Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

a jednak czerwone karty tez sie podnosza ,Higuain podniusł sie na 92 ale dziwne jest to że mój 92 ma 94 strzału a taki strzał ma tif 93 dziwne to EA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 winow go Golda miesiecznego, byc moze to bedzie ostatnia LW w fifie (albo i nie :F).

Wychodze takim shitem: https://www.futbin.com/17/squad/1934330

To bedzie weryfikacja mojego skilla, albo cos tam umiem grac albo sklad mi pomaga xD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 winow go Golda miesiecznego, byc moze to bedzie ostatnia LW w fifie (albo i nie :F).

Wychodze takim shitem: https://www.futbin.com/17/squad/1934330

To bedzie weryfikacja mojego skilla, albo cos tam umiem grac albo sklad mi pomaga xD

Tylko jak opchniesz gre to jak odbierzesz nagrody miesieczne? :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2cqbo6s.jpg20sewc3.jpg

 

Żona jedzie wcześniej do mamusi szykować imieniny, a ja mam cały piątek i noc z piątku na sobotę, żeby ogarnąć LW. Idę po taniości. Mam soje wymarzone składy do grania sezonów, siedzę sobie w 1 lidze i muszę przyznać że albo poziom coraz niższy albo ja ogarnąłem grę (hahahaha żart, jakbym chciał ogarnąć losowanie lotto, po większości wygranych meczów mam wrażenie, że gra właśnie wyr**ała przeciwnika i chcę mu napisać żeby się nie przejmował, bo to nie jego wina).

 

Ciągle mam w pamięci Bruce Granneca, który w połowie grudnia zrobił składem francuskim za około 70k i ovr 81 bilans 40-0, oglądałem to na twitchu... to był jego OSTATNI 40-0, potem miał legendy, ify, totsy, srotsy i nic. W ten weekend 35-5. Może coś w tym jest, a może nie, zobaczymy. Trzeba tylko dobrze dobrać Chemistry Styles, bo w tym roku robią różnicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche drozszy mial ten skład Di Maria, Lacazette, Martial, Matuidi, Arfa. No ale fakt faktem ze slabszym skladem zrobił więcej niz 50 razy droższymi. Ale tutaj tez jest kwestia lekcewazenia przeciwnika jak sie widzi jego sklad. :)

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, baku83 napisał:

Tylko jak opchniesz gre to jak odbierzesz nagrody miesieczne? :1_grinning:

Szwagier 200m dalej %-)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
23 minut temu, lokitheman napisał:

Troche drozszy mial ten skład emoji14.png Di Maria, Lacazette, Martial, Matuidi, Arfa. No ale fakt faktem ze slabszym skladem zrobił więcej niz 50 razy droższymi. Ale tutaj tez jest kwestia lekcewazenia przeciwnika jak sie widzi jego sklad. :)

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

 

lekceważenia? Ja jak widzę zwykły gold skład w LW to wiem że coś się święci i gram na maxa, gdybym zapisywał swoje wyniki jestem pewny że częściej przegrywałem ze składami które miały nawet kilku non rare niż z koksami po 1-2 mln :1_grinning: 

Sito LW jest całkiem gęste i grają tam ogarnięci ludzie, jeżeli ktoś się decyduje na tani skład to albo gra świetnie albo eksperymentuje (jak ja).

Edytowane przez danon
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sram, nie wydam juz ani coinsa wiecej, dorzucilem im karty stylow i czekam na boj.

Sklad wyglada sensownie, nie jest taki OP jak BPL ale kopac pilke potrafia, troche szczescia i momentum po mojej stronie i moze nawet golda 3 wbije tymi ogorkami ;x

Jak to zrobie to znaczy, ze jestem dobry i nie sprzedaje fify xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam za to wrazenie ze jak gram z dobrymi skladami to gra chodzi w miarę normalnie a jak gram z jakimis budżetowymi to gra dziala na moja niekorzyść a pilkarze przeciwnika dostaja +10 do umiejetnosci :)

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, EZreal napisał:

13 winow go Golda miesiecznego, byc moze to bedzie ostatnia LW w fifie (albo i nie :F).

Wychodze takim shitem: https://www.futbin.com/17/squad/1934330

To bedzie weryfikacja mojego skilla, albo cos tam umiem grac albo sklad mi pomaga xD

 

Będziesz im dawał fitnessy czy zmiennicy?

 

Grał ktoś może Carrasco SIF? Daje radę? Zastanawiam się, czy ładować w Neymara, czy może tego Carrasco...

Edytowane przez chwesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od poczatku F17 nie mam drugiego skladu, wale caly czas jednym %-)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, EZreal napisał:

Od poczatku F17 nie mam drugiego skladu, wale caly czas jednym %-)

 

I przez całą LW dajesz im fitnessy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak zacząłem robić.
nawet nie wychodzi to najgorzej finansowo.
Daje kartę dla drużyny co dwa mecze, kupuje je po max 1,1k pare dni przed LW. I w sumie wychodzi na to, że za te dwa mecze zarabiam na tą kartę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez na ta LW planuje tak zrobic bo nie chce mi sie tak kombinowac ze skladem :)

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, madithon napisał:

Też tak zacząłem robić.
nawet nie wychodzi to najgorzej finansowo.
Daje kartę dla drużyny co dwa mecze, kupuje je po max 1,1k pare dni przed LW. I w sumie wychodzi na to, że za te dwa mecze zarabiam na tą kartę :)

 

Dobry pomysł, można przyoszczędzić na rezerwowych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie.
Mnie zabawy ze składami jak są jakieś dziwne wymagania.

No i poznajesz jeden zespół i moim zdaniem to jest lepsze niż żonglowanie dwoma składami.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co piszecie to faktycznie racja, lepiej poznać jeden i nim grać. Jednak są też takie oszołomy jak ja co lubią sprawdzać różne warianty i przez te wymagania mam aktualnie 4 składy (!) tzn. 2 którymi gram cały czas i lekko je modyfikuje (BPL i Calcio) a teraz jeszcze zrobiłem 1 z Bundesligi i jeden z La Liga :-) 

 

La Liga --> https://www.futbin.com/17/squad/1939159

 

Bundesliga --> https://www.futbin.com/17/squad/1939218

 

Składy zrobione między innymi z niewymienialnych kart za LW czy SBC + kilka, które trafiłem ostatnio w paczkach za SBC meczowe + Reus, Renato czy Dembele których sobie zostawiłem po moich przygodach z Bundesligą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie mówi, że to jest najlepszy i jedyny sposób a resztą się nie zna.

Jak dla mnie to ktoś może grać każdy mecz nowym zespołem i jak mu tak odpowiada to luz

Ja sie przekonałem do jednego składu bo wszyscy "pro" tak grają więc stwierdziłem, że coś w tym musi być i warto spróbować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja np. nie umiem grac nowymi zespolami, nauczylem sie grac Serie A i widze roznice jak gram swoim glownym zespolem a tym co sobie postanowie przetestowac i pograc troche. Ten weekend z liga angielska tylko mnie w tym utwierdzil, kompletnie nie wiedzialem jak grac, a wczoraj eliminacje moim wloskim skladem pokonalem za pierwszym razem i gralo sie latwo i przyjemnie :)

To samo bedzie w ten weekend, zbudowalem juz sobie niemiecki sklad, zagralem dwa mecze i dwa razy w plecy :1_grinning: golda miesiecznego napewno tez nie zdobede bo brakuje mi 25 wygranych...

Gram dwoma skladami z serie a, jedynie w fitnessie w ataku lata sbc Smolov i Joazinho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram bpl i serie a poniewaz granie jednym skladem by mnie nudzilo :24_stuck_out_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, madithon napisał:

ile trzeba wygranych golda miesięcznego?

 

W lutym co najmniej 67 zwycięstw Dla Gold 3:

 

Gold 3

December | March | June

73 – 83 wins out of 200 playable matches

October | November | February | April | May | July | August

67 – 72 wins out of 160 playable matches

January

50 – 53 wins out of 120 playable matches

Rewards

Gold Champions Kit
1 Gold Champions Pack (contains 3 Gold Team of the Week inform players)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze..to 19 meczy musiałbym wygrać :24_stuck_out_tongue:
Chyba skończe na Silverze :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robił ktoś ostatnio Sbc Ali? Jaki jest realny koszt tego wyzwania? Te kasztany z Mk dongs kosztują po 3-10k i samo to wyzwanie może kosztować z 60k o_O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×