Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na LW miałem dwa składy, z La Liga i Bundes. Jednak początek LW zweryfikował La Ligę, która niskobudżetowa jest po prostu beznadziejna, zrobiłem hybrydę z obroną z La Liga oraz samą Bundes, gdzie ostatecznie zagrałem 70% samą Bundes. Co do Douglasa Costy - co prawda @malinPL grałeś inną formacją niż ja, jednak u mnie Costa grał nie jako LW a jako ŚP z lewej strony przy taktyce 4-4-3 (5) natomiast na LW grał Coman i powiem ci, że Costa to był chyba obok Wernera mój najskuteczniejszy gracz, nawet w jakimś meczu walnął hattricka - dlatego może warto go spróbować na tej pozycji? 

 

Ogólnie miałem niskobudżetowy skład bo szkoda było mi wydawać kasę na to LW, z lepszych grajków to miałem złotego IFa Wernera (nagroda za LW) oraz niewymiennego Casemiro za jakieś SBC (gość bardzo pozytywnie mnie zasakiwał mimo tych wszystkich cudów EA, które dzieją się w tej grze podczas LW). Ogólnie skład miałem taki jak w załączonym linku --> https://www.futbin.com/17/squad/2067264

 

Pochwalić warto jeszcze Dembele, który na prawdę jest fajną kartą, a zapewne IF jest jeszcze lepszy. Reszta bez szału, a Piszczek wręcz mnie irytował dlatego czasami dla rozluźnienia grałem wersją z obroną z La Liga gdzie miałem Cancelo, Varane, Umtiti i Tremoulinasa. Wyjątek to Casemiro bo był w obydwu składach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)


to ja leciałem takim składem..
przed LW był war 2x tyle :24_stuck_out_tongue:

https://www.futbin.com/17/squad/1788227

 

skończyłem tylko z 11 wygranymi, 11 meczy zostało do końca ale nie chciało mi się siedzieć znowu do 4 rano.

Mega zle mi sie grało tą drużyną..tragicznie wręcz bym powiedział :24_stuck_out_tongue: ale nie było coinsów na nic lepszego a nie chciałem sprzedawać BPL bo ceny poleciały na łeb po poprzednim LW.

No niestety miesięcznie tez tylko silver, zabrakło 8 winów do Golda miesięcznego :38_worried: następnym razem może się uda.

 

Kinetyk bedzie grał w MP w Fife ;)

 

 

Edytowane przez madithon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sobotę udało sie zdobyć mistrza 3ligi. Dzisiaj zagrałem mecz przegrałem ale z gra. Jest to co pisaliście. Zero celnych podań. Aguerro wychodzi na czysta pozycje poda na skrzydło. Podania mnie zaskakują nie przeciwnika. Zagrałem eliminacje. no tu jeszcze większy kabaret. Skuteczność 0% nie mogę bramki strzelić. Dwa mecze przegrałem bo w obronie sa luki. Matic który gra na SPD biega w ataku. To jest żałosne. W sobotę gra sie przyjemnie, dzisiaj gram w inna grę.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech mnie ktos oswieci, majac sklad:
Ustawiajac np wytyczne przy wyborze zawodnikow w menu skladu.
Daje np Przecinajlinie podan + zostan z tylu dla De Bruyne a Naingollan na domyslnych.
W meczu zamieniajac miejscami De Bruyne z Nainggolanem to on wchodzi w te wytyczne de bruyne ?
czy musze je znowu nadac recznie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wytyczne są dla danej pozycji - nie wazne kogo w meczu tam wrzucisz - bedzie gral na takich jakie ustawiles przed meczem.

 

A i sprawdzałem wczoraj - jak wrzucimy np podczas gry high pressure (strzałka do góry i wybór taktyki) to nam się przestawia CT na High pressure zamiast nasze wlasne CT. Takze uważajcie z tym jak ktos nie wiedział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaś cisza po eliminacjach MP :24_stuck_out_tongue: grał ktoś w ogóle? Myślałem że sobie zagram choć jeden mecz, a w 1 rundzie miałem wolny los, potem musiałem wyjść i tyle było z grania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie poszło -1 mecz 2-0 w plecy ,choc prowadziłem 1-0 ale bramka nie uznana bo mój lakazet trafił w lezacego ture który był na spalonym ,ale nerwy dały znac ,koles z którym odpadłem doszedł do 32

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sieci dało się wyczytać, że organizacyjnie totalna klapa, kolesie wychodzili z gry i żądali walkowera. Nie wiem jak w praktyce to wyglądało ale chyba coś jest na rzeczy :-)

 

Ja wczoraj zacząłem grać sobie znowu sezony, aktualnie w 2 lidze z chęcią powrotu do 1. Początek wręcz bajeczny, mimo że czułem iż przeciwnicy to nie byli leszcze masakrowałem ich niemiłosiernie. Pierwszy mecz 6:0, drugi mecz 5:0 a trzeci 2:0 - w składzie BPL Aguero grał jak Bóg, Mane jak bohater mityczny, pierwszy mecz grałem już lekko zmęczonym Calcio A i tam szalał Gomez oraz Cuadrado, grało się pięknie. Jednak wszystko co dobre szybko się kończy. Po 3 naprawdę fajnych meczach trafiłem na Niemca, mój błąd że się odważyłem połączyć bo mieliśmy "pomarańczowy zasięg" i niestety lagi w meczu uniemożliwiły normalną grę z czego dojczlandowiec wyszedł zwycięsko 1:0, potem kolejna porażka, tym razem 2:1 z jakimś Polakiem (bramka w 88 minucie na 2:1) i remis 1:1 uratowany przeze mnie w 90 minucie z karnego :-) O ile o mecz z Niemcem mogę mieć pretensje do siebie tak o 2 następne ewidentnie mam do EA, które zapewniło mi mecze z serii bij w mur a przeciwnik i tak strzeli z niczego i to dosłownie niestety. Jednak poziom gry w porównaniu do LW o wiele lepszy i znacznie przyjemniej się grało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grając wczoraj eliminacje nie mogłem wygrać meczu. Strzelić bramkę to już był wyczyn.

Dzisiaj na luzie za pierwszym razem wygrałem całe eliminacje. LOL!

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Finał eliminacji (mam awans za Gold 3 ale wkurwiam nobow i testuje nowy skład).

 

Koleś 2015 więc coś tam powinien trybic:

66aa55e829693d1d8b0cf5e3c9f3af35.jpg

 

Zjadłem go totalnie ale griezman i spółka nie umieli trafić w bramkę w sytuacji sam na sam :

46a574a66b21531a89c375b4ed7d03e3.jpg

 

Wkurzyli mnie to odpaliłem grieza bo grał druta i mane otw bo już rzygal i wpuscilem IF teodorre za Golda miesięcznego i stało się :

 

cb2527a37ff9d4b1ab50b52048b6bda7.jpg

 

Morał z tej historii jest taki, że gdzie griezman nie może tam Teodorczyka poślę %-)

 

PS. Teodorre if po upie ma 86 szota!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie jestem w ro64 w tych elimkach do MP, moze sie uda :24_stuck_out_tongue:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, F3niX napisał:

Aktualnie jestem w ro64 w tych elimkach do MP, moze sie uda :24_stuck_out_tongue:

 

co tam się stało w 1/8??? Brazylia-Niemcy graliście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, danon napisał:

 

co tam się stało w 1/8??? Brazylia-Niemcy graliście?

Odpuscilem po 1:3... Wygrywalem 1:0 i gra mi dwie bomby w postaci puszczenia Ramosa sprezentowala :1_grinning: w 3 minuty nagle bylo 1:2 i juz nic nie dalo sie zrobic. Wszystkie pilki szly do niego. Zycie, nawet nie ma co sie o tym rozpisywac wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odpadlem w 2 rundzie, nawet dobrze no potem beejot by mi zrobił z dupy jesień średniowiecza %-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaka alternatywa dla IF Martiala na LS? bo u mnie ma 7 spotkan 1 asysta :1_grinning:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hazard, do BPL mozna latwo wlaczyc Neymara czy IF Carrasco.

Ten robi poploch ;x

Wali takie shoty, ze bramkarze zbijaja pilki do bramki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16999148_1386406888086073_65405548091322

 

Wyciek. ??? to pewnie Vardy. Statystyki i pozycje są niepotwierdzone, zawodnicy tacy będą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Gueye z Evertonu to podobno drugi Kante jest wiec warto sie nim zainteresowac. Bedzie fajna karta na fife 18 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego Gueye na pewno musze przetestowac :) i w koncu LO bd w miare dopakowany w BPL ;)

 

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jego NIFa, trafilem w jakiejs paczce.

Kante to mu moze jajka ssac, koles lata jak na prochach.

Wszedl z De Bruyne, ktory sie polamal i zlapal mi caly srodek pola.

Ten IF to musi byc niezly zabijaka + Hiper link z  Mane hhiehiehie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez przesady, Kante lepszy Ale juz ten If to moze ladnie zamieszac

 

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, EZreal napisał:

Hazard, do BPL mozna latwo wlaczyc Neymara czy IF Carrasco.

Ten robi poploch ;x

Wali takie shoty, ze bramkarze zbijaja pilki do bramki.

Chyba sprawdze Carrasco ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam SIFa, kupilem za 199k.

Niezly, podobne statsy do Hazarda a wydaje sie szybszy i silniejszy.

No i wali takie cepy, ze łamie piłki %-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na LW do BPL jeszcze ciekawie prezentuje się IF Depaya, testował go kiedyś ktoś?

Jeśli Van Aanholt dostanie IFa to chyba czas na posadzenie na ławkę Kurzawy, karta wygląda obiecująco. Faktycznie ten If Gueye też może mocno namieszać. Ogólnie chyba jeden z najlepszych tygodni dla IFów, o ile nie najlepszy... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem IFem Dipeja w drafcie, taki troche bardziej ulomny martial.

Ta jego noga to jest calkowicie do wymiany, on nia chyba ma do wchodzenia do tramwaju.

Serio, przy nim Di Maria to ma 5* WF

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×