Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Walcz o Elite, nagrody za gold 3/2/1 sa takie same.

Szkoda nerwow, 100% albo nic !

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, EZreal napisał:

 

 

6. Nie boj  sie odpalic pilki "na uwolnienie",

Jak widzisz syf (szczegolnie 45/90 min) to nie pierdziel sie, odpal pilke w trybuny/przed siebie (najlepiej w aut w polowie boiska).

Lepiej organizowac obrone wszystkimi formacjami niz liczyc, ze uda nam sie cudem wygran pinball przed polem karnym (zazwyczaj nie wygramy i jest placz).

 

8. Nie wpadaj w szal hazardzisty. Przegrales 2 mecz z rzedu? Nie staraj sie odegrac, jesli nie trafisz na jakiegos placka to nie wygrasz.

Zmeczenie + agresja po poprzednich meczach nie pomoze Ci w tym, z tego robia sie potem serie 8 porazek z rzedu.

Wylacz konsole, odpal jakas Enye albo Ennio Morricone, posluchaj muzyki z Krola Lwa, odkurz mieszkanie, zrob zonie herbate i wroc trzaskac frajerow :F

 

Moje dwa grzechy główne. Najbardziej wpienia nr 6. Uwielbiałem bawienie się pod własnym polem karnym lub próbowanie szybkiego wyprowadzenia kontry po przejęciu piłki spod własnego pola karnego kilkoma szybkimi podaniami, ale od kilkunastu tygodni wiem, że to kompletnie bez sensu pod koniec meczu kiedy czujesz że gra coś się nie klei. Od kilkunastu tygodni wywalam bez namysłu, ale... czasami nawet to nie pomaga i to wpienia najbardziej. Przejęcie, wciskasz od razu :circle: i wybicie w środek na mój 20 metr idealnie pod nogi przeciwnika... Dlatego trzeba przejąć, ustawić się na wprost bramki przeciwnika, czekać 40 sekund aż napełnisz pasek siły :square: (dośrodkowanie) i modlić się żeby w tym czasie nie stracić piłki...

 

A nr 8... no kto po 2 porażkach z rzędu odejdzie od konsoli? :1_grinning: nie bez powodu najłatwiej wpada się w nałóg hazardu przez chęć odegrania się. Schemat jest prosty, bilans 8-2, potem 6 porażek z rzędu, rip pad, bluzgi, i post na forum o 3 nad ranem :1_grinning: 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja totalny spadek formy ,nie wiem czy to wina ze gram składem z bundes ,chciałem sie ograc do lw ale to jakos mi sie zle gra i zaliczyłem spadek z 1 do 4 ligi ,brak słów .

Wczoraj sprzedałem Papadopulosa if na Topraka bo obrona jakas padaka i sprzedałem po up ben yedera bo jakos stracił moc i kupiłem Lewandowskiego ,jest to moje drugie podejcie do niego .Po pierwszym byłem mega nie zadowolony bo nie umiałem nic wykoczyć a wczoraj poczatek w 4 lidze to był jakis kosmos 3 mecze 13-1 w bramkach przy czym w 3 gosc wyszedł przy 3-0 w 30 min 7 goli lewego moze coś w tym jest .

lw bundes.png

lw bundes 2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha chyba mam spadek formy :1_grinning:

Ludzie są nieprawdopodobni

Ja serio nie dziwię się , że EA ma graczy za idiotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj koleś sprawdza moje przypuszczenia jak EA w ch** robi nas z pojedynkami ligowymi

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie przeciek na nastepne SBC:

BVB vs Schalke

Aston Vill vs Birmingham

 

 

Dziekujcie !!!! :F

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odpuszczam ten weekend, zagralem dwa mecze i juz mi starczy. Jeszcze jak sie mam meczyc skladem ktory mam zrobiony z przymusu to w ogole tego nie czuje. Sprzedalem sklad na ta LW i odpuszczam. Tym bardziej ze jutro mam impreze firmowa i nie bede w stanie dograc 40 meczow. Pogram w wolnej chwili tym co lubie i mam :)


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
17 minut temu, EZreal napisał:

Macie przeciek na nastepne SBC:

BVB vs Schalke

Aston Vill vs Birmingham

 

 

Dziekujcie !!!! :F

 

teraz tak patrze, że BVB nie gra w tym tygodniu z S04

z 1 EFL to coś nie bardzo bo Aston Villa gra z Derby a Woles z Birmingham

 

ja bym szukał coś w Inter - Roma, Betis - Sevilla, Man City - Man Utd, Atletico - Barca

 

 

chyba, że mowa o tych za tydzień...

 

 

Edytowane przez Zajczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
5 godzin temu, Zajczak napisał:

tutaj koleś sprawdza moje przypuszczenia jak EA w ch** robi nas z pojedynkami ligowymi

Nic nowego, przynajmniej dla mnie. W 16 grałem z jakimś Polakiem, rozjechał mnie krótko mówiąc, nie byłem w stanie mu nic zrobić. Po meczu spytał mnie o ligę (byłem w 5 i brakowało mi 2 pkt do mistrzostwa a to był ostatni mecz), a on mi odpisał że właśnie miał mecz o mistrzostwo 1 ligi.

 

 

Wczoraj za to miałem zajefajną sytuację, przeciwnik dośrodkowuje, przełączam się na Matipa i wciskam :square:aby piłkę wywalił co się dzieje? Piłkę przyjmuje ma przy nodze i powoli idzie w stronę bramki (jakieś 4 metry od prawego słupka, przeciwnik tuż za Matipem) napierdzielam :square: co by wyje... piłkę poza boisko a on dalej idzie z piłką w stronę bramki... przeciwnik przejmuje podaje do tyłu i bramka... Ciśnienie mi skoczyło chyba do 200.

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta fifa to jedno wielkie kanciarstwo! 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tutaj koleś sprawdza moje przypuszczenia jak EA w ch** robi nas z pojedynkami ligowymi

 

 

 

To bylo juz dawno, grajac w 1 nie zawsze grasz z tym z 1, ale gdy dzieja sie cyrki gdy ty grasz w 5 lidze a grasz z kolesiami z 1 ligi to troche niefajnie.

 

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W weeked jak sie w sezonach wywalczy awans do 1 ligi lub utrzymam sie w 1 to tez jest premiowane awansem do nastenej LW?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, baku83 napisał:

W weeked jak sie w sezonach wywalczy awans do 1 ligi lub utrzymam sie w 1 to tez jest premiowane awansem do nastenej LW?

 

Tak.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minut temu, lokitheman napisał:

 

To bylo juz dawno, grajac w 1 nie zawsze grasz z tym z 1, ale gdy dzieja sie cyrki gdy ty grasz w 5 lidze a grasz z kolesiami z 1 ligi to troche niefajnie.

 

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

 

 

Na reddicie koles pokazywal statsy chyba z 10 sezonow w lidze 1 i % rolozyl z kim gral i w sumie najwiecej razy gral z zawodnikami, ktorzy robili mistrza 1 ligii, potem ze stalymi bywalcami 1 ligii a na koncu byly swierzaki..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec z tym fut champions, znowu to samo, chce czlowiek zagrac, supwr sie gra, nagle kolko smierci znikad i moja wina, o co im chodzi xd Nie zdziwie sie jak przeciwnik tez porazke dostal

 

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gram sobie FC

90 minuta. Chlop dostaje kolejna czerwona. Gra juz w 9. I nastepuje takie cos:

dziekuje. Nie ma juz nic.

 

Nie mam pytan. :1_grinning:

 

Ja ostatnio w 1 lidze wygralem walkowerem bo koles jak dostawal lomot to załączyło mu się faulowanie mnie od tylu i chyba po 4 czy 5 czerwonych wygralem 3:0...

 

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu, to najgorsza fifa od 13tki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, matinx napisał:

Gram sobie FC

90 minuta. Chlop dostaje kolejna czerwona. Gra juz w 9. I nastepuje takie cos:


dziekuje. Nie ma juz nic.

Coś takiego miałem też, ale w grze treningowej, próbowałem triki, załączyłem rzut wolny i po wykonaniu została tak jak u ciebie kamera...  Nic tylko pogratulować EA wykonania dobrej roboty.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy mecz i od razu gra chce mnie wyjebac 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wazne mecze, kolejna swietna karta :)1ea0fa30eb995fef942987d554b4ec79.jpg

 

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie za ważne mecze straszna lipa. Jedynie kilku z tureckiej coś warci.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Na reddicie koles pokazywal statsy chyba z 10 sezonow w lidze 1 i % rolozyl z kim gral i w sumie najwiecej razy gral z zawodnikami, ktorzy robili mistrza 1 ligii, potem ze stalymi bywalcami 1 ligii a na koncu byly swierzaki..

 

 

 

 

 

 

 

Gram sobie FC

 

90 minuta. Chlop dostaje kolejna czerwona. Gra juz w 9. I nastepuje takie cos:

 

 

 

dziekuje. Nie ma juz nic.

 

 

 

Haha, widać, gra była niezwykle zdeterminowana abyś stracił gola .

 

Cóż FIFA zaskakuje nas codziennie, szkoda tylko, że to wszystko czym nas zaskakuje jest żenujące .

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Ja dupcze, jeszcze 5 meczów i chyba zejde na zawał.

 

 

 

 

ff60a9895a8364cba1dbb4969d18d90f.jpg

383d010de07ad3a5f0693081b8172cd8.jpg

 

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaliczyłem najlepszy start w mojej historii FUT Champions 7-0. Po tych wygranych przyszły dwie sromotne porażki gdzie przeciwnik był dużo lepszy i na dzisiaj czas zakończyć zmagania. W południe ruszam dalej.

Miałem grać składem La Liga ale podczas testów w sezonach źle mi się nimi grało więc zmieniłem na Bundesligę, którą miałem już kiedyś sprawdzoną. Najbardziej wyróżnia się Aubameyang i Fahrmann. Polecam wszystkim te karty. Zawodzi mnie na razie niewymienny Douglas Costa. Niestety odczułem kilka razy jego wykończenie na poziomie 72 i 3* słabszej nogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×