Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem wlasnie, rzadko tego ogolnie uzywam ale AA9skillz gdzies w ktoryms swoim filmie tak mowil. I kilka osob mi niby tez to mowilo..ale kto ich tam wie :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, lokitheman napisał:

 

Nawet ciekawie gada

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Hahahah przeciez to nawet nie on gral tylko jakis typo o nicku Koniu94 ;)) a wy lykacie jak pelikany :1_grinning: boze wierzyc w yt, to jak chodzic do kosciola i wierzyc w to co pieprza z ambony xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to było? Bo usunęli to..

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://xboxclips.com/Koniuuu94/dc11439e-fa2d-4b82-bb13-7b07da05dc2a

 

masz tu czesc, ten Koniu to niby pro player z fify 15 ;) kolesia po prostu zobaczyli, ze to nie on wbil a madrzy sie, jakby byl bogiem w ta gre i go wyjasnili tam no i typo usunal film.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przez weekend nie dostalem sie do LW bo nie bylo czasu na rozegranie wszystkich spotkań (14-4 bilans) to dzisiaj zabrałem się za sezony i mistrzostwo pykło :)  

 

Grał ktoś IF Gundoganem ? bo nie wiem czy nie sprzedać Pogby...

liga.jpg

Edytowane przez starvin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://xboxclips.com/Koniuuu94/dc11439e-fa2d-4b82-bb13-7b07da05dc2a

 

masz tu czesc, ten Koniu to niby pro player z fify 15  kolesia po prostu zobaczyli, ze to nie on wbil a madrzy sie, jakby byl bogiem w ta gre i go wyjasnili tam no i typo usunal film.

No to niezłe jaja :) Nie no ja to mam gdzieś czy to on grał czy nie on, bardziej mnie zaciekawila część w ktorej gadal o tym ze rzadko ktos z Top 100 jest z Polski i jak gadal o tych serwerach.

Z nim juz byla jakas afera kiedyś jak specjalnie nakrecal graczy do sprzedaży graczy przed TOTY

A mial ktoś tak wgl te 5 kresek?

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z Was moglby mi zbudowac sklad z zawodnikami ~1k typowo do cwiczenia sztuczek? Formacja i zgranie nie sa istotne, najwazniejsze gwiazdki sztuczek...

Bylbym bardzo wdzieczny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja mam co mecz 5 kresek zawsze, poza tym przewaznie na xboxie jest conajmniej 5 Polakow w top100 co tydzien. Wiadomo, ze to nie jest duzo, ale jednak jest

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest wogole opcja sprawdzenia TOP100 poza konsola?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udalo sie przejsc eliminacje za pierwszym razem. Latwe dojscie do finalu, w finale dostalem fartowna bramke na poczatku meczu i bylo to czego sie spodziewalem, autobus, Butland na bramce wyczyniajacy cuda i wybijanie pilki. Gosc nawet nie wychodzil ze swojej polowy, masakra! Na szczescie Gomez i Dybala w koncowce meczu zrobili swoje. Zwlaszcza druga bramka mogla go zabolec bo strzelona w 90 minucie...ale za takie granie niech go boli :)


Ogolnie fajne te eliminacje bo sklady zupelnie inne niz jestesmy przyzwyczajeni, czasem dobrze zlozone, z pelnym zgraniem, a czasem takie zrobione na sile bez zgrania.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam do was pytanie czy może też odczuwacie taką formę dobierania przeciwnika jak ja. Wydawało mi się to swego czasu głupie ale coraz bardziej zauważam dziwne zbiegi okoliczności podczas losowania przeciwnika. Mianowicie po używanych strojach i herbach. Zmieniam co jakiś czas koszulki, herb rzadko i to co zauważyłem to przeciwnicy wyszukiwani są z puli gdzie istnieją powiązania - dla przykładu, swego czasu używałem herbu Interu i można by powiedzieć, że większość graczy z którymi grałem miało herby i koszulki z ligi włoskiej, użytkowałem wówczas też stroje z Deluxa i również często trafiałem na takich przeciwników. Odkąd używam np w sezonach stroi z SBC albo za LW to głównie mierzę się z takowymi przeciwnikami, którzy też podobny zakres strojów mają, przykładów można by więcej zapewne wiecie o co mi chodzi. Post ten jest raczej jako ciekawostka z mojej gry aniżeli jakiś zarzut do EA czy żal bo akurat mi to nie przeszkadza tylko zastanawia czy u was jest podobnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj po przegranym w kompromitującym stylu (pierwsza runda) i zarazem w niesamowitych okolicznościach drafcie, dostałem tak słabe paczki, że doszedłem do wniosku iż EA robi sobie jakieś totalne jaja ze mnie, m.in dostałem paczkę silver premium i o dziwo trafiła mi się tania bo tania ale wg mnie ciekawa karta IF silver, dziś przetestuje tego jegomościa bo jego staty + karta  stylu może okazać się fajną opcją na CDMa

 

https://www.futbin.com/17/player/17283/Edwards

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja próbowałem już dwa razy drafta i zawsze odpałem po cudach w pierwszej rundzie.
Nie wazne czy robiłem skład z najwyższym ovrl czy najniższym, ze 100% chem czy mniej..i tak zawsze grało się do d**

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem w tym, że wczoraj miałem gościa, którego "niszczyłem" pod każdym względem, prowadziłem 1:0 i wtedy się coś zepsuło, miałem bilans strzału mniej więcej ponad 20 do 2 może 3 i przegrałem 2:1 gdzie straciłem 2 cudowne gole w tym ostatni w 90 minucie. Myślałem, że w draftach jest mniej tego kombinowania EA... myliłem się. Trudno, trochę się uśmiałem a w szczególności z paczek - 2 zwykłe złote + silver premium. To co było w tych paczkach wywołało jeszcze większy uśmiech na mojej twarzy, jedynie ten IF mnie zaskoczył in plus, może się przyda :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grajac 2 razy LW, kwalifikacje, sezony, sezony zwykłe i draft...uwazam, ze draft jest najbardziej zjebany ze wszystkich..
w LW cuda sie dzieja w co ktoryms meczu albo co ktorys dzien..a w drafcie to zawsze czuje sie jakbym gral w inna gre :24_stuck_out_tongue:

 

Najlepsze są sezony zwykłymi drużynami, chociaz i tam jak jestes za dobry to gra cie dyma :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NNo to jak to sie stalo jak jest taka prawdziwa <smuteczek> ?:(

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to niezłe jaja Nie no ja to mam gdzieś czy to on grał czy nie on, bardziej mnie zaciekawila część w ktorej gadal o tym ze rzadko ktos z Top 100 jest z Polski i jak gadal o tych serwerach.

Z nim juz byla jakas afera kiedyś jak specjalnie nakrecal graczy do sprzedaży graczy przed TOTY

A mial ktoś tak wgl te 5 kresek?

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

W Polsce nie ma szans na 5 kresek.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem sbc, wypadł if Falcao, Marcelo i kilku potrzebnych do sbc. Nawet spoko. Zagrałem draft przegrałem w pierwszej rundzie a miałem fajny skład iż granie 100. Dostałem żeton draft zrobiłem jeszcze jeden zagranie 55 odpadłem w półfinale

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gabriel Jesus kontuzja na 2-3 miesiace, chyba szal na karte otw spadnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×