania bardzo drogiej karty

Od kilku dni była ładna spekulacja. Np celowali w bundesligę. Taki bolec jak kagawa poszedł z 700 na 2700. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, lokitheman napisał:

 

 

Nieźle na papierze wyglada jako jakis boczny CM pasuje idealnie :) Sam bym z checia przetestowal ale jedynie z lawki go bd wpuszczal. Za podmeczonego Payeta :))

 

Rozegralem 3 mecze, 2 gole, asysta, wchodzi z lawki. A jakie on ma podania!

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

 

To sporo strzelił jak na 3 mecze ;) ustawiasz go na CAM? Mam 4-3-1-2 na bocznym CM, u mnie ma dużo asyst (12), na 24 mecze strzelił 4 bramki, i pomimo słabej obrony ma świetny odbiór piłki, jeżeli złapię przeciwnika na odległość nogi to piłka już jest jego :) bardzo widać jego H/H jest zawsze w ataku i obronie a miejscu, trzeba tylko uważać ze sprintami, bo około 75 min potrafi zdechnąć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany gracie sezony czy tylko eliminacje LW? Wczoraj mimo postanowienia, że do piątku nie tykam Fify złamałem się czego bardzo żałuję. Zagrałem kilka meczów w 1 lidze i o ile tam jeszcze moje niepowodzenia mogę zwalić na swoją niedyspozycję po czym zresztą spadłem do 2 ligi to to co dzieje się w 2 lidze to czysta herezja. Nie wiem czy w tej grze są jakieś skrypty, że jak kogoś udupić to do końca, ale szykuje się spadek od razu do 3 ligi (!). Nie grałem z nikim, kto byłby lepszy, co gorsza może tylko jeden przeciwnik miał skład lepszy niż mój (większość to zwykłe złotka ze składami do maks 200 000 monet), akcji i "setek" cała masa a po 8 meczach mam 8 pkt. Takich wylewów nie miałem nawet w zeszłej LW, w każdym meczu totalne lagi, zwolnienia, handicap wręcz mnie już śmieszył bo działy się takie cuda, że z tych kilku meczy nagrałbym świetny film dlaczego nie kupować FIFY. Jeśli nadchodząca LW tak będzie wyglądać to czuję, że w wielu domach pady wylądują na ziemi lub ścianie.

 

Lewandowski już sprzedany bo nie dość, że jest wolny, to nie strzelił ani jednego gola w około 10 meczach, drewno... To samo Thiago poszedł pod młotek i przyszedł czas na testy Aubameyanga

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś lacazette sbc ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Zajczak napisał:

Pany gracie sezony czy tylko eliminacje LW? Wczoraj mimo postanowienia, że do piątku nie tykam Fify złamałem się czego bardzo żałuję. Zagrałem kilka meczów w 1 lidze i o ile tam jeszcze moje niepowodzenia mogę zwalić na swoją niedyspozycję po czym zresztą spadłem do 2 ligi to to co dzieje się w 2 lidze to czysta herezja. Nie wiem czy w tej grze są jakieś skrypty, że jak kogoś udupić to do końca, ale szykuje się spadek od razu do 3 ligi (!). Nie grałem z nikim, kto byłby lepszy, co gorsza może tylko jeden przeciwnik miał skład lepszy niż mój (większość to zwykłe złotka ze składami do maks 200 000 monet), akcji i "setek" cała masa a po 8 meczach mam 8 pkt. Takich wylewów nie miałem nawet w zeszłej LW, w każdym meczu totalne lagi, zwolnienia, handicap wręcz mnie już śmieszył bo działy się takie cuda, że z tych kilku meczy nagrałbym świetny film dlaczego nie kupować FIFY. Jeśli nadchodząca LW tak będzie wyglądać to czuję, że w wielu domach pady wylądują na ziemi lub ścianie.

 

Etam, wczoraj na luziku z 2 do 1 ligi, 4 zwycięstwa z rzędu, EA daje i odbiera, w meczu o awans po strzeleniu na 2:1 dla mnie w 78 minucie załączył się handicap (zero skuteczności podań, piłkarze nie przyjmują piłki, i jest taka fajna animacja przyjęcia górnej piłki na klatę, piłka odbija się na 10 metrów od klatki zawodnika - zwykle obrońcy, ten stoi sobie a przeciwnik odbiera bez problemu) i choć nie jestem z tego dumny odpaliłem autobus na 5-3-2 i po każdym przejęciu wywalałem piłkę, bo czułem jak EA mnie podchodzi od tyłu po cichu i szeptem mówi że nie będzie bolało :24_stuck_out_tongue: 

 

miałem nie grać LW, ale skoro sami dali mi kwalifikację... ostatnio z paczek LW 2xIF,  patrzę obydwa kup teraz 10k (czyli podatek 9500), a na qs 9880 xD no jaki biznes zrobiłem to nie mam pytań :1_grinning: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

To sporo strzelił jak na 3 mecze  ustawiasz go na CAM? Mam 4-3-1-2 na bocznym CM, u mnie ma dużo asyst (12), na 24 mecze strzelił 4 bramki, i pomimo słabej obrony ma świetny odbiór piłki, jeżeli złapię przeciwnika na odległość nogi to piłka już jest jego  bardzo widać jego H/H jest zawsze w ataku i obronie a miejscu, trzeba tylko uważać ze sprintami, bo około 75 min potrafi zdechnąć 

Bawilem sie nim troche i dlatego wpadly dwa gole ale to takie soczyste uderzenia. W dwoch meczach wszedl w drugiej polowie :) gram 433 i gra jako prawy CM albo 41212(2) jako tez prawy CM. Na pewno bd go używał na zmiennika za jakies slabsze ogniwo :) Tez nie zauwazylem tej slabej obrony bo pieknie przecina pilki i odbiera. A do Williana taka pile raz zagral ze poezja, 40 metrowe podanie po ziemi przecinajace linie obrony.

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te podania to w ogole jakis kosmos dla mnie...

Mam IF Naingollana - podania 83 gdzie krotkie 88, dlugie 85. Z karta stylu grubo ponad 90.

Czasami widze jak Aguero leci w luke i zagrtwam poprzez lekkie tapniecie :triangle: i pilka leci dokladnie ale tak mocno, ze GK przeciwnika wylapuje je pod swoja bramka, natomiast wczoraj zagralem podanie rowniez z :triangle: ale w fitness skladzie gdzie do pilki wybiegal Niang a asystowal mu Renia Sanches z podaniami 70 (krotkie 76 i dlugie 71), nie mowie o sytuacjach gdy mam zawodnika przodem do siebie (tak zwana sciana) zagrywam mu by ten szybko oddal pilke z wyjsciem na pozycje a on:

1. Nie przyjmuje pilki gdyz ona odbija mu sie gdzies od kolan (w przodzie Mane OTW 82 + Hazard + Aguero czyli ball control min 85).

2. Jak juz przyjmie to zagra taki kwas z tego 1-2 passa, ze mam ochote wudypic go na trybuny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, EZreal napisał:

Te podania to w ogole jakis kosmos dla mnie...

Mam IF Naingollana - podania 83 gdzie krotkie 88, dlugie 85. Z karta stylu grubo ponad 90.

2. Jak juz przyjmie to zagra taki kwas z tego 1-2 passa, ze mam ochote wudypic go na trybuny...

 

mam jego zwykłą kartę, ale w co drugim meczu czuję to samo. Krótkie podania to jakiś dramat. Kontra zawodnik przodem do piłki bez sprintu lekkie podanie do najbliższego zawodnika (zwykłe a nie da dobieg) a ten na kilka metrów w bok podaje i strata, kilkanaście takich sytuacji miałem... potem przychodzi mecz że strzela 2 bramy i ma 2 asysty w jednym meczu pomimo ustawień defensywnych w drużynie i znowu znika... chyba trzeba go wymienić na fresha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wierzycie, ze jest różnica w kartach fresh i takich uzywanych?:>

 

Tak się naczytałem o Nainggolanie ze karta swietna ale jakos nie czuje mocy w grze..
wydalem 70k ale jakoś specjalnie się nie wyróżnia na boisku.
Chyba dam szanse Asamoah bo tania karta..najwyzej Naingg pojdzie pod młotek..

 

Ja np nie polecam Yaya Youre - nie pokazuje nic ciekawego na boisku, niczym sie nie wyroznia..albo ja nie umiem nim grać :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez madithon
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, madithon napisał:

Wierzycie, ze jest różnica w kartach fresh i takich uzywanych?:>

 

Tak się naczytałem o Nainggolanie ze karta swietna ale jakos nie czuje mocy w grze..
wydalem 70k ale jakoś specjalnie się nie wyróżnia na boisku.
Chyba dam szanse Asamoah bo tania karta..najwyzej Naingg pojdzie pod młotek..

 

Ja np nie polecam Yaya Youre - nie pokazuje nic ciekawego na boisku, niczym sie nie wyroznia..albo ja nie umiem nim grać :24_stuck_out_tongue:

 

U mnie Yaya na CM z kartą Catalyst jest przekotem ;) Wkurzałem się, że ma mało siły pod koniec meczu, ale jak mu wyłączyłem "agresywne przechwyty" to jest kozak!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, chwesiu napisał:

 

U mnie Yaya na CM z kartą Catalyst jest przekotem ;) Wkurzałem się, że ma mało siły pod koniec meczu, ale jak mu wyłączyłem "agresywne przechwyty" to jest kozak!

wrzuć swój skład ;)

 

Ja go mam z Guardianem, chyba takiego go kupilem.. i tak średnio..a grał u mnie na CM i CAM i tak średnio..

Moge zmienić jeszcze na Catalyst i sprawdzić go jako CM.

 

Za to Naingg jest z catalystem ale tez jakos sie nie popisuje niczym specjalnym..czasem nawet uderzyć chłop nie potrafi :38_worried:

Teraz pomyslalem, ze jak sie sprawdzi Asamoah bardziej niz Niangg to sprzedam i jego i Yaya i kupie De Bruyne na CAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, madithon napisał:

wrzuć swój skład ;)

 

Ja go mam z Guardianem, chyba takiego go kupilem.. i tak średnio..a grał u mnie na CM i CAM i tak średnio..

Moge zmienić jeszcze na Catalyst i sprawdzić go jako CM.

 

Za to Naingg jest z catalystem ale tez jakos sie nie popisuje niczym specjalnym..czasem nawet uderzyć chłop nie potrafi :38_worried:

Teraz pomyslalem, ze jak sie sprawdzi Asamoah bardziej niz Niangg to sprzedam i jego i Yaya i kupie De Bruyne na CAM.

 

Mi też Radja nie pasował, pewnie kwestia każdego indywidualnego stylu.

 

Skład: https://www.futbin.com/17/squad/1658679 Ogólnie Depay z Grayem wymiatają, niczym swego czasu Frankowski z Żurawskim ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez gram Yaya w teamie, jeszcze bo jak przerzuce coinsy - sobota/niedziela (nie bede z bomby 600k wrzucal).

Porobie to na dzisiejszych IFach z widelkami do 150k. To akurat z 3 dni zejdzie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda spoko, mowisz, ze IF Gray jest spoko?
Bo mi brakuje jakiegos fajnego napastnika a na Aguero mnie nie stać :)

 

@EZreal, Ty byłeś wcześniej zadowolony z Nainggolana...jaki chem style miałeś na nim? Może Catalyst jest średni i lepiej dać np Engine albo coś ..

 

Tak samo co myslicie o Engine dla Yaya?:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam HAWKa na Nainggolanie.

W sumie jestem skazany na gre nim bo mam jego IFa za golda miesiecznego.

Szkoda karty za pol banki by lezala w klubie - tym bardziej, ze latwo go polaczyc z Blegami z BPL + Wloska obrona, ktora jest jedna z najlepszych w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, madithon napisał:

Wygląda spoko, mowisz, ze IF Gray jest spoko?
Bo mi brakuje jakiegos fajnego napastnika a na Aguero mnie nie stać :)

 

@EZreal, Ty byłeś wcześniej zadowolony z Nainggolana...jaki chem style miałeś na nim? Może Catalyst jest średni i lepiej dać np Engine albo coś ..

 

Tak samo co myslicie o Engine dla Yaya?:>

 

Gray jest kozak - dobra tańsza alternatywa dla Aguero. Dobry workrate, szybki, spoko strzał no i silny. Jedyny minus u niego to 3* druga noga i trików, ale wcale tego nie widać (czasem jak z lewicy pierdyknie to prawie zrywa siatkę :) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×