Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Za te przelewanie tez rozdawaja... sypnalem kuzynowi ktory zaczynal z 30k starym sposobem bin na 10k gold rare i nic. Po paru dniach zabraklo mu na drafta to juz licytowalem zawodnika i to nie po maksymalnej cenie i bum ostrzezenie u mnie a kuzynowi wyczyscili konto (i tak nic nie mial bo chcial 15k na drafta). Nie wiem moze sa inne sposoby ale mi sie ta juz wiedza nie przyda nt przerzucania coinsow chyba ze w nowej fifie bedzie dzialac tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzcie swoje ify z ligi włoskiej, powoli dostaja upa. Mi Higuain otw wskoczyl na 93 i Koulibaly na 85 :1_grinning:

Up Dybali to smiech na sali :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma być gol to będzie i nic się nie da zrobić ;)

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za te przelewanie tez rozdawaja... sypnalem kuzynowi ktory zaczynal z 30k starym sposobem bin na 10k gold rare i nic. Po paru dniach zabraklo mu na drafta to juz licytowalem zawodnika i to nie po maksymalnej cenie i bum ostrzezenie u mnie a kuzynowi wyczyscili konto (i tak nic nie mial bo chcial 15k na drafta). Nie wiem moze sa inne sposoby ale mi sie ta juz wiedza nie przyda nt przerzucania coinsow chyba ze w nowej fifie bedzie dzialac tak samo.

Nie wiem od czego to zależy. W 15 przelałem 3 mln i nic. W 16 ok 350k a w 17 550k za otw jesusa + 50k z sbc i zrobiłem to od środy w nocy do piątku by mieć pogbe na LW..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem od czego to zależy. W 15 przelałem 3 mln i nic. W 16 ok 350k a w 17 550k za otw jesusa + 50k z sbc i zrobiłem to od środy w nocy do piątku by mieć pogbe na LW..

Ja przelalem 200k-skonczylem z ostrzezeniem i wyczyszczeniem konta z coinsow!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć 44 w łapie i cisnąć 140kg na klate wtedy będą się Ciebie bać

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, TrueGrand napisał:

 

Jak ma być gol to będzie i nic się nie da zrobić ;)

Pamietaj True, ze to działa w dwie strony, jak ma bramka nie paść to nie padnie hehehe , wrzucałem juz ten filmik kiedys, przekonałem sie o tym na własnej skórze. Ta gra to dno i z przykrością stwierdzam, ze zmarnowałem 6 lat ze swojego gejmingowego życia na to kanciarstwo.  W tym roku powiedziałem STOP !!!  Zagrywam sie w BF i bawię sie świetnie :) 

 

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na czasie się tego pozbywam i kupuje dragon ball xenoverse 2 (RTL 7 i te sprawy) a żona za zasługi (samowolna sprzedaż fify) dorzuca bf 1. Dobry interes %-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde EA robi z tego ścierwo . Od kilkudziesięciu meczy jak wygrywam to czuję, że biegają jak by mieli statsy X2 a mój przeciwnik jest dymany. Z kolei jak przegrywam to nic nie idzie . Nawet już wiem kiedy remis będzie :1_grinning:

Co oni z tą grą zrobili !!!!

To jest skandal, żeby gra online była tak zmanipulowana !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA to jebana korporacja gdzie liczy sie sprzedaż produktu. Maja założony cel i koniec kropka. Dopiero nasze zadowolenie z gry jest na samym końcu. Nawet jak w 18 zmienia okładkę gry a reszta będzie jak w 17 to fifa będzie najlepiej sprzedająca sie gra.

Dymają ostro.

W piątek wystawiłem wszystkich z ang zarobiłem 500k. Teraz widzę ze mogę odkupić skład za mniejsza kasę. Ta gra mnie nauczyła ze nie kupie już wersji cyfrowej. Ja chce tylko normalnie zagrać w wirtualna piłkę.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy w tym wszystkim jest fakt, że wszystkie serwisy na świecie w tym PSSite znów przetestują Fife 18 na szybko w trybie offline i gra dostanie 9/10


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to wiadome , gra musi działać tak aby pryszczaty nastolatek nie przegrywał 0-6 tylko kupował punkciki za pieniądze rodziców.

Mikrotansakcje to już zdecydowana większość rynku gier.

 

Gdy punkcików nikt nie kupuje , guzik psucie gry jest na off. FUT w Fifa 16 to sam miód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 8 latach grania w fifa ten film tylko mnie umocnił w tym jak ta fifa jest zjebana. Zawsze lubiłem pokopać w piłkę online ale jak widzę takie kanciarstwo to mnie krew zalewa . Trzeba sprzedać póki gra ma jeszcze cenę . Gracze powinni masowo wysyłać takie klipy do ea i zbojkotowac ich szmelc.  Szkoda ze pro Evo poszło w podobnym kierunku i nie ma w co grać . Na szczęście jest BF1 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym nify za kilkaset grały lepiej niż kolorowe za kilkaset tysięcy. I co ? nic. Kolejne rekordy sprzedaży i dochodow i mikrotransakcji.

 

Nawet jak coś napiszesz na facebooku , to nikt nie zwraca na to uwagi , ludzie są jak w amoku w pogoni za overalem kart.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

FUT-a to ja wcale nie dotykam bo tam to jest kanciarstwo na maksa ,tylko sezony online ale musze odpocząć od tego #ujostw@ jakim jest fifa.

 

pablos_PRO a myślisz ze tu na forum jest inaczej ? Rzucasz dowodami jak fifa jest oskryptowana a zaraz pod naszymi postami będzie gadka o kartach itd tak jakby tego nie widzieli ,albo nie chcą widzieć . Klapki na oczach jak koń ,byle do przodu :siara:

MÓWIĘ EA :fuckoff:

Edytowane przez Killer--PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik epicki :) 

 

 

Ale ja to naprawdę dziwię się osobom które teraz dopiero zauważyli momentum , przecież to jest od lat :) Czy ta edycja jest jakoś szczególna , nie mnie oceniać ale no nie wierze że ktoś dopiero teraz mówi "ej no , coś jest nie tak" :) Ja tam kilka meczyków rozegrałem w weekend i jak zawsze i wylewy ale i też kilka fajnych spotkań :) 

 

Tu koleżka chyba dopiero startuje z kanałem , żaden ekspert ale ciekawie nieraz ludzie próbują rozkńińić to momentum :) Jak dla mnie jednak szkoda życia , a kilka meczyków kaźdy z nas MUSI rozegrać wiadomo :) 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To momentum zawsze bylo ale w tej edycji jest nader chamsko widoczne.

Wczesniej pilka wpadala pod nogi przeciwnym ST, nawet gdy byl on jedynym przeciwnikiem w naszym polu karnym a naszych obroncow bylo z 4.

Teraz pilka potrafi zakrzywic trajektorie lotu tak by spasc pod nogi przeciwnika, teraz bramiarz potrafi wylamac sobie reke w lokciu by puscic strzal, ktory leci w niego.

Teraz to juz w ogole kutapokalipsa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Już nie spamuje , ale bardziej kawa na ławę się chyba nie da :) Niemniej co zrobić ( posiadacz digitala ) 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co , przewroteczla :1_grinning:

 

 

 

Taka w stylu "las vegas parano" :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minut temu, EZreal napisał:

No np dla mnie to wyglada legitnie:

 

http://streamable.com/0j9z0

 

Hahaha, miałem kilka podobnych przypałów... Miałem teraz trochę przerwy, ale za każdym razem jak włączam fife to mam wrażenie, że ktoś włączył turbo mode. Nie wiem czy to po którymś patchu, czy moje złudzenie, ale wszyscy biegają znacznie szybciej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy karty za lige wekendowa miesieczna nie dostaja up ?.Mam karte higuaina 91 i nawt nie drgneła a co najlepsze ona ma inne staty niż if 91 i inne niż 92

wodafak -)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, EZreal napisał:

Nikomu nic nie drgnelo, oni to trkatuja jao zwykle karty ze statsami IFow...

 

EDIT: 

ahhahahahaha

http://xboxdvr.com/gamer/OO7im/video/27234602

omg..ale bym sie wkur...:P

 

są wylewy..zawsze było coś nie tak z tą grą..

Ja od 13 gram, opuściłem tylko 16 bo jakoś tak wyszło..

 

Człowiek się wkurza, klnie, kłóci z żoną/dziewczyną/narzeczoną/współlokatorami jak nie wychodzi albo dostaje taką bramkę właśnie..

Ale to wszystko uj bo i tak po tygodniowej przerwie wraca do grania.
Co robić, że lubię kopać piłę online..mimo, ze wiem, ze z góry wiadomo czy wygram czy przegram to i tak lubie w to grać.

 

Wczoraj siedziałem cały dzień, z mała przerwą na gości. Rozegrałem 38 meczy w LW, skończyłem o 4 rano..na 8:30 do pracy, wstałem o 8 :24_stuck_out_tongue:
Ale jest G3 pierwszy raz ;) Jeszcze 2 mecze były do rozegrania ale olałem.
Nagrody pewnie będą takie, że umrę ze śmiechu..ale grało się fajnie :1_grinning:
Dziś będę psioczyła w następnym weekend i tak pewnie zagram znowu :)

 

Może też bym sprzedał tą grę ale kumpel gra i w sumie ja go namówiłem na konsole i Fife (wczesniej gralem gralismy na PC) to szkoda mi go zostawiać samego z tym rakiem :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecież to wiadome , gra musi działać tak aby pryszczaty nastolatek nie przegrywał 0-6 tylko kupował punkciki za pieniądze rodziców.

Mikrotansakcje to już zdecydowana większość rynku gier.

 

Gdy punkcików nikt nie kupuje , guzik psucie gry jest na off. FUT w Fifa 16 to sam miód.

Ale są na to inne sposoby, które z powodzeniem zdają egzamin jeśli chodzi o dbanie aby noob wygrał przynajmniej 50%gier .

EA idzie na łatwiznę z systemem skryptów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×