Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki Duet na hiperlinku z CalcioA jets lepszy ?
Chiellini/barzagli + buffon/Sif donnaruma
Miranda + handanovic
Manolas + IF Karnezis
Manolas + IF Wojtek Szczesny


Ogolnie chcialbym sensownego obronce + GK z dalekim wyrzutem a to zapewnia mi tylko Miranda + Handa.
Duzo slabiej wypada brazol od Chielliniego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grałem Manolasem i Karnezisem ale ten GK taki średni imo.

 

Teraz mam Chiellini + SIF Donnaruma (Chiellini niewymienny :P) i uważam, że to lepszy duet niż ten wyżej.

Tylko na lewej stronie ciężko połączyć z naingg zeby miał 10 zgrania :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, EZreal napisał:

Jaki Duet na hiperlinku z CalcioA jets lepszy ?
Chiellini/barzagli + buffon/Sif donnaruma
Miranda + handanovic
Manolas + IF Karnezis
Manolas + IF Wojtek Szczesny


Ogolnie chcialbym sensownego obronce + GK z dalekim wyrzutem a to zapewnia mi tylko Miranda + Handa.
Duzo slabiej wypada brazol od Chielliniego?

Ogolnie hyperlink masz tylko w jednem przypadku... W tym pierwszym, pod warunkiem, ze nie dasz Donnarumy a Buffona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, madithon napisał:

Wierzycie, ze jest różnica w kartach fresh i takich uzywanych?:>

 

 

może to tylko mit i zabobony, ale fakty są takie:

1) lacazette kupiony przed czarnym piątkiem, miał już kilkaset meczów, u mnie (wtedy 5-6 liga) 14 meczów 2 gole, wkurzyłem się kupiłem nowego od razu z marszu zagrałem kilka meczów i pamiętam że do 12 meczu miał więcej bramek niż występów. Mam go do dzisiaj, uspokoił się, ale nie strzelam już tyle bram w 1-2 lidze, 112 meczów 78 bramek

2) IF Ben Yedder - pisałem tutaj kilkanaście stron wcześniej że 7 meczów ZERO goli, sprzedałem, kupiłem nowego i w LW 7 meczów 5 bramek.

 

więcej kart tak nie wymieniałem, ale ten sposób najłatwiej widać po zawodnikach ofensywnych bo to oni są rozliczani z bramek. Na obrońców i bramkarzy tak się nie patrzy, bo na wylewy w obronie nie ma siły. Ale jak nie możesz podać do napastnika w tempo, bo albo chowa się za obrońcą albo masz na nim 5 spalonych w meczu to masz problem ;)

 

Nie wiem co o tym myśleć, ale EA stworzyło coś czego sama nie ogarnia więc na razie nikt mi nie broni zamienić karty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobala mi sie spekulacja z reddita, ze karta karcie nie rowna.

Ludzie przed zakupem sprawdzaja np statsy u ST, jesli mial srednia duzo wieksza niz 1 bramka/1mecz to spoko a jak jakies 0,5 to szukaja innej.

 

Ciekawa sprawa, w sumie moj Aguero to fresh takze jestem pierwszym, ktory go skazil unskillem :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś w tym jednak chyba jest, mam zwykłego Nainggolana i jak go kupiłem dołożyłem mu Huntera, wstawiłem na CAM i ładował średnio 1,5 bramki na mecz + asysty, ostatnio to bardziej słynie on u mnie ze zepsutych podań bo o golach w jego wykonaniu to już zapomniałem. Miałem tak jeszcze z kilkoma innymi kartami np. IF Gray, na początku to był zabójca a później rasowy partacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, EZreal napisał:

Na CCM - Dembele/De Bryune

CB + GK hyperlink z calcio A i wszyscy sa na max zgrania.

 

https://www.futbin.com/17/squad/1659015

Tak, tylko miej tego hazarda :1_grinning:

 

 

6 minut temu, danon napisał:

 

może to tylko mit i zabobony, ale fakty są takie:

1) lacazette kupiony przed czarnym piątkiem, miał już kilkaset meczów, u mnie (wtedy 5-6 liga) 14 meczów 2 gole, wkurzyłem się kupiłem nowego od razu z marszu zagrałem kilka meczów i pamiętam że do 12 meczu miał więcej bramek niż występów. Mam go do dzisiaj, uspokoił się, ale nie strzelam już tyle bram w 1-2 lidze, 112 meczów 78 bramek

2) IF Ben Yedder - pisałem tutaj kilkanaście stron wcześniej że 7 meczów ZERO goli, sprzedałem, kupiłem nowego i w LW 7 meczów 5 bramek.

 

więcej kart tak nie wymieniałem, ale ten sposób najłatwiej widać po zawodnikach ofensywnych bo to oni są rozliczani z bramek. Na obrońców i bramkarzy tak się nie patrzy, bo na wylewy w obronie nie ma siły. Ale jak nie możesz podać do napastnika w tempo, bo albo chowa się za obrońcą albo masz na nim 5 spalonych w meczu to masz problem ;)

 

Nie wiem co o tym myśleć, ale EA stworzyło coś czego sama nie ogarnia więc na razie nikt mi nie broni zamienić karty ;)

Hm, to może coś w tym jest ;)
Nigdy tego nie sprawdzałem :) Ale widziałem już pare razy na twichu, ze szukali karty właśnie bez rozegranych meczy bo to niby wtedy lepiej :24_stuck_out_tongue:

 

Wrzuce Engine na Nainggolana i Yaya Toure i zobaczymy jak bedzie sie grało :)

 

Z trójki Yaya, Nainggolan Dembele kogo dalibyście na CAM w 4231 lub 41212(2)? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
12 minut temu, madithon napisał:

Tak, tylko miej tego hazarda :1_grinning:

 

 

 

 
To na biednego lewa str:
CB - Manolas

LB- Mario Rui

LCM- Nainggolan i LF+CCM moga byc kim chca

Edytowane przez EZreal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, EZreal napisał:

 
To na biednego lewa str:
CB - Manolas

LB- Mario Rui

LCM- Nainggolan i LF+CCM moga byc kim chca

No jest to tez jakas opcja :)

 

Na razie pogram jeszcze tak jak jest. Dam Engine dla Nainggolana i Yaya.
Kupie tego IF Gray'a jak beda fajne nagrody.

W razie czego potestuje Asamoah albo zmienie LB i CB na Rome i zostanie Naingg.
Za yaya pojdzie de bruyne, moze kiedys pogba wejdzie do składu :1_grinning:

Ale dream team bym miał :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, EZreal napisał:

Podobala mi sie spekulacja z reddita, ze karta karcie nie rowna.

Ludzie przed zakupem sprawdzaja np statsy u ST, jesli mial srednia duzo wieksza niz 1 bramka/1mecz to spoko a jak jakies 0,5 to szukaja innej.

 

Ciekawa sprawa, w sumie moj Aguero to fresh takze jestem pierwszym, ktory go skazil unskillem :F

Dobrymi bredniami tam się zajmują :1_grinning: serio ktoś myśli, że karta jest zepsuta bo ma mniej bramek niż spotkań? A to nie jest tak, że jak dobry gracz ma jakaś kartę to zrobi nią kosmiczne staty, a leszcz z gówna bata nie ukręci i ma słabe staty ? :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, piachu00 napisał:

Dobrymi bredniami tam się zajmują :1_grinning: serio ktoś myśli, że karta jest zepsuta bo ma mniej bramek niż spotkań? A to nie jest tak, że jak dobry gracz ma jakaś kartę to zrobi nią kosmiczne staty, a leszcz z gówna bata nie ukręci i ma słabe staty ? :1_grinning:

Na pewno tak nie jest, wszyscy są przeciez dobrymi graczami. To karta jest zepsuta i nie strzela bramek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie brednie ale chyba kazdy tak mial, ze kupil np na bramce Buffona z Gloves i gral mu gowno.

Po czym rozegral 500 spotkan i w jakis okolicznosciach zwnou byl zmuszony wsadzic Buffona na tore i....

ma do czynienia z calkiem innym pilkarzem ;x

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IF Gray zagrałem nim 300 meczy , strzeliłem 180 goli i zaliczył 130 asyst. To bardzo duża liczba i nie złe statystyki  tym bardziej,że gram na dwóch napastników. Towarzyszył mu Sturridge albo Vardy. Kupuj śmiało jest teraz w obniżonej cenie :) Silniejszy od  Vardiego i Szybszy od Musy ;) Siałem nim spustoszenie, jednak tak jak pisałem wcześniej trzeba się rozwijać i ulepszać skład , po Grayu zostało miłe wspomnienie, ale szybko o jego braku zapomniałem duet Lewy - Auba rozumie się bez słów i to już inna klasa napastników, niż z angielskiej ligi biegacze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na najbliższym LW zagram tak:

https://www.futbin.com/17/squad/1660234

 

Potem zmiana na 41212(2) albo 4312.

Graya kupie albo po nagrodach za poprzednie LW albo po nastepnych.

 

Widzieliscie SBC z Suarezem?:O

Nie ma jeszcze jego statów na futbinie :38_worried:

ale na futhead jest :)

http://www.futhead.com/17/players/56699/luis-suarez/

Edytowane przez madithon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cuadrado i Parolo na pewno przetestuje :)

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja może na Sokratisa się skuszę w bundes , choc otw Hummels też potaniał ze już chyba taniej nie będzie  

 

 

edit: w tamtym roku zwracałem uwagę na tzw. fresh teraz mam na to wyj , imo to placebo jest . Lewy który mial kilkaset spotkań jak go brałem ,  przez wielu uważany za topowe drewno i brata Giroud , dał mi już kilkukrotny awans do 1 ligi takźe ja tu nie widzę absolutnie zależności , każda karta raz gra piach :) a raz śmiga , taka ta gra jest po prostu 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy jeśli teraz w składzie mam zwykłą kartę Kante [81 overall] to czy po aktualizacji składów która wejdzie po 10 lutym, wskoczy na poziom 83 overall - bo tyle właśnie ma mieć po tej aktualizacji? Mowa tu o trybie Ultimate Team. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie, czy jeśli teraz w składzie mam zwykłą kartę Kante [81 overall] to czy po aktualizacji składów która wejdzie po 10 lutym, wskoczy na poziom 83 overall - bo tyle właśnie ma mieć po tej aktualizacji? Mowa tu o trybie Ultimate Team. 

Twoja karta w klubie będzie nadal 81.

Chce zmienić skład i zastanawiam sie nad sif N'Zonzi dobry kolo?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parolo to u mnie bankowo bedzie...ale nie wiem kiedy, bo po kupnie tif Higuaina zostalo mi 15k :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Twoja karta w klubie będzie nadal 81.

Chce zmienić skład i zastanawiam sie nad sif N'Zonzi dobry kolo?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Troche wolny i wypierdziela czesto do ataku a tak to dobry dzik ;)

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Parolo to u mnie bankowo bedzie...ale nie wiem kiedy, bo po kupnie tif Higuaina zostalo mi 15k :1_grinning:

I jak ci sie nim gra? ja gralem tylko nifem i troche drewniany mi sie wydawal

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tego N'Zonziego do chemii dla CR i musze przyznac, ze to taki tani Petit, czesto nie do przejscia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×