Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem za co Pique upgrade, oglądam mecze FCB i prędzej dałbym mu downgrade'a. Generalnie słabo w La Liga wygląda, choć patrząc ilu zawodników ma TOTY nie dziwne, że już nie kombinowali z nimi więcej

 

Co do samej gry musi być coś z faktem awansów i spadków w sezonach. To co u mnie się dzieje jest wręcz nieprawdopodobne, spadłem z 1 ligi gdzie ostatnie 4 mecze przegrałem w niesamowitych okolicznościach, miałem wręcz wrażenie, że gram z gośćmi z niższych lig a mecze były po prostu nie do wygrania. OK, jestem w 2 lidze i na razie bilans 0-1-4 WTF? Schemat ten sam, co najlepsze w 4 ostatnich meczach straciłem identyczne gole w przedziale czasu 3-10 minuta, koleś dwoma podaniami jest pod moim polem karnym, obroną nie da się grać, zmieniają mi się zawodnicy którzy są najdalej od piłki, koleś strzela bombe przy słupku z 20 metra, bramki identyczne dosłownie jak jakieś deja vu. Odstawiłem raka i nie gram, spróbuje się utrzymać po LW. Już kiedyś podobny schemat przerabiałem, spadłem wtedy z 1 do 3 ligi a następnie bez problemu awansowałem z powrotem do 1. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja akurat wczoraj w 1 lidze znowu tytul :) 3 ostatnie mecze musialem wygrac i wygrane bez problemu :) PS dzisiaj sprawdze czy if Martial warty swojej ceny bo Mane to dla mnie maly dzik ;D

Edytowane przez starvin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat wczoraj w 1 lidze znowu tytul 3 ostatnie mecze musialem wygrac i wygrane bez problemu PS dzisiaj sprawdze czy if Martial warty swojej ceny bo Mane to dla mnie maly dzik ;D

Mane jest niesamowity sprzedałem prawie cały skład aby jego otw kartę kupić i mimo ze reszta składu to gracze warci nie więcej jak kilkanaście tysięcy monet nie żałuje! O której nagrody teraz za LW?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie bilans w 1 mam 6-0-0. A na LW wyskakuje z tym skladem :1_grinning:

095fd5778c7639678f3b575f28f038e5.jpg

Kondycje pokupowane brazowe za 1000 monet. :) Na poczatku meczu zmieniam na 41212(2)

Asenjo dostanie Upa na pewno, juz teraz nie zly a po upie moze byc zajebisty :) Licze jeszcze na N'Zonzi i Dembele ze poprawia im sie staty :)

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam asensjo i jakos puszczał gole bez błysku ,a jak ci sie gra dembele ? bo tez go nie moge okiełznac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja i moj swagier.

Loki zapisuj sie, szwagier chce rewanza ! :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym nie mial ch***wego neta to moglbym dla przypalu sie sprawdzic a tak to nie ma sensu :)

Dembele na poczatku tez nie blyszczal ale gra na SPO teraz i ladnie gra, prawa lewa noga to bez znaczenia longshoty wchodzą, jak mu staty sie podwyższa to bd jeszcze lepiej.

Asenjo jeszcze nie gral w LW wiec zobaczymy jak tam sie spisze, bo jakos nie mam przekonania do tych bramkarzy z La Liga

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, lokitheman napisał:

Gdybym nie mial ch***wego neta to moglbym dla przypalu sie sprawdzic a tak to nie ma sensu :)

Dembele na poczatku tez nie blyszczal ale gra na SPO teraz i ladnie gra, prawa lewa noga to bez znaczenia longshoty wchodzą, jak mu staty sie podwyższa to bd jeszcze lepiej.

Asenjo jeszcze nie gral w LW wiec zobaczymy jak tam sie spisze, bo jakos nie mam przekonania do tych bramkarzy z La Liga

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

musze spróbowac dembele na spo jak tak mówisz ,ja tez sie zapisałem tylko na ps4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn ja mam na skrzydle dopiero rotuje skladem na poczatku meczu :)

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, matijad napisał:

musze spróbowac dembele na spo jak tak mówisz ,ja tez sie zapisałem tylko na ps4

na który dzień?:D
Zebym wiedzial i na Ciebie nie trafił :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, madithon napisał:

na który dzień?:D
Zebym wiedzial i na Ciebie nie trafił :1_grinning:

ha ha ha .Poniedziałek

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, madithon napisał:

 

też spróbuję, choć po cichu liczyłem na zwykłe zespoły, a nie FUT, także moje goldy na totsy prosów, będzie jazda. Fajnie że esl wrzucilł po kilku latach przerwy laddera, można pograć z najlepszymi w kraju, polecam. Wśród polskich proplayerów już ruszył hype na te mistrzostwa, nie zdziwię się jak wszyscy oberwią od jakiegoś kanapowego janusza :1_grinning: 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będzie wesoło..trochę mi te terminy nie pasują za bardzo ale chyba się jakoś ogarnę z tym :)

 

BPL jest OP wiec tym składem powalczymy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upy juz sa :) kupilem 3 Asenjo If, moze ktos tego nie zauwazyl ze podbili mu juz karte bo cena nie wzrosla... :1_grinning:

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie, Gold 3 i najdrozsza karta yo chemistry Hunter. To są przecież yaya.. Skutecznie zniechęcili mnie, dzisiaj nie gram. Foch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No nie, Gold 3 i najdrozsza karta yo chemistry Hunter. To są przecież yaya.. Skutecznie zniechęcili mnie, dzisiaj nie gram. Foch

U mnie Moussa Dembele.... Też foch ;)

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie IF Tolisso :) chyba go sprawdze zamiast Kante :1_grinning: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zdecydowała, żebym spadał. Na razie 4. liga, ale chyba lecę dalej :) Do zobaczenia w 1. !!! :)

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zjazd z 1 do 3, zmieniłem taktykę na defensywną wychodząc z założenia że może faktycznie forma w dół poleciała. Mówię zobaczę co z tą defensywa zrobię, jeszcze gorzej niż wcześniej. A więc 3 ligę zaczynam jakąś ofensywną. Czekam po prostu jak gra pozwoli mi wygrywać. A za LW standard, czyli szrot. Najlepszy gracz z oceną 84 taki wymiatacz, że nie pamiętam nawet jak się nazywa 😂😂😂 Jedyny plus to monety za gold2 i kilka lat kondycji. Na nich zarobię w LW.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zapisuje w telefonowym notatniku moje przemyslenia w LW i doszedlem do wniosku:

1. NIGDY ale to nigdy nie wrzucaj autobusu po 85 min. Jak trzymales wynik na ofensywie/zrownowazonym to zostan na nim i graj do konca, ewentualnie zmien na formacje defensywna sama w sobie np jakies 4231-2 (z LM/RM) lub 5221. ZAWSZE gdy wrzucam busa moja obrona sie cofa (a jak?!) i dostaje glupiego longshota od Kante z 30m w okno z lewej nogi.

 

2. Jak widzisz 45/90 minute to ZEPNIJ poslady i staraj sie grac pilka w srodku lub pod polem karnym przeciwnika.

Wrzuc np posiadanie i klep do zakonczenia polowy/meczu. Chyba, ze masz okazje bramkowa/strzalowa to wykorzystaj.

Jesli tego nie zrobisz dostaniesz kontre i idiotyczna bramke z dupy.

 

3. Nie forsuj atakow gdy rozbijasz sie o obrone, wyciagnij przeciwnika, graj po obwodzie miedzy RB-> CM--> LB przez wciskanie sie srodkiem narazasz sie na kontre Musy/Mane/Martiala a gdy dodamy do tego powyzsza 45/90 min to juz w ogole ola Boga!

 

4. W pierwszych 15 min gry nie pokazuj swojego stylu gry - lubisz kelpke i podania prostopadle ? Zrob przeciwnikowi ze 2/3 wjazdy ze skrzydla zakonczone wrzutka lub diven passem, potem w nastepnych akcjach zglupieje.

 

5. NIE PODPALAJ SIE!
Jesli przeciwnik idzie z kontra a Tobie udalo sie przejac pilke obronca to nie staraj sie wyprowadzic kontry zaraz po przyjeciu, w 90% przypadkow lepiej sprawdzi sie podanie do wolnostojacego CB lub po prostu GK. Z nieprzestrzegania tego robia sie kwiatki typu "na ostatniego podalem pod nogi przeciwnika" lub "moj obronca (z 50 ball control i 40 passa) zle przyjal/zle podal i przeciwnik pojechal z akcja sam na sam"

 

 

6. Nie boj  sie odpalic pilki "na uwolnienie",

Jak widzisz syf (szczegolnie 45/90 min) to nie pierdziel sie, odpal pilke w trybuny/przed siebie (najlepiej w aut w polowie boiska).

Lepiej organizowac obrone wszystkimi formacjami niz liczyc, ze uda nam sie cudem wygran pinball przed polem karnym (zazwyczaj nie wygramy i jest placz).

 

7. CBkami podawaj do najblizszego, te oszolomy maja po 50 dryblingu i 40 podania. Samo przyjecie sprawia im bol a wykonanie diven pasa do bocznego obroncy to juz w ogole grozi trwalym kalectwem. CB-> Odbierz -> podaj do najblizszego RB/LB lub CDM/CM oni sa od kreowania.

 

8. Nie wpadaj w szal hazardzisty. Przegrales 2 mecz z rzedu? Nie staraj sie odegrac, jesli nie trafisz na jakiegos placka to nie wygrasz.

Zmeczenie + agresja po poprzednich meczach nie pomoze Ci w tym, z tego robia sie potem serie 8 porazek z rzedu.

Wylacz konsole, odpal jakas Enye albo Ennio Morricone, posluchaj muzyki z Krola Lwa, odkurz mieszkanie, zrob zonie herbate i wroc trzaskac frajerow :F

  • Like 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie zgadza się ze wszystkim - zwłaszcza pkt. 8 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne, fajne te przemyślenia, kilka pokrywa się z moimi - szczególnie autobusu czy zabawy w pinball, muszę jeszcze opanować chęć odegrania się bo czasem po 2 porażkach nakręcam się za mocno :-)

 

Wczoraj odzyskałem szybko jeden poziom ligowy wyżej, awans z 3 do 2 ligi w łatwy i przyjemny sposób podparty mistrzostwem, gdyby nie LW to dzisiaj atakowałbym 1 ligę ale poczekam na poniedziałek, chociaż aby mieć miesięcznego GOLDa to wystarczy mi raptem kilka meczyków (!), nawet nie wiedziałem, że mam już tyle wygranych w tym miesiącu a wystarczy zaledwie 67, chociaż korci trochę powalczyć o GOLD1 a może i Elitę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×