Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Zagrałem eliminacje 60 min 4:0 dla mnie. Oczywiście co wyrzuciło mnie z serwerów. Kurde czekam do 28.02 i z miła chęcią wypier to z dysku.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko :

Koulibaly pomarańczowy - obrońca kompletny, smalling na sterydach. Mimo h/h nie biega z przodu w porównaniu z np Luizem czy Bailly.

Świetny na ziemi i w powietrzu, Jeszce główki ani walki bark w bark nie przegrał. Polecam

Reina UP - scierwo jakich mało. Chyba najgorszy bramkarz jakim grałem. Puszcza jak każdy ale nic nie broni. Totalnie nic. W każdym z 5 meczów nota poniżej 6,5. Zawalił 2 bramki, które leciały w niego a i tak wpadły.

Testowani w 2 giej lidze ps4.

Zostały 2 mecze i 1 pkt do awansu. Gdyby nie Reina i remis w końcówce to bym o mistrza walczył.

Sam mu jutro szansę s potem zmienię chem na Cat lub shield.

Jeśli nie pomoże będę mógł musiał rozstać się z duetem z Neapolu..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, EZreal napisał:

Robił ktoś ostatnio Sbc Ali? Jaki jest realny koszt tego wyzwania? Te kasztany z Mk dongs kosztują po 3-10k i samo to wyzwanie może kosztować z 60k o_O

Ją robiłem przedwczoraj najgorzej fakt z tym mkdons mnie wyszło coś ok 120 k ale karta warta pokombinowania żeby to zrobić ją jestem zadowolony z delle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie wiem czy go robic, wrocilem do starego 4321: https://www.futbin.com/17/squad/1954988

i srodek mam sensowny, Nain IF + Pogba - o nich nic nie musze mowic a Kevin o dziwo bardzo dobrze sie spisuje jako CM.

Jest w miare silny, szybki, swietnie rozgrywa a do tego strzalyz obu nog bomba!

Alli by mi sie przydal ale rozjedzie sie zgranie ;x

 

No coz, zobacze w czwartek po odebraniu nagrod jak wyjde z pieniazkami ;x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej fifie gram tylko składem BPL i teraz jak grałem kwalifikacje składem z Calcio A to była katorga dla mnie. Nie mogłem się odnaleźć totalnie. Kwestia przyzwyczajenia zapewne i rozegrania kilkunastu spotkań. 

Mam pytanko do grających składem z La Liga i tych, którzy w weekend będą takimi składami grać. Posiadam budżet 280k i niewymiennego Filipe Luisa. Zastanawiam się nad którymś z tych składów:

https://www.futbin.com/17/squad/1957540

https://www.futbin.com/17/squad/1957600

Jakieś opinie na temat niektórych piłkarzy? Którego bezwzględnie nie brać do składu, a którego muszę mieć obowiązkowo? Jakieś propozycje innych piłkarzy?

Na pewno do piątku będę testował skład ale chciałbym jak najszybciej mieć finalny skład żeby jak najmniej coinsów stracić bo w weekend pewnie cena pójdzie do góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, malinPL napisał:

W tej fifie gram tylko składem BPL i teraz jak grałem kwalifikacje składem z Calcio A to była katorga dla mnie. Nie mogłem się odnaleźć totalnie. Kwestia przyzwyczajenia zapewne i rozegrania kilkunastu spotkań. 

Mam pytanko do grających składem z La Liga i tych, którzy w weekend będą takimi składami grać. Posiadam budżet 280k i niewymiennego Filipe Luisa. Zastanawiam się nad którymś z tych składów:

https://www.futbin.com/17/squad/1957540

https://www.futbin.com/17/squad/1957600

Jakieś opinie na temat niektórych piłkarzy? Którego bezwzględnie nie brać do składu, a którego muszę mieć obowiązkowo? Jakieś propozycje innych piłkarzy?

Na pewno do piątku będę testował skład ale chciałbym jak najszybciej mieć finalny skład żeby jak najmniej coinsów stracić bo w weekend pewnie cena pójdzie do góry.

 

Mi grało się w ataku b. dobrze Ben Yeder IF. Za Godina wziąłbym kogoś szybszego (Umtiti?, ewentualnie jak masz więcej kasy to Pepe bądź Ramos). Dodatkowo na bramce u mnie sprawował się Sirigu (styl gry Basic).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
21 minut temu, chwesiu napisał:

 

Mi grało się w ataku b. dobrze Ben Yeder IF. Za Godina wziąłbym kogoś szybszego (Umtiti?, ewentualnie jak masz więcej kasy to Pepe bądź Ramos). Dodatkowo na bramce u mnie sprawował się Sirigu (styl gry Basic).

Właśnie zastanawiałem się nad Ben Yedderem IF bo całkiem fajne ma staty i niektóre nawet lepsze od Griezmanna. Umtitiego odrzuciłem ze względu na to, że ma High w ataku i jest troszkę niższy od Godina. Jeśli mi starczy coinsów to faktycznie chyba Pepe zawita do składu.

Edytowane przez malinPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piszczek powinien dostać :)
chyba najlepszy rb w bundes w tym momencie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietajcie, wzywajac 2giego gracza do rzutu wolnego i po markowaniu strzalu przez tego zawodnika AI automatycznie wycofa przeciwnego zawodnika z linii bramkowej.

 

Tak jak tu:

[img]http://i.imgur.com/FBJlfZb.gifv[/img]

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, EZreal napisał:

Pamietajcie, wzywajac 2giego gracza do rzutu wolnego i po markowaniu strzalu przez tego zawodnika AI automatycznie wycofa przeciwnego zawodnika z linii bramkowej.

 

Tak jak tu:

[img]http://i.imgur.com/FBJlfZb.gifv[/img]

 

Opisz jak zrobić markowanie, bo nigdy tego nie uzywałem :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W gifie jest, trzymasz chyba L2 do momentu strzalu, na arenie zobacz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aguero lepszy od Griezmanna? Ceny tak poszły w dół, że jak sprzedam telefoniarza to będę miał na Aguero :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jovetica chyba potestuje na SPO

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie z tą następną LW nie jest czasem tak, że musi być skład łączony LaLiga i Bundesliga? Tak trochę niejasne jest dla mnie to wymaganie bo LaLiga+Bundesliga oznacza wg mnie połączenie. Ktoś rozwieje te wątpliwości?

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Zajczak napisał:

Panowie z tą następną LW nie jest czasem tak, że musi być skład łączony LaLiga i Bundesliga? Tak trochę niejasne jest dla mnie to wymaganie bo LaLiga+Bundesliga oznacza wg mnie połączenie. Ktoś rozwieje te wątpliwości?

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Z tego co sprawdzałem to możesz mieć pierwszą jedenastkę z LaLiga i na rezerwie zawodników z bundes :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy patch. Ciekawe co tym razem spieprzyli...

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co najważniejsze , gra dalej drukuje . Czy wygrywam czy przegrywam jedna osoba w meczu zawsze jest ewidentnie dymana. I to nie w FUT a w zwykłych sezonach . Definitywny koniec Fify.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Zajczak napisał:

Nowy patch. Ciekawe co tym razem spieprzyli...

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Nic, dodali buty i twarze na kartach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nic, dodali buty i twarze na kartach.

Wreszcie Florenzi nie wyglada jak zul pod monopolowym.

Za to Insignie ma stylowke na wczesne lata 90 i jak by sie wybieral na koncert Scootera :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

De Rossi i Neymar swietnie wygladaja

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×