Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

A powiedzcie mi, w nastepny weekend to jeden sklad musi byc z dwoch lig, czy poprostu z niemieckiej lub hiszpanskiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, baku83 napisał:

A powiedzcie mi, w nastepny weekend to jeden sklad musi byc z dwoch lig, czy poprostu z niemieckiej lub hiszpanskiej?

 

Players from LaLiga Santander + Bundesliga:
18 in your Starting 11 and Subs

 

Nie ma żadnych obostrzeń raczej, na 99% jedna liga, druga albo mix.

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie Harry Kane 88 wytrzymal caly jeden mecz w LW :1_grinning:

Wiec trzeba bylo zmodyfikowac sklad i na liste transferowa polecieli Mane, Depay, Erikssen i Matic i czyms takim bede gral

d15903f33f03be515f3c00547d6ce680.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, baku83 napisał:

U mnie Harry Kane 88 wytrzymal caly jeden mecz w LW :1_grinning:

Wiec trzeba bylo zmodyfikowac sklad i na liste transferowa polecieli Mane, Depay, Erikssen i Matic i czyms takim bede gral

d15903f33f03be515f3c00547d6ce680.jpg

 

Mi ten Higuain strasznie nie podszedł (jakiś taki... drewniany). Mam nadzieje, że Twój się będzie dobrze sprawował ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Mi ten Higuain strasznie nie podszedł (jakiś taki... drewniany). Mam nadzieje, że Twój się będzie dobrze sprawował

Zagralem nim narazie jeden mecz i strzelilem nim 2 bramki, wczesniej sporo pogralem wersja 91 i gralo mi sie bardzo dobrze, wiec nie powinno byc gorzej z ta karta :)

Chociaz co prawda potrafi zmarnowac taka setke ze glowa mala, ale jako calosc bardzo na plus.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mane to jest bestia, jego karta 82 biegala na ok 85-86 pace a ten 86 to jakis potwor, Aubameyang to przy nim woz z weglem ;x

Sila strzalu znacznie poprawiona, wczoraj odpalilem dwie raiety ziema powietrze zamiast wladowac okno xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, odpalilem mecz, jeszcze zanim sie zaczął out z serwerow, porazka dopisana, spoko

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ide na pake, potem znajomi z zaproszeniami na slub przyjada.

Z 2-3 godz pierdololo, zona spac a ja grac MWHAHAHAHAHAHA

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z 4-0 na 4-8, 8 porażek z rzędu, gdzie w prawie każdym meczu prowadziłem 1 lub 2 do 0, a to co potem się działo to szkoda pisać. Nie gram już wiecej dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 4 meczach bilans 2-2, generalnie gra się do dupy jak każdą ligę weekendową a cuda są niesamowite. Jednego gola dla przeciwnika sobie zapisałem na pamiątkę bo to co zrobił Kurtua było kwintesencją tej gry. W zasadzie dał przeciwnikowi za darmo gola bo przeciwnik nie radził sobie cały mecz. Na moje szczęście ten mecz i tak wygrałem ale w następny odebrano mi wszystko w 88 minucie. Trudno walczę tylko o golda i już więcej męczy nie gram.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I niech mi ktoś powie, że ludzie typu Boras czy Gorilla grają w tą samą grę co my...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I niech mi ktoś powie, że ludzie typu Boras czy Gorilla grają w tą samą grę co my...

Graja Graja ale mieszkaja w miejscach gdzie serwery sa mniej narazone na wylewy. Np F3nix tu mowil ze on ma 5 kresek zasiegu, wydaje mi sie ze jest roznica miedzy 5 kreskami a 4 kreskami. I w Polsce chyba nikt nie zanotowal 40/40 czy tam 39/40.

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chyba nikt..
ciekawe czy to wlasnie przez mozliwosci połaczenia czy wszyscy polacy są do dupy w fife :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mamy pierwsze up, kante iform tylko 85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mwhahaha!

Nie uciekajcie no... I tak nie uciekniecie!

faa24a0c5dcf4ffa670512a6bb3fb8e3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez z racji tego ze nif mane mial up z 79 na 82 IF82 powinien na 85 wskoczyc...oklamali nas biznesmenow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslicie ze ceny starych kart mocno poleca w dol na cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Z Hawkiem  99 przyspieszenia, 99 szybkości biegu, a w grze dogania takiego zawodnika jakiś noname z pacem na poziomie 60-70 i odbiera mu piłkę za palcem w pupie. Skąd ja to znam... :jaro:

Edytowane przez VIPuser
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wczoraj za g3 znowu qs , niestety mam chyba konto z tego najgorszego "sortu" ech . Nie chce mi się grać tej LW w tym tygodńiu  , zobacze ile natłuke coinsów w sezony grając tyle samo :) Z upów wziałem na razie Bellerina i Kante 83 zobqczymy czy jakkolwiek coś czuć na +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzelilem właśnie hattricka Mane OTW i każda bramka typu rajd Messiego. Czekam, kiedy wreszcie zacznie biegać wolniej od Terrego (bo że to nastąpi jest więcej niż pewne ;) )

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie 1 mecz i 2 bramki. Wali takie piguly, że ciężko w bramkę mam trafić. Lekko nacisnale O a to pizda ogień w trybuny :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, chwesiu napisał:

Strzelilem właśnie hattricka Mane OTW i każda bramka typu rajd Messiego. Czekam, kiedy wreszcie zacznie biegać wolniej od Terrego (bo że to nastąpi jest więcej niż pewne ;) )

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Szkoda gadac...wlasnie teraz gralem na Mane :/ Przeciwnik byl słaby ale calą gre mu robil Mane. Nie mozna typa zatrzymac to nawet Messi w UT taki dobry nie jest :/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×