Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

.

Edytowane przez VIPuser

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no ogolnie spoko czyli potwierdzilo sie to ze kolorki maja jakies znaczenie i gdybym mial gre to sam bym szukal odpowiednich paczek :24_stuck_out_tongue: EA jak zawsze w formie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

to są jakieś jaja ? Trzeci mecz gram i wygrywam i nagle jakieś pauzy typa i mnie z futa wywala

 

 

Wysłane z mojego SM-G928C przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Teraz już w trakcie pokazywania składu przeciwnika....

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jazdaaaa ! Po prawie 100 draftach xD

 

2f1c6f0be5f70ef2edba8d28964c9617.jpg

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkim -  chce zaznaczyć , że nie jestem jakiś super wyjadaczem w Fife 17 UT - gram całe życie składami Domanu jak ktoś kojarzy serie "Tanie, ale dobre" rok w rok w 9 sezonow dochodze do 1 ligi - wygrywam ją - utrzymuje się  - I jak czytam posty ludzi że chcą kupować TOTY Ronaldo czy coś to jestem rozbawiony bo jak dla mnie skilla wyćwiczysz przy tych najgorszych składach, a nie wartych miliony- nawet nie wiecie ile zabawy mi sprawia pokonywanie ludzi w 1 lidze ze składami milionowymi po 4 - 5 do zera :) Zaznaczam również , że moim hobby jest granie Draftów i otwieranie paczek lecz nigdy do tego szczescia nie mialem - moim celem jest z paczki wyloswanie czegoś mocnego i wtedy zbudowanie zajebistych składów a nie kupowanie FP i coinsow na Allegro -  Jak ktos sie chce sprawdzić PSN ID jest podany w profilu - Miłej gry fifacze :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kogoś stać to dlaczego ma nie kupić TOTY Ronaldo?:)
Są ludzie, którzy potrafią wykorzystać potencjał takich kart ale są też i tacy co myślą, że zawodnicy sami grają i uskuteczniają PaytoWin :)

 

Myślę, że jest tutaj kilka takich graczy, którzy z takiej karty zrobią dobry użytek.
Ale jak Tobie się gra świetnie tanii zespołami to super ;) Gdyby to nie miało W OGÓLE znaczenia, to pewnie więcej osób grało by FUTC bronzami a jak wiemy takim składem też da się zrobić TOP100. Coś w tym jednak jest, że Ci najlepsi grają najlepszymi składami.
Jak był turniej regionalny FUTC i ludzie mieli do wyboru wszystkie najlepszego karty włącznie z legendami (na x1) to jakoś nikt nie brał tych tańszych :)

 

W każdym razie - good for you, każdemu sprawia przyjemność granie innym zespołem :)
Ktoś się cieszy, że ma skład niebiesko-pomarańczowo-czerwono-czarno-złoty :1_grinning: a inny woli gold rare za 20k :)

 

 

Z mojego doświadczenia z ostatniego LW wyciągnąłem taką lekcję, że nigdy nie zagram już więcej tanim składem poniżej 20-30k. (nie licząć początku kolejnej Fify :P)

To był mega tragiczny weekend, najgorsze mecze ever.
Więc albo skład z naprawdę dobrych zawodników (nie mówię tu o Ronaldach czy innych Messich) albo takim składem za 30k ograć 100 meczy przed LW :24_stuck_out_tongue:

 

Aktualnie pomykam takim składem - https://www.futbin.com/17/squad/1680528

Wczoraj troche modyfikacji przeszedł i nie ograłem jeszcze wystarczająco Marchisio, Williana i Manolasa.

Edytowane przez madithon
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 2.03.2017 o 14:23, Portable49 napisał:

Witam wszystkim -  chce zaznaczyć , że nie jestem jakiś super wyjadaczem w Fife 17 UT - gram całe życie składami Domanu jak ktoś kojarzy serie "Tanie, ale dobre" rok w rok w 9 sezonow dochodze do 1 ligi - wygrywam ją - utrzymuje się  - I jak czytam posty ludzi że chcą kupować TOTY Ronaldo czy coś to jestem rozbawiony bo jak dla mnie skilla wyćwiczysz przy tych najgorszych składach, a nie wartych miliony- nawet nie wiecie ile zabawy mi sprawia pokonywanie ludzi w 1 lidze ze składami milionowymi po 4 - 5 do zera :) Zaznaczam również , że moim hobby jest granie Draftów i otwieranie paczek lecz nigdy do tego szczescia nie mialem - moim celem jest z paczki wyloswanie czegoś mocnego i wtedy zbudowanie zajebistych składów a nie kupowanie FP i coinsow na Allegro -  Jak ktos sie chce sprawdzić PSN ID jest podany w profilu - Miłej gry fifacze :) 

 

 

Edytowane przez VIPuser
  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak grasz na ps4 to kup ode mnie kogoś za max widły %-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak tam wasze nagrody za FUT Champions? Coś ciekawego trafiliście? Ja za Gold 2 trafiłem MOTM Cabral, który chodzi w zasadzie za QS i kilka kart o wartości 3-4k.  Ogólnie jak wszystko sprzedam to będę około 100k (wliczając w to +45k za rangę) do przodu czyli taki standard u mnie.

Dzisiaj ruszamy z kolejną porcją nerwów hehe.

Edytowane przez malinPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja lipa. Tylko S2 było tym razem i najlepszy Diego Alves.

Wczoraj próbowałem się zakwalifikować - pierwsze 3 mecze piekna wygrana 2-3:0 a w finale dostalem goscia z Neymarem, Modriciem...a ja jakis złoto/srebrono/brązowy skład MLS :24_stuck_out_tongue:

i wtopilem 4:0 :38_worried:

 

Także ten weekend mam wolny od nerwów :) moze w sezony pogram to wyjde div4 w koncu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja trafiłem za Gold 2 jednego IFa - Susaeta, poszedł QS, oraz same paści gdzie najdroższy to Isco. Sporo kart kondycji drużynowej, które sprzedałem i kilka leczenia. Ogólnie słabo bo liczyłem choćby na Van Aanholta :-)

 

Już widzę jaki syf trafię za miesięczną LW...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja za g2 najlepszy Carasko poszedł za 12 k reszta szrot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj grałem z typem i napisał do mnie wiadomość. Generalnie mnie obrażał że mam droższy skład. Lol pózniej wjechał już ze Polacy pracują na zmywakach. Zgłosiłem typa i tyle. Robi ktoś sbc Higiaina? Ja zrobiłem już "mniejsze" kluby bo ceny pewnie bedą bardzo wysokie. Liczę ze z paczek coś fajnego wleci.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

porównałem tego Higuaina z IFem o tej samej ocenie i nie opłaca się w ogóle go robić, cena mniej więcej taka sama a oceny w IFie ciut lepsze, poza tym kartę możesz sprzedać kiedy chcesz a tego z SBC nie sprzedasz, chyba że robisz to dla zabawy to co innego :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam LW? U mnie jest kaszana totalna 2-6.

Sprzedałem włoska. Nie dało sie nimi grać, Dybala zapomniał jak sie strzela pomoc zero dokładnych podań. Generalnie w obronie zapomniałem jak sie gra. Strzelę gola to obrońcy wybiegają jak na promocje w lidlu.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie dużo pinballa, duzo przypadku 2x w karnych przegralem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Strasznie dużo pinballa, duzo przypadku 2x w karnych przegralem :/

 

Masz racje z pinballem :/

Zagrałem sobie sezon online już traciłem wiarę w swoje umiejętności. Tu się gra dobrze. Jakoś wszyscy są na swoich pozycjach.

 

Co do WL nie ma sie co spinać tam 75% i tak gra decyduje o wyniku.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj piatkowy bilans w LW 7-1 to mysle ze w sobote beda cyrki i dobije 11-17 :) Courtois od mojego rywala do 45min 4x sam na sam wybronil :O Pierwsza bramka do rywala strzal zycia a druga kopanina moich obroncow po czole w polu karnym + piekne cieszynki do kamery uswiadomily mnie ze koniec tego dobrego na dzisiaj i czas odlozyc pada ;)

Edytowane przez starvin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj tez kończę, na ta chwile 5-4. 2 mecze wczesniej powinienem skonczyc bo zaczely sie cyrki. Jakies slupki, nie trafione sam na sam, a potem przeciwnik w ostatnich minutach sprintem objezdza moich obroncow, Ci sie rozchodza i gol...brak slow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie LN i PN z premier L. Oprócz martiala i mane kogo byście polecili w rozsądnych kwotach ok20k , myślałem o coutinho ktoś testował go na LN ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×