Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

W tym weekend tak mnie fifa dyma ze szkoda gadac! Zgodze sie ze mam slaby sklad ale bez przesady aby z 4 mecze prowadzic 2:0 i nagle moi zawodnicy przestają grac :O a przeciwnik co strzał celny to bramka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za niecałe 20 dni mamy dzień św. Patryka, zapewne jakieś SBC będzie, warto już teraz coś zakupić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo, dlatego modlę się o 0:0 do 80 min i bramki zaraz po %-)

Kane 3x brama +asysta =FIF"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patent z paczkami podobno dziala :24_stuck_out_tongue:
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Może to przypadek ale teraz otworzyłem dwie paczki, gdy na tym pasku była przewaga niebieskiego/fioletowego to były niezłe karty. W dwóch paczkach IF i MOTM. Szkoda że po QS :-)

 

 

 

Trzecia paczka i Gundogan :-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, fin3st19 napisał:

 

 

Może to przypadek ale teraz otworzyłem dwie paczki, gdy na tym pasku była przewaga niebieskiego/fioletowego to były niezłe karty. W dwóch paczkach IF i MOTM. Szkoda że po QS :-)

 

 

 

Trzecia paczka i Gundogan :-)

może być:

 

ale potem otworzyłem jeszcze dwie i ... Welbeck ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jakieś opinie na temat carrasco sif i griezmanie?

 

Chce zrobić podmianke w swoim 4321 z hazarda wymienić na carrasco if i aguero na griezmana

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, fin3st19 napisał:

 

 

Może to przypadek ale teraz otworzyłem dwie paczki, gdy na tym pasku była przewaga niebieskiego/fioletowego to były niezłe karty. W dwóch paczkach IF i MOTM. Szkoda że po QS :-)

 

 

 

Trzecia paczka i Gundogan :-)

Paka za ile? rob screeny jak wyglada :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Paka za ile? rob screeny jak wyglada :24_stuck_out_tongue:

Za 15k, tylko wtedy gdy pasek był w całości granatowy /ciemno fioletowy tak jak to wygląda na filmiku AXA. Ogólnie wypadło 5 IFow i jeden MOTM. Ogólnie jestem 150k do tyłu, więc eksperyment nie wypalił :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skonczylem lige z Gold 3.

Zostalo cos ok 14 meczow do rozegrania.

 

Musialem wbic 13 na gold miesieczny.

Jak juz wbilem to glupie by bylo nie dobic 4 majac zapas 1/3 calosci :F

 

No i wbilem ale jakim ,kosztem...

Zdrowie psychiczne 2/10

 

Nigdy nie gralo sie tak ciezko, brak mi dzidownikow z BPL.

Taki Pato czy Williams moga ssac jajka Mane czy chociazby Remiemu.

 

Gdyby nie dobicie na rangi miesiecznej to bym osral to i tak w przyszlosci zrobie, za duzo mnie to ksoztuje..

 

Dla rozluznienia zagralem drafta, efekt ?

3x rage quity + final 4:1 dla mnie.

Po przesiadce na toty Ronaldo + toty suarez czulem jakbym gral na kodac - press :circle: to score a goal XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zauważyłem, że co tydzień EA raczy mnie jakimiś innymi dziwactwami w LW. W ten weekend grało mi się tradycyjnie źle, najgorzej w piątek a najlepiej w niedzielę wieczorem. Tylko coraz bardziej martwi mnie ta gra bo o ile momentum + handicapy to sprawa do której już się przyzwyczaiłem tak oszukiwanie mnie grając za mnie to chamstwo ze strony EA po całości. Nie wiem czy macie takie sytuacje jak np. przejmuję piłkę w strefie obronnej i zdarza się, że mój zawodnik dostaje blokady, nie mogę nim biec, podać i panicznie jak dam radę to po kilkunastu kliknięciach wybiję piłkę gdzieś w trybuny (pada mam dobrego, zresztą zdarzało się to na wszystkich trzech, które mam), kolejna rzecz to trzymam gałkę np. w dół i chcę podać a mój zawodnik podaje w górę, do tyłu (!) byle do przeciwnika, samoczynne wybijanie piłek w okolicach pola karnego mimo braku większego zagrożenia, kolejna rzecz - zmiana zawodników przez komputer mimo, że mam w ustawieniach zmianę manualną (WTF!!!), po przejęciu piłki w środkowej strefie zdarzały mi się sytuacje, że zawodnik niesterowany faulował aby piłka znowu wróciła do mojego oponenta (dramat totalny), w strefie bramkowej przeciwnika choćbym miał większość zawodników dobrze ustawionych i mój kierunek gałki był odpowiednio ustawiony jeśli tylko mam gościa na pozycji spalonej zawsze podanie leci do niego, tym samym NIGDY nie mogę podać w miejsce gdzie chcę tylko tam gdzie stracę piłkę poprzez ofsajd dla przeciwnika, kolejna sytuacja to moja obrona - przy kontrze przeciwnika zdarzyły mi się bramki gdzie w chwili zmiany na zawodnika, który był ostatnim obrońcom nie dość, że zmiana następuje z opóźnieniem to w dodatku zawsze mam moment gdzie piłkarz się blokuje w ułamku sekundy, który ostatecznie decyduje że szans na dobiegnięcie czy odbiór nie miałem. Takie sytuacje zdarzały mi się już w przeszłości jednak w tej LW było to coś co było wręcz regułą, smutne jest to że gram przeciwko grze i jej totalnym oszustwom aniżeli przeciwko graczom zza drugiej strony monitora. GOLD 2 co prawda wbity, 2 mecze tylko w zapasie, reszta w pałę że aż szkoda gadać - nerwy zszargane. Poważnie myślę, czy nie odpuszczam już LW. Jedynie co mnie trzyma to chęć zarobienia monet + z paczek abym wreszcie kupił sobie Pogbę :-)

Edytowane przez Zajczak
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybuym nie gral to bym pomyslal, ze jestes na dobrych dragach ale to niestety prawda..

 

Wygrywam pojedynek glowkowy w polu karnym i podaje do wolnostojacego Walkera a on JEBUT w trybuny...

Koles cisnie sie srodkiem, trzymam Manolasem L2, dobrze stopuje mu droge nagle JEBUT karny, Smalling zrobil SAM wslizg i skasowal rywala w polu karnym!

Przy rzutach roznych klikam jak dziecko z padaczka na :circle: zeby poszlo w trybuny to Alex Sandro woli przyjac pilke, ktora zgarnia przeciwny ST i wali mi brame

Przeciwny Martial wali cepe w mojego GK, ten wybija pilke w gore i Koulibaly zamiast wybic pilke w cholere odpala animacje przyjecia pilki na klate i wchodzi z nia do bramki.

Chce zagrac wysoka pilke na skrzydlo a notorycznie leci ona do ST.

Mam luke miedzy przeciwnym CB a LB, mozna zagrac prostopadla po ziemi to 9/10 przypadkow zamiast w ta luke podam wprost pod nogi..

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czuje jakbyście opisywali moje 29 meczy z wczoraj... :24_stuck_out_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, kto sie zapisal do MP ESLu to macie info:

Wlaczcie strone z check inem ok 17 i ok 17;20 MUSICIE SNAJPIC przycisk CHECK IN.

 

Przypada srednio 3 osoby na miejsce, kto pierwszy ten bedzie gral.

Moze sie spotkamy !

 

Ja wychodze takim czyms:

https://www.futbin.com/17/squad/2065144

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ide na siłownie :1_grinning: wale to..mam odsc od wczoraj :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez, dzisiaj podchody pod MC 180x3 :O
Ale do 17 bede w domu bo pracuje do 14;30 :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to do 17 w pracy, potem silownia pewnie do 19:30 :1_grinning:
Ja dopiero MC 145 :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pięknie :)
Od dawna masz tego SBC Lacazette?
Jak Ci się sprawuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuje klepy od gimbusa z Musa na czele xD

 

Po przegraniu 18+7 meczow w LW tak dupiatym skladem, ze az zal wspominac boje sie, ze ta ulomnosc przeniesie sie na MP XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, madithon napisał:

pięknie :)
Od dawna masz tego SBC Lacazette?
Jak Ci się sprawuje?

no juz ponad 300 meczy w klubie ,choc nie był numerem jeden w moich wyborach ale po tej lidze weekendowej i stratach na bundes wrócił do łask i wczoraj rwał sie do gry jak młody ,kupiłem wczoraj if yaye i eriksena 88 te 2 karty + kante z tyłu miazga

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, matijad napisał:

no juz ponad 300 meczy w klubie ,choc nie był numerem jeden w moich wyborach ale po tej lidze weekendowej i stratach na bundes wrócił do łask i wczoraj rwał sie do gry jak młody ,kupiłem wczoraj if yaye i eriksena 88 te 2 karty + kante z tyłu miazga

dobrz wiedziec bo wlasnie chce go zrobic :)

 

Na IFy tych zawodnikow to mnie nie stac :1_grinning: moze kiedys :24_stuck_out_tongue:

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahaha, idzie tak zrobic w meczu ?
 

 

Mam Griezzmana i chetnie bym tak powkurwial ludzi w 90 min + panenka w srodek i DAB ! <badum tss>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da się :)
prawą gałką trzeba podobno do przodu i lekko w lewo/prawo ruszać..
jeszcze nie próbowałem..trzeba poćwiczyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liga weekendowa zakończona z rangą Gold 2 i 23 zwycięstwa na koncie. Grałem tym składem https://www.futbin.com/17/squad/2066564 .

Największą gwiazdą zespołu był Aubameyang. Dobry finishing i 4* słabszej nogi pozwalały wykończyć wiele sytuacji nawet z nieprzygotowanych pozycji. Driven shoty pięknie wchodziły z lewej i prawej nogi a także bardzo dobra gra głową. Z przodu najsłabszy Costa. Mam go niewymiennego więc nie szukałem innego zawodnika. Słaby finishing i fizyczność niestety. 

W pomocy bez fajerwerków ale nie miałem więcej coinsów na jakiś lepszych graczy. Gustavo silny ale wolno się zbierał. Sanches był wszędzie ale miał słabe podania i strzały.

Obrona całkiem dobrze. Najlepszy zdecydowanie Piszczek, nie brakowało mu nawet szybkości. Naldo i Sokratis bardzo solidna para stoperów. Wysocy, szybcy i wygrywali mi większość pojedynków główkowych. Naldo trochę wolno się zbierał i na pierwszych metrach demony szybkości go wycinały. 

Fahrmann klasa światowa, mega OP bramkarz. Uratował mi tyłek wielokrotnie a zdarzyło mu się wpuścić klopsa maksymalnie 2 razy. 

Co do samej rozgrywki. Mi najlepiej grało się po północy. W piątek zacząłem z bilansem 7-0. Wszystko było pięknie, żadnych wylewów. W sobotę popołudniu cyrki się działy i już się obawiałem, że golda nie wbiję. To co dużo osób piszę. Obrona się zachowywała jakby mózg im odłączyli. Przyjmują piłkę i nic. Zero reakcji i wtedy taki Werner albo Ben Yedder zabierał szybciutko piłkę i brameczka. Dużo też sytuacji miałem, że przeciwnik podawał piłkę po sznureczku w polu karnym a ja nic nie mogłem zrobić. Moi obrońcy biegali jak we mgle. Bardzo często też mi się zdarzało, że moi zawodnicy wpadali na siebie i tak sobie leżeli a zanim wstali to mój przeciwnik już 30metrów dalej i sytuacja bramkowa. Na co dzień gram składem BPL i niestety słabo mi się teraz grało. Człowiek się przyzwyczaja, zna każdego piłkarza co potrafi. Wiele akcji, które robię czołgami z BPL tutaj niestety mi nie wychodziło ale to tylko pokazuje, że trzeba ćwiczyć i jeszcze wiele się nauczyć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×