Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

If z Monaco raczej też pewny. Pytanie czy jeden lub więcej :-)

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę jak gram z rodakiem to sa lagi o co tu chodzi?

Zagrałem teraz cztery mecze i dwa w dupę właśnie z Polakami. Dziwnie sie grało.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba pobiłem jakiś niechlubny rekord w LW 15 porażek z rzędu :1_grinning: zostały mi jeszcze 4 mecze i brakuje 1 zwycięstwa do Złota 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:1_grinning:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9-1 mam, niby dobrze sie gra, CR doprowadza ludzi do szalu, a jeszcze bardziej Griezzy, ten przy Ronaldo stal sie Bogiem w tej grze... ALE 

 

nie chce mi sie w to grac lol. Nie ma tego cisnienia juz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie czy nie sprzedać Lacazette i kupić Griezmanna tylko zostanę z drobnymi na kontakty.

Laca odbija sie od obrońców i dupa moja cierpliwość sie kończy Fekir wchodzi i robi lepsza robotę. Generalnie zostało mi 6 meczy do G3. Za tydzień zagram bo mam skład z angielskiej i to będzie koniec. Generalnie spoko tryb ale 40 spotkań w trzy dni to sporo.

A grał ktoś sidibe totgs? Jak sie ma do nif kurzawy? Warto kupić czy nie ma aż takiej różnicy?

Chciałbym ulepszyć obronę ma ktoś jakaś propozycje?

65ec68124019cf0b43c725cb4a8921c0.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:1_grinning:

 

Do konca to tego opisu paczki nie widac bo zaslania kamerka ale podejrzewam ze EA mu zwroci paczke z informami jak sie do nich zglosi. Wiem ze wszystkie paczki z gwarantowanymi letnimi OTW gdzie wypadaly same zlote/srebrne karty zwracali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie czy nie sprzedać Lacazette i kupić Griezmanna tylko zostanę z drobnymi na kontakty.

Laca odbija sie od obrońców i dupa moja cierpliwość sie kończy Fekir wchodzi i robi lepsza robotę. Generalnie zostało mi 6 meczy do G3. Za tydzień zagram bo mam skład z angielskiej i to będzie koniec. Generalnie spoko tryb ale 40 spotkań w trzy dni to sporo.

A grał ktoś sidibe totgs? Jak sie ma do nif kurzawy? Warto kupić czy nie ma aż takiej różnicy?

Chciałbym ulepszyć obronę ma ktoś jakaś propozycje?

65ec68124019cf0b43c725cb4a8921c0.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Sprzedaj Benzeme i kup Griezmanna, z lewej ladnie bd ladowal po dlugim :) Laca to jest bestia.

6f907362cad57f99cb016a7a5115708b.jpg

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Fakt ze lepsza wersja ale podstawowy tez gral podobnie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, lokitheman napisał:

Sprzedaj Benzeme i kup Griezmanna, z lewej ladnie bd ladowal po dlugim :) Laca to jest bestia.

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

 

to jest jakieś rozwiązanie :) myślisz, że jego cena dzisiaj/jutro spadnie? Czy nie warto czekać i kupować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

to jest jakieś rozwiązanie  myślisz, że jego cena dzisiaj/jutro spadnie? Czy nie warto czekać i kupować?

Mysle ze dzis wieczorem albo jutro rano bd nizsza bo beda sprzedawac sklady po FC :)

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I udalo sie, te same sklady co tydzien temu ale po pierwsze duzo czasu na rozegranie meczy a nie musze jeszcze kilka meczy zagrac, a po drugie nie bawilem sie juz w boostowanie graczy bo to przynosi odmienny skutek, przeciwnik sie napala na wygrana jeszcze bardziej i gra lepiej.

Wszystkie mecze rozegrane na wyjezdzie.

W piatek bilans 10:5 gdzie mialem juz bilans 9:1

Sobota 10:2

Niedziela 9:2

Im bilans sie nakreca jeszcze bardziej tym sklady coraz bardziej kolorowe pojawiaja sie. Większość stykowych meczy wygrywalem co przy mojej gorącej glowie zdarza sie rzadko.

Formacja 41212(2) :)

1ec621d823b0cbd7bf48651d8cd117ae.jpg

ff9f7d9245f85b0027184eb8ac79d652.jpg

e69b04bbf4da5665ea98aa2611cb7216.jpg

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co typka trafiłem w piątek ulala chyba nawet tutejsi krezusi mogą się poczuć jak bidaki :) 

 

IMG_0429.PNG

 

mi się w piątek grało mega źle bilans 15-18 i odpuściłem a główne bundes poszło pod młotek ( tego się chyba nigdy nie uniknie w tej gierce ) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co typka trafiłem w piątek ulala chyba nawet tutejsi krezusi mogą się poczuć jak bidaki  

 

IMG_0429.PNG

 

mi się w piątek grało mega źle bilans 15-18 i odpuściłem a główne bundes poszło pod młotek ( tego się chyba nigdy nie uniknie w tej gierce ) 

Pablo Escobar na ŚO? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@s0-Vicky    Pablo to leszcz .... to jest ....  FRANZ :):) 

 

 

A poważnie to z miejsca postawiłem autobus i totalna destrukcja , doj mi w dogrywce Pele :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, niby najlepiej bronić cofając się defensywnym pomocnikiem, a linię obrony "używać" gdy już jest to konieczne .Baaa nawet nie niby, a wręcz tak powinno się grać. Ale oglądam takiego BruceGrannec, który gra na najwyższym poziomie vs koksy, ale on tak nie gra (rzadko).On ot po prostu bierze najbliższego i najnormalniej w świecie wbija w gościa, a do tego o zgrozo w 90% odbierając piłkę .

Czy on robi coś o czym ja nie wiem ? WTF? Ok może i jest dobry, ale do cholery, jego przeciwnicy nie oddają piłki do własnego piłkarza w odpowiednim tajmingu, nawet nie próbują. Wygląda to tak, jak by grał na boty lub upośledzonych, którzy biegną w jego strefę prosząc "Bruce zabieraj mi piłkę !"

Ktoś kto ogarnia FIFE 17 wytłumaczy mi o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zagrałem trzy mecze. Cyrk kurde zero przyjemności z gry. Lagi pajace tylko skrzydłem grają jak już strzeli to sie cofnie i faule z dupy. Idę po piwo bo nie zdzierżę tego

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, niby najlepiej bronić cofając się defensywnym pomocnikiem, a linię obrony "używać" gdy już jest to konieczne .Baaa nawet nie niby, a wręcz tak powinno się grać. Ale oglądam takiego BruceGrannec, który gra na najwyższym poziomie vs koksy, ale on tak nie gra (rzadko).On ot po prostu bierze najbliższego i najnormalniej w świecie wbija w gościa, a do tego o zgrozo w 90% odbierając piłkę .

Czy on robi coś o czym ja nie wiem ? WTF? Ok może i jest dobry, ale do cholery, jego przeciwnicy nie oddają piłki do własnego piłkarza w odpowiednim tajmingu, nawet nie próbują. Wygląda to tak, jak by grał na boty lub upośledzonych, którzy biegną w jego strefę prosząc "Bruce zabieraj mi piłkę !"

Ktoś kto ogarnia FIFE 17 wytłumaczy mi o co chodzi?

Ja nie dawno odkrylem magie obrony L2+R2 ogladajac stream DrJarba! Caly pic polega na tym zeby jak najmniej angazowac i sterowac swoimi obroncami! Nawet nie jestes w stanie sobie wyobrazic ile bramek stracilem poprzez bezsensowne przelaczenie sie miedzy ŚO a napastnik poprostu wjezdzal do bramki przez powstala luke!

Ale do rzeczy, L2+R2...

Sprobuj bronic swoimi pomocnikami. U mnie to Coutinho, Delli Alli i Kante wiec zadni to kozacy w porownaniu do Pogby czy Vieiry! Trzymaj L2+R2 (jednoczesnie) i staraj sie przewidywac podania przeciwnika i tam steruj pomocnikiem natomiast kombinacja przyciskow bedzie powodowala ze reszta zawodnikow stworzy pressing na aktualnym grajku przeciwnika!

Oczywiscie bedziesz musial sie nauczyc kiedy puscic L2 i dac zawodnikowi podbiec blizej/dalej gdyz w/w kombinacja zwalnia obroncow! Do tego przyda sie oczywiscie KOLKO ktore wbije przed napastnikow.

Troche zawile to opisalem ale mam nadzieje ze zalapiesz o co chodzi! :) Polecam streamy PRO'sow i tutoriale z youtube. Reszta to juz tylko opanowanie nerwow (to tylko gra) i nauka na bledach!

Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff udalo sie g3 wbić mimo mizeri w piątek , przysięgam że wystawiam Muse jak coś w przyszłym tygodniu , brak mi słów na gościa :) 

 

@TrueGrand za dużo rozkminiasz , wszystko juz zostało powiedziane :) mimo momentum trzeba mieć mega skilla by bezbłędnie czytać skrypty , juz często mam tak że wiem dlaczego starciłem gola i to wcale nie jest "realistyczne" piłkarsko , po prostu źle odczytujesz skrypt źle się ustawisz i jeden mały błąd powoduje cała mase zdarzeń , "oszukać przeznaczenie" :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G3 wbite, 9 meczy zostało ale standardowo za dużo dla mnie :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie dawno odkrylem magie obrony L2+R2 ogladajac stream DrJarba! Caly pic polega na tym zeby jak najmniej angazowac i sterowac swoimi obroncami! Nawet nie jestes w stanie sobie wyobrazic ile bramek stracilem poprzez bezsensowne przelaczenie sie miedzy ŚO a napastnik poprostu wjezdzal do bramki przez powstala luke!

Ale do rzeczy, L2+R2...

Sprobuj bronic swoimi pomocnikami. U mnie to Coutinho, Delli Alli i Kante wiec zadni to kozacy w porownaniu do Pogby czy Vieiry! Trzymaj L2+R2 (jednoczesnie) i staraj sie przewidywac podania przeciwnika i tam steruj pomocnikiem natomiast kombinacja przyciskow bedzie powodowala ze reszta zawodnikow stworzy pressing na aktualnym grajku przeciwnika!

Oczywiscie bedziesz musial sie nauczyc kiedy puscic L2 i dac zawodnikowi podbiec blizej/dalej gdyz w/w kombinacja zwalnia obroncow! Do tego przyda sie oczywiscie KOLKO ktore wbije przed napastnikow.

Troche zawile to opisalem ale mam nadzieje ze zalapiesz o co chodzi! Polecam streamy PRO'sow i tutoriale z youtube. Reszta to juz tylko opanowanie nerwow (to tylko gra) i nauka na bledach!

Powodzenia

Dzięki, nawet w szesnastce obrońcami bronić z L2+R2 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, nawet w szesnastce obrońcami bronić z L2+R2 ?

Tutaj juz sprawa sie troche bardziej komplikuje. W swojej 16-tce musisz juz wiedziec kiedy "wstawic noge" kontrolujac obronce ale L2+R2 mozesz kontrolowac bieg i tempo bo zawodnicy sie tak nie "zacinaja" przy naglej zmianie kierunku jak przy samym R2!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×