Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie odebrałem nagrody za Gold 2, ale pokazuje mi że nie jestem zakwalifikowany. Ktoś ma podobnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mam to samo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze dziala wam Web app? bo mnie wyrzuca co chwile i strasznie laguje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobrze dziala wam Web app? bo mnie wyrzuca co chwile i strasznie laguje

Przez te paczki które wyszły z samymi zawodnikami, i web app, i transfery na konsoli ostro zamulaja, pewnie chwilę potrwa zanim się "rozładuje".

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z paczek za g2 najlepsi De Bruyne i Handanovic. Co ciekawe walkout po zmianie języka z PL na ENG, wiec chyba jednak to działa :fsg:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

41ae8f979b5377b75a5d2952a341f98b.jpg

Silver 1.

W drugiej paczce najlepszy Howard

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy rzucilo Wam sie gdzies w oczy aby w ktoryms z patchy zmienili strzaly glowkami? Na ostatnie 10 goli jakie stracilem, 7 bylo po strzalach glowka z dosrodkowania ze skrzydla! Jakbym znowu gral w Fife 14!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minut temu, s0-Vicky napisał:

Czy rzucilo Wam sie gdzies w oczy aby w ktoryms z patchy zmienili strzaly glowkami? Na ostatnie 10 goli jakie stracilem, 7 bylo po strzalach glowka z dosrodkowania ze skrzydla! Jakbym znowu gral w Fife 14!

Też to zauważyłem wcześniej sporadyczne bramki tracilem z kepy a teraz dużo więcej .Ktoś coś jak dobrze strzelać z glowki?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w koncu po miesiacach posuchy wypadl OTW Dembele... Do tego jakis murzyn z African TOTT jakis Kabore

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już wiem czemu dzisiaj na cztery rozegrane mecze w trzech była ostra każda skrzydłem i wrzutki :1_grinning: na ps4 serwery zamulają. Nie mogę kupić nikogo na rynku.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To już wiem czemu dzisiaj na cztery rozegrane mecze w trzech była ostra każda skrzydłem i wrzutki :1_grinning: na ps4 serwery zamulają. Nie mogę kupić nikogo na rynku.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

U mnie w 3 meczach to samo-rajd skrzydlem, wrzutka i kurduple pokroju Insigne pakuja pilke glowa do bramki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dali juz tez nagrody miesieczne? Bo dostalem jakies stroje na weeb app. Pierwsze ktore mi sie podobaja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

U mnie SIF Falcao wiec szału nie ma (sprzedawac juz czy czekac? ) :/  liczyłem na Hazarda lub Lukaku :24_stuck_out_tongue: 

 

Panowie grał ktoś IF Hazardem oraz Bale? bo zastanawiam sie czy nie sprzedac Pogbe i nie zrobić sobie takiego składu https://www.futbin.com/17/squad/1692424 . Aktualnie gram tym https://www.futbin.com/17/squad/1692536

Edytowane przez starvin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dali juz tez nagrody miesieczne? Bo dostalem jakies stroje na weeb app. Pierwsze ktore mi sie podobaja

Nazwa palacios czy jakoś tak? Tez dostałem wlasnie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazwa palacios czy jakoś tak? Tez dostałem wlasnie

Tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak

Odpaliłem ps4 i jest komunikat. To jest strój za rozegranie meczu w styczniu w WL

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otwarłem 8 paczek, za LW (gold3) i za dzisiejsze SBC, najlepszy drop to pomarańczowy Balde Diao, reszta to gówno karty nawet z najlepszym overallem 82 gostek jeden chyba maskakra jednym słowem... 

Kupiłem sobie za to OTW Mustafi za 32 k (PS4) do składu, śmieszna cena naprawdę.

Granie w LW powoli traci jakikolwiek sens, nie ma dropu choć co tydzień mam Golda 3.

Jak mam jutro znowu siąść do tego rak czempiona to już jestem chory.

Tyle,że skład zmieniłem na Bundesligę i jest jakiś że tak powiem drobny cug i tyle.

Co do kart  OTW ( kupiłem Milika i Dembele jeszcze) taka drobna inwestycja na przyszłość , Hummels jeszcze kusi ale pomyślimy, póki ceny dość przystępne.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, s0-Vicky napisał:

Czy rzucilo Wam sie gdzies w oczy aby w ktoryms z patchy zmienili strzaly glowkami? Na ostatnie 10 goli jakie stracilem, 7 bylo po strzalach glowka z dosrodkowania ze skrzydla! Jakbym znowu gral w Fife 14!

Tez to zauwazylem. Jakis czas temu pisalem, ze po ostatnim paczu cos pokombinowali z główkami. Ostatnio nawet zaczalem tracić bramki z roznych co wczesniej sie praktycznie nie zdarzało. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobna sytuacja.

8 paczek za G3 i sbc

Najlepszy to 2x Hiszpan z atletico bo sa coś warci. Reszta gowno totalne. Jeżeli nie uda sie wbić teraz G3 to odpuszczam to bo i tak od marca zaczyna sie szkoła i każdy weekend będę miał WL ale na polibudzie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt strzelam sporo bramek  z rożnych, myślałem że to przez to,że mam wyższych napadziorów ale zazwyczaj strzela Piszczek xD, i nie ma meczu gdzie bez gola nie ma z główki praktycznie z mojej strony, wcześniej to raz na kilka meczy ta sztuka się udawała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Torres IF to niezły paździerz musi byc. Rano go sprzedałem za 45k a teraz chodzi po 20k.... :dry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa nagrody miesięczne. Aż się boje otwierać po tym szrocie który wypadł wcześniej :24_stuck_out_tongue:

Co do ceny Torresa to pewnie tez nagrody za WL zrobiły swoje i jego statystyki nie wyglądają jakoś wow.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×