Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie za Gold 3 balde keita pomarańczowy i If quintero. Jedyny keita wart 22k reszta to quick sell, nic z ovr wyższym od 83... Jaja..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za golda 2 tygodniowego sam szrot ,Cahil najlepszy a za g2 w miesiecznej ,szczeke jeszcze zbieram z podłogi

pipita.jpg

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za LW if castro, za miesieczne Kane 88 i Gonzales 83. Jestem ogolnie zadowolony, zwłaszcza z tego drugiego bo mialem jego ifa w fitnessie. Natomiast Kanea musze przetestowac, na za tydzien sie przyda napewno. W tym roku mam dobry drop z bpl w sumie. Oprocz Harrego wczesniej dostalem czerwonego Walkera :)



Za takiego Higuaina oddalbym nerke...a kupionego bym sprzedal :1_grinning:
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screenshot_2017_02_10_07_25_15.pngScreenshot_2017_02_10_07_25_33.png

 

Dzięki udanej jednej decyzji transferowej w ciągu 2 dni wyszedłem na czysto 450k i mogłem zrobić upgrade składu o dwóch zawodników, na których normalnie zbierałbym 2-3 miesiące (nie wszyscy mają dużo czasu ma granie ;) ) obydwaj robią różnicę: Griezmann może nie wychodzi do prostopadłych tak jak lacazette, ale podczas ataku pozycyjnego bardzo fajnie cofa się przed pole karne, szybki zwrot na prawą, zwrot na lewą i finezyjny lub mocny strzał po długim, jego strzały z dystansu to poezja. A Dybala biega między obrońcami jak szalony, muszę go jeszcze ogarnąć, ale ustawiłem go po lewej bo te strzały 2x:circle: po ziemi wpadają mu 9/10 sytuacji.

Celuję, że będzie mi się chciało zagrać chociaż 25 meczów w LW :1_grinning:

Testował ktoś IF Perrina? Ma genialny interception i główki, ale ciężko nim opanować piłkę, pomimo naprawdę niezłego ball control (79)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja standardowo najlepszy Casemiro :1_grinning:

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę co to niektórzy dostają w paczkach to jestem pewny że moje konto jest naznaczone 😂 za golda z zeszłego tygodnia najlepszy zawodnik to trapp i diarra😨

Za miesięcznego golda to już w ogóle masakra - llorente (napastnik z ponad 50 szybkości, jaka jak berety), Gomez i Badelj czy jakoś tak mu leci. Teraz to już chyba będę miał całkowicie wyjebane na te całe LW. Za zeszłą LW miesięczna też szrot, Werner, Karnezis i jakiś Bendocker.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w tych tygodniiowych moze byc drop jaki chca, bo czestotliwosc )4x na miecha) jest dosc duza to w miesiecznym powinna byc jakas gwarancja np 1x IF 84 + ovr i reszta szrot bo jak widze trafy niektorych to dochodze do wniosku, ze moj IF Nainggolan to byl jakis mega traf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Powiedzcie proszę, jak gracie: dwa składy (jeden lepszy drugi fitness bądź dwa wyrównane), jeden skład + zmiennicy (cała ławka dobrych zmienników, czy większość brąz)?

A może w ogóle nie zmieniacie składu i tylko dobijacie karty kondycji?

 

Uzbierałem 900k i chciałbym sobieza to ułożyć jakiś fajny zespół na weekend do 4312, ale z ligi innej niż BPL, i ni kuta nie mam pomysłu - podrzucicie proszę jakiś pomysł?

 

Skleciłem takie dwie propozycje, która opcja lepsza? 

La Liga: https://www.futbin.com/17/squad/1699710

Serie A: https://www.futbin.com/17/squad/1699712

 

Edytowane przez chwesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem waszych narzekań na LW, poprzednie edycje to był dramat dopiero co 2/3 mecz lagi lub inne cuda i gra o 15k za mistrza 1 ligi to dopiero śmiech a teraz na LW gra działa płynnie jak nigdy przedtem u mnie a do tego nagrody. Jeżeli tak was męczy to po co gracie?

@up

Sam się zastanawiam jaki skład ułożyć bo Premier league mam już dosyć i najbardziej odpowiada mi liga włoska bo wybór w zawodnikach jest ogromny w porównaniu do francuskiej czy niemieckiej a hiszpańska za to napastników ma mało a nie po to sprzedałem aguero aby kupić griezmana a suarez poza zasięgiem niestety

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Veezo napisał:

gra działa płynnie jak nigdy przedtem 

 

Chyba mam jakas inna gre...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem trzy mecze przed pracą. Bilans 2-1, chociaż w jednym meczu hendi mnie wydymalo 8-1 w strzałach celnych dla mnie. Przegrałem 0:1

Lacazette jeszcze wczoraj ladowal takie bramki ze głowa mała, dzisiaj odbija sie jak pipka i 2x kontuzja stopy ehh

Za miesięczna wypadł Gomez, tripper i kalinic czy jak im tam.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jestem zwolniony w tym miesiacu z robiebia ostatniej LW w tym miesiacu no i na Gold miesieczny tez sobie raczej nie pozwole,a  to dzieki temu:

 

https://i.reddituploads.com/a12dc2bf33b64b3a908da95476ac212e?fit=max&h=1536&w=1536&s=bf363c32f668eddcbec659c0683a95e4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już sbc?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jestem zwolniony w tym miesiacu z robiebia ostatniej LW w tym miesiacu no i na Gold miesieczny tez sobie raczej nie pozwole,a  to dzieki temu:

 

https://i.reddituploads.com/a12dc2bf33b64b3a908da95476ac212e?fit=max&h=1536&w=1536&s=bf363c32f668eddcbec659c0683a95e4

No dowalili niezle, ja gram ciągle Premier League, Seria A i Lique 1. Ale jakies sklady budżetowe zrobie na ta okazje :)

Ale to dobrze, sklady z poszczególnych lig podrozeja i powyprzedaje grajkow :)

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Za gold3 szrot warty kilkanaście k na qs ech więcej coinsów to w weekend chyba za sezony wyciągam i bez presji . Tyle mnie widzieli w tej LW więcej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu pisze że FUT champion jest płynne i nie laguje? To ja chyba kupiłem inna Fife 17. Połowa meczy to wylewy i walka z gra a nie przeciwnikiem. Bądź co bądź szanuje za tak pozytywne nastawienie do tej gry 😀

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz zagrałem dwa mecze oczywiście oba wylewowe. Jeden przegrany drugi wygrany. EA oddaje to co nam zabierze. Trzeba grać cierpliwie i tyle.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się Alli do zrobienia, sprzedając same karty srebrne z klubu,które kisze zarobiłem 150k. Ludzie kupują nawet po cenie 10 k z jego pierwotnego klubu.

Kaski starczyło na sifa Sokratisa i Ifa Wernera. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu pisałem, że chciałem kupić Jesusa z City lecz się zagapiłem i z dnia na dzień jego cena poszybowała mocno w górę, zaporowy pułap osiągnęła. No i wczoraj uśmiechnęło się do mnie szczęście, zakupiłem dwóch czarnych Milików po 35 tysi i w jednej z wymian SBC (OTW winter tradeable) wskoczył mi Jezus z City wlaśnie. Co za fart, do tej pory nie wierzę. Póki co zagrałem nim tylko ze 3 spotkania ale już jestem mega zadowolony, dobry kotek. Mimo że na papierze nie ma jakichś kosmicznych liczb, to na boisku rozjebuje system, niesamowite przyśpieszenie ma chłopak. Ładnie wychodzi, kiwa (5*), strzela, no dla mnie bajka. I myślę, że jest olbrzymie prawdopodobieństwo, że jego overall nie zatrzyma się na 82.

Kupiłem też pomarańczowego Sona do ataku i również nie żałuję. Czasem odnoszę wrażenie, że on strzela wszystko, nawet od niechcenia, kopnie byle jak, byle skąd, a piłka i tak znlajduje drogę do bramki. W związku z powyższymi, mój Harry Kane TIF zapuścił już korzenie na ławce i raczej poszuka nowego właściciela, mimo że go darzę sympatią.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tak fatalnie w LW to mi nie szlo... 6-14 😀 cokolwiek bym nie zmienil to i tak w dupke :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi znowu nawet dobrze idzie, 20-7. W tym tylko jeden czy dwa mecze wieksza roznica niz jeden gol :) Gold 1 powinien wpaść

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martial gol i asysta. Chyba będzie if :24_stuck_out_tongue:

Już widzę jego cenę xd

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boską kartę ma obecnie, nie mówiąc o ifie :)

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×