Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję , potrenuje.

Bardzo cenne informacje :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sie zakończyła moja przygoda z WL w fifie 17. Kurw miałem 12 zwycięstw i 15 meczy do końca wbiłem srebro 1 i za uja nie moge wygrać. Przegrywam z takimi bolcami ze głowa mała. Jebac taka grę.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja przegralem elite przez przypadkowy long shot Kante i w 90 trafilem w slupek zamiast wyrownac ;> zycie. Palce mi odpadaja, bo dzis zagralem 30 spotkan w tego raka...

 

28-12 -,-;;

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn w piątek i w sobotę grało mi sie bardzo fajnie. Dzisiaj jest typowa WL czyli lagi zatrzymania bramki z dupy. 30 meczy w jeden dzień wooow. Za dwa tyg rusza runda wiosenna na polibudzie i tak czasu nie będzie na granie. Zostaną sezony:) kupiłem Griezmanna kozak :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z fatalnego startu 4-13 by mieć zaś 6-15 straciłem nadzieje,że dobije do golda3.

Dosiadłem dziś i wbiłem 18 winów z 2 meczami zapasu.

Najgorzej grało się z drużynami bardzo tanimi,wręcz quicksellowymi, to w tych meczach nie miałem nic do powiedzenia. Porażki 1-5,0-7 był efektem mojej totalnej nie mocy i zawodników.

Przyszedł przełom, ograłem gościa z Messim,Bale i Neymarem 5-0 , przecież to jest chore, gościu nie mógł wyjść z własnej połowy a bramkarz miał jeden kontakt z piłą przez cały mecz.

3 razy zrobił pauzę w 90++ już myślałem,że mnie wywalić chce z serwerów ale jakoś mu nie wyszło.

 

Pierwszy weekend z Aubą,Lewym i Dembele OTW zaliczony mimo słabego startu do udanych, z tym,źe celowałem znacznie wyżej niż gold 3 :38_worried:

Mam jedynie 40 k coś będzie trzeba zbudować na kolejny weendzik. Szczerze, nie grałem nigdy Mane, chyba się do niego przekonam... zobaczymy czy taki dobry jak u rywali.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piatek mialem 8-1, w sobote skonczylem z 13-3 a w niedziele dobijajac Golda3 zrobilem 18-7 :F
W 1 dzien przegralem wiecej razy niz w 2 grajac mniej meczy :[

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie sklady obstawiacie beda najmodniejsze w przyszly weekend? Martial (mozliwy IF) na LF, Kante, Pogba, Smalling widze u wszystkich... a reszta? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, s0-Vicky napisał:

Jakie sklady obstawiacie beda najmodniejsze w przyszly weekend? Martial (mozliwy IF) na LF, Kante, Pogba, Smalling widze u wszystkich... a reszta? :)

Trio MMM na przedzie (Martial-Musa-Mane) + Baily+Smalling + Kante + Butland, Pogba to koszt 600k.

Wydatek tylko dla zamozniejszych :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, fin3st19 napisał:

Czyżby koniec paczek z deluxe?

 

no chyba tak, u mnie też dzisiaj nic nie przyszło. Tak chyba mniej więcej wypada już 20 tydzień po premierze minął. W sumie to coś tam się na tym zarabiał ale w moim przypadku totalne grosze, nic z tych paczek nie trafiłem godnego uwagi, zawodnik za maks 4000-5000 monet + karty pozycji, fitnesu itp.

 

 

Co LW, to była chyba moje najtrudniejsza walka o GOLDa, poprzeestałem na zdobyciu tego "trzeciego", miałem tylko 5 meczy do końca i darowałem sobie. Piątek, w miarę fajnie się grało, bilans 7-3 z czego 2 porażki po karnych + 1 gość zdecydowanie lepszy ode mnie. Sobota i niedziela to niestety walka nie z przeciwnikami a grą i jej skryptami. Grało się beznadziejnie, a składy bez żadnych IFów z Musami, Vardym i kilkoma innymi BPL-owcami były nie do pokonania, handicap był zabójczy. Grałem składem gdzie mam 5 czerwonych IFów za LW i tylko mecze z kolesiami co też mieli takie karty w składzie dawały mi jakąś satysfakcję z grania bo nie było aż tak przekręconej rozgrywki. Prawdopodobnie dokończę ten miesiąc w LW aby wbić GOLDa miesięcznego i sobie daruje, nie czerpię z tej gry żadnej przyjemności oprócz wkurwienia, że ktoś mnie non stop oszukuje, nie da się grać w grę gdzie na 10 meczy 8 jestem dymany za to, że jestem lepszy od kogoś i mam lepszy skład. W sezonach jest mniej tego gówna, choć także niestety działa podobnie. Zastanawiam się w ogóle nad rezygnacją z FUT i powrotem do gry w zwykłych sezonach prawdziwymi składami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tym razem znowu niestety Silver 1 :38_worried: 14 win, 3 mecze zostały do rozegrania ale juz mi sie nie chciało.

Bardzo ciężko mi się grało..ale i tak uważam, że większość przegranych to przez moje błędy.
A najtrudniejsze mecze faktycznie były przeciwko duetowi Musa-Vardy..albo Sterling-Musa/Vardy-Walcott.

 

Ale pograło tą ligę IF Gray - co karta jest mega, mój najlepszy napastnik jak na razie.
W duecie z Martialem w 4312 idzie mu super. Co się rozstrzelali to głowa mała. W każdym meczu przynajmniej jedna bramka albo asysta.

 


Zastanawiam się nad zmianą Yaya Toure bo gra u mnie albo na CM albo na CAM (po zmianie formacji).
Co myślicie o IF Lallana?

Albo De Bruyne? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Mam Mane OTW z niewymiennej paczki z pcozatku fify, teraz jego UP+ SIF to bedzie rzeznia na 84 shootingu i prawie 82 sily !
Masakra !

Do tego jak wyjdzie Martial IF na LW to sprzedaje Hazarda dokladam pare grosza i biore francuza z miejsca, chyba, ze wyjdzie na ST (ahhh pomarzyc moge) to wtedy Aguero leci do zyda i biore francuza. Tak czy siak biere go ! :G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co myślicie o POTM Alli ?
Zrobiliście już SBC na niego?

Może być lepszy niż De Bruyne?

Staty ma całkiem fajne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

staty rzeczywiście wyglądają kozacko ale jakoś nie przekonują mnie na tyle by wymienić SIF Eriksena :-)

 

Kupiłem zwykłego Mane za Williana (ten mnie zaczął ostatnio strasznie drażnić, przewraca się przy każdym kontakcie z przeciwnikiem) i ten koleś niszczy system, sprzedaje Aubamayanga i Reusa (zreszta całą Bundes chyba opyle) i kupuje IFa czy tam SIFa Mane bo robi różnice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no jak masz SIF Eriksena to faktycznie nie ma co :1_grinning:
Ja mysle o zwykłym IFie bo tylko na niego by mnie bylo stac :24_stuck_out_tongue:

 

Alliego jestem ogarnać w stanie pewnie i teraz ale zaś go potem nie sprzedam..i tak troche szkoda mi kasy.

Myśle jeszcze czy nei sprzedać tego Gray'a bo kupiłem go za 74k a teraz chodzi po 100 :1_grinning:

21k proftu drogą nie chodzi..a moze bym go odkupił potem taniej..
ale znowu zostane bez napastnika - remy sie kompletnie nie sprawdza..ale grac Musą mi nie przystoi :24_stuck_out_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WL w piątek i sobotę była spoko. Dość szybko wbite 12 zwycięstw. 

Zostawiłem sobie na niedziele 15 spotkań i wygrałem zaledwie 4(!) wtf? Nic nie wychodziło. 

Najlepsze jest to, że te wygrane to ze składami wartymi kilka mln a przegrane z zespołami warte max 50k.

Oczywiście przegrałem mecze gdzie byłem goryszy i koleś nie jechał strasznie, ale jak nie mogę wybić dobrze piłki i obrona robi taką dziurę to pozdro.

Olewam WL ciepłym moczem zostaną jedynie sezony. Mam dwa dość fajne składy które spokojnie będę sobie ulepszał.

 

Co do WL 40 spotkań w trzy dni w uj co tydzień jest męczące jeszcze jak są takie akcje.

Szkoda na to zdrowia jak i tak zostaniemy wydymani.

Jeżeli chce ktoś zagrać mecz na luzie lub pograć w inne gry i przy okazji pogadać o piłce/ dup*e Maryny to zapraszam :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę, że schemat ten sam co u mnie. Przypadek? Nie sądzę ... 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet ciekawie gada

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minut temu, Zajczak napisał:

widzę, że schemat ten sam co u mnie. Przypadek? Nie sądzę ... 

Witaj w klubie...

W niedziele przegralem wiecej meczy niz w piatek+sobote pomimo, ze zagralem ich duzo mniej !

To, ze trafialem na ludzi z minimum Golda miesiecznego (same zlote IF reidy, IF Marco Alonso czy IF Graye) to jeszcze cudowne rzeczy sie dzialy...

Pogba to tylko z wolnych strzelal, z dystansu nic nie siedzialo, za to Aguero tylko diveny bo reszta dupa

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem o dziwo odwrotnie. Lepiej mi sie gralo w sobote i niedziele :) Ale praktycznie wszystkie stykowe mecze na moja korzyść. Tak obroncy czyscili ze serio az sie dziwilem jak ja potrafie tak grac w obronie :1_grinning: Oczywiście standardowo jak strzele gola do odrazu robie pułapkę ofsajdowa i powiem wam ze zminimalizowalem wylewy zaraz po strzeleniu gola bo wcześniej często gola strzelilem i zaraz tracilem. Duzo graczy sie wtedy gubi.

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się też lepiej grało w sobotę i niedzielę. Dobiłem do 18 win, zostało 7 meczy i olałem. Za tydzień i 2 nie gram bo nie będzie mi nikt mówił czym mam grać ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat dokupie do skladu jakiegos Shawa + Bailliego z Butlanem i gram dalej, tak wiec spoko ale za 2 tyg odpadam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sie ciesze ze sa takie wymagania bo podskocza ceny i sprzedam tych drogich grajkow :)

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, lokitheman napisał:

Ja mialem o dziwo odwrotnie. Lepiej mi sie gralo w sobote i niedziele :) Ale praktycznie wszystkie stykowe mecze na moja korzyść. Tak obroncy czyscili ze serio az sie dziwilem jak ja potrafie tak grac w obronie :1_grinning: Oczywiście standardowo jak strzele gola do odrazu robie pułapkę ofsajdowa i powiem wam ze zminimalizowalem wylewy zaraz po strzeleniu gola bo wcześniej często gola strzelilem i zaraz tracilem. Duzo graczy sie wtedy gubi.

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

wiesz, ze podobno jest tak, ze jak wrzucisz jakas taktyke typu wlasnie pułapka ofsajdowa albo wysoki pressing to resetuja się twoje CT?
tylko tak jak mowie - podobno.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdze to ale wydaje mi sie ze jak ustawie Wysoki pressing czy gra z kontry to menu wyboru w czasie meczu tam gdzie sie zmienia taktyke nie zmieni sie na wysoki pressing tyllo zostaje na polu wlasna taktyka

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×